ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 14:48

Pas qeverisë, Rama ngre më këmbë dhe deputetët, mbledh nesër grupin parlamentar

Pas qeverisë, Rama ngre më këmbë dhe deputetët, mbledh nesër grupin parlamentar
TIRANË Pas qeverisë kryeministri Edi Rama ngre më këmbë edhe deputetët socialistë për shkak të tërmeteve. Kreu i qeverisë ka thirrur një mbledhje emergjente të grupit parlamentar socialist paraditen e nesërme. Gazetari ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 22:04
TIRANË Pas qeverisë kryeministri Edi Rama ngre më këmbë edhe deputetët socialistë për shkak të tërmeteve. Kreu i qeverisë ka thirrur një mbledhje emergjente të grupit parlamentar socialist paraditen e nesërme. Gazetari ...

Tabela/ Ja sa tërmete kanë rënë në 10 orët e fundit në Shqipëri
Një tabelë ku janë të ilustruara të gjitha tërmetet që kanë rënë gjatë orëve të pasdites deri në orët e mbrëmjes tregon intensitetin e tyre të frikshëm të shpërndarjes. Siç tregon edhe tabela, janë të paktën 10 tërmete ...
Telegraf | 21-Sep-2019 22:19
Një tabelë ku janë të ilustruara të gjitha tërmetet që kanë rënë gjatë orëve të pasdites deri në orët e mbrëmjes tregon intensitetin e tyre të frikshëm të shpërndarjes. Siç tregon edhe tabela, janë të paktën 10 tërmete ...

Kryeministri Rama mbledhje urgjente qeverie në mesnatë
Kryeministri Edi Rama menjëherë pas kthimit nga vizita zyrtare në Frankfurt, do të mbledhe qeverinë për të bërë bilancin dhe menaxhuar situatën pas termetit të kësaj të shtune. Informacionet bëjnë me dije se mbledhja e ...
VizionPlus | 21-Sep-2019 21:02
Kryeministri Edi Rama menjëherë pas kthimit nga vizita zyrtare në Frankfurt, do të mbledhe qeverinë për të bërë bilancin dhe menaxhuar situatën pas termetit të kësaj të shtune. Informacionet bëjnë me dije se mbledhja e ...

Pas tërmeteve në Shqipëri, Rama mbledh me urgjencë qeverinë
Pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditi Shqipërinë, kryeministri Edi Rama ka njoftuar mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë rreth mesnatës. Një gjë e tillë konfirmohet nga burime pranë ekzekutivit. “Mbledhja do ...
Gazeta Observer | 21-Sep-2019 22:47
Pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditi Shqipërinë, kryeministri Edi Rama ka njoftuar mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë rreth mesnatës. Një gjë e tillë konfirmohet nga burime pranë ekzekutivit. “Mbledhja do ...

U njoftua si urgjente, shtyhet për nesër mbledhja e qeverisë mbi tërmetin
Mbledhja e qeverisë e programuar për marrjen e masave për përballimin e tërmeteve është shtyrë nesër në orën 11:00. Edhe pse u paralajmërua se në orën 23:30 do të mblidhej qeveria në selinë e kryeministrisë, takimi mes ...
Gazeta Dita | 21-Sep-2019 22:25
Mbledhja e qeverisë e programuar për marrjen e masave për përballimin e tërmeteve është shtyrë nesër në orën 11:00. Edhe pse u paralajmërua se në orën 23:30 do të mblidhej qeveria në selinë e kryeministrisë, takimi mes ...

Tërmeti shkund Shqipërinë, Rama mbledh qeverinë në mesnatë
TIRANE Pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditi vendin, kryeministri Edi Rama do të mbledhë qeverinë në një mbledhje të jashtëzakonshme. Burime për “ BalkanWeb” thanë se sonte në mbrëmje kryeministri mbledh ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 20:17
TIRANE Pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditi vendin, kryeministri Edi Rama do të mbledhë qeverinë në një mbledhje të jashtëzakonshme. Burime për “ BalkanWeb” thanë se sonte në mbrëmje kryeministri mbledh ...

Tërmetet/ Rama do të mbledhë qeverinë, në mesnatë
Pas tërmeteve të fuqishme që lëkundën vendin tonë, kryeministri Edi Rama, i cili ndodhet në Frankfurd, do të mbedhë qeverinë në mesantë, sapo të kthehet. “Mbledhja do të zhvillohet në mesnatë, sapo kryeministri të ...
Dritare | 21-Sep-2019 21:59
Pas tërmeteve të fuqishme që lëkundën vendin tonë, kryeministri Edi Rama, i cili ndodhet në Frankfurd, do të mbedhë qeverinë në mesantë, sapo të kthehet. “Mbledhja do të zhvillohet në mesnatë, sapo kryeministri të ...

Tërmetet në Shqipëri, kryeministri Rama anulon udhëtimin drejt SHBA
Kryeministri shqiptar Edi Rama ka anuluar udhëtimin e tij drejt New Yorkut, ku kishte planifikuar të merrte pjesë në mbledhjen e Organizatës së Kombeve të Bashkuara. Aktualisht kryeministri, Edi Rama ndodhet në ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 21:29
Kryeministri shqiptar Edi Rama ka anuluar udhëtimin e tij drejt New Yorkut, ku kishte planifikuar të merrte pjesë në mbledhjen e Organizatës së Kombeve të Bashkuara. Aktualisht kryeministri, Edi Rama ndodhet në ...

Pas tërmeteve në Shqipëri, Rama mbledh me urgjencë qeverinë
Pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditi Shqipërinë, kryeministri Edi Rama ka njoftuar mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë rrett mesnatës. Një gjë e tillë konfirmohet nga burime pranë ekzekutivit. Lexo po ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 20:51
Pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditi Shqipërinë, kryeministri Edi Rama ka njoftuar mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë rrett mesnatës. Një gjë e tillë konfirmohet nga burime pranë ekzekutivit. Lexo po ...

Kryeministri Rama mbledhje urgjente qeverie në mesnatë
Kryeministri Edi Rama menjëherë pas kthimit nga vizita zyrtare në Frankfurt, do të mbledhe qeverinë për të bërë bilancin dhe menaxhuar situatën pas termetit të kësaj të shtune. Informacionet bëjnë me dije se mbledhja e ...
Shenja | 21-Sep-2019 21:27
Kryeministri Edi Rama menjëherë pas kthimit nga vizita zyrtare në Frankfurt, do të mbledhe qeverinë për të bërë bilancin dhe menaxhuar situatën pas termetit të kësaj të shtune. Informacionet bëjnë me dije se mbledhja e ...

Tërmeti 5.8 ballë, Rama mbledh me urgjencë qeverinë në mesnatë
Pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditi vendin, kryeministri Edi Rama ka njoftuar mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë rret mesnatës. Një gjë e tillë konfirmohet nga burime pranë ekzekutivit. “Mbledhja do të ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 21:07
Pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditi vendin, kryeministri Edi Rama ka njoftuar mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë rret mesnatës. Një gjë e tillë konfirmohet nga burime pranë ekzekutivit. “Mbledhja do të ...

Kryeministri Rama mbledhje urgjente qeverie në mesnatë
Kryeministri Edi Rama menjëherë pas kthimit nga vizita zyrtare në Frankfurt, do të mbledhe qeverinë për të bërë bilancin dhe menaxhuar situatën pas termetit të kësaj të shtune. Informacionet bëjnë me dije se mbledhja e ...
Medial | 21-Sep-2019 21:04
Kryeministri Edi Rama menjëherë pas kthimit nga vizita zyrtare në Frankfurt, do të mbledhe qeverinë për të bërë bilancin dhe menaxhuar situatën pas termetit të kësaj të shtune. Informacionet bëjnë me dije se mbledhja e ...

Pas tërmeteve në Shqipëri, Rama mbledh me urgjencë qeverinë
Pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditi Shqipërinë, kryeministri Edi Rama ka njoftuar mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë rrett mesnatës. Një gjë e tillë konfirmohet nga burime pranë ekzekutivit. “Mbledhja do ...
EkonomiaOnline | 21-Sep-2019 20:59
Pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditi Shqipërinë, kryeministri Edi Rama ka njoftuar mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë rrett mesnatës. Një gjë e tillë konfirmohet nga burime pranë ekzekutivit. “Mbledhja do ...

Tërmetet, Greqia dhe Italia shprehin gatishmëri për të ndihmuar Shqipërinë
Pas tërmeteve që kanë lëkundur vendin tonë, vendet fqinje, Italia dhe Greqia, kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë. Kryeministri i vendit, Edi Rama, është telefonuar nga kryeministrin italian Giuseppe ...
Dritare | 21-Sep-2019 20:51
Pas tërmeteve që kanë lëkundur vendin tonë, vendet fqinje, Italia dhe Greqia, kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë. Kryeministri i vendit, Edi Rama, është telefonuar nga kryeministrin italian Giuseppe ...

Tërmeti/ Rama anulon vizitën në SHBA
Menjëherë pas termetit që tronditi vendimin, kryeministri Edi Rama ka anulluar vizitën zyrtare në Shtetet e Bashkuara ku do të merrte pjesë në punimet e Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Mësohet se ...
VizionPlus | 21-Sep-2019 19:24
Menjëherë pas termetit që tronditi vendimin, kryeministri Edi Rama ka anulluar vizitën zyrtare në Shtetet e Bashkuara ku do të merrte pjesë në punimet e Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Mësohet se ...

Rama njofton mbledhje qeverie “sapo të mbërrijë në Tiranë”
Kryeministri Edi Rama ka lajmëruar një mbledhje të jashtëzakonshme të qeverisë menjëherë pas situatës së krijuar nga tërmetet që goditën vendin pasditen e sotme. Sipas burimeve mediatike kryeministri Rama do të mbledhë ...
Gazeta Dita | 21-Sep-2019 20:44
Kryeministri Edi Rama ka lajmëruar një mbledhje të jashtëzakonshme të qeverisë menjëherë pas situatës së krijuar nga tërmetet që goditën vendin pasditen e sotme. Sipas burimeve mediatike kryeministri Rama do të mbledhë ...

Tërmeti 5.8 ballë, Rama mbledh me urgjencë qeverinë në mesnatë
Pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditi vendin, kryeministri Edi Rama ka njoftuar mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë rret mesnatës. Një gjë e tillë konfirmohet nga burime pranë ekzekutivit. “Mbledhja do të ...
Zeri | 21-Sep-2019 20:39
Pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditi vendin, kryeministri Edi Rama ka njoftuar mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë rret mesnatës. Një gjë e tillë konfirmohet nga burime pranë ekzekutivit. “Mbledhja do të ...

Lajmi i fundit/ Tërmeti: Rama paralajmëron mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë
Pas termetit te fuqishem qe ra sot ne vendin tone, kryministri Rama anulloi vajtjen ne New York (OKB), dhe u kthye ne mes te rruges nga Frankfurti ku kishte tranzitin, per ne Tirane. Ndersa burime zyrtare nga ...
Lexo | 21-Sep-2019 20:25
Pas termetit te fuqishem qe ra sot ne vendin tone, kryministri Rama anulloi vajtjen ne New York (OKB), dhe u kthye ne mes te rruges nga Frankfurti ku kishte tranzitin, per ne Tirane. Ndersa burime zyrtare nga ...

Tërmetet/ Kryeministri italian telefonon Ramën, i gatshëm për të ndihmuar Shqipërinë
ITALI Kryeministri i vendit, Edi Rama pas tërmeteve të forta që prekën vendin është telefonuar nga kryeministrin italian Giuseppe Conte, i cili i ka shprehur solidaritetin e plotë të Italisë dhe gatishmërinë për të ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 18:35
ITALI Kryeministri i vendit, Edi Rama pas tërmeteve të forta që prekën vendin është telefonuar nga kryeministrin italian Giuseppe Conte, i cili i ka shprehur solidaritetin e plotë të Italisë dhe gatishmërinë për të ...

?Kryeministri Rama anulon udhëtimin drejt SHBA-së
Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka anuluar udhëtimin e tij drejt Nju Jork, ku kishte planifikuar të merrte pjesë në mbledhjen e Organizatës së Kombeve të Bashkuara.
Kosova Press | 21-Sep-2019 20:17
Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka anuluar udhëtimin e tij drejt Nju Jork, ku kishte planifikuar të merrte pjesë në mbledhjen e Organizatës së Kombeve të Bashkuara.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved