ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 21:12

VIDEO/ Tërmet edhe gjatë mbledhjes së qeverisë, ministrisi: Po përpiqem të mos më lëkundet zëri

VIDEO/ Tërmet edhe gjatë mbledhjes së qeverisë, ministrisi: Po përpiqem të mos më lëkundet zëri
Shqipëria u godit në mesnatë nga një tjetër tërmet i fortë, Sipas të dhënave, epiqendra ka qenë 2 kilometra në juglindje të Durrësit, me magnitudë 4.9 gradë të shkallës Richter. Lëkundjet u ndjenë edhe në Tiranë, ku në ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 10:13
Shqipëria u godit në mesnatë nga një tjetër tërmet i fortë, Sipas të dhënave, epiqendra ka qenë 2 kilometra në juglindje të Durrësit, me magnitudë 4.9 gradë të shkallës Richter. Lëkundjet u ndjenë edhe në Tiranë, ku në ...

Tërmetet/ Rama takim urgjent me prefektët, grupin e PS dhe ministrat e kryebashkiakët
Pas mbledhjes urgjente të qeverisë në mesnatë, kryeministri Edi Rama do të vijojë edhe ditën e sotme takimet e njëpasnjëshme për të marrë masa për tërmetet.
Top Channel | 22-Sep-2019 08:53
Pas mbledhjes urgjente të qeverisë në mesnatë, kryeministri Edi Rama do të vijojë edhe ditën e sotme takimet e njëpasnjëshme për të marrë masa për tërmetet.

320 lëkundje të tjera që pas tërmetit të së shtunës
Ka qenë një natë plot ankth për të gjithë, nata e mbrëmshme, e cila është shoqëruar me disa tërmete me magnitudë të lartë. Pothuajse gjatë gjithë natës, janë ndjerë lëkundje sizmike që varionin nga 3 deri në 4.4 ballë. ...
ABCNews | 22-Sep-2019 13:17
Ka qenë një natë plot ankth për të gjithë, nata e mbrëmshme, e cila është shoqëruar me disa tërmete me magnitudë të lartë. Pothuajse gjatë gjithë natës, janë ndjerë lëkundje sizmike që varionin nga 3 deri në 4.4 ballë. ...

Momenti kur tërmeti godet Tiranën gjatë mbledhjes së Qeverisë
Pas tërmetit shkatërrimtar 5.8 ballë të shkallës Rihter, që goditi Shqipërinë të shtunën, rreth orës 16:05 të pasdites, kryeministri Edi Rama thirri mesnatën e kaluar në një mbledhje urgjente qeverinë. Edhe gjatë ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 09:12
Pas tërmetit shkatërrimtar 5.8 ballë të shkallës Rihter, që goditi Shqipërinë të shtunën, rreth orës 16:05 të pasdites, kryeministri Edi Rama thirri mesnatën e kaluar në një mbledhje urgjente qeverinë. Edhe gjatë ...

Rama mbledh grupin parlamentar të PS për situatën pas tërmeteve
ryeministri Edi Rama mblodhi grupin parlamentar të Partisë Socialiste për të analizuar situatë pas tërmeteve. BURIMI: www.rtsh.al
Medial | 22-Sep-2019 12:20
ryeministri Edi Rama mblodhi grupin parlamentar të Partisë Socialiste për të analizuar situatë pas tërmeteve. BURIMI: www.rtsh.al

“Godina po lëkundjet”! Momenti kur tërmeti 5 ballësh godet Tiranën gjatë mbledhjes live të qeverisë, ç’tha Lleshaj (Video)
Kryeministri Edi Rama thirri mesnatën e kaluar në një mbledhje urgjente qeverinë, pas tërmetit shkatërrimtar 5.8 ballë të shkallës Rihter, që goditi Shqipërinë, rreth orës 16:05 të pasdites së djeshme. Mbledhja u ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 08:27
Kryeministri Edi Rama thirri mesnatën e kaluar në një mbledhje urgjente qeverinë, pas tërmetit shkatërrimtar 5.8 ballë të shkallës Rihter, që goditi Shqipërinë, rreth orës 16:05 të pasdites së djeshme. Mbledhja u ...

Tërmeti “live” në mbledhjen e qeverisë, ministrit Lleshaj i dridhet zëri
Lëkundje tërmeti janë regjistruar dhe teksa në një mbledhje urgjente të qeverisë “Rama” gjatë mesnatës, kur ministri Lleshaj ishte në raportim mbi situatën në terren. “Godina po lëkundet” – tha ministri i brendshëm, ...
Gazeta Dita | 22-Sep-2019 10:11
Lëkundje tërmeti janë regjistruar dhe teksa në një mbledhje urgjente të qeverisë “Rama” gjatë mesnatës, kur ministri Lleshaj ishte në raportim mbi situatën në terren. “Godina po lëkundet” – tha ministri i brendshëm, ...

Rama mbledh kryetarët e bashkive dhe deputetët
Tiranë, 22 shtator 2019 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pritet të mbledhë sot kryetarët e bashkive dhe deputetët. Mbledhja e tyre e menjëhershme vjen pas tërmetit 5.8 ballë, që tronditi vendin pasditen e djeshme ...
Illyriapress | 22-Sep-2019 09:57
Tiranë, 22 shtator 2019 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pritet të mbledhë sot kryetarët e bashkive dhe deputetët. Mbledhja e tyre e menjëhershme vjen pas tërmetit 5.8 ballë, që tronditi vendin pasditen e djeshme ...

Tirana pas tërmetit (Foto)
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka vendosur që nëpërmjet fotografive të tregoi gjendjen pas tërmetit në Shqipëri.
Kosova Press | 22-Sep-2019 09:37
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka vendosur që nëpërmjet fotografive të tregoi gjendjen pas tërmetit në Shqipëri.

Tërmeti godet Tiranën gjatë mbledhjes live të qeverisë së Ramës (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama thirri mesnatën e kaluar në një mbledhje urgjente qeverinë, pas tërmetit shkatërrimtar 5.8 ballë të shkallës Rihter, që goditi Shqipërinë, rreth orës 16:05 të pasdites së djeshme. Mbledhja u ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 09:37
Kryeministri Edi Rama thirri mesnatën e kaluar në një mbledhje urgjente qeverinë, pas tërmetit shkatërrimtar 5.8 ballë të shkallës Rihter, që goditi Shqipërinë, rreth orës 16:05 të pasdites së djeshme. Mbledhja u ...

Video/ Mbledhje qeverie në mesnatë, si reagoi Sandër Lleshaj kur ra tërmet: Po përpiqem të mos më lëkundet zëri
Mbrëmë, kryeministri jo vetëm anuloi vizitën e tij në Frankfurt, por zhvilloi edhe një mbledhje të jashtëzakonshme me ministrat në mesnatë, pas tërmetit të fuqishëm që tronditi shqiptarët në orën 16.00 të pasdites së ...
Politiko | 22-Sep-2019 09:26
Mbrëmë, kryeministri jo vetëm anuloi vizitën e tij në Frankfurt, por zhvilloi edhe një mbledhje të jashtëzakonshme me ministrat në mesnatë, pas tërmetit të fuqishëm që tronditi shqiptarët në orën 16.00 të pasdites së ...

Qeveria po zhvillonte një mbledhje live në mesnatë, kur një lëkundje tjetër goditi kryeqytetin (video)
“Godina po lëkundet” - tha ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj, ndërsa po raportonte mbi masat policore ndaj pasojave të tërmetit të drekës.
Top Channel | 22-Sep-2019 08:15
“Godina po lëkundet” - tha ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj, ndërsa po raportonte mbi masat policore ndaj pasojave të tërmetit të drekës.

Panik edhe gjatë natës, sizmiologët: Nga mesnata, 87 goditje tërmeti
Ashtu siç pritej, me qindra banorë në Durrës e Tiranë, por dhe në qytete të tjera të Shqipërisë së mesme, kanë zgjedhur ta kalojnë natën jashtë nga frika e lëkundjeve të tjera tërmetore. Dhe në fakt kanë qenë disa ...
Gazeta Dita | 22-Sep-2019 09:10
Ashtu siç pritej, me qindra banorë në Durrës e Tiranë, por dhe në qytete të tjera të Shqipërisë së mesme, kanë zgjedhur ta kalojnë natën jashtë nga frika e lëkundjeve të tjera tërmetore. Dhe në fakt kanë qenë disa ...

Tërmeti shkundi qeverinë, momentet e panikut gjatë mbledhjes
Kryeministri Edi Rama thirri mesnatën e kaluar në një mbledhje urgjente qeverinë, pas tërmetit shkatërrimtar 5.8 ballë të shkallës Rihter, që goditi Shqipërinë, rreth orës 16:05 të pasdites së djeshme. Mbledhja u ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 09:06
Kryeministri Edi Rama thirri mesnatën e kaluar në një mbledhje urgjente qeverinë, pas tërmetit shkatërrimtar 5.8 ballë të shkallës Rihter, që goditi Shqipërinë, rreth orës 16:05 të pasdites së djeshme. Mbledhja u ...

Tërmeti i fuqishëm në vend/ Rama mbledh me urgjencë ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët në 11:00
Pas mbledhjes së qeverisë gjatë mesnatës së djeshme , kryeministri Edi Rama mbledh sot grupin parlamentar të Partisë Socialiste, bashkë me ministrat dhe krerët e bashkive në orën 11:00. Në mbledhjen e zhvilluar mbrëmjen ...
Lexo | 22-Sep-2019 08:58
Pas mbledhjes së qeverisë gjatë mesnatës së djeshme , kryeministri Edi Rama mbledh sot grupin parlamentar të Partisë Socialiste, bashkë me ministrat dhe krerët e bashkive në orën 11:00. Në mbledhjen e zhvilluar mbrëmjen ...

Momenti kur Tirana u godit nga tërmeti derisa Qeveria po mbante mbledhje
“Godina po lëkundet” – tha ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj, ndërsa po raportonte mbi masat policore ndaj pasojave të tërmetit të drekës. Mediat vendase raportuan se edhe ndërtesa e kryeministrisë ka marrë ...
Lajminet | 22-Sep-2019 08:43
“Godina po lëkundet” – tha ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj, ndërsa po raportonte mbi masat policore ndaj pasojave të tërmetit të drekës. Mediat vendase raportuan se edhe ndërtesa e kryeministrisë ka marrë ...

Mbledhja urgjente e qeverisë/ Rama: Jemi në gatishmëri me kapacitet të plotë
Ka nisur mbledhja urgjente e qeverisë shqiptare e cila u bë pas tërmetit të rënë. Kryeministri Edi Rama u kthye nga Gjermania sapo ndodhi ngjarja.
Top Channel | 22-Sep-2019 00:29
Ka nisur mbledhja urgjente e qeverisë shqiptare e cila u bë pas tërmetit të rënë. Kryeministri Edi Rama u kthye nga Gjermania sapo ndodhi ngjarja.

Qeveria po zhvillonte një mbledhje live në mesnatë, kur një lëkundje tjetër goditi Tiranën
“Godina po lëkundet” – tha ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj, ndërsa po raportonte mbi masat policore ndaj pasojave të tërmetit të drekës. Mediat vendase raportuan se edhe ndërtesa e kryeministrisë ka marrë ...
Zeri | 22-Sep-2019 08:41
“Godina po lëkundet” – tha ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj, ndërsa po raportonte mbi masat policore ndaj pasojave të tërmetit të drekës. Mediat vendase raportuan se edhe ndërtesa e kryeministrisë ka marrë ...

Rama: Jemi në gatishmëri me kapacitet të plotë
Ka nisur mbledhja urgjente e qeverisë shqiptare e cila u bë pas tërmetit të rënë. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u kthye nga Gjermania sapo ndodhi ngjarja.
Kosova Press | 22-Sep-2019 08:37
Ka nisur mbledhja urgjente e qeverisë shqiptare e cila u bë pas tërmetit të rënë. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u kthye nga Gjermania sapo ndodhi ngjarja.

Tërmetet shkundën vendin, Sandër Lleshaj: Në terren janë 2200 forca policie, po evidentojmë dëmet
TIRANË Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka raportuar për situatën e krijuar pas tërmeteve që preken vendin pasditen e sotme. Gjatë mbledhjes së jashtëzakonshme të qeverisë, ministri Lleshaj bëri publike masat e ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 00:19
TIRANË Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka raportuar për situatën e krijuar pas tërmeteve që preken vendin pasditen e sotme. Gjatë mbledhjes së jashtëzakonshme të qeverisë, ministri Lleshaj bëri publike masat e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved