ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 21:43

Tërmeti/ 21 raste ermergjence në Durrës, 1 i aksidentuar dërgohet në Tiranë

Tërmeti/ 21 raste ermergjence në Durrës, 1 i aksidentuar dërgohet në Tiranë
267 telefonata kanë mbërritur në shërbimet e urgjencës pas tërmetit.
Top Channel | 21-Sep-2019 20:34
267 telefonata kanë mbërritur në shërbimet e urgjencës pas tërmetit.

Qeveria mbledhje urgjente pas tërmetit
Zv-kryeministri erion Braçe u shpreh për Top Channel se insititucionet shtetërore janë në gatishmëri për ti dhënë ndihmën e parë qyetarëve. “Tërmetet nuk parashikohen dot. Emergjencat janë në gatushmëri për ti ardhur në ...
GazetaTema | 21-Sep-2019 20:15
Zv-kryeministri erion Braçe u shpreh për Top Channel se insititucionet shtetërore janë në gatishmëri për ti dhënë ndihmën e parë qyetarëve. “Tërmetet nuk parashikohen dot. Emergjencat janë në gatushmëri për ti ardhur në ...

Lajmi i mirë/ 70 të plagosurit nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetën
ër Top Channel Sokol Bregu raportoi live nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur ...
Lexo | 21-Sep-2019 21:22
ër Top Channel Sokol Bregu raportoi live nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur ...

Mbledhje urgjente e Qeverisë pas tërmeteve në Shqipëri
“Tërmetet nuk parashikohen dot. Emergjencat janë në gatushmëri për ti ardhur në ndihmë qytetarëve. Ministria e Mbrojtjes ka vënë në kontroll të gjithë mjetet për të qenë në gatishmëri për çdo emergjencë”- tha Braçe. ...
Lajminet | 21-Sep-2019 21:21
“Tërmetet nuk parashikohen dot. Emergjencat janë në gatushmëri për ti ardhur në ndihmë qytetarëve. Ministria e Mbrojtjes ka vënë në kontroll të gjithë mjetet për të qenë në gatishmëri për çdo emergjencë”- tha Braçe. ...

Braçe për Top Channel: Qeveria mbledhje urgjente pas tërmetit
Zv-kryeministri erion Braçe u shpreh për Top Channel se insititucionet shtetërore janë në gatishmëri për ti dhënë ndihmën e parë qyetarëve.
Top Channel | 21-Sep-2019 20:01
Zv-kryeministri erion Braçe u shpreh për Top Channel se insititucionet shtetërore janë në gatishmëri për ti dhënë ndihmën e parë qyetarëve.

?Tërmetet në Shqipëri, rreth 70 të plagosur jashtë rrezikut për jetën (FOTO)
Raportohet se në Siptalin e Traumës në Tiranë kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar, që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë lëkundjeve. ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 21:07
Raportohet se në Siptalin e Traumës në Tiranë kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar, që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë lëkundjeve. ...

70 të lënduarit nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetë
Top Channel raporton se nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të lënduarit, 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë ...
Klan Kosova | 21-Sep-2019 21:07
Top Channel raporton se nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të lënduarit, 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë ...

Tërmeti/ 21 raste ermergjence në Durrës, 1 i aksidentuar dërgohet në Tiranë
267 telefonata kanë mbërritur në shërbimet e urgjencës pas tërmetit. 21 raste kanë marrë shërbim në urgjencën e Durrësit një ka përfunduar në Qendrën e Traumës në Tiranë. Aktualisht në urgjencë po marrin shërbim 5 ...
Flaka | 21-Sep-2019 20:49
267 telefonata kanë mbërritur në shërbimet e urgjencës pas tërmetit. 21 raste kanë marrë shërbim në urgjencën e Durrësit një ka përfunduar në Qendrën e Traumës në Tiranë. Aktualisht në urgjencë po marrin shërbim 5 ...

Tërmeti, 21 raste ermergjence në Durrës, 1 i aksidentuar dërgohet në Tiranë
267 telefonata kanë mbërritur në shërbimet e urgjencës pas tërmetit. 21 raste kanë marrë shërbim në urgjencën e Durrësit një ka përfunduar në Qendrën e Traumës në Tiranë. Aktualisht në urgjencë po marrin shërbim 5 ...
Portalb | 21-Sep-2019 20:45
267 telefonata kanë mbërritur në shërbimet e urgjencës pas tërmetit. 21 raste kanë marrë shërbim në urgjencën e Durrësit një ka përfunduar në Qendrën e Traumës në Tiranë. Aktualisht në urgjencë po marrin shërbim 5 ...

Lajmi i mirë/ 70 të plagosurit nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetën
Për Top Channel Sokol Bregu raportoi live nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona.
Top Channel | 21-Sep-2019 19:43
Për Top Channel Sokol Bregu raportoi live nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona.

70 të plagosurit nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetë
Top Channel raporton se nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë ...
Klan Kosova | 21-Sep-2019 20:13
Top Channel raporton se nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë ...

70 të plagosurit nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetën
Për Top Channel Sokol Bregu raportoi live nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur ...
Flaka | 21-Sep-2019 20:11
Për Top Channel Sokol Bregu raportoi live nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur ...

Personat e plagosur nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetën
as tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë lëkundjeve. Vetëm një fëmijë......
Zeri | 21-Sep-2019 20:09
as tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë lëkundjeve. Vetëm një fëmijë......

Braçe: Qeveria mbledhje urgjente pas tërmetit
Zv-kryeministri Erion Braçe u shpreh për Top Channel se insititucionet shtetërore janë në gatishmëri për ti dhënë ndihmën e parë qyetarëve. “Tërmetet nuk parashikohen dot. Emergjencat janë në gatushmëri për ti ardhur në ...
Flaka | 21-Sep-2019 20:09
Zv-kryeministri Erion Braçe u shpreh për Top Channel se insititucionet shtetërore janë në gatishmëri për ti dhënë ndihmën e parë qyetarëve. “Tërmetet nuk parashikohen dot. Emergjencat janë në gatushmëri për ti ardhur në ...

?Tërmetet në Shqipëri, rreth 70 të plagosur jashtë rrezikut për jetën
Raportohet se në Siptalin e Traumës në Tiranë kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar, që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë lëkundjeve. ...
Alsat-M | 21-Sep-2019 20:09
Raportohet se në Siptalin e Traumës në Tiranë kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar, që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë lëkundjeve. ...

70 të plagosurit nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetën
Top Channel raporton nga Siptali i Traumës, ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona.
Kosova Press | 21-Sep-2019 19:56
Top Channel raporton nga Siptali i Traumës, ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona.

Lënë veturat për t’ia mësyrë vendeve të sigurta, video e re nga tërmeti në Shqipëri
Dridhjet e tërmeteve u ndjenë edhe në Kosovë, teksa në Shqipëri po raportohet për një numër të konsiderueshëm të të lënduarve, shkruan . Në një video të publikuar në rrjete sociale, shihen disa njerëz të cilët në ...
Lajminet | 21-Sep-2019 19:35
Dridhjet e tërmeteve u ndjenë edhe në Kosovë, teksa në Shqipëri po raportohet për një numër të konsiderueshëm të të lënduarve, shkruan . Në një video të publikuar në rrjete sociale, shihen disa njerëz të cilët në ...

Tërmeti. 26 të plagosur në Tiranë
Shërbimet e emergjencës lajmërojnë se pas tërmetit kanë nisur të kërkojnë ndihmë personat e lënduar. Raportohet se janë 26 të plagosur në spitalet e Tiranës. Nga shembja e një shtëpie pranë autostradës Tiranë Durrës ...
Telegraf | 21-Sep-2019 17:43
Shërbimet e emergjencës lajmërojnë se pas tërmetit kanë nisur të kërkojnë ndihmë personat e lënduar. Raportohet se janë 26 të plagosur në spitalet e Tiranës. Nga shembja e një shtëpie pranë autostradës Tiranë Durrës ...

Frika nga tërmeti, del në rrugë siç ishte në dush
Një qytetar është filmuar rrugëve të Tiranë pak çaste pas tërmetit teksa ka dalë siç ka qenë në dush, me rrobdishan. Këto kanë qenë vërtet momente tmerri që kanë sjellë panik tek qytetarët.
Gazeta Express | 21-Sep-2019 18:18
Një qytetar është filmuar rrugëve të Tiranë pak çaste pas tërmetit teksa ka dalë siç ka qenë në dush, me rrobdishan. Këto kanë qenë vërtet momente tmerri që kanë sjellë panik tek qytetarët.

Emocione përmes fotove/ Frikë dhe dashuri në sytë e qytetarëve pas tërmetit të fuqishëm në Tiranë
Qytetarët shqiptarë u shokuan nga rënia e tërmetit në pasditen e sotme. të shumtë ishin ata që pas lëkundjeve me magnitutë 5.8 mbushën rrugët e Tiranës dhe Durrësit, që ishte edhe qendra e tërmetit të rënë. Në sytë e ...
Politiko | 21-Sep-2019 18:07
Qytetarët shqiptarë u shokuan nga rënia e tërmetit në pasditen e sotme. të shumtë ishin ata që pas lëkundjeve me magnitutë 5.8 mbushën rrugët e Tiranës dhe Durrësit, që ishte edhe qendra e tërmetit të rënë. Në sytë e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved