ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 20:42

Veseli për tërmetet në Shqipëri: Jemi të gatshëm të mbështesim motrat dhe vëllezërit tanë

Veseli për tërmetet në Shqipëri: Jemi të gatshëm të mbështesim motrat dhe vëllezërit tanë
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli la shprehur solidaritet të plotë me qytetarët e Shqipërisë të prekur nga tërmetet e sotme. Lideri i PDK-së ka shkruar në faqen e tij në Facebook ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 20:17
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli la shprehur solidaritet të plotë me qytetarët e Shqipërisë të prekur nga tërmetet e sotme. Lideri i PDK-së ka shkruar në faqen e tij në Facebook ...

Kandidatja e PDK-së për deputete ka një ftesë për qytetarët
Në një postim në llogarinë e saj në facebook, ajo thekson se Pritje madhështore haset kudo, entuziazëm kudo, frymë e fitores së madhe të Partisë Demokratike të Kosovës gjithandej. Më poshtë keni shkrimin e plotë: Pritje ...
Lajminet | 21-Sep-2019 23:09
Në një postim në llogarinë e saj në facebook, ajo thekson se Pritje madhështore haset kudo, entuziazëm kudo, frymë e fitores së madhe të Partisë Demokratike të Kosovës gjithandej. Më poshtë keni shkrimin e plotë: Pritje ...

Veseli nga Ferizaji: PDK-ja është e vetmja që prioritet e ka luftimin e korrupsionit dhe nepotizmit
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se njerëzit e dëshmuar të PDK-së i kanë marrë vendimet më të mëdha për shtetin dhe qytetarët, si dhe i kanë udhëhequr proceset më të rëndësishme për popullin dhe vendin tonë. Ai ...
InFokusi | 21-Sep-2019 22:41
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se njerëzit e dëshmuar të PDK-së i kanë marrë vendimet më të mëdha për shtetin dhe qytetarët, si dhe i kanë udhëhequr proceset më të rëndësishme për popullin dhe vendin tonë. Ai ...

Veseli nga Ferizaji: PDK, e vetmja që ka prioritet luftimin e korrupsionit dhe nepotizmit
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se njerëzit e dëshmuar të PDK-së i kanë marrë vendimet më të mëdha për shtetin dhe qytetarët, si dhe i kanë udhëhequr proceset më të rëndësishme për popullin dhe vendin tonë. Ai ...
Klan Kosova | 21-Sep-2019 22:39
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se njerëzit e dëshmuar të PDK-së i kanë marrë vendimet më të mëdha për shtetin dhe qytetarët, si dhe i kanë udhëhequr proceset më të rëndësishme për popullin dhe vendin tonë. Ai ...

Veseli nga Ferizaji: PDK-ja është e vetmja që prioritet e ka luftimin e korrupsionit dhe nepotizmit
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se njerëzit e dëshmuar të PDK-së i kanë marrë vendimet më të mëdha për shtetin dhe qytetarët, si dhe i kanë udhëhequr proceset më të rëndësishme për popullin dhe vendin tonë. Ai ...
Medial | 21-Sep-2019 22:35
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se njerëzit e dëshmuar të PDK-së i kanë marrë vendimet më të mëdha për shtetin dhe qytetarët, si dhe i kanë udhëhequr proceset më të rëndësishme për popullin dhe vendin tonë. Ai ...

Veseli nga Ferizaji: PDK-ja është e vetmja që prioritet e ka luftimin e korrupsionit dhe nepotizmit
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se njerëzit e dëshmuar të PDK-së i kanë marrë vendimet më të mëdha për shtetin dhe qytetarët, si dhe i kanë udhëhequr proceset më të rëndësishme për popullin dhe vendin tonë. Ai ...
Arbresh | 21-Sep-2019 22:25
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se njerëzit e dëshmuar të PDK-së i kanë marrë vendimet më të mëdha për shtetin dhe qytetarët, si dhe i kanë udhëhequr proceset më të rëndësishme për popullin dhe vendin tonë. Ai ...

Veseli nga Ferizaji: PDK-ja është e vetmja që prioritet e ka luftimin e korrupsionit dhe nepotizmit
Ai ka thënë se PDK-ja tash është partia e vetme që prioritet e ka sfidën më të madhe të shtetit: luftimin e korrupsionit dhe nepotizmit. “Ferizaji vazhdon rrugëtimin me Partinë Demokratike të Kosovës. Njerëzit e ...
Lajminet | 21-Sep-2019 22:19
Ai ka thënë se PDK-ja tash është partia e vetme që prioritet e ka sfidën më të madhe të shtetit: luftimin e korrupsionit dhe nepotizmit. “Ferizaji vazhdon rrugëtimin me Partinë Demokratike të Kosovës. Njerëzit e ...

Veseli nga Ferizaji: PDK-ja është e vetmja që prioritet e ka luftimin e korrupsionit dhe nepotizmit
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se njerëzit e dëshmuar të PDK-së i kanë marrë vendimet më të mëdha për shtetin dhe qytetarët, si dhe i kanë udhëhequr proceset më të rëndësishme për popullin dhe vendin tonë. Ai ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 22:17
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se njerëzit e dëshmuar të PDK-së i kanë marrë vendimet më të mëdha për shtetin dhe qytetarët, si dhe i kanë udhëhequr proceset më të rëndësishme për popullin dhe vendin tonë. Ai ...

Kandidatja për deputet e PDK-së, Musliu-Shoshi: Bashkohuni kauzës sonë për një Kosovë pa korrupsion
Kandidatja për deputet e PDK-së me numrin 30, Ariana Musliu-Shoshi ka ftuar qytetarët e Kosovës t’i bashkohen kauzës së kandidatit për kryeministër, Kadri Veseli për një Kosovë pa korrupsion dhe pa nepotizëm. Ajo po ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 22:07
Kandidatja për deputet e PDK-së me numrin 30, Ariana Musliu-Shoshi ka ftuar qytetarët e Kosovës t’i bashkohen kauzës së kandidatit për kryeministër, Kadri Veseli për një Kosovë pa korrupsion dhe pa nepotizëm. Ajo po ...

‘Dekada e Re e zhvillimit ndodh kur PDK-ja do udhëheq me Qeverinë’
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se qytetarët po e presin Dekadën e Re të zhvillimit, e cila do të ndodhë kur PDK-ja të udhëheq me Qeverinë e Kosovës. Ai pas takimit me qytetarë të Kaçanikut, ka thënë se vetëm ...
Gazeta Monitor | 21-Sep-2019 21:14
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se qytetarët po e presin Dekadën e Re të zhvillimit, e cila do të ndodhë kur PDK-ja të udhëheq me Qeverinë e Kosovës. Ai pas takimit me qytetarë të Kaçanikut, ka thënë se vetëm ...

Veseli premton pastrimin e listave të veteranëve (VIDEO)
Kandidati nga Partia Demokratike e Kosovës për kryeministër, Kadri Veseli, ka takuar sot veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Ai premtoi se Qeveria e tij do t’i pastrojë listat e fryra të veteranëve. Kronikë e ...
Klan Kosova | 21-Sep-2019 20:51
Kandidati nga Partia Demokratike e Kosovës për kryeministër, Kadri Veseli, ka takuar sot veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Ai premtoi se Qeveria e tij do t’i pastrojë listat e fryra të veteranëve. Kronikë e ...

Veseli nga Kaçaniku: Dekada e Re e zhvillimit ndodh kur PDK-ja do udhëheq me qeverinë
Ai, pas takimit me qytetarë të Kaçanikut, ka thënë se vetëm PDK-ja është shpresë për të gjithë. “Edhe qytetarët e Kaçanikut po e presin Dekadën e Re të zhvillimit, e cila do të ndodhë kur PDK-ja të udhëheq me Qeverinë e ...
Lajminet | 21-Sep-2019 20:36
Ai, pas takimit me qytetarë të Kaçanikut, ka thënë se vetëm PDK-ja është shpresë për të gjithë. “Edhe qytetarët e Kaçanikut po e presin Dekadën e Re të zhvillimit, e cila do të ndodhë kur PDK-ja të udhëheq me Qeverinë e ...

Veseli nga Kaçaniku: Dekada e Re e zhvillimit ndodh kur PDK-ja do udhëheq me qeverinë
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se qytetarët po e presin Dekadën e Re të zhvillimit, e cila do të ndodhë kur PDK-ja të udhëheq me Qeverinë e Kosovës. Ai, pas takimit me qytetarë të Kaçanikut, ka thënë se vetëm ...
InFokusi | 21-Sep-2019 20:29
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se qytetarët po e presin Dekadën e Re të zhvillimit, e cila do të ndodhë kur PDK-ja të udhëheq me Qeverinë e Kosovës. Ai, pas takimit me qytetarë të Kaçanikut, ka thënë se vetëm ...

Veseli nga Kaçaniku: Dekada e Re e zhvillimit ndodh kur PDK-ja udhëheq me qeverinë
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se qytetarët po e presin Dekadën e Re të zhvillimit, e cila do të ndodhë kur PDK-ja të udhëheq me Qeverinë e Kosovës. Ai, pas takimit me qytetarë të Kaçanikut, u shpreh i bindur ...
Klan Kosova | 21-Sep-2019 20:27
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se qytetarët po e presin Dekadën e Re të zhvillimit, e cila do të ndodhë kur PDK-ja të udhëheq me Qeverinë e Kosovës. Ai, pas takimit me qytetarë të Kaçanikut, u shpreh i bindur ...

Veseli: Jemi të gatshëm ta mbështesim Shqipërinë
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, njëherësh edhe kandidati për kryeministër nga kjo parti, Kadri Veseli, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka shprehur solidarizimin me të gjithë ...
Zeri | 21-Sep-2019 20:24
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, njëherësh edhe kandidati për kryeministër nga kjo parti, Kadri Veseli, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka shprehur solidarizimin me të gjithë ...

Veseli nga Kaçaniku: Dekada e Re e zhvillimit ndodh kur PDK-ja do udhëheq me Qeverinë
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se qytetarët po e presin Dekadën e Re të zhvillimit, e cila do të ndodhë kur PDK-ja të udhëheq me Qeverinë e Kosovës. Ai, pas takimit me qytetarë të Kaçanikut, ka thënë se vetëm ...
EkonomiaOnline | 21-Sep-2019 20:24
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se qytetarët po e presin Dekadën e Re të zhvillimit, e cila do të ndodhë kur PDK-ja të udhëheq me Qeverinë e Kosovës. Ai, pas takimit me qytetarë të Kaçanikut, ka thënë se vetëm ...

Veseli: Jemi të gatshëm ta mbështesim Shqipërinë
Pas tërmetit në Shqipëri, ka reaguar edhe kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, njëherësh edhe kandidati për kryeministër nga kjo parti, Kadri Veseli. Ai ka shprehur gatitshmërinë për ta mbështetur Shqipërinë dhe të ...
Gazeta Observer | 21-Sep-2019 20:13
Pas tërmetit në Shqipëri, ka reaguar edhe kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, njëherësh edhe kandidati për kryeministër nga kjo parti, Kadri Veseli. Ai ka shprehur gatitshmërinë për ta mbështetur Shqipërinë dhe të ...

Veseli për tërmetet në Shqipëri: Jemi të gatshëm të mbështesim motrat dhe vëllezërit tanë
Përmes një postimi në Facebook, Veseli ka thënë se Kosova është e gatshme ta mbështes Shqipërinë në përballimin e pasojave, me çdo gjë që është e nevojshme, shkruan . Ai u ka uruar shërim sa më të shpejtë të plagosurve ...
Lajminet | 21-Sep-2019 20:09
Përmes një postimi në Facebook, Veseli ka thënë se Kosova është e gatshme ta mbështes Shqipërinë në përballimin e pasojave, me çdo gjë që është e nevojshme, shkruan . Ai u ka uruar shërim sa më të shpejtë të plagosurve ...

Veseli pas tërmetit: Jemi të gatshëm ta mbështesim Shqipërinë
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, njëherësh edhe kandidati për kryeministër nga kjo parti, Kadri Veseli, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka shprehur solidarizimin me të gjithë ...
Medial | 21-Sep-2019 20:05
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, njëherësh edhe kandidati për kryeministër nga kjo parti, Kadri Veseli, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka shprehur solidarizimin me të gjithë ...

Veseli për tërmetet në Shqipëri: Jemi të gatshëm të mbështesim motrat dhe vëllezërit tanë
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli ka shprehur solidaritet të plotë me qytetarët e Shqipërisë të prekur nga tërmetet e sotme. Lideri i PDK-së ka shkruar në faqen e tij në facebook ...
Medial | 21-Sep-2019 20:03
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli ka shprehur solidaritet të plotë me qytetarët e Shqipërisë të prekur nga tërmetet e sotme. Lideri i PDK-së ka shkruar në faqen e tij në facebook ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved