ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 21:12

Tërmeti/ 21 raste ermergjence në Durrës, 1 i aksidentuar dërgohet në Tiranë

Tërmeti/ 21 raste ermergjence në Durrës, 1 i aksidentuar dërgohet në Tiranë
267 telefonata kanë mbërritur në shërbimet e urgjencës pas tërmetit.
Top Channel | 21-Sep-2019 20:34
267 telefonata kanë mbërritur në shërbimet e urgjencës pas tërmetit.

Lajmi i mirë/ 70 të plagosurit nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetën
Për Top Channel Sokol Bregu raportoi live nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona.
Top Channel | 21-Sep-2019 19:43
Për Top Channel Sokol Bregu raportoi live nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona.

Lajmi i mirë/ 70 të plagosurit nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetën
ër Top Channel Sokol Bregu raportoi live nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur ...
Lexo | 21-Sep-2019 21:22
ër Top Channel Sokol Bregu raportoi live nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur ...

?Tërmetet në Shqipëri, rreth 70 të plagosur jashtë rrezikut për jetën (FOTO)
Raportohet se në Siptalin e Traumës në Tiranë kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar, që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë lëkundjeve. ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 21:07
Raportohet se në Siptalin e Traumës në Tiranë kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar, që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë lëkundjeve. ...

70 të lënduarit nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetë
Top Channel raporton se nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të lënduarit, 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë ...
Klan Kosova | 21-Sep-2019 21:07
Top Channel raporton se nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të lënduarit, 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë ...

Tërmeti/ 21 raste ermergjence në Durrës, 1 i aksidentuar dërgohet në Tiranë
267 telefonata kanë mbërritur në shërbimet e urgjencës pas tërmetit. 21 raste kanë marrë shërbim në urgjencën e Durrësit një ka përfunduar në Qendrën e Traumës në Tiranë. Aktualisht në urgjencë po marrin shërbim 5 ...
Flaka | 21-Sep-2019 20:49
267 telefonata kanë mbërritur në shërbimet e urgjencës pas tërmetit. 21 raste kanë marrë shërbim në urgjencën e Durrësit një ka përfunduar në Qendrën e Traumës në Tiranë. Aktualisht në urgjencë po marrin shërbim 5 ...

Tërmeti, 21 raste ermergjence në Durrës, 1 i aksidentuar dërgohet në Tiranë
267 telefonata kanë mbërritur në shërbimet e urgjencës pas tërmetit. 21 raste kanë marrë shërbim në urgjencën e Durrësit një ka përfunduar në Qendrën e Traumës në Tiranë. Aktualisht në urgjencë po marrin shërbim 5 ...
Portalb | 21-Sep-2019 20:45
267 telefonata kanë mbërritur në shërbimet e urgjencës pas tërmetit. 21 raste kanë marrë shërbim në urgjencën e Durrësit një ka përfunduar në Qendrën e Traumës në Tiranë. Aktualisht në urgjencë po marrin shërbim 5 ...

Paniku nga tërmeti/ E lënduara lë spitalin rrëfen tmerrin në banesë
TIRANE Një prej të lënduarëve e cila ka marrë trajtim mjekësor në spitalin e Traumës, rrëfeu për gazetarin Erjon Skëndaj, panikun që mbërtheu atë dhe familjen e saj pas lëkundjeve të tërmetit. në tentativë për të dalë ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 18:20
TIRANE Një prej të lënduarëve e cila ka marrë trajtim mjekësor në spitalin e Traumës, rrëfeu për gazetarin Erjon Skëndaj, panikun që mbërtheu atë dhe familjen e saj pas lëkundjeve të tërmetit. në tentativë për të dalë ...

70 të plagosurit nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetë
Top Channel raporton se nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë ...
Klan Kosova | 21-Sep-2019 20:13
Top Channel raporton se nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë ...

70 të plagosurit nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetën
Për Top Channel Sokol Bregu raportoi live nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur ...
Flaka | 21-Sep-2019 20:11
Për Top Channel Sokol Bregu raportoi live nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur ...

Personat e plagosur nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetën
as tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë lëkundjeve. Vetëm një fëmijë......
Zeri | 21-Sep-2019 20:09
as tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë lëkundjeve. Vetëm një fëmijë......

?Tërmetet në Shqipëri, rreth 70 të plagosur jashtë rrezikut për jetën
Raportohet se në Siptalin e Traumës në Tiranë kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar, që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë lëkundjeve. ...
Alsat-M | 21-Sep-2019 20:09
Raportohet se në Siptalin e Traumës në Tiranë kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar, që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë lëkundjeve. ...

70 të plagosurit nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetën
Top Channel raporton nga Siptali i Traumës, ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona.
Kosova Press | 21-Sep-2019 19:56
Top Channel raporton nga Siptali i Traumës, ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona.

Tërmeti në vend/ Ministrja e Arsimit kontakton të gjithë drejtuesit e shkollave
PAs tërmetit që ka tronditur të gjithë vednin ka reaguar edhe Ministrja e Arsimit Besa Shahini e cila ka kontaktuar me të gjithë drejtuesit e shkollave në të gjithë vendin: “Shpresoj te jeni mire te gjithe Ju lutem me ...
Lexo | 21-Sep-2019 18:49
PAs tërmetit që ka tronditur të gjithë vednin ka reaguar edhe Ministrja e Arsimit Besa Shahini e cila ka kontaktuar me të gjithë drejtuesit e shkollave në të gjithë vendin: “Shpresoj te jeni mire te gjithe Ju lutem me ...

Tërmeti 37 persona kërkojnë ndihmë mjeksore
Afro 2 orë e gjysëm pas tërmetit të së shtunës, njoftimet bëjnë të ditur për dëme të shumta në banesa. Ndërsa nga spitali i Traumës njoftohet se 37 persona janë paraqitur për të marrë ndihmë mjeksore. Autoritetet bëjnë ...
RTSH | 21-Sep-2019 18:27
Afro 2 orë e gjysëm pas tërmetit të së shtunës, njoftimet bëjnë të ditur për dëme të shumta në banesa. Ndërsa nga spitali i Traumës njoftohet se 37 persona janë paraqitur për të marrë ndihmë mjeksore. Autoritetet bëjnë ...

Turma në panik nga tërmeti mbush rrugët, makina merr para 50-vjeçarin me biçikletë
Një aksident automobilistik ka ndodhur në Fier, në momentin kur shumë qytetarë kishin dalë në rrugë të përfshirë nga paniku i lëkundjeve të tërmetit. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Kryqëzimi e Grecallisë. Një ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 17:47
Një aksident automobilistik ka ndodhur në Fier, në momentin kur shumë qytetarë kishin dalë në rrugë të përfshirë nga paniku i lëkundjeve të tërmetit. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Kryqëzimi e Grecallisë. Një ...

Ora News: 37 persona të lënduar nga tërmeti po marrin mjekim te Trauma
Të dhëna shqetësuese vinë lidhur me pasojat e tërmetit në Tiranë. Burime nga spitali i Traumës për Ora News bëjnë me dije se 50 persona janë paraqitur me lëndime nga tërmeti.
Kosova Press | 21-Sep-2019 18:22
Të dhëna shqetësuese vinë lidhur me pasojat e tërmetit në Tiranë. Burime nga spitali i Traumës për Ora News bëjnë me dije se 50 persona janë paraqitur me lëndime nga tërmeti.

Frika nga tërmeti, del në rrugë siç ishte në dush
Një qytetar është filmuar rrugëve të Tiranë pak çaste pas tërmetit teksa ka dalë siç ka qenë në dush, me rrobdishan. Këto kanë qenë vërtet momente tmerri që kanë sjellë panik tek qytetarët.
Gazeta Express | 21-Sep-2019 18:18
Një qytetar është filmuar rrugëve të Tiranë pak çaste pas tërmetit teksa ka dalë siç ka qenë në dush, me rrobdishan. Këto kanë qenë vërtet momente tmerri që kanë sjellë panik tek qytetarët.

Emocione përmes fotove/ Frikë dhe dashuri në sytë e qytetarëve pas tërmetit të fuqishëm në Tiranë
Qytetarët shqiptarë u shokuan nga rënia e tërmetit në pasditen e sotme. të shumtë ishin ata që pas lëkundjeve me magnitutë 5.8 mbushën rrugët e Tiranës dhe Durrësit, që ishte edhe qendra e tërmetit të rënë. Në sytë e ...
Politiko | 21-Sep-2019 18:07
Qytetarët shqiptarë u shokuan nga rënia e tërmetit në pasditen e sotme. të shumtë ishin ata që pas lëkundjeve me magnitutë 5.8 mbushën rrugët e Tiranës dhe Durrësit, që ishte edhe qendra e tërmetit të rënë. Në sytë e ...

Tërmeti. 26 të plagosur në Tiranë
Shërbimet e emergjencës lajmërojnë se pas tërmetit kanë nisur të kërkojnë ndihmë personat e lënduar. Raportohet se janë 26 të plagosur në spitalet e Tiranës. Nga shembja e një shtëpie pranë autostradës Tiranë Durrës ...
Telegraf | 21-Sep-2019 17:43
Shërbimet e emergjencës lajmërojnë se pas tërmetit kanë nisur të kërkojnë ndihmë personat e lënduar. Raportohet se janë 26 të plagosur në spitalet e Tiranës. Nga shembja e një shtëpie pranë autostradës Tiranë Durrës ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved