ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 04:11

Makina aksidenton biçikletën në Lezhë, plagoset 27-vjeçari

Makina aksidenton biçikletën në Lezhë, plagoset 27-vjeçari
Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotme në Ishull Lezhë, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një 27-vjeçar. Ngjarja ndodhi rreth orës 08:30. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se një mjet ka ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 09:41
Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotme në Ishull Lezhë, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një 27-vjeçar. Ngjarja ndodhi rreth orës 08:30. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se një mjet ka ...

Makina përplas të riun që po lëvizte me biçikletë
Kete te shtune rreth orës 08:30, në Ishull Lezhë, ka ndodhur një aksident ku është aksidentuar nga një mjet shtetasi Y.M.vjeç 27, banues në Lezhë. I aksidentuari po lëvizte me biçikletë kur u godit nga automjeti. Për ...
VizionPlus | 21-Sep-2019 10:44
Kete te shtune rreth orës 08:30, në Ishull Lezhë, ka ndodhur një aksident ku është aksidentuar nga një mjet shtetasi Y.M.vjeç 27, banues në Lezhë. I aksidentuari po lëvizte me biçikletë kur u godit nga automjeti. Për ...

Aksident tragjik në Tiranë/ Motori përplaset me makinën, një i vdekur e një i plagosur
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Një automjet dhe një motor janë përplasur ku për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorit. Ai është dërguar me urgjencë në spital por nuk ka mundur të ...
Telegraf | 21-Sep-2019 10:42
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Një automjet dhe një motor janë përplasur ku për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorit. Ai është dërguar me urgjencë në spital por nuk ka mundur të ...

Makina përplas 27 vjeçrin që lëvizte me biçikletë
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Ishull Lezhë. Policia njofton se një 27 vjeçar i cili lëvizte me biçikletë është aksidentuar nga një automjet I riu me iniciale Y.M ndodhet në spital nën kujdes mjekësor. ...
ABCNews | 21-Sep-2019 11:24
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Ishull Lezhë. Policia njofton se një 27 vjeçar i cili lëvizte me biçikletë është aksidentuar nga një automjet I riu me iniciale Y.M ndodhet në spital nën kujdes mjekësor. ...

Aksident në Lezhë, makina godet të riun
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lezhë. Policia ka dhënë një informacion paraprak për ngjarjen Rreth orës 08:30, në Ishull Lezhë, ka ndodhur një aksident ku është aksidentuar nga një mjet shtetasi Y.M.vjeç ...
Lapsi | 21-Sep-2019 09:40
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lezhë. Policia ka dhënë një informacion paraprak për ngjarjen Rreth orës 08:30, në Ishull Lezhë, ka ndodhur një aksident ku është aksidentuar nga një mjet shtetasi Y.M.vjeç ...

Vetëaksident afër liqenit të Batllavës, këto janë detajet
Një vetëaksident ka ndodhur mbrëmë afër liqenit të Batllavës. Rastin e ka konfirmuar, edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi, i cili ka thënë se një person ka mbetur i lënduar. “Mund të konfirmojë se një ...
Gazeta Observer | 21-Sep-2019 10:55
Një vetëaksident ka ndodhur mbrëmë afër liqenit të Batllavës. Rastin e ka konfirmuar, edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi, i cili ka thënë se një person ka mbetur i lënduar. “Mund të konfirmojë se një ...

20 vjeçarja gjendet e vdekur në park pas koncertit të reperit të njohur
20-vjeçarja Keeley Bunker është gjetur e vdekur në një park në Tamworth, pasi u zhduk në mënyrë misterioze pas koncertit të reperit të njohur britanik Aitch. Mamaja e saj bëri një apel në rrjetet sociale për ata që ...
Gazeta Observer | 21-Sep-2019 10:35
20-vjeçarja Keeley Bunker është gjetur e vdekur në një park në Tamworth, pasi u zhduk në mënyrë misterioze pas koncertit të reperit të njohur britanik Aitch. Mamaja e saj bëri një apel në rrjetet sociale për ata që ...

Aksident i rëndë/ Makina përplas keq të riun me biçikletën në Lezhë, ja cila është gjendja e tij
Postuar: 21/09/2019 - 10:19 Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotme në Ishull Lezhë, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një 27-vjeçar. Ngjarja ndodhi rreth orës 08:30. Mësohet se një mjet ka përplasur shtetasin ...
Sot.Al | 21-Sep-2019 10:20
Postuar: 21/09/2019 - 10:19 Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotme në Ishull Lezhë, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një 27-vjeçar. Ngjarja ndodhi rreth orës 08:30. Mësohet se një mjet ka përplasur shtetasin ...

Aksident në Lezhë, makina përplas keq të riun me biçikletë
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Ishull Lezhë. Nga informacionet paraprake, raportohet se një makinë ka plagosur rreth orës 08:30 një djalë që ushëtonte me biçikletë. Si pasojë është plagosur drejtuesi i ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 09:52
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Ishull Lezhë. Nga informacionet paraprake, raportohet se një makinë ka plagosur rreth orës 08:30 një djalë që ushëtonte me biçikletë. Si pasojë është plagosur drejtuesi i ...

Makina aksidenton biçikletën në Lezhë, plagoset 27-vjeçari
Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotme në Ishull Lezhë, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një 27-vjeçar. Ngjarja ndodhi rreth orës 08:30. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se një mjet ka ...
Medial | 21-Sep-2019 09:49
Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotme në Ishull Lezhë, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një 27-vjeçar. Ngjarja ndodhi rreth orës 08:30. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se një mjet ka ...

20 vjeçarja gjendet e vdekur në park pas koncertit të reperit të njohur
20-vjeçarja Keeley Bunker është gjetur e vdekur në një park në Tamworth, pasi u zhduk në mënyrë misterioze pas koncertit të reperit të njohur britanik Aitch. Mamaja e saj bëri një apel në rrjetet sociale për ata që ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 09:34
20-vjeçarja Keeley Bunker është gjetur e vdekur në një park në Tamworth, pasi u zhduk në mënyrë misterioze pas koncertit të reperit të njohur britanik Aitch. Mamaja e saj bëri një apel në rrjetet sociale për ata që ...

Një i lënduar si pasojë e vetaksidentit
Një person është lënduar si pasojë e vetaksidentit që ka ndodhur afër liqenit të Batllavës. Këtë për klankosova.tv e konfirmoi Bajram Krasniqi, zëdhënës në Policinë e Kosovës. Ai tha se ky vetaksident ka ndodhur mbrëmë ...
Medial | 21-Sep-2019 09:32
Një person është lënduar si pasojë e vetaksidentit që ka ndodhur afër liqenit të Batllavës. Këtë për klankosova.tv e konfirmoi Bajram Krasniqi, zëdhënës në Policinë e Kosovës. Ai tha se ky vetaksident ka ndodhur mbrëmë ...

Një i lënduar si pasojë e vetaksidentit
Një person është lënduar si pasojë e vetaksidentit që ka ndodhur afër liqenit të Batllavës. Këtë për klankosova.tv e konfirmoi Bajram Krasniqi, zëdhënës në Policinë e Kosovës. Ai tha se ky vetaksident ka ndodhur mbrëmë ...
Klan Kosova | 21-Sep-2019 09:07
Një person është lënduar si pasojë e vetaksidentit që ka ndodhur afër liqenit të Batllavës. Këtë për klankosova.tv e konfirmoi Bajram Krasniqi, zëdhënës në Policinë e Kosovës. Ai tha se ky vetaksident ka ndodhur mbrëmë ...

Aksident me pasojë vdekjen në Tiranë
Një aksident me pasojë vdekjen u regjistruar mesditën e kësaj të diele në Tiranë. Viktima ishte duke kaluar rrugën pranë kryqëzimit tek “Besim Alla ” në Kombinat, kur u godit nga një automjet tip “mercedes benz”. ...
VizionPlus | 04-Jun-2017 15:35
Një aksident me pasojë vdekjen u regjistruar mesditën e kësaj të diele në Tiranë. Viktima ishte duke kaluar rrugën pranë kryqëzimit tek “Besim Alla ” në Kombinat, kur u godit nga një automjet tip “mercedes benz”. ...

1 i vdekur dhe 1 i plagosur në Tiranë, motoçikleta u përplas me automjetin
Një person ka ndërruar jetë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur pasi motoçikleta me të cilën ata udhëtonin është përplasur me një automjet të parkuar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:3o në rrugën “Stavri Themeli”, kur ...
Top Channel | 20-Sep-2019 22:56
Një person ka ndërruar jetë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur pasi motoçikleta me të cilën ata udhëtonin është përplasur me një automjet të parkuar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:3o në rrugën “Stavri Themeli”, kur ...

Një i vdekur dhe një i plagosur në Tiranë, motoçikleta u përplas me automjetin
Një person ka ndërruar jetë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur pasi motoçikleta me të cilën ata udhëtonin është përplasur me një automjet të parkuar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:3o në rrugën “Stavri Themeli”, kur ...
EkonomiaOnline | 21-Sep-2019 09:00
Një person ka ndërruar jetë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur pasi motoçikleta me të cilën ata udhëtonin është përplasur me një automjet të parkuar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:3o në rrugën “Stavri Themeli”, kur ...

20 vjeçarja gjendet e vdekur në park pas koncertit të reperit të njohur
20 vjeçarja Keeley Bunker është gjetur e vdekur në një park në Tamworth, pasi u zhduk në mënyrë misterioze pas koncertit të reperit të njohur britanik Aitch. Mamaja e saj bëri një apel në rrjetet sociale për ata që ...
EkonomiaOnline | 21-Sep-2019 08:56
20 vjeçarja Keeley Bunker është gjetur e vdekur në një park në Tamworth, pasi u zhduk në mënyrë misterioze pas koncertit të reperit të njohur britanik Aitch. Mamaja e saj bëri një apel në rrjetet sociale për ata që ...

20 vjeçarja gjendet e vdekur në park pas koncertit të reperit të njohur
20-vjeçarja Keeley Bunker është gjetur e vdekur në një park në Tamworth, pasi u zhduk në mënyrë misterioze pas koncertit të reperit të njohur britanik Aitch. Mamaja e saj bëri një apel në rrjetet sociale për ata që ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 08:51
20-vjeçarja Keeley Bunker është gjetur e vdekur në një park në Tamworth, pasi u zhduk në mënyrë misterioze pas koncertit të reperit të njohur britanik Aitch. Mamaja e saj bëri një apel në rrjetet sociale për ata që ...

Një i vdekur dhe një i plagosur në Tiranë, motoçikleta u përplas me automjetin
Një person ka ndërruar jetë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur pasi motoçikleta me të cilën ata udhëtonin është përplasur me një automjet të parkuar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:3o në rrugën “Stavri Themeli”, kur ...
Klan Kosova | 21-Sep-2019 08:47
Një person ka ndërruar jetë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur pasi motoçikleta me të cilën ata udhëtonin është përplasur me një automjet të parkuar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:3o në rrugën “Stavri Themeli”, kur ...

Aksident në Tiranë, vdes në spital drejtuesi i motorit, plagoset pasagjeri
TIRANË Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet, me pasojë një të vdekur. Një motor është përplasur tek një makinë e parkuar në rrugën “Stavri Themeli” e për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i ...
BalkanWeb | 20-Sep-2019 22:51
TIRANË Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet, me pasojë një të vdekur. Një motor është përplasur tek një makinë e parkuar në rrugën “Stavri Themeli” e për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved