ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 04:57

Informimi publik për zgjedhje, KQZ-së i kushton 216 mijë euro

Informimi publik për zgjedhje, KQZ-së i kushton 216 mijë euro
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve është përgatitur për zgjedhjet që do të mbahen me 6 tetor. Pos shtypjes së materialeve, spreit e kështu me radhë, KQZ është përkujdesur për informimin publik që do ta bëjë për zgjedhjet. ...
Indeks Online | 20-Sep-2019 23:45
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve është përgatitur për zgjedhjet që do të mbahen me 6 tetor. Pos shtypjes së materialeve, spreit e kështu me radhë, KQZ është përkujdesur për informimin publik që do ta bëjë për zgjedhjet. ...

Nga diaspora edhe aplikantë që nuk i kanë mbushur 18 vite
Elezi, ka thënë se votat e diasporës do të pranohen në adresë të KQZ-së deri më 5 tetor ashtu siç e parasheh ligji. Duke folur për refuzimin e rreth 5 mijë aplikacioneve nga diaspora, Elezi ka thënë se një pjesë e tyre ...
Lajminet | 20-Sep-2019 21:10
Elezi, ka thënë se votat e diasporës do të pranohen në adresë të KQZ-së deri më 5 tetor ashtu siç e parasheh ligji. Duke folur për refuzimin e rreth 5 mijë aplikacioneve nga diaspora, Elezi ka thënë se një pjesë e tyre ...

Pak vletevotime per zgjedhje
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar numrin e fletëvotimeve dhe broshurave për zgjedhjet e parakohshme të 6 tetorit. Por ky institucion ka vendosur që të shtypen më pak fletëvotime sesa numri i votuesve. Bazuar në ...
AlbInfo | 20-Sep-2019 20:46
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar numrin e fletëvotimeve dhe broshurave për zgjedhjet e parakohshme të 6 tetorit. Por ky institucion ka vendosur që të shtypen më pak fletëvotime sesa numri i votuesve. Bazuar në ...

Zgjedhjet e reja e lënë KQZ-në pa shqyrtuar raportet financiare të partive nga zgjedhjet e kaluara
Shpenzime të mëdha kishin bërë partitë në vitin 2017, kur u zhvilluan zgjedhje lokale e parlamentare. Raportet e auditorit për këto shpenzime, janë duke e pritur shqyrtimin nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ...
Gazeta Observer | 20-Sep-2019 19:52
Shpenzime të mëdha kishin bërë partitë në vitin 2017, kur u zhvilluan zgjedhje lokale e parlamentare. Raportet e auditorit për këto shpenzime, janë duke e pritur shqyrtimin nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ...

Sllogani i KSHZ-së për zgjedhjet “Votojmë për të ardhmen tonë”
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot ka miratuar logon dhe sloganin e zgjedhjeve të 6 tetorit. Sllogani i këtyre zgjedhjeve të jashtëzakonshme do të jetë ” Votojmë për të ardhmen tonë”. Nazlie Bala, anëtare e Komisionit ...
TetovaSot | 20-Sep-2019 18:11
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot ka miratuar logon dhe sloganin e zgjedhjeve të 6 tetorit. Sllogani i këtyre zgjedhjeve të jashtëzakonshme do të jetë ” Votojmë për të ardhmen tonë”. Nazlie Bala, anëtare e Komisionit ...

Ky është slogani i KQZ-së për zgjedhjet e 6 tetorit
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka marrë vendim për sloganin zyrtar të zgjedhjeve të parakohshme që mbahen më 6 tetor në Kosovë. “Votojmë për të ardhmen tonë!”, është slogani që u zgjodh nga KQZ. Kjo u bë e ditur sot në ...
Gazeta Monitor | 20-Sep-2019 17:33
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka marrë vendim për sloganin zyrtar të zgjedhjeve të parakohshme që mbahen më 6 tetor në Kosovë. “Votojmë për të ardhmen tonë!”, është slogani që u zgjodh nga KQZ. Kjo u bë e ditur sot në ...

Kosovë, ky është sllogani i KQZ-së për zgjedhjet e 6 tetorit
“Votojmë për të ardhmen tonë”, ky do të jetë slogani i zgjedhjeve të 6 tetorit, i miratuar si propozim në mbledhjen e sotme të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. Në këtë mbledhje po ashtu është vendosur edhe për ...
Alsat-M | 20-Sep-2019 17:13
“Votojmë për të ardhmen tonë”, ky do të jetë slogani i zgjedhjeve të 6 tetorit, i miratuar si propozim në mbledhjen e sotme të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. Në këtë mbledhje po ashtu është vendosur edhe për ...

“Votojmë për të ardhmen tonë”
“Votojmë për të ardhmen tonë”, ky do të jetë slogani i zgjedhjeve të 6 tetorit, i miratuar si propozim në mbledhjen e sotme të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. Në këtë mbledhje po ashtu është vendosur edhe për ...
Kosova Press | 20-Sep-2019 17:02
“Votojmë për të ardhmen tonë”, ky do të jetë slogani i zgjedhjeve të 6 tetorit, i miratuar si propozim në mbledhjen e sotme të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. Në këtë mbledhje po ashtu është vendosur edhe për ...

Votojmë për të ardhmen tonë – slogani i KQZ-së për zgjedhje
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot ka miratuar logon dhe sloganin e zgjedhjeve të 6 tetorit. Për këto zgjedhje të parakohshme që pritet të mbahen me 6 tetor të këtij viti, do të përdoret slogani “Votojmë për të ardhmen ...
Medial | 20-Sep-2019 16:33
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot ka miratuar logon dhe sloganin e zgjedhjeve të 6 tetorit. Për këto zgjedhje të parakohshme që pritet të mbahen me 6 tetor të këtij viti, do të përdoret slogani “Votojmë për të ardhmen ...

Votojmë për të ardhmen tonë – slogani i KQZ-së për zgjedhje
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot ka miratuar logon dhe sloganin e zgjedhjeve të 6 tetorit. Për këto zgjedhje të parakohshme që pritet të mbahen me 6 tetor të këtij viti, do të përdoret slogani “Votojmë për të ardhmen ...
Klan Kosova | 20-Sep-2019 16:25
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot ka miratuar logon dhe sloganin e zgjedhjeve të 6 tetorit. Për këto zgjedhje të parakohshme që pritet të mbahen me 6 tetor të këtij viti, do të përdoret slogani “Votojmë për të ardhmen ...

KQZ mohon se ka shkelur ligjin duke publikuar të dhënët personale të votuesve në diasporë
Përmes postës edhe në këto zgjedhje qindra qytetarë të Kosovës që jetojnë në diasporë do të mund të japin votën për partitë apo koalicionet që garojnë këtë vit në zgjedhje të jashtëzakonshme të 6 tetorit. Së fundmi ...
Arbresh | 20-Sep-2019 16:15
Përmes postës edhe në këto zgjedhje qindra qytetarë të Kosovës që jetojnë në diasporë do të mund të japin votën për partitë apo koalicionet që garojnë këtë vit në zgjedhje të jashtëzakonshme të 6 tetorit. Së fundmi ...

KQZ-ja mohon se ka shkelur ligjin duke publikuar të dhënat personale të votuesve në diasporë
Përmes postës edhe në këto zgjedhje qindra qytetarë të Kosovës që jetojnë në diasporë do të mundë të japin votën për partitë apo koalicionet që garojnë këtë vit në zgjedhje të jashtëzakonshme të 6 tetorit. Së fundmi ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 16:11
Përmes postës edhe në këto zgjedhje qindra qytetarë të Kosovës që jetojnë në diasporë do të mundë të japin votën për partitë apo koalicionet që garojnë këtë vit në zgjedhje të jashtëzakonshme të 6 tetorit. Së fundmi ...

Sllogani i zgjedhjeve " Votojmë për të ardhmen tonë”
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot ka miratuar logon dhe sloganin e zgjedhjeve të 6 tetorit. Sllogani i këtyre zgjedhjeve të jashtëzakonshme do të jetë " Votojmë për të ardhmen tonë".
Kosova Press | 20-Sep-2019 16:05
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot ka miratuar logon dhe sloganin e zgjedhjeve të 6 tetorit. Sllogani i këtyre zgjedhjeve të jashtëzakonshme do të jetë " Votojmë për të ardhmen tonë".

Ky është slogani i KQZ-së për zgjedhjet e 6 tetorit
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka marrë vendim për sloganin zyrtar të zgjedhjeve të parakohshme që mbahen më 6 tetor në Kosovë. “Votojmë për të ardhmen tonë!”, është slogani që u zgjodh nga KQZ. Kjo u bë e ditur sot në ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 15:57
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka marrë vendim për sloganin zyrtar të zgjedhjeve të parakohshme që mbahen më 6 tetor në Kosovë. “Votojmë për të ardhmen tonë!”, është slogani që u zgjodh nga KQZ. Kjo u bë e ditur sot në ...

“Votojmë për të ardhmen tonë!”, slogani zyrtar për zgjedhjet e 6 tetorit
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka marrë vendim për sloganin zyrtar të zgjedhjeve të parakohshme që mbahen më 6 tetor në Kosovë. “Votojmë për të ardhmen tonë!”, është slogani që u zgjodh nga KQZ. Kjo u bë e ditur sot në ...
Medial | 20-Sep-2019 15:51
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka marrë vendim për sloganin zyrtar të zgjedhjeve të parakohshme që mbahen më 6 tetor në Kosovë. “Votojmë për të ardhmen tonë!”, është slogani që u zgjodh nga KQZ. Kjo u bë e ditur sot në ...

Ky është sllogani i KQZ-së për zgjedhjet e 6 tetorit
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mbajti mbledhjen e radhës të kryesuar nga kryetarja, Valdete Daka. Sllogani i KQZ-së për zgjedhjet e 6 tetorit është: VOTOJMË PËR TË ARDHMEN TONË! Kjo sapo u miratua nga anëtarët e KQZ-së.
Gazeta Observer | 20-Sep-2019 15:48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mbajti mbledhjen e radhës të kryesuar nga kryetarja, Valdete Daka. Sllogani i KQZ-së për zgjedhjet e 6 tetorit është: VOTOJMË PËR TË ARDHMEN TONË! Kjo sapo u miratua nga anëtarët e KQZ-së.

“Votojmë për të ardhmen tonë!”, slogani zyrtar për zgjedhjet e 6 tetorit
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka marrë vendim për sloganin zyrtar të zgjedhjeve të parakohshme që mbahen më 6 tetor në Kosovë. “Votojmë për të ardhmen tonë!”, është slogani që u zgjodh nga KQZ. Kjo u bë e ditur sot në ...
Arbresh | 20-Sep-2019 15:48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka marrë vendim për sloganin zyrtar të zgjedhjeve të parakohshme që mbahen më 6 tetor në Kosovë. “Votojmë për të ardhmen tonë!”, është slogani që u zgjodh nga KQZ. Kjo u bë e ditur sot në ...

“Votojmë për të ardhmen tonë!”, slogani zyrtar për zgjedhjet e 6 tetorit
“Votojmë për të ardhmen tonë!”, është slogani që u zgjodh nga KQZ, shkruan . Kjo u bë e ditur sot në mbledhjen e Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve. Ndërkaq, më herët gjatë ditës KQZ bëri të ditur se votimi përmes postës ...
Lajminet | 20-Sep-2019 15:44
“Votojmë për të ardhmen tonë!”, është slogani që u zgjodh nga KQZ, shkruan . Kjo u bë e ditur sot në mbledhjen e Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve. Ndërkaq, më herët gjatë ditës KQZ bëri të ditur se votimi përmes postës ...

5 mijë votuesit e refuzuar të diasporës kanë të drejtë ankese në PZAP
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka refuzuar mbi pesë mijë aplikacione për të votuar jashtë vendit për zgjedhjet e jashtëzakonshme në vend. Këta persona, janë njoftuar përmes email-it që u është refuzuar aplikimi dhe kanë ...
Arbresh | 20-Sep-2019 15:44
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka refuzuar mbi pesë mijë aplikacione për të votuar jashtë vendit për zgjedhjet e jashtëzakonshme në vend. Këta persona, janë njoftuar përmes email-it që u është refuzuar aplikimi dhe kanë ...

Ky është sllogani i KQZ-së për zgjedhjet e 6 tetorit
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mbajti mbledhjen e radhës të kryesuar nga kryetarja, Valdete Daka. Sllogani i KQZ-së për zgjedhjet e 6 tetorit është: VOTOJMË PËR TË ARDHMEN TONË! Kjo sapo u miratua nga anëtarët e KQZ-së
InFokusi | 20-Sep-2019 15:36
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mbajti mbledhjen e radhës të kryesuar nga kryetarja, Valdete Daka. Sllogani i KQZ-së për zgjedhjet e 6 tetorit është: VOTOJMË PËR TË ARDHMEN TONË! Kjo sapo u miratua nga anëtarët e KQZ-së

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved