ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 16:42

VIDEO/ Inter nuk njeh rival, “shtyp” Milanin për të marrë kreun

VIDEO/ Inter nuk njeh rival, “shtyp” Milanin për të marrë kreun
mapo.al Një derbi, dy gola për tre pikët. Inter bën mirë detyrat dhe fiton bindëshm ndaj një Milani pa busull. “Derby della Madonnina” është zikaltër për herë të 65-të në histori dhe kjo vjen në momentin më të vështirë ...
Mapo | 21-Sep-2019 22:49
mapo.al Një derbi, dy gola për tre pikët. Inter bën mirë detyrat dhe fiton bindëshm ndaj një Milani pa busull. “Derby della Madonnina” është zikaltër për herë të 65-të në histori dhe kjo vjen në momentin më të vështirë ...

Milan 0-2 Inter, notat e lojtarëve – Shkëlqen Brozovic, dështon Piatek
Interi ka arritur të fitojë Derby della Maddoninan ndaj Milanit me rezultat 2-0, i vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Nerazzurrët kanë vazhduar serinë e qind për qind pasi me fitoren ndaj Milanit ka shkuar në katër ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 22:59
Interi ka arritur të fitojë Derby della Maddoninan ndaj Milanit me rezultat 2-0, i vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Nerazzurrët kanë vazhduar serinë e qind për qind pasi me fitoren ndaj Milanit ka shkuar në katër ...

VIDEO/ Shënon Interi, fillimisht anulohet goli. Ndërhyn VAR-i dhe merret ky vendim…
Interi ka shënuar golin e avantazhit në derbin përballë Milanit. Në minutën e 49’ ishte Marcelo Brozovic i cili dërgoi topin në fundin e rrjetës të portës që mbrohet nga Gianluigi Donnarumma. Fillimisht gjyqtari i ...
Telegraf | 21-Sep-2019 22:11
Interi ka shënuar golin e avantazhit në derbin përballë Milanit. Në minutën e 49’ ishte Marcelo Brozovic i cili dërgoi topin në fundin e rrjetës të portës që mbrohet nga Gianluigi Donnarumma. Fillimisht gjyqtari i ...

Interi dominon Milanin dhe triumfon në Derby della Madonnina
Interi ka arritur të fitojë Derby della Maddoninan ndaj Milanit me rezultat 2-0, i vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Skuadra e Antonio Contes ka vazhduar serinë e qind për qind pasi me fitoren ndaj Milanit ka ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 22:43
Interi ka arritur të fitojë Derby della Maddoninan ndaj Milanit me rezultat 2-0, i vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Skuadra e Antonio Contes ka vazhduar serinë e qind për qind pasi me fitoren ndaj Milanit ka ...

Lukaku dyfishon epërsinë e Interit ndaj Milanit
Interi ka gjetur edhe golin e dytë në Derby della Madonnina në përballjen me Milanin. Është sulmuesi belg, Romelu Lukaku, i cili ka shënuar me kokë për epërsinë 2-0. Goli i shtatlartit erdhi në minutën e 78-të të ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 22:31
Interi ka gjetur edhe golin e dytë në Derby della Madonnina në përballjen me Milanin. Është sulmuesi belg, Romelu Lukaku, i cili ka shënuar me kokë për epërsinë 2-0. Goli i shtatlartit erdhi në minutën e 78-të të ...

VIDEO | Interi mposht Milanin në derbi, kap kreun e Serie A
Sapo ka përfunduar derbi i Milanos mes Interit dhe Milanit e në “San Siro”, kanë qenë zikaltërit e Antonio Contes ata që kanë dalë me pikët e plota. Golat nga Brozoviç dhe Lukaku i dhanë Interit një fitore 2-0 përballë ...
ABCNews | 21-Sep-2019 22:53
Sapo ka përfunduar derbi i Milanos mes Interit dhe Milanit e në “San Siro”, kanë qenë zikaltërit e Antonio Contes ata që kanë dalë me pikët e plota. Golat nga Brozoviç dhe Lukaku i dhanë Interit një fitore 2-0 përballë ...

Milan 0-2 Inter, notat e lojtarëve
Interi ka arritur të fitojë Derby della Maddoninan ndaj Milanit me rezultat 2-0, i vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Nerazzurrët kanë vazhduar serinë e qind për qind pasi me fitoren ndaj Milanit ka shkuar në katër ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 23:29
Interi ka arritur të fitojë Derby della Maddoninan ndaj Milanit me rezultat 2-0, i vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Nerazzurrët kanë vazhduar serinë e qind për qind pasi me fitoren ndaj Milanit ka shkuar në katër ...

VIDEO | Barella fantastik, Lukaku dyfishon për Interin
Interi ka shënuar dhe golin e dytë në derbin kundër Milanit. Pas Brozoviç në fillim të pjesës së dytë, ka shënuar dhe bomberi i skuadrës, Romelu Lukaku. Sulmuesi kryesor i zikaltërve realizon një gol tipik të tij, duke ...
ABCNews | 21-Sep-2019 22:31
Interi ka shënuar dhe golin e dytë në derbin kundër Milanit. Pas Brozoviç në fillim të pjesës së dytë, ka shënuar dhe bomberi i skuadrës, Romelu Lukaku. Sulmuesi kryesor i zikaltërve realizon një gol tipik të tij, duke ...

Milani sinonim i statujës “Madonnina”, qyteti i modës vishet zikaltër
Thjeshtë. Mençur. Pastër. Bukur. Interi ka fituar derbin “Della Madonnina” numër 224, me rezultat 2-0, për të vazhduar serinë fantastike në edicionin e ri, ku tani nën urdhërat e Contes, janë në pozitën e parë me bilanc ...
GazetaBlic | 21-Sep-2019 23:09
Thjeshtë. Mençur. Pastër. Bukur. Interi ka fituar derbin “Della Madonnina” numër 224, me rezultat 2-0, për të vazhduar serinë fantastike në edicionin e ri, ku tani nën urdhërat e Contes, janë në pozitën e parë me bilanc ...

Zhbllokohet Derby della Madonnina, Brozovic kalon Interin në epërsi ndaj Milanit
Interi ka gjetur në fillim të pjesës së dytë golin ndaj Milanit në derbin e vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Është mesfushori kroat, Marcelo Brozovic, i cili ka shënuar për epërsinë prej 1–0. Goli i kroatit erdhi ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 22:03
Interi ka gjetur në fillim të pjesës së dytë golin ndaj Milanit në derbin e vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Është mesfushori kroat, Marcelo Brozovic, i cili ka shënuar për epërsinë prej 1–0. Goli i kroatit erdhi ...

Milano vishet sërish “zikaltër”, as Milani nuk ndal dot Interin e Kontes (VIDEO)
Interi ka shënuar fitore 2:0 ndaj rivalit lokal, Milanit në “Derbi della Madonina, në kuadër të javës së katërt në “Serie A”, njofton “infOSport.mk”. Që të dy golat “zikaltërit” i realizuan në pjesën e dytë, me Brozoviç ...
InfoSport.mk | 21-Sep-2019 23:05
Interi ka shënuar fitore 2:0 ndaj rivalit lokal, Milanit në “Derbi della Madonina, në kuadër të javës së katërt në “Serie A”, njofton “infOSport.mk”. Që të dy golat “zikaltërit” i realizuan në pjesën e dytë, me Brozoviç ...

23:01 Interi e fiton derbin kundër Milanit, vazhdon me rekord të përsosur në Serie A Interi arriti të sigurojë fitore me...
Interi arriti të sigurojë fitore me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Milanit, e cila u zhvillua sonte në stadiumin “San Siro”, në kuadër të xhiros së katërt të Serisë A. Kjo fitore është e katërta në po aq ndeshje për ...
Kosova Sot | 21-Sep-2019 23:03
Interi arriti të sigurojë fitore me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Milanit, e cila u zhvillua sonte në stadiumin “San Siro”, në kuadër të xhiros së katërt të Serisë A. Kjo fitore është e katërta në po aq ndeshje për ...

Inter tregohet i fortë për Milanin
Inter e ka fituar derbin ndaj Milanit, me rezultat 2-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e katërt në Serie A. Derbi “Della Madonnina” i takoi skuadrës së Antonio Contes, që në këtë ndeshje luajti në cilësinë e mysafirit. ...
Flaka | 21-Sep-2019 23:01
Inter e ka fituar derbin ndaj Milanit, me rezultat 2-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e katërt në Serie A. Derbi “Della Madonnina” i takoi skuadrës së Antonio Contes, që në këtë ndeshje luajti në cilësinë e mysafirit. ...

Lukaku dyfishon epërsinë e Interit ndaj Milanit
Interi ka gjetur edhe golin e dytë në Derby della Madonnina në përballjen me Milanin. Është sulmuesi belg, Romelu Lukaku, i cili ka shënuar me kokë për epërsinë 2-0. Goli i shtatlartit erdhi në minutën e 78-të të ...
E Dua Sportin | 21-Sep-2019 22:59
Interi ka gjetur edhe golin e dytë në Derby della Madonnina në përballjen me Milanin. Është sulmuesi belg, Romelu Lukaku, i cili ka shënuar me kokë për epërsinë 2-0. Goli i shtatlartit erdhi në minutën e 78-të të ...

VIDEO | Curva Sud e djeg stadiumin, pamje direkt nga stadiumi
Po luhet derbi i Milanos mes Interit dhe Milanit, me zikaltërit e Antonio Contes që janë në avantazh falë golit të Brozoviç (49’). Ky gol ka ndezur tifozerinë zikaltër, të cilët kanë festuar si të çmendur në “San Siro”, ...
ABCNews | 21-Sep-2019 22:19
Po luhet derbi i Milanos mes Interit dhe Milanit, me zikaltërit e Antonio Contes që janë në avantazh falë golit të Brozoviç (49’). Ky gol ka ndezur tifozerinë zikaltër, të cilët kanë festuar si të çmendur në “San Siro”, ...

Milani ngjyroset ‘zikaltër’, Inter dominon dhe triumfon në derbi
Inter ka konfirmuar problemet e Milanit edhe për një sezon tjetër, duke dominuar dhe fituar derbin e sotëm. ‘Zikaltërit’ triumfuan me rezultat 2-0, por lehtësisht mund të ishte më i lartë nëse do t’i konkretizonin ...
Zeri | 21-Sep-2019 22:59
Inter ka konfirmuar problemet e Milanit edhe për një sezon tjetër, duke dominuar dhe fituar derbin e sotëm. ‘Zikaltërit’ triumfuan me rezultat 2-0, por lehtësisht mund të ishte më i lartë nëse do t’i konkretizonin ...

Zhbllokohet Derby della Madonnina, Brozovic kalon Interin në epërsi ndaj Milanit
Interi ka gjetur në fillim të pjesës së dytë golin ndaj Milanit në derbin e vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Është mesfushori kroat, Marcelo Brozovic, i cili ka shënuar për epërsinë prej 1–0. Goli i kroatit erdhi ...
E Dua Sportin | 21-Sep-2019 22:59
Interi ka gjetur në fillim të pjesës së dytë golin ndaj Milanit në derbin e vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Është mesfushori kroat, Marcelo Brozovic, i cili ka shënuar për epërsinë prej 1–0. Goli i kroatit erdhi ...

VIDEO | Festë zikaltër në “San Siro”, Interi në avantazh
Interi ka shënuar i pari në derbin e Milanos përballë kuqezinjve të Milanit. Pasi pjesa e parë u mbyll e bardhë 0-0, të besuarit e Contes shënuan shumë shpejt në fraksionin e dytë, me anë të Brozoviç. Gjuatja e kroatit ...
ABCNews | 21-Sep-2019 22:05
Interi ka shënuar i pari në derbin e Milanos përballë kuqezinjve të Milanit. Pasi pjesa e parë u mbyll e bardhë 0-0, të besuarit e Contes shënuan shumë shpejt në fraksionin e dytë, me anë të Brozoviç. Gjuatja e kroatit ...

Milan 0-2 Inter, notat e lojtarëve – Shkëlqen Brozovic, dështon Piatek
Interi ka arritur të fitojë Derby della Maddoninan ndaj Milanit me rezultat 2-0, i vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Nerazzurrët kanë vazhduar serinë e qind për qind pasi me fitoren ndaj Milanit ka shkuar në katër ...
E Dua Sportin | 21-Sep-2019 22:59
Interi ka arritur të fitojë Derby della Maddoninan ndaj Milanit me rezultat 2-0, i vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Nerazzurrët kanë vazhduar serinë e qind për qind pasi me fitoren ndaj Milanit ka shkuar në katër ...

Interi dominon Milanin dhe triumfon në Derby della Madonnina
Interi ka arritur të fitojë Derby della Maddoninan ndaj Milanit me rezultat 2-0, i vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Skuadra e Antonio Contes ka vazhduar serinë e qind për qind pasi me fitoren ndaj Milanit ka ...
E Dua Sportin | 21-Sep-2019 22:59
Interi ka arritur të fitojë Derby della Maddoninan ndaj Milanit me rezultat 2-0, i vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Skuadra e Antonio Contes ka vazhduar serinë e qind për qind pasi me fitoren ndaj Milanit ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved