ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 13:19

Hashash me gomar drejt Maqedonisë, arrestohen dy burra në Përrenjas

Hashash me gomar drejt Maqedonisë, arrestohen dy burra në Përrenjas
mapo.al Dy burra të moshës 47 dhe 22 vjeç janë arrestuar në fshatin Rrajcë të Përrenjasit teksa tentonin të transportonin drogë drejt Maqedonisë së Veriut. Policia tha se ato janë kapur në kushtet e flagrancës ndërsa u ...
Mapo | 21-Sep-2019 11:10
mapo.al Dy burra të moshës 47 dhe 22 vjeç janë arrestuar në fshatin Rrajcë të Përrenjasit teksa tentonin të transportonin drogë drejt Maqedonisë së Veriut. Policia tha se ato janë kapur në kushtet e flagrancës ndërsa u ...

“Pse nuk ecën më shpejt?” 23 vjeçari me “arrest shtëpie” dhunon shoferin e autobusit
Një shofer autobusi në Tiranë është dhunuar nga një 23 vjeçar për shkak se po ecte shumë ngadalë. 23 vjeçari me iniciale A.K., është konfliktuar me shoferin dhe e ka goditur me mjete të forta në fytyrë.
Top Channel | 21-Sep-2019 10:50
Një shofer autobusi në Tiranë është dhunuar nga një 23 vjeçar për shkak se po ecte shumë ngadalë. 23 vjeçari me iniciale A.K., është konfliktuar me shoferin dhe e ka goditur me mjete të forta në fytyrë.

23 vjeçari bën për spital shoferin e urbanit në Tiranë: Ecte ngadalë ndaj e godita
Një shofer autobusi është dhunuar nga një 23 vjeçar për shkak se po ecte shumë ngadalë. 23 vjeçari me iniciale A.K., është konfliktuar me shoferin dhe e ka goditur me mjete të forta në fytyrë. Por ky nuk ishte i vetmi ...
GazetaTema | 21-Sep-2019 11:06
Një shofer autobusi është dhunuar nga një 23 vjeçar për shkak se po ecte shumë ngadalë. 23 vjeçari me iniciale A.K., është konfliktuar me shoferin dhe e ka goditur me mjete të forta në fytyrë. Por ky nuk ishte i vetmi ...

Ikën nga arresti dhe merr peng urbanin plot me pasagjerë në Tiranë!
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditë ne djeshme në autobusin e një linje urbani në Tiranë. 23 vjeçari me inicialet A.K ka thyer masën e sigurisë ‘Arrest shtëpie’ dhe ka goditur me mjete të forta shoferin e një linjes ...
Telegraf | 21-Sep-2019 11:33
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditë ne djeshme në autobusin e një linje urbani në Tiranë. 23 vjeçari me inicialet A.K ka thyer masën e sigurisë ‘Arrest shtëpie’ dhe ka goditur me mjete të forta shoferin e një linjes ...

“Pse nuk ecën shpejt”, thyen masën e sigurisë dhe godet shoferin e urbanit me mjete të forta, kapet 23-vjeçari
TIRANË Thyen masën e sigurisë “Arrest shtëpie” dhe më pas konfliktohet për motive të dobëta me shoferin e autobusit të një linje urbani duke e goditur me mjete të forta, vihet në pranga nga Policia 23-vjeçari. Në pranga ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 10:45
TIRANË Thyen masën e sigurisë “Arrest shtëpie” dhe më pas konfliktohet për motive të dobëta me shoferin e autobusit të një linje urbani duke e goditur me mjete të forta, vihet në pranga nga Policia 23-vjeçari. Në pranga ...

Drogë me gomar nga Prrenjasi në Maqedoni, arrestohen 2 kafsharët që po kalonin kufirin
Policia e Elbasanit, pas informacioneve se dy persona po tentonin të trafikonin drogë nëpërmjet kufirit jeshil për në Maqedoninë e Veriut, ka organizuar një operacion Policinë Kufitare të Qafë Thanës dhe Policinë e ...
Telegraf | 21-Sep-2019 11:14
Policia e Elbasanit, pas informacioneve se dy persona po tentonin të trafikonin drogë nëpërmjet kufirit jeshil për në Maqedoninë e Veriut, ka organizuar një operacion Policinë Kufitare të Qafë Thanës dhe Policinë e ...

Mbillnin kanabis në zonat e thella të veriut, arrestohen tre vëllezër
Tre vëllezër janë arrestuar në kuadër të operacionit “Brebulla” pasi akuzohen për kultivim të bimëve narkotike. Ata ishin mbajtur nën vëzhgim për 3 muaj pasi kishte të dhëna se kishin mbjelle kanabis në zonën e e ...
VizionPlus | 21-Sep-2019 10:53
Tre vëllezër janë arrestuar në kuadër të operacionit “Brebulla” pasi akuzohen për kultivim të bimëve narkotike. Ata ishin mbajtur nën vëzhgim për 3 muaj pasi kishte të dhëna se kishin mbjelle kanabis në zonën e e ...

Linjë kanabisi Shqipëri-Maqedoni, lënda narkotike transportohej me kafshë pune
Pas informacioneve të marra në rrugë operative se dy shtetas po tentonin të trafikonin lëndë narkotike nëpërmjet kufirit jeshil për në Maqedoninë e Veriut, Policia e Elbasanit menjëherë ka organizuar punën dhe në ...
Top Channel | 21-Sep-2019 10:25
Pas informacioneve të marra në rrugë operative se dy shtetas po tentonin të trafikonin lëndë narkotike nëpërmjet kufirit jeshil për në Maqedoninë e Veriut, Policia e Elbasanit menjëherë ka organizuar punën dhe në ...

Transportonin me kafshë drogë drejt Maqedonisë së Veriut, pranga dy trafikantëve
Finalizohet operacioni “Rrajca”, ndersa ne pranga kane rene dy persona per transport droge. NJOFTIMI I POLICISE Operacioni për goditjen e veprimtarisë së paligjshme të trafikimit të narkotikëve. Operacioni nga Seksioni ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 10:20
Finalizohet operacioni “Rrajca”, ndersa ne pranga kane rene dy persona per transport droge. NJOFTIMI I POLICISE Operacioni për goditjen e veprimtarisë së paligjshme të trafikimit të narkotikëve. Operacioni nga Seksioni ...

“Pse nuk ecën shpejt”, 23-vjeçari dhunon shoferin e autobusit në Tiranë
Një 23-vjeçar ka thyer masën e sigurisë “arrest shtëpie” dhe ka dhunuar shoferin e një linje autobusësh duke e goditur me mjete të forta. I riu me iniciale A. K., banues në Tiranë, u konfliktua me shoferin përse nuk po ...
Lapsi | 21-Sep-2019 11:37
Një 23-vjeçar ka thyer masën e sigurisë “arrest shtëpie” dhe ka dhunuar shoferin e një linje autobusësh duke e goditur me mjete të forta. I riu me iniciale A. K., banues në Tiranë, u konfliktua me shoferin përse nuk po ...

Zbulohe rruga e trafikut të drogës me kafshë drejt Maqedonisë së Veriut
55 kilogramë lëndë narkotike Cannabis Sativa janë sekuestruar në kuadër të operacionit “Rrajca” nga policia e Prrenjasit dhe ajo stacionit të Qafe Thanës. Operacioni u ndërmor pas informacioneve se dy shtetas po ...
VizionPlus | 21-Sep-2019 10:35
55 kilogramë lëndë narkotike Cannabis Sativa janë sekuestruar në kuadër të operacionit “Rrajca” nga policia e Prrenjasit dhe ajo stacionit të Qafe Thanës. Operacioni u ndërmor pas informacioneve se dy shtetas po ...

Kultivuan kanabis në mal: Përgjimet “tradhëtojnë” vëllezërit, prangosen pas tre muajsh hetime
Policia e Shkodrës, pas informacioneve të marra në rrugë operative se disa persona tentonin të kultivonin bimë narkotike në zonën e Toplanës, janë referuar materialet proceduriale në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës ...
GazetaTema | 21-Sep-2019 10:16
Policia e Shkodrës, pas informacioneve të marra në rrugë operative se disa persona tentonin të kultivonin bimë narkotike në zonën e Toplanës, janë referuar materialet proceduriale në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës ...

Kultivonin kanabis në zonë malore në Shkodër, pranga 3 vëllzërve
Tre vëllezër kanë rënë në prangat e Policisë së Shkodrës për kultivim të bimkëve narkotike. Operacioni i Policisë i koduar “Brebulla” pas një hetimi 3-mujor çoi në pranga vëllezërit K.S. 33 vjeç, D.S. 26 vjeç dhe L.S. ...
ABCNews | 21-Sep-2019 11:12
Tre vëllezër kanë rënë në prangat e Policisë së Shkodrës për kultivim të bimkëve narkotike. Operacioni i Policisë i koduar “Brebulla” pas një hetimi 3-mujor çoi në pranga vëllezërit K.S. 33 vjeç, D.S. 26 vjeç dhe L.S. ...

Mbillnin kanabis në zonën e Toplanës, pranga 3 vëllezërve në Shkodër
Tre vëllezër kanë rënë në pranga pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Në kuadër të operacionit të koduar “Brebulla”, u arrestuan shtetasit me inicialet K.S., 33 vjeç; D.S., 26 vjeç dhe L.S., 35 vjeç, ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 09:53
Tre vëllezër kanë rënë në pranga pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Në kuadër të operacionit të koduar “Brebulla”, u arrestuan shtetasit me inicialet K.S., 33 vjeç; D.S., 26 vjeç dhe L.S., 35 vjeç, ...

Kultivuan kanabis në mal, vëllezërit arrestohen pas tre muajsh përgjime
Policia e Shkodrës, pas informacioneve të marra në rrugë operative se disa persona tentonin të kultivonin bimë narkotike në zonën e Toplanës, janë referuar materialet proceduriale në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës ...
Top Channel | 21-Sep-2019 09:52
Policia e Shkodrës, pas informacioneve të marra në rrugë operative se disa persona tentonin të kultivonin bimë narkotike në zonën e Toplanës, janë referuar materialet proceduriale në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës ...

Shqiptari rrah shoferin e autobusit me arsyen se po voziste ngadalë
Një 23-vjeçar ka thyer masën e sigurisë “arrest shtëpie” dhe ka dhunuar shoferin e një linje autobusësh duke e goditur me mjete të forta. I riu me iniciale A. K., banues në Tiranë, u konfliktua me shoferin përse nuk po ...
Albportali | 21-Sep-2019 12:51
Një 23-vjeçar ka thyer masën e sigurisë “arrest shtëpie” dhe ka dhunuar shoferin e një linje autobusësh duke e goditur me mjete të forta. I riu me iniciale A. K., banues në Tiranë, u konfliktua me shoferin përse nuk po ...

Shqiptari rrah shoferin e autobusit me arsyen se po voziste ngadalë
Një 23-vjeçar ka thyer masën e sigurisë “arrest shtëpie” dhe ka dhunuar shoferin e një linje autobusësh duke e goditur me mjete të forta. I riu me iniciale A. K., banues në Tiranë, u konfliktua me shoferin përse nuk po ...
Gazeta Observer | 21-Sep-2019 12:15
Një 23-vjeçar ka thyer masën e sigurisë “arrest shtëpie” dhe ka dhunuar shoferin e një linje autobusësh duke e goditur me mjete të forta. I riu me iniciale A. K., banues në Tiranë, u konfliktua me shoferin përse nuk po ...

Transportonin drogë me kafshë drejt Maqedonisë  së Veriut, 2 në pranga
Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë së Elbasanit për trafik droge. Operacioni “Rrajca” çoi në pranga 47 vjeçarin me iniciale A. B. dhe 22 vjeçarin me iniciale I. B., të dy banues në fshatin Sutaj-Prrenjas. Të ...
ABCNews | 21-Sep-2019 10:53
Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë së Elbasanit për trafik droge. Operacioni “Rrajca” çoi në pranga 47 vjeçarin me iniciale A. B. dhe 22 vjeçarin me iniciale I. B., të dy banues në fshatin Sutaj-Prrenjas. Të ...

Shqiptari rrah shoferin e autobusit me arsyen se po voziste ngadalë
Një 23-vjeçar ka thyer masën e sigurisë “arrest shtëpie” dhe ka dhunuar shoferin e një linje autobusësh duke e goditur me mjete të forta. I riu me iniciale A. K., banues në Tiranë, u konfliktua me shoferin përse nuk po ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 11:46
Një 23-vjeçar ka thyer masën e sigurisë “arrest shtëpie” dhe ka dhunuar shoferin e një linje autobusësh duke e goditur me mjete të forta. I riu me iniciale A. K., banues në Tiranë, u konfliktua me shoferin përse nuk po ...

Çmendet 23-vjeçari/ Thyen masën e sigurisë, dhe godet shoferin e urbanit me mjete të forta
Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 23-vjeçar . Ai ka thyer masën e sigurisë “Arrest shtëpie” duke dalë nga shtëpia dhe më pas është konfliktuar për motive të dobëta (pse autobuzi nuk ecte shpejt), me shoferin e ...
Dritare | 21-Sep-2019 11:35
Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 23-vjeçar . Ai ka thyer masën e sigurisë “Arrest shtëpie” duke dalë nga shtëpia dhe më pas është konfliktuar për motive të dobëta (pse autobuzi nuk ecte shpejt), me shoferin e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved