ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 13:42

Suarez: Humbje shqetësuese – ne jemi Barca, duhet ta fitojmë çdo ndeshje

Suarez: Humbje shqetësuese – ne jemi Barca, duhet ta fitojmë çdo ndeshje
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka dhënë opinionet e tij lidhur me humbjen befasuese nga Granada të shtunën mbrëma. Katalunasit pranuan dy gola në udhëtimin që shumëkush e konsideronte të lehtë për Blaugranët, ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 00:11
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka dhënë opinionet e tij lidhur me humbjen befasuese nga Granada të shtunën mbrëma. Katalunasit pranuan dy gola në udhëtimin që shumëkush e konsideronte të lehtë për Blaugranët, ...

A është koha që Valverde të largohet ?
Më 29 maj 2017, Valverde zëvendësoi Luis Enriquen si menaxheri i ri i Barcelonës. Magjia e tij filloi me humbje pasi rivalët Real Madrid fituan të dy ndeshjet e Superkupës së Spanjës në fillim të sezonit. Sidoqoftë, ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 09:58
Më 29 maj 2017, Valverde zëvendësoi Luis Enriquen si menaxheri i ri i Barcelonës. Magjia e tij filloi me humbje pasi rivalët Real Madrid fituan të dy ndeshjet e Superkupës së Spanjës në fillim të sezonit. Sidoqoftë, ...

Valverde e pranon fajin: Unë jam përgjegjës për formën e dobët të Barcelonës
Ernesto Valverde e ka pranuar se faji për formën e dobët të Barcelonës bie mbi supet e tij, pas humbjes tronditëse 2:0 kundër Granadës të shtunën, e cila veçse e konfirmon fillimin më të keq të gjigantit katalonas në ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 09:57
Ernesto Valverde e ka pranuar se faji për formën e dobët të Barcelonës bie mbi supet e tij, pas humbjes tronditëse 2:0 kundër Granadës të shtunën, e cila veçse e konfirmon fillimin më të keq të gjigantit katalonas në ...

Barcelona në kërkim të një trajneri të ri, Valverde pritet të shkarkohet
Barcelona humbi mbrëmë ndaj Granadës me rezultatin 2-0, ndërsa nuk pati ndonjë paraqitje të mirë as në ndeshjen kundër Dortmundit.
Kosova Press | 22-Sep-2019 09:51
Barcelona humbi mbrëmë ndaj Granadës me rezultatin 2-0, ndërsa nuk pati ndonjë paraqitje të mirë as në ndeshjen kundër Dortmundit.

Barcelona po e përjeton fillimin më të keq në ligë në 25 vjetët e fundit
Vetëm shtatë pikë nga pesë ndeshje, ky është fillimi më i keq që Barcelona e ka përjetuar në 25 vjetët e fundit. Që prej kur liga nisi t’i shpërblejë ekipet me nga tri pikë për një fitore, Barcelona nuk ka pasur kaq pak ...
InFokusi | 22-Sep-2019 09:23
Vetëm shtatë pikë nga pesë ndeshje, ky është fillimi më i keq që Barcelona e ka përjetuar në 25 vjetët e fundit. Që prej kur liga nisi t’i shpërblejë ekipet me nga tri pikë për një fitore, Barcelona nuk ka pasur kaq pak ...

Barcelona po e përjeton fillimin më të keq në ligë në 25 vjetët e fundit Vetëm shtatë pikë nga pesë ndeshje, ky është fillimi më i keq që Barcelona e ka përjetuar në 25 vjetët e fundit. Që prej kur liga nisi t’i shpërblejë ekipet me nga tri...
Vetëm shtatë pikë nga pesë ndeshje, ky është fillimi më i keq që Barcelona e ka përjetuar në 25 vjetët e fundit. Që prej kur liga nisi t’i shpërblejë ekipet me nga tri pikë për një fitore, Barcelona nuk ka pasur kaq pak ...
Kosova Sot | 22-Sep-2019 09:04
Vetëm shtatë pikë nga pesë ndeshje, ky është fillimi më i keq që Barcelona e ka përjetuar në 25 vjetët e fundit. Që prej kur liga nisi t’i shpërblejë ekipet me nga tri pikë për një fitore, Barcelona nuk ka pasur kaq pak ...

Valverde merr përgjegjësi për startin e dobët të Barcelonës
Barcelona është mposhtur mbrëmë me rezultatin 2:0 në udhëtim tek Granada, për të shënuar kështu startin më të dobët në 25 vitet e fundit. Katalanët numërojnë vetëm shtatë pikë në pesë ndeshjet e para, si dhe kanë pësuar ...
Lajminet | 22-Sep-2019 09:02
Barcelona është mposhtur mbrëmë me rezultatin 2:0 në udhëtim tek Granada, për të shënuar kështu startin më të dobët në 25 vitet e fundit. Katalanët numërojnë vetëm shtatë pikë në pesë ndeshjet e para, si dhe kanë pësuar ...

Barcelona po e përjeton fillimin më të keq në ligë në 25 vjetët e fundit
Vetëm shtatë pikë nga pesë ndeshje, ky është fillimi më i keq që Barcelona e ka përjetuar në 25 vjetët e fundit. Që prej kur liga nisi t’i shpërblejë ekipet me nga tri pikë për një fitore, Barcelona nuk ka pasur kaq pak ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 08:55
Vetëm shtatë pikë nga pesë ndeshje, ky është fillimi më i keq që Barcelona e ka përjetuar në 25 vjetët e fundit. Që prej kur liga nisi t’i shpërblejë ekipet me nga tri pikë për një fitore, Barcelona nuk ka pasur kaq pak ...

Notat e lojtarëve: Granada 2-0 Barcelona, vlerësim i ulët për katalunasit
Granada e ka nënshtruar Barcelonën në ndeshjen e javës së pestë në kampionatin spanjoll. Vendasit patën paraqitje më të mirë, prandaj nota mesatare e tyre (6.92) është më e mirë se ajo e katalunasve (6.10). Lojtar i ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 23:37
Granada e ka nënshtruar Barcelonën në ndeshjen e javës së pestë në kampionatin spanjoll. Vendasit patën paraqitje më të mirë, prandaj nota mesatare e tyre (6.92) është më e mirë se ajo e katalunasve (6.10). Lojtar i ...

Suarez i shqetësuar me situatën tek Barca: Duhe t’i shikojmë shumë aspekte
Barca ka regjistruar startin më të dobët të sezonit në 25 vitet e fundit, duke grumbulluar vetëm shtatë pikë në pesë ndeshjet hapëse. Mbrëmë kampionët e La Liga janë mposhtur me rezultatin 2:0 nga Granada, për të ...
Lajminet | 22-Sep-2019 08:33
Barca ka regjistruar startin më të dobët të sezonit në 25 vitet e fundit, duke grumbulluar vetëm shtatë pikë në pesë ndeshjet hapëse. Mbrëmë kampionët e La Liga janë mposhtur me rezultatin 2:0 nga Granada, për të ...

Startin e këtij sezoni, Barcelona e kishte përjetuar para 25 viteve
Humbja e mbrëmshme ndaj Granadës e konfirmoi se forma që Barcelona po kalon është e keqe dhe duhet të ndërmirren hapa urgjent për përmirësimin e gjendjes. Blaugranët e nisën keq kampionatin me humbje nga Athletic Bilbao ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 08:29
Humbja e mbrëmshme ndaj Granadës e konfirmoi se forma që Barcelona po kalon është e keqe dhe duhet të ndërmirren hapa urgjent për përmirësimin e gjendjes. Blaugranët e nisën keq kampionatin me humbje nga Athletic Bilbao ...

Humbja nga Granada – Barcelona me startin më të dobët në 25 vitet e fundit
Trajneri i Barcës, Ernesto Valverde është nën presion të madh, pas një tjetër rezultati negativ i cili solli humbjen e dytë në pesë ndeshje. Barcelona u mposht në udhëtim, me rezultatin 2:0, nga skuadra e promovuar në ...
Lajminet | 22-Sep-2019 08:09
Trajneri i Barcës, Ernesto Valverde është nën presion të madh, pas një tjetër rezultati negativ i cili solli humbjen e dytë në pesë ndeshje. Barcelona u mposht në udhëtim, me rezultatin 2:0, nga skuadra e promovuar në ...

Ky është arsyetimi i Giampaolos pas humbjes nga Interi
Barcelona u shokua sonte nga Granada, për ta regjistruar kështu edhe humbjen e dytë në kampionat këtë edicion. Katalunasit u mposhtën 2-0 nga skuadra që tashmë kryeson renditjen tabelare në La Liga, shkruan GazetaBlic . ...
GazetaBlic | 22-Sep-2019 08:07
Barcelona u shokua sonte nga Granada, për ta regjistruar kështu edhe humbjen e dytë në kampionat këtë edicion. Katalunasit u mposhtën 2-0 nga skuadra që tashmë kryeson renditjen tabelare në La Liga, shkruan GazetaBlic . ...

Suarez: Humbje shqetësuese – ne jemi Barca, duhet ta fitojmë çdo ndeshje
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka dhënë opinionet e tij lidhur me humbjen befasuese nga Granada të shtunën mbrëma. Katalunasit pranuan dy gola në udhëtimin që shumëkush e konsideronte të lehtë për Blaugranët, ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 00:59
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka dhënë opinionet e tij lidhur me humbjen befasuese nga Granada të shtunën mbrëma. Katalunasit pranuan dy gola në udhëtimin që shumëkush e konsideronte të lehtë për Blaugranët, ...

Notat e lojtarëve: Granada 2-0 Barcelona, vlerësim i ulët për katalunasit
Granada e ka nënshtruar Barcelonën në ndeshjen e javës së pestë në kampionatin spanjoll. Vendasit patën paraqitje më të mirë, prandaj nota mesatare e tyre (6.92) është më e mirë se ajo e katalunasve (6.10). Lojtar i ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 00:59
Granada e ka nënshtruar Barcelonën në ndeshjen e javës së pestë në kampionatin spanjoll. Vendasit patën paraqitje më të mirë, prandaj nota mesatare e tyre (6.92) është më e mirë se ajo e katalunasve (6.10). Lojtar i ...

VIDEO | Gafa nga Firpo e Vidal, Barcelona turpërohet nga Granada
Rezultatet surprizë sot në La Liga nuk kanë munguar. Pas barazimit të Atletico në shtëpi 0-0 kundër Celta Vigo, ka qenë radha e Barcelonës për të befasuar. Katalanasit janë mposhtur pastër 2-0 në transfertë përballë ...
ABCNews | 21-Sep-2019 23:13
Rezultatet surprizë sot në La Liga nuk kanë munguar. Pas barazimit të Atletico në shtëpi 0-0 kundër Celta Vigo, ka qenë radha e Barcelonës për të befasuar. Katalanasit janë mposhtur pastër 2-0 në transfertë përballë ...

Suarez: E kemi një vit të vështirë para vetes Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, e komentoi disfatën tronditëse të katalonasve me rezultat 2:0 kundër Granadas, duke thënë se kjo humbje është shqetësuese. Barcelona është ende...
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, e komentoi disfatën tronditëse të katalonasve me rezultat 2:0 kundër Granadas, duke thënë se kjo humbje është shqetësuese. Barcelona është ende në kërkim të fitores së parë në ...
Kosova Sot | 22-Sep-2019 00:03
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, e komentoi disfatën tronditëse të katalonasve me rezultat 2:0 kundër Granadas, duke thënë se kjo humbje është shqetësuese. Barcelona është ende në kërkim të fitores së parë në ...

Suarez: E kemi një vit të vështirë para vetes
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, e komentoi disfatën tronditëse të katalonasve me rezultat 2:0 kundër Granadas, duke thënë se kjo humbje është shqetësuese. Barcelona është ende në kërkim të fitores së parë në ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 23:57
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, e komentoi disfatën tronditëse të katalonasve me rezultat 2:0 kundër Granadas, duke thënë se kjo humbje është shqetësuese. Barcelona është ende në kërkim të fitores së parë në ...

Granada “turpëron” Barçën dhe merr kreun e La Ligas
Transfertat janë shndërruar në një makth për Barcelonën e këtij sezoni, që në 4 ndeshje larg “Camp Nou”-t mes kampionatit dhe Championsit, nuk ka arritur të fitojë ende, duke regjistruar dy barazime dhe dy humbje, më të ...
Shenja | 21-Sep-2019 23:54
Transfertat janë shndërruar në një makth për Barcelonën e këtij sezoni, që në 4 ndeshje larg “Camp Nou”-t mes kampionatit dhe Championsit, nuk ka arritur të fitojë ende, duke regjistruar dy barazime dhe dy humbje, më të ...

Këto janë fjalët e Antonio Contes pas fitores në derbin “Della Madonnina”
Granada ka mposhtur Barcelonën me rezultat të pastër 2-0, për t’u ngritur kështu në krye të renditjes tabelare në Serie A. Azeez në minutën e 2' e Vadillo nga penalltia në të 65’tën, mjaftuan që skuadra nga Estadio ...
GazetaBlic | 21-Sep-2019 23:53
Granada ka mposhtur Barcelonën me rezultat të pastër 2-0, për t’u ngritur kështu në krye të renditjes tabelare në Serie A. Azeez në minutën e 2' e Vadillo nga penalltia në të 65’tën, mjaftuan që skuadra nga Estadio ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved