ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 13:21

Tërmetet, Greqia i ofron mbështetje Shqipërisë

Tërmetet, Greqia i ofron mbështetje Shqipërisë
mapo.al Ministria e Jashtme greke ka shprehur me një mesazh të saj në Twitter mbështetjen dhe solidaritetin e saj ndaj popullit dhe qeverisë shqiptare që po përballen me situatën e vështirë pas goditjes së tërmetit të ...
Mapo | 22-Sep-2019 11:54
mapo.al Ministria e Jashtme greke ka shprehur me një mesazh të saj në Twitter mbështetjen dhe solidaritetin e saj ndaj popullit dhe qeverisë shqiptare që po përballen me situatën e vështirë pas goditjes së tërmetit të ...

Lëkundjet e tërmetit/ Bilanci i situatës në Tiranë dhe Durrës
mapo.al Kryeministri Edi Rama ka mbledhur krerët e bashkive, deputetët e grupit parlamentar socialist si dhe përfaqësuesit e Forcave të Armatosura, pas tërmetit 5.8 ballë që goditi vendin tonë një ditë më parë. Në ...
Mapo | 22-Sep-2019 10:48
mapo.al Kryeministri Edi Rama ka mbledhur krerët e bashkive, deputetët e grupit parlamentar socialist si dhe përfaqësuesit e Forcave të Armatosura, pas tërmetit 5.8 ballë që goditi vendin tonë një ditë më parë. Në ...

VIDEO/ Tërmet edhe gjatë mbledhjes së qeverisë, ministrisi: Po përpiqem të mos më lëkundet zëri
Shqipëria u godit në mesnatë nga një tjetër tërmet i fortë, Sipas të dhënave, epiqendra ka qenë 2 kilometra në juglindje të Durrësit, me magnitudë 4.9 gradë të shkallës Richter. Lëkundjet u ndjenë edhe në Tiranë, ku në ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 10:13
Shqipëria u godit në mesnatë nga një tjetër tërmet i fortë, Sipas të dhënave, epiqendra ka qenë 2 kilometra në juglindje të Durrësit, me magnitudë 4.9 gradë të shkallës Richter. Lëkundjet u ndjenë edhe në Tiranë, ku në ...

Dëmet nga tërmetet, ja si paraqitet situata në Tiranë e Durrës
Prefekti i Durrësit, Roland Nasto deklaroi se nga tërmeti i të shtunës në qytetin bregdetar janë dëmtuar 188 banesa, mes të cilave 9 pallate dhe dy shkolla. Në mbeldhjen e zhvilluar me kryeministrin Rama në Ministrinë e ...
VizionPlus | 22-Sep-2019 11:29
Prefekti i Durrësit, Roland Nasto deklaroi se nga tërmeti i të shtunës në qytetin bregdetar janë dëmtuar 188 banesa, mes të cilave 9 pallate dhe dy shkolla. Në mbeldhjen e zhvilluar me kryeministrin Rama në Ministrinë e ...

Tërmetet/ Rama takime të njëpasnjëshme me prefektët, ministrat e deputetët
Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë takime të njëpasnjëshme këtë të dielë me qëllim marrjen e masave për tërmetet në mënyrë që të evitohet çdo tragjedi e mundshme. Pas mbledhjes së qeverisë që zhvilloi në mesnatë, ...
VizionPlus | 22-Sep-2019 09:58
Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë takime të njëpasnjëshme këtë të dielë me qëllim marrjen e masave për tërmetet në mënyrë që të evitohet çdo tragjedi e mundshme. Pas mbledhjes së qeverisë që zhvilloi në mesnatë, ...

Tërmetet/ Rama takim urgjent me prefektët, grupin e PS dhe ministrat e kryebashkiakët
Pas mbledhjes urgjente të qeverisë në mesnatë, kryeministri Edi Rama do të vijojë edhe ditën e sotme takimet e njëpasnjëshme për të marrë masa për tërmetet.
Top Channel | 22-Sep-2019 08:53
Pas mbledhjes urgjente të qeverisë në mesnatë, kryeministri Edi Rama do të vijojë edhe ditën e sotme takimet e njëpasnjëshme për të marrë masa për tërmetet.

569 kontakte të drejtëpërdrejta me të gjitha familjet e prekura nga tërmeti
Kryeministri Edi Rama deklaroi sot gjatë mbledhjes së grupit parlament të PS, ku ishin të pranishëm prefektë dhe kryetar të bashkive, se duhen 569 kontakte të drejtëpërdrejta me të gjitha familjet e prekura nga tërmeti ...
Lexo | 22-Sep-2019 12:41
Kryeministri Edi Rama deklaroi sot gjatë mbledhjes së grupit parlament të PS, ku ishin të pranishëm prefektë dhe kryetar të bashkive, se duhen 569 kontakte të drejtëpërdrejta me të gjitha familjet e prekura nga tërmeti ...

Rama mbledh grupin parlamentar të PS për situatën pas tërmeteve
ryeministri Edi Rama mblodhi grupin parlamentar të Partisë Socialiste për të analizuar situatë pas tërmeteve. BURIMI: www.rtsh.al
Medial | 22-Sep-2019 12:20
ryeministri Edi Rama mblodhi grupin parlamentar të Partisë Socialiste për të analizuar situatë pas tërmeteve. BURIMI: www.rtsh.al

Dëmet nga tërmetet, ja si paraqitet situata në Tiranë e Durrës
Prefekti i Durrësit, Roland Nasto deklaroi se nga tërmeti i të shtunës në qytetin bregdetar janë dëmtuar 188 banesa, mes të cilave 9 pallate dhe dy shkolla. Në mbeldhjen e zhvilluar me kryeministrin Rama në Ministrinë e ...
Medial | 22-Sep-2019 11:33
Prefekti i Durrësit, Roland Nasto deklaroi se nga tërmeti i të shtunës në qytetin bregdetar janë dëmtuar 188 banesa, mes të cilave 9 pallate dhe dy shkolla. Në mbeldhjen e zhvilluar me kryeministrin Rama në Ministrinë e ...

Momenti kur tërmeti godet Tiranën gjatë mbledhjes së Qeverisë
Pas tërmetit shkatërrimtar 5.8 ballë të shkallës Rihter, që goditi Shqipërinë të shtunën, rreth orës 16:05 të pasdites, kryeministri Edi Rama thirri mesnatën e kaluar në një mbledhje urgjente qeverinë. Edhe gjatë ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 09:12
Pas tërmetit shkatërrimtar 5.8 ballë të shkallës Rihter, që goditi Shqipërinë të shtunën, rreth orës 16:05 të pasdites, kryeministri Edi Rama thirri mesnatën e kaluar në një mbledhje urgjente qeverinë. Edhe gjatë ...

“Godina po lëkundjet”! Momenti kur tërmeti 5 ballësh godet Tiranën gjatë mbledhjes live të qeverisë, ç’tha Lleshaj (Video)
Kryeministri Edi Rama thirri mesnatën e kaluar në një mbledhje urgjente qeverinë, pas tërmetit shkatërrimtar 5.8 ballë të shkallës Rihter, që goditi Shqipërinë, rreth orës 16:05 të pasdites së djeshme. Mbledhja u ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 08:27
Kryeministri Edi Rama thirri mesnatën e kaluar në një mbledhje urgjente qeverinë, pas tërmetit shkatërrimtar 5.8 ballë të shkallës Rihter, që goditi Shqipërinë, rreth orës 16:05 të pasdites së djeshme. Mbledhja u ...

Tërmeti “live” në mbledhjen e qeverisë, ministrit Lleshaj i dridhet zëri
Lëkundje tërmeti janë regjistruar dhe teksa në një mbledhje urgjente të qeverisë “Rama” gjatë mesnatës, kur ministri Lleshaj ishte në raportim mbi situatën në terren. “Godina po lëkundet” – tha ministri i brendshëm, ...
Gazeta Dita | 22-Sep-2019 10:11
Lëkundje tërmeti janë regjistruar dhe teksa në një mbledhje urgjente të qeverisë “Rama” gjatë mesnatës, kur ministri Lleshaj ishte në raportim mbi situatën në terren. “Godina po lëkundet” – tha ministri i brendshëm, ...

Tërmetet/ Rama takime të njëpasnjëshme me prefektët, ministrat e deputetët
Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë takime të njëpasnjëshme këtë të dielë me qëllim marrjen e masave për tërmetet në mënyrë që të evitohet çdo tragjedi e mundshme. Pas mbledhjes së qeverisë që zhvilloi në mesnatë, ...
Medial | 22-Sep-2019 10:04
Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë takime të njëpasnjëshme këtë të dielë me qëllim marrjen e masave për tërmetet në mënyrë që të evitohet çdo tragjedi e mundshme. Pas mbledhjes së qeverisë që zhvilloi në mesnatë, ...

Rama mbledh kryetarët e bashkive dhe deputetët
Tiranë, 22 shtator 2019 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pritet të mbledhë sot kryetarët e bashkive dhe deputetët. Mbledhja e tyre e menjëhershme vjen pas tërmetit 5.8 ballë, që tronditi vendin pasditen e djeshme ...
Illyriapress | 22-Sep-2019 09:57
Tiranë, 22 shtator 2019 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pritet të mbledhë sot kryetarët e bashkive dhe deputetët. Mbledhja e tyre e menjëhershme vjen pas tërmetit 5.8 ballë, që tronditi vendin pasditen e djeshme ...

Qeveria po zhvillonte një mbledhje live në mesnatë, kur një lëkundje tjetër goditi kryeqytetin (video)
“Godina po lëkundet” - tha ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj, ndërsa po raportonte mbi masat policore ndaj pasojave të tërmetit të drekës.
Top Channel | 22-Sep-2019 08:15
“Godina po lëkundet” - tha ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj, ndërsa po raportonte mbi masat policore ndaj pasojave të tërmetit të drekës.

Tirana pas tërmetit (Foto)
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka vendosur që nëpërmjet fotografive të tregoi gjendjen pas tërmetit në Shqipëri.
Kosova Press | 22-Sep-2019 09:37
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka vendosur që nëpërmjet fotografive të tregoi gjendjen pas tërmetit në Shqipëri.

Tërmeti godet Tiranën gjatë mbledhjes live të qeverisë së Ramës (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama thirri mesnatën e kaluar në një mbledhje urgjente qeverinë, pas tërmetit shkatërrimtar 5.8 ballë të shkallës Rihter, që goditi Shqipërinë, rreth orës 16:05 të pasdites së djeshme. Mbledhja u ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 09:37
Kryeministri Edi Rama thirri mesnatën e kaluar në një mbledhje urgjente qeverinë, pas tërmetit shkatërrimtar 5.8 ballë të shkallës Rihter, që goditi Shqipërinë, rreth orës 16:05 të pasdites së djeshme. Mbledhja u ...

Video/ Mbledhje qeverie në mesnatë, si reagoi Sandër Lleshaj kur ra tërmet: Po përpiqem të mos më lëkundet zëri
Mbrëmë, kryeministri jo vetëm anuloi vizitën e tij në Frankfurt, por zhvilloi edhe një mbledhje të jashtëzakonshme me ministrat në mesnatë, pas tërmetit të fuqishëm që tronditi shqiptarët në orën 16.00 të pasdites së ...
Politiko | 22-Sep-2019 09:26
Mbrëmë, kryeministri jo vetëm anuloi vizitën e tij në Frankfurt, por zhvilloi edhe një mbledhje të jashtëzakonshme me ministrat në mesnatë, pas tërmetit të fuqishëm që tronditi shqiptarët në orën 16.00 të pasdites së ...

Tërmetet/ Rama thërret në takim urgjent prefektët, pas tyre mbledh grupin e PS, ministrat e kryebashkiakët
Pas mbledhjes urgjente të qeverisë në mesnatë, kryeministri Edi Rama do të vijojë edhe ditën e sotme takimet e njëpasnjëshme për të marrë masa për tërmetet, në mënyrë që të shmanget ndonjë tragjedi e mundshme në njerëz, ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 08:01
Pas mbledhjes urgjente të qeverisë në mesnatë, kryeministri Edi Rama do të vijojë edhe ditën e sotme takimet e njëpasnjëshme për të marrë masa për tërmetet, në mënyrë që të shmanget ndonjë tragjedi e mundshme në njerëz, ...

Tërmeti shkundi qeverinë, momentet e panikut gjatë mbledhjes
Kryeministri Edi Rama thirri mesnatën e kaluar në një mbledhje urgjente qeverinë, pas tërmetit shkatërrimtar 5.8 ballë të shkallës Rihter, që goditi Shqipërinë, rreth orës 16:05 të pasdites së djeshme. Mbledhja u ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 09:06
Kryeministri Edi Rama thirri mesnatën e kaluar në një mbledhje urgjente qeverinë, pas tërmetit shkatërrimtar 5.8 ballë të shkallës Rihter, që goditi Shqipërinë, rreth orës 16:05 të pasdites së djeshme. Mbledhja u ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved