ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 20:42

VIDEO/ Shënon Interi, fillimisht anulohet goli. Ndërhyn VAR-i dhe merret ky vendim…

VIDEO/ Shënon Interi, fillimisht anulohet goli. Ndërhyn VAR-i dhe merret ky vendim…
Interi ka shënuar golin e avantazhit në derbin përballë Milanit. Në minutën e 49’ ishte Marcelo Brozovic i cili dërgoi topin në fundin e rrjetës të portës që mbrohet nga Gianluigi Donnarumma. Fillimisht gjyqtari i ...
Telegraf | 21-Sep-2019 22:11
Interi ka shënuar golin e avantazhit në derbin përballë Milanit. Në minutën e 49’ ishte Marcelo Brozovic i cili dërgoi topin në fundin e rrjetës të portës që mbrohet nga Gianluigi Donnarumma. Fillimisht gjyqtari i ...

Milan 0-2 Inter, notat e lojtarëve – Shkëlqen Brozovic, dështon Piatek
Interi ka arritur të fitojë Derby della Maddoninan ndaj Milanit me rezultat 2-0, i vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Nerazzurrët kanë vazhduar serinë e qind për qind pasi me fitoren ndaj Milanit ka shkuar në katër ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 22:59
Interi ka arritur të fitojë Derby della Maddoninan ndaj Milanit me rezultat 2-0, i vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Nerazzurrët kanë vazhduar serinë e qind për qind pasi me fitoren ndaj Milanit ka shkuar në katër ...

Interi dominon Milanin dhe triumfon në Derby della Madonnina
Interi ka arritur të fitojë Derby della Maddoninan ndaj Milanit me rezultat 2-0, i vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Skuadra e Antonio Contes ka vazhduar serinë e qind për qind pasi me fitoren ndaj Milanit ka ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 22:43
Interi ka arritur të fitojë Derby della Maddoninan ndaj Milanit me rezultat 2-0, i vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Skuadra e Antonio Contes ka vazhduar serinë e qind për qind pasi me fitoren ndaj Milanit ka ...

Lukaku dyfishon epërsinë e Interit ndaj Milanit
Interi ka gjetur edhe golin e dytë në Derby della Madonnina në përballjen me Milanin. Është sulmuesi belg, Romelu Lukaku, i cili ka shënuar me kokë për epërsinë 2-0. Goli i shtatlartit erdhi në minutën e 78-të të ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 22:31
Interi ka gjetur edhe golin e dytë në Derby della Madonnina në përballjen me Milanin. Është sulmuesi belg, Romelu Lukaku, i cili ka shënuar me kokë për epërsinë 2-0. Goli i shtatlartit erdhi në minutën e 78-të të ...

VIDEO | Interi mposht Milanin në derbi, kap kreun e Serie A
Sapo ka përfunduar derbi i Milanos mes Interit dhe Milanit e në “San Siro”, kanë qenë zikaltërit e Antonio Contes ata që kanë dalë me pikët e plota. Golat nga Brozoviç dhe Lukaku i dhanë Interit një fitore 2-0 përballë ...
ABCNews | 21-Sep-2019 22:53
Sapo ka përfunduar derbi i Milanos mes Interit dhe Milanit e në “San Siro”, kanë qenë zikaltërit e Antonio Contes ata që kanë dalë me pikët e plota. Golat nga Brozoviç dhe Lukaku i dhanë Interit një fitore 2-0 përballë ...

Zhbllokohet Derby della Madonnina, Brozovic kalon Interin në epërsi ndaj Milanit
Interi ka gjetur në fillim të pjesës së dytë golin ndaj Milanit në derbin e vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Është mesfushori kroat, Marcelo Brozovic, i cili ka shënuar për epërsinë prej 1–0. Goli i kroatit erdhi ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 22:03
Interi ka gjetur në fillim të pjesës së dytë golin ndaj Milanit në derbin e vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Është mesfushori kroat, Marcelo Brozovic, i cili ka shënuar për epërsinë prej 1–0. Goli i kroatit erdhi ...

VIDEO | Barella fantastik, Lukaku dyfishon për Interin
Interi ka shënuar dhe golin e dytë në derbin kundër Milanit. Pas Brozoviç në fillim të pjesës së dytë, ka shënuar dhe bomberi i skuadrës, Romelu Lukaku. Sulmuesi kryesor i zikaltërve realizon një gol tipik të tij, duke ...
ABCNews | 21-Sep-2019 22:31
Interi ka shënuar dhe golin e dytë në derbin kundër Milanit. Pas Brozoviç në fillim të pjesës së dytë, ka shënuar dhe bomberi i skuadrës, Romelu Lukaku. Sulmuesi kryesor i zikaltërve realizon një gol tipik të tij, duke ...

Milani sinonim i statujës “Madonnina”, qyteti i modës vishet zikaltër
Thjeshtë. Mençur. Pastër. Bukur. Interi ka fituar derbin “Della Madonnina” numër 224, me rezultat 2-0, për të vazhduar serinë fantastike në edicionin e ri, ku tani nën urdhërat e Contes, janë në pozitën e parë me bilanc ...
GazetaBlic | 21-Sep-2019 23:09
Thjeshtë. Mençur. Pastër. Bukur. Interi ka fituar derbin “Della Madonnina” numër 224, me rezultat 2-0, për të vazhduar serinë fantastike në edicionin e ri, ku tani nën urdhërat e Contes, janë në pozitën e parë me bilanc ...

VIDEO | Curva Sud e djeg stadiumin, pamje direkt nga stadiumi
Po luhet derbi i Milanos mes Interit dhe Milanit, me zikaltërit e Antonio Contes që janë në avantazh falë golit të Brozoviç (49’). Ky gol ka ndezur tifozerinë zikaltër, të cilët kanë festuar si të çmendur në “San Siro”, ...
ABCNews | 21-Sep-2019 22:19
Po luhet derbi i Milanos mes Interit dhe Milanit, me zikaltërit e Antonio Contes që janë në avantazh falë golit të Brozoviç (49’). Ky gol ka ndezur tifozerinë zikaltër, të cilët kanë festuar si të çmendur në “San Siro”, ...

Milano vishet sërish “zikaltër”, as Milani nuk ndal dot Interin e Kontes (VIDEO)
Interi ka shënuar fitore 2:0 ndaj rivalit lokal, Milanit në “Derbi della Madonina, në kuadër të javës së katërt në “Serie A”, njofton “infOSport.mk”. Që të dy golat “zikaltërit” i realizuan në pjesën e dytë, me Brozoviç ...
InfoSport.mk | 21-Sep-2019 23:05
Interi ka shënuar fitore 2:0 ndaj rivalit lokal, Milanit në “Derbi della Madonina, në kuadër të javës së katërt në “Serie A”, njofton “infOSport.mk”. Që të dy golat “zikaltërit” i realizuan në pjesën e dytë, me Brozoviç ...

23:01 Interi e fiton derbin kundër Milanit, vazhdon me rekord të përsosur në Serie A Interi arriti të sigurojë fitore me...
Interi arriti të sigurojë fitore me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Milanit, e cila u zhvillua sonte në stadiumin “San Siro”, në kuadër të xhiros së katërt të Serisë A. Kjo fitore është e katërta në po aq ndeshje për ...
Kosova Sot | 21-Sep-2019 23:03
Interi arriti të sigurojë fitore me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Milanit, e cila u zhvillua sonte në stadiumin “San Siro”, në kuadër të xhiros së katërt të Serisë A. Kjo fitore është e katërta në po aq ndeshje për ...

VIDEO | Festë zikaltër në “San Siro”, Interi në avantazh
Interi ka shënuar i pari në derbin e Milanos përballë kuqezinjve të Milanit. Pasi pjesa e parë u mbyll e bardhë 0-0, të besuarit e Contes shënuan shumë shpejt në fraksionin e dytë, me anë të Brozoviç. Gjuatja e kroatit ...
ABCNews | 21-Sep-2019 22:05
Interi ka shënuar i pari në derbin e Milanos përballë kuqezinjve të Milanit. Pasi pjesa e parë u mbyll e bardhë 0-0, të besuarit e Contes shënuan shumë shpejt në fraksionin e dytë, me anë të Brozoviç. Gjuatja e kroatit ...

Inter tregohet i fortë për Milanin
Inter e ka fituar derbin ndaj Milanit, me rezultat 2-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e katërt në Serie A. Derbi “Della Madonnina” i takoi skuadrës së Antonio Contes, që në këtë ndeshje luajti në cilësinë e mysafirit. ...
Flaka | 21-Sep-2019 23:01
Inter e ka fituar derbin ndaj Milanit, me rezultat 2-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e katërt në Serie A. Derbi “Della Madonnina” i takoi skuadrës së Antonio Contes, që në këtë ndeshje luajti në cilësinë e mysafirit. ...

Lukaku dyfishon epërsinë e Interit ndaj Milanit
Interi ka gjetur edhe golin e dytë në Derby della Madonnina në përballjen me Milanin. Është sulmuesi belg, Romelu Lukaku, i cili ka shënuar me kokë për epërsinë 2-0. Goli i shtatlartit erdhi në minutën e 78-të të ...
E Dua Sportin | 21-Sep-2019 22:59
Interi ka gjetur edhe golin e dytë në Derby della Madonnina në përballjen me Milanin. Është sulmuesi belg, Romelu Lukaku, i cili ka shënuar me kokë për epërsinë 2-0. Goli i shtatlartit erdhi në minutën e 78-të të ...

Milani ngjyroset ‘zikaltër’, Inter dominon dhe triumfon në derbi
Inter ka konfirmuar problemet e Milanit edhe për një sezon tjetër, duke dominuar dhe fituar derbin e sotëm. ‘Zikaltërit’ triumfuan me rezultat 2-0, por lehtësisht mund të ishte më i lartë nëse do t’i konkretizonin ...
Zeri | 21-Sep-2019 22:59
Inter ka konfirmuar problemet e Milanit edhe për një sezon tjetër, duke dominuar dhe fituar derbin e sotëm. ‘Zikaltërit’ triumfuan me rezultat 2-0, por lehtësisht mund të ishte më i lartë nëse do t’i konkretizonin ...

Zhbllokohet Derby della Madonnina, Brozovic kalon Interin në epërsi ndaj Milanit
Interi ka gjetur në fillim të pjesës së dytë golin ndaj Milanit në derbin e vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Është mesfushori kroat, Marcelo Brozovic, i cili ka shënuar për epërsinë prej 1–0. Goli i kroatit erdhi ...
E Dua Sportin | 21-Sep-2019 22:59
Interi ka gjetur në fillim të pjesës së dytë golin ndaj Milanit në derbin e vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Është mesfushori kroat, Marcelo Brozovic, i cili ka shënuar për epërsinë prej 1–0. Goli i kroatit erdhi ...

Milan 0-2 Inter, notat e lojtarëve – Shkëlqen Brozovic, dështon Piatek
Interi ka arritur të fitojë Derby della Maddoninan ndaj Milanit me rezultat 2-0, i vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Nerazzurrët kanë vazhduar serinë e qind për qind pasi me fitoren ndaj Milanit ka shkuar në katër ...
E Dua Sportin | 21-Sep-2019 22:59
Interi ka arritur të fitojë Derby della Maddoninan ndaj Milanit me rezultat 2-0, i vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Nerazzurrët kanë vazhduar serinë e qind për qind pasi me fitoren ndaj Milanit ka shkuar në katër ...

Giampaolo surprizon në sulm, Conte “blindon” mesfushën
Milani dhe Interi janë gati për të zhvilluar një ndeshje spektakolare. Derbi i Milanos mbetet një përballje shumë emocionuese dhe palët janë ndarë midis ngjyrave kuqezi dhe atyre zikaltër. Trajnerët Marco Giampaolo dhe ...
ABCNews | 21-Sep-2019 20:27
Milani dhe Interi janë gati për të zhvilluar një ndeshje spektakolare. Derbi i Milanos mbetet një përballje shumë emocionuese dhe palët janë ndarë midis ngjyrave kuqezi dhe atyre zikaltër. Trajnerët Marco Giampaolo dhe ...

Interi dominon Milanin dhe triumfon në Derby della Madonnina
Interi ka arritur të fitojë Derby della Maddoninan ndaj Milanit me rezultat 2-0, i vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Skuadra e Antonio Contes ka vazhduar serinë e qind për qind pasi me fitoren ndaj Milanit ka ...
E Dua Sportin | 21-Sep-2019 22:59
Interi ka arritur të fitojë Derby della Maddoninan ndaj Milanit me rezultat 2-0, i vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Skuadra e Antonio Contes ka vazhduar serinë e qind për qind pasi me fitoren ndaj Milanit ka ...

Milan – Inter, formacionet zyrtare të Derby della Madonnina
Milani dhe Interi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Rossonerët janë nikoqir të rivalëve lokal, Interit, në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e katërt në Serie A, e cila ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 19:47
Milani dhe Interi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Rossonerët janë nikoqir të rivalëve lokal, Interit, në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e katërt në Serie A, e cila ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved