ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 06:27

Jennifer Lopez rivesh pas 20 vitesh fustanin Versace, këngëtarja mahnit të gjithë

Jennifer Lopez rivesh pas 20 vitesh fustanin Versace, këngëtarja mahnit të gjithë
SHBA Jennifer Lopez sapo i ka mbushur 50 vjece por këngëtaren edhe një 20-vjecare e ka zili. Ylli i Hollywood-it mbylli shfaqjen e Versace-s në Javën e Modës në Milano dhe të gjithë kanë mbetur me gojë hapur. Këngëtarja ...
BalkanWeb | 20-Sep-2019 22:20
SHBA Jennifer Lopez sapo i ka mbushur 50 vjece por këngëtaren edhe një 20-vjecare e ka zili. Ylli i Hollywood-it mbylli shfaqjen e Versace-s në Javën e Modës në Milano dhe të gjithë kanë mbetur me gojë hapur. Këngëtarja ...

Pas komplimenteve që ia dha Ronaldo, Georgina merr gjithë vëmendjen në Madrid
Georgina Rodriguez është kujdesur që të marrë gjithë vëmendjen pas deklaratave të partnerit të saj se marrëdhëniet intime me të, ishin më të mira se golat që i shënon. Modelja, e cila ka krijuar shumë famë që nga lidhja ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 23:37
Georgina Rodriguez është kujdesur që të marrë gjithë vëmendjen pas deklaratave të partnerit të saj se marrëdhëniet intime me të, ishin më të mira se golat që i shënon. Modelja, e cila ka krijuar shumë famë që nga lidhja ...

Para duelit ndaj Miroslav Serban, Florian Marku është takuar me Anthony Joshuan
Boksieri shqiptar, Florian Marku, është takuar dhe ka biseduar me ish-kampionin e unifikuar botëror në kategorinë e peshave të rënda, Anthony Joshua. 26-vjeçari ka udhëtuar në Londër për duelin kundër boksierit çek, ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 21:13
Boksieri shqiptar, Florian Marku, është takuar dhe ka biseduar me ish-kampionin e unifikuar botëror në kategorinë e peshave të rënda, Anthony Joshua. 26-vjeçari ka udhëtuar në Londër për duelin kundër boksierit çek, ...

Enca vazhdon të publikojë poza me bikini
Enca Haxhia ka vazhduar me publikimin e fotografive që vënë në plan të parë ‘asetet’ e saja trupore. Në ditët e fundit, këngëtarja ka qenë mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 2.1 milionë ndjekës. ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 19:58
Enca Haxhia ka vazhduar me publikimin e fotografive që vënë në plan të parë ‘asetet’ e saja trupore. Në ditët e fundit, këngëtarja ka qenë mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 2.1 milionë ndjekës. ...

Genc Prelvukaj merr në duar atë që i mungonte…!
Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj është një emër i njohur tashmë në showbizin shqiptar. Ai është përfoluer edhe më tepër pas lidhjes me Eni Koçin, pasi çdo aktivitet apo postim i tyre bëhet lajm. Sot ai ka ndarë me të ...
VizionPlus | 20-Sep-2019 16:35
Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj është një emër i njohur tashmë në showbizin shqiptar. Ai është përfoluer edhe më tepër pas lidhjes me Eni Koçin, pasi çdo aktivitet apo postim i tyre bëhet lajm. Sot ai ka ndarë me të ...

2po2 publikon fotografi të rralla nga vitet e nëntëdhjeta, kur Capital T ishte vetëm një fëmijë
Reperi i njohur nga Prishtina, Capital T, do të mbajë sonte (e premte), koncertin më të rëndësishëm të tij, “Time Capsule”. Sheshi “Nënë Tereza” në Tiranë është rezervuar për një paraqitje sa më dinjitoze të reperit ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 19:44
Reperi i njohur nga Prishtina, Capital T, do të mbajë sonte (e premte), koncertin më të rëndësishëm të tij, “Time Capsule”. Sheshi “Nënë Tereza” në Tiranë është rezervuar për një paraqitje sa më dinjitoze të reperit ...

Reperi i njohur merr Pasaportën e Shqipërisë
Në mesin e shumë kosovarëve që janë pajisur me pasaportën e Shqipërisë, është edhe reperi i njohur Genc Prelvukaj. Artisti sot shfrytëzoi rrjetet sociale për të njoftuar të gjithë ndjekësit që ai ka marrë pasaportën e ...
Arbresh | 21-Sep-2019 00:58
Në mesin e shumë kosovarëve që janë pajisur me pasaportën e Shqipërisë, është edhe reperi i njohur Genc Prelvukaj. Artisti sot shfrytëzoi rrjetet sociale për të njoftuar të gjithë ndjekësit që ai ka marrë pasaportën e ...

Georgina shkëlqen në Madrid, pasi Ronaldo tha se seksi me të është më i mirë se golat që i jep
Georgina Rodriguez është kujdesur që të marrë gjithë vëmendjen pas deklaratave të partnerit të saj se marrëdhëniet intime me të, ishin më të mira se golat që i shënon. Modelja, e cila ka krijuar shumë famë që nga lidhja ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 00:26
Georgina Rodriguez është kujdesur që të marrë gjithë vëmendjen pas deklaratave të partnerit të saj se marrëdhëniet intime me të, ishin më të mira se golat që i shënon. Modelja, e cila ka krijuar shumë famë që nga lidhja ...

Gashi sjell pamje nga promovimi i albumit të parë
Gashi ka kohë që kishte paralajmëruar albumin e parë muzikor, ndërsa tani e bëri lansimin e tij, shkruan . Ky projekt përmban disa këngë të tij, ndërsa për të punoi me përkushtim tash e një kohë. Për të promovuar ...
Lajminet | 21-Sep-2019 00:00
Gashi ka kohë që kishte paralajmëruar albumin e parë muzikor, ndërsa tani e bëri lansimin e tij, shkruan . Ky projekt përmban disa këngë të tij, ndërsa për të punoi me përkushtim tash e një kohë. Për të promovuar ...

“Ishte shumë e shpifur” – kujt ia dha puthjen e parë moderatorja bukuroshe (FOTO)
Kiara Titon tanimë do ta shohim edhe në Youtube pasi moderatorja ka vendosur t’i përkushtohet kanalit të saj në të cilin do të publikojë momente nga jeta, tutoriale make up e shumë të tjera. Kiara e ka nisur videon e ...
TetovaSot | 20-Sep-2019 23:58
Kiara Titon tanimë do ta shohim edhe në Youtube pasi moderatorja ka vendosur t’i përkushtohet kanalit të saj në të cilin do të publikojë momente nga jeta, tutoriale make up e shumë të tjera. Kiara e ka nisur videon e ...

“Ishte shumë e shpifur” – kujt ia dha puthjen e parë moderatorja bukuroshe
Kiara Titon tanimë do ta shohim edhe në Youtube pasi moderatorja ka vendosur t’i përkushtohet kanalit të saj në të cilin do të publikojë momente nga jeta, tutoriale make up e shumë të tjera. Kiara e ka nisur videon e ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 23:52
Kiara Titon tanimë do ta shohim edhe në Youtube pasi moderatorja ka vendosur t’i përkushtohet kanalit të saj në të cilin do të publikojë momente nga jeta, tutoriale make up e shumë të tjera. Kiara e ka nisur videon e ...

E dashura e Ronaldos merr gjithë vëmendjen në paraqitjen e fundit
E dashura e futbollistit të famshëm, Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez ka marrë gjithë vëmendjen pas deklaratave të partnerit të saj se marrëdhëniet intime me të, ishin më të mira se golat që i shënon. Modelja ...
Arbresh | 20-Sep-2019 23:43
E dashura e futbollistit të famshëm, Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez ka marrë gjithë vëmendjen pas deklaratave të partnerit të saj se marrëdhëniet intime me të, ishin më të mira se golat që i shënon. Modelja ...

Apeli i Nuri Koçit drejtuar kryetarit të Bashkisë Sarandë
Apeli i Nuri Koçit drejtuar kryetarit të Bashkisë Sarandë Adrian Gurma VIDEO View this post on Instagram Nuri Koçi ka një apel drejtuar kryetarit të Bashkië Sarandë Adrian Gurma A post shared by Saranda Web ...
Saranda Web | 20-Sep-2019 23:29
Apeli i Nuri Koçit drejtuar kryetarit të Bashkisë Sarandë Adrian Gurma VIDEO View this post on Instagram Nuri Koçi ka një apel drejtuar kryetarit të Bashkië Sarandë Adrian Gurma A post shared by Saranda Web ...

Jennifer Lopez rikthen fustanin legjendar, cmendet publiku, ngrihen të gjithë në këmbë!
Jennifer Lopez I “cmendi“ të gjithë me lëvizjen e saj të fundit: këngëtarja dhe aktorja e famshme veshi në pasarelë fustanin legjendar të Versace-s, me të cilin eklipsoi 20 vjet më parë cmimet Grammy. Pikërisht ky ...
Bordo | 20-Sep-2019 23:08
Jennifer Lopez I “cmendi“ të gjithë me lëvizjen e saj të fundit: këngëtarja dhe aktorja e famshme veshi në pasarelë fustanin legjendar të Versace-s, me të cilin eklipsoi 20 vjet më parë cmimet Grammy. Pikërisht ky ...

Punëtorja e deklaruar e McDonald’s nuk është njëra nga tri femrat që i kishin dhënë ushqim falas Ronaldos
Enca Haxhia ka vazhduar me publikimin e fotografive që vënë në plan të parë ‘asetet’ e saja trupore. Në ditët e fundit, këngëtarja ka qenë mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 2.1 milionë ndjekës. ...
GazetaBlic | 20-Sep-2019 23:08
Enca Haxhia ka vazhduar me publikimin e fotografive që vënë në plan të parë ‘asetet’ e saja trupore. Në ditët e fundit, këngëtarja ka qenë mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 2.1 milionë ndjekës. ...

Jennifer Lopez vesh fustanin ikonik në sfilatën e “Versace”
JLo pas 19 vitesh ka veshur fustanin me të cilin kishte marrë gjithë vëmendjen në “Grammy”. Jennifer Lopez në “Grammy Awards” në vitin 2000 ishte shfaqur me një fustan shumë provokues. Këngëtarja pas gjithë këtyre ...
Arbresh | 20-Sep-2019 22:58
JLo pas 19 vitesh ka veshur fustanin me të cilin kishte marrë gjithë vëmendjen në “Grammy”. Jennifer Lopez në “Grammy Awards” në vitin 2000 ishte shfaqur me një fustan shumë provokues. Këngëtarja pas gjithë këtyre ...

Foto e papublikuar më parë: Si dukeshin Hillary dhe Bill Clinton para 40 vjetëve
Ajo në fotografi shihet bashkë me burrin e saj, ish-Presidentin amerikan, Bill Clinton. “Duke e lexuar gazetën së bashku gjatë mëngjesit, në vitin 1979”, thuhet në mbishkrimin e fotografisë që Clinton e ka publikuar. ...
Lajminet | 20-Sep-2019 22:56
Ajo në fotografi shihet bashkë me burrin e saj, ish-Presidentin amerikan, Bill Clinton. “Duke e lexuar gazetën së bashku gjatë mëngjesit, në vitin 1979”, thuhet në mbishkrimin e fotografisë që Clinton e ka publikuar. ...

Atmosferë elektrizuese në koncertin “Time Capsule”
Capital T është duke e mbajtur koncertin “Time Capsule” në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë. Koncerti ka filluar në orën 20:00, dhe për këtë koncert reperi ka investuar rreth 200 mijë euro, shkruan Indeksonline. ...
Indeks Online | 20-Sep-2019 22:54
Capital T është duke e mbajtur koncertin “Time Capsule” në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë. Koncerti ka filluar në orën 20:00, dhe për këtë koncert reperi ka investuar rreth 200 mijë euro, shkruan Indeksonline. ...

Genc Prelvukaj merr pasaportën e Shqipërisë
Këngëtari dhe reperi i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj, së fundmi ka bërë të ditur se ka marrë nënshtetësi shqiptare. Përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Facebook, ai ka prezantuar pasaportën e tij të ...
Flaka | 20-Sep-2019 22:51
Këngëtari dhe reperi i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj, së fundmi ka bërë të ditur se ka marrë nënshtetësi shqiptare. Përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Facebook, ai ka prezantuar pasaportën e tij të ...

JLo vesh fustanin ikonik në sfilatën e “Versace”
Jennifer Lopez në “Grammy Awards” në vitin 2000 ishte shfaqur me një fustan shumë provokues, shkruan . Këngëtarja pas gjithë këtyre viteve është shfaqur në sfilatën e “Versace” ku po prezantoheshin koleksionet e reja. ...
Lajminet | 20-Sep-2019 22:46
Jennifer Lopez në “Grammy Awards” në vitin 2000 ishte shfaqur me një fustan shumë provokues, shkruan . Këngëtarja pas gjithë këtyre viteve është shfaqur në sfilatën e “Versace” ku po prezantoheshin koleksionet e reja. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved