ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 21:53

Granada nënshtron Barcën dhe është lider i La Ligas

Granada nënshtron Barcën dhe është lider i La Ligas
Granada e ka regjistruar fitoren e tretë sezonale duke e mposhtur Barcelonën (2-0) në ndeshjen e javës së pestë të kampionatit spanjoll që u zhvillua në Estadio Nuevo Los Carmenes. Rezultati u zhbllokua që në minutën e ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 22:55
Granada e ka regjistruar fitoren e tretë sezonale duke e mposhtur Barcelonën (2-0) në ndeshjen e javës së pestë të kampionatit spanjoll që u zhvillua në Estadio Nuevo Los Carmenes. Rezultati u zhbllokua që në minutën e ...

Granada e mposht Barcelonën dhe e merr kreun e La Ligës Barcelona pësoi disfatë me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Granadas, që u zhvillua sot në stadiumin “Nuevo Los Carmenes”, në kuadër të xhiros së pestë të sezonit të ri...
Barcelona pësoi disfatë me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Granadas, që u zhvillua sot në stadiumin “Nuevo Los Carmenes”, në kuadër të xhiros së pestë të sezonit të ri të La Ligës. Barcelona është ende në kërkim të ...
Kosova Sot | 21-Sep-2019 23:05
Barcelona pësoi disfatë me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Granadas, që u zhvillua sot në stadiumin “Nuevo Los Carmenes”, në kuadër të xhiros së pestë të sezonit të ri të La Ligës. Barcelona është ende në kërkim të ...

Granada shokon Barcelonën, i shkakton humbjen e dytë në La Liga
‘Katalanasit’ kësaj here janë mposhtur 2-0 në udhëtim te Granada. Për vendasit gjithçka nisi mirë, me Ramon Azeez (2’) i cili kaloi në avantazh skuadrën e tij. 45 minutëshi i parë nuk solli asgjë e për më tepër asnjë ...
Lajminet | 21-Sep-2019 23:03
‘Katalanasit’ kësaj here janë mposhtur 2-0 në udhëtim te Granada. Për vendasit gjithçka nisi mirë, me Ramon Azeez (2’) i cili kaloi në avantazh skuadrën e tij. 45 minutëshi i parë nuk solli asgjë e për më tepër asnjë ...

Barcelona për turp, mundet edhe nga Granada në transfertë
Barcelona vijon momentin e vështirë në La Liga, duke pësuar një humbje shokuese 0-2 në transfertën ndaj Granada-s. Vendasit e nisën mjaft mirë ndeshjen duke kaluar në avantazh që në minutën e dytë me Ramon Azeez. Në ...
Flaka | 21-Sep-2019 23:03
Barcelona vijon momentin e vështirë në La Liga, duke pësuar një humbje shokuese 0-2 në transfertën ndaj Granada-s. Vendasit e nisën mjaft mirë ndeshjen duke kaluar në avantazh që në minutën e dytë me Ramon Azeez. Në ...

Granada shokon Barcelonën, i shkakton humbjen e dytë në La Liga
Barcelona vazhdon të vuajë në ndeshjet si mysafir. ‘Katalanasit’ kësaj here janë mposhtur 2-0 në udhëtim te Granada. Për vendasit gjithçka nisi mirë, me Ramon Azeez (2’) i cili kaloi në avantazh skuadrën e tij. 45......
Zeri | 21-Sep-2019 23:01
Barcelona vazhdon të vuajë në ndeshjet si mysafir. ‘Katalanasit’ kësaj here janë mposhtur 2-0 në udhëtim te Granada. Për vendasit gjithçka nisi mirë, me Ramon Azeez (2’) i cili kaloi në avantazh skuadrën e tij. 45......

Barcelona pëson humbje nga Granada me rezultat 2-0
Katalunasit janë befasuar nga Granda të cilët i shënuan dy gola për t’i siguruar kështu tri pikë dhe Barçës ja kanë shkaktuar edhe një disfatë. Ishte vetëm minuta e dytë e ndeshjes kur vendasit arritën të shënonin ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 22:59
Katalunasit janë befasuar nga Granda të cilët i shënuan dy gola për t’i siguruar kështu tri pikë dhe Barçës ja kanë shkaktuar edhe një disfatë. Ishte vetëm minuta e dytë e ndeshjes kur vendasit arritën të shënonin ...

VIDEO | Man. City i pamëshirshëm, i shënon 8 gola Watfordit
Manchester City ka shkatërruar 8-0 skuadrën e Watford. Të besuarit e Pep Guardiolës shënuan 5 herë në 17 minutat e para, ndërsa në pjesën e mbetur të takimit, e hoqën këmbën nga gazi, duke shënuar vetëm tre herë. David ...
ABCNews | 21-Sep-2019 18:51
Manchester City ka shkatërruar 8-0 skuadrën e Watford. Të besuarit e Pep Guardiolës shënuan 5 herë në 17 minutat e para, ndërsa në pjesën e mbetur të takimit, e hoqën këmbën nga gazi, duke shënuar vetëm tre herë. David ...

Granada nënshtron Barcën dhe është lider i La Ligas
Granada e ka regjistruar fitoren e tretë sezonale duke e mposhtur Barcelonën (2-0) në ndeshjen e javës së pestë të kampionatit spanjoll që u zhvillua në Estadio Nuevo Los Carmenes. Rezultati u zhbllokua që në minutën e ...
E Dua Sportin | 21-Sep-2019 22:59
Granada e ka regjistruar fitoren e tretë sezonale duke e mposhtur Barcelonën (2-0) në ndeshjen e javës së pestë të kampionatit spanjoll që u zhvillua në Estadio Nuevo Los Carmenes. Rezultati u zhbllokua që në minutën e ...

Barcelona pëson disfatë kundër Granadas
Barcelona pësoi disfatë me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Granadas, që u zhvillua sot në stadiumin “Nuevo Los Carmenes”, në kuadër të xhiros së pestë të sezonit të ri të La Ligës. Barcelona është ende në kërkim të ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 22:57
Barcelona pësoi disfatë me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Granadas, që u zhvillua sot në stadiumin “Nuevo Los Carmenes”, në kuadër të xhiros së pestë të sezonit të ri të La Ligës. Barcelona është ende në kërkim të ...

Notat e lojtarëve: City 8-0 Watford, De Bruyne, Mahrez dhe Silva më të vlerësuarit
Manchester City e ka turpëruar Watfordin në javën e gjashtë të Ligës Premier, pasi e ka mposhtur me rezultat 8-0. Golat për Citizens i shënuan, David Silva (1’), Sergio Aguero (7’), Riyad Mahrez (12’), Bernardo Silva ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 18:13
Manchester City e ka turpëruar Watfordin në javën e gjashtë të Ligës Premier, pasi e ka mposhtur me rezultat 8-0. Golat për Citizens i shënuan, David Silva (1’), Sergio Aguero (7’), Riyad Mahrez (12’), Bernardo Silva ...

Notat e lojtarëve: City 8-0 Watford, De Bruyne, Mahrez dhe Silva më të vlerësuarit
Manchester City e ka turpëruar Watfordin në javën e gjashtë të Ligës Premier, pasi e ka mposhtur me rezultat 8-0. Golat për Citizens i shënuan, David Silva (1’), Sergio Aguero (7’), Riyad Mahrez (12’), Bernardo Silva ...
E Dua Sportin | 21-Sep-2019 20:01
Manchester City e ka turpëruar Watfordin në javën e gjashtë të Ligës Premier, pasi e ka mposhtur me rezultat 8-0. Golat për Citizens i shënuan, David Silva (1’), Sergio Aguero (7’), Riyad Mahrez (12’), Bernardo Silva ...

Aguero shkruan historinë në Premierligë, thyen rekordin e Rooneyt
Sergio Aguero e ka thyer rekordin e Wayne Rooneyt, duke u bërë futbollisti i parë që arrin të shënojë në gjashtë ndeshjet e para të një sezoni të Premierligës për Manchester Cityn. Argjentinasi shënoi gol në ndeshjen e ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 19:39
Sergio Aguero e ka thyer rekordin e Wayne Rooneyt, duke u bërë futbollisti i parë që arrin të shënojë në gjashtë ndeshjet e para të një sezoni të Premierligës për Manchester Cityn. Argjentinasi shënoi gol në ndeshjen e ...

Aguero shkruan historinë në Premierligë, thyen rekordin e Rooneyt
Sergio Aguero e ka thyer rekordin e Wayne Rooneyt, duke u bërë futbollisti i parë që arrin të shënojë në gjashtë ndeshjet e para të një sezoni të Premierligës për Manchester Cityn. Argjentinasi shënoi gol në ndeshjen e ...
Lexo | 21-Sep-2019 19:12
Sergio Aguero e ka thyer rekordin e Wayne Rooneyt, duke u bërë futbollisti i parë që arrin të shënojë në gjashtë ndeshjet e para të një sezoni të Premierligës për Manchester Cityn. Argjentinasi shënoi gol në ndeshjen e ...

Aguero shkruan historinë në Premierligë, thyen rekordin e Rooneyt
Sergio Aguero e ka thyer rekordin e Wayne Rooneyt, duke u bërë futbollisti i parë që arrin të shënojë në gjashtë ndeshjet e para të një sezoni të Premierligës për Manchester Cityn. Argjentinasi shënoi gol në ndeshjen e ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 18:59
Sergio Aguero e ka thyer rekordin e Wayne Rooneyt, duke u bërë futbollisti i parë që arrin të shënojë në gjashtë ndeshjet e para të një sezoni të Premierligës për Manchester Cityn. Argjentinasi shënoi gol në ndeshjen e ...

Vjen goli i dytë në duelin Juventus – Verona, mësoni kush ka shënuar
Manchester City ka demoluar tërësisht Watfordin me rezultat 8-0. Në një ndeshje ku në fushë u pa vetëm një skuadër, djelmoshat e Guardiolas ishin në elementin e tyre, duke dhuruar kështu një performancë të shkëlqyer, ...
GazetaBlic | 21-Sep-2019 18:37
Manchester City ka demoluar tërësisht Watfordin me rezultat 8-0. Në një ndeshje ku në fushë u pa vetëm një skuadër, djelmoshat e Guardiolas ishin në elementin e tyre, duke dhuruar kështu një performancë të shkëlqyer, ...

Bayerni siguron fitore bindëse kundër Kolnit, merr kreun e Bundesligës
Bayern Munichu ka arritur të sigurojë fitore me rezultat 4:0 në ndeshjen kundër Kolnit, e cila u zhvillua sot në stadiumin “Allianz Arena”, në kuadër të xhiros së pestë të sezonit të ri, 2019/20, të Bundesligës. Me këtë ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 18:27
Bayern Munichu ka arritur të sigurojë fitore me rezultat 4:0 në ndeshjen kundër Kolnit, e cila u zhvillua sot në stadiumin “Allianz Arena”, në kuadër të xhiros së pestë të sezonit të ri, 2019/20, të Bundesligës. Me këtë ...

Man City tregohet i pamëshirshëm kundër Watfordit, e mposht 8:0
Manchester City arriti të sigurojë fitore bindëse me rezultat 8:0 në ndeshjen kundër Watfordit, e cila u zhvillua sot në stadiumin “Etihad”, në kuadër të xhiros së gjashtë të sezonit të ri të Premierligës, ku Bernardo ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 18:25
Manchester City arriti të sigurojë fitore bindëse me rezultat 8:0 në ndeshjen kundër Watfordit, e cila u zhvillua sot në stadiumin “Etihad”, në kuadër të xhiros së gjashtë të sezonit të ri të Premierligës, ku Bernardo ...

City shkruan histori me tetë golat e shënuara në fitoren ndaj Watfordit
Manchester City e ka mposhtur Watfordin me rezultat bindës 8-0 në kuadër të javës së gjashtë në Ligën Premier, duke shkruar histori me rezultatin më të thellë që kanë fituar ndonjëherë. David Silva e hapi llogarinë për ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 17:52
Manchester City e ka mposhtur Watfordin me rezultat bindës 8-0 në kuadër të javës së gjashtë në Ligën Premier, duke shkruar histori me rezultatin më të thellë që kanë fituar ndonjëherë. David Silva e hapi llogarinë për ...

Manchester City ‘shfryhet’ te Watford, dhuron spektakël me tetë gola
‘Qytetarët’ realizuan fitore 8-0 në ‘Etihad’, duke dhuruar spektakël para tifozëve të vet në 125 vjetorin e themelimit të klubit. Bernardo Silva (15’ 49’ dhe 60’) ishte më i dalluari në këtë takim, duke shënuar het-trik ...
Lajminet | 21-Sep-2019 18:13
‘Qytetarët’ realizuan fitore 8-0 në ‘Etihad’, duke dhuruar spektakël para tifozëve të vet në 125 vjetorin e themelimit të klubit. Bernardo Silva (15’ 49’ dhe 60’) ishte më i dalluari në këtë takim, duke shënuar het-trik ...

Man City tregohet i pamëshirshëm kundër Watfordit, e mposht 8:0 Manchester City arriti të sigurojë fitore bindëse me rezultat 8:0 në ndeshjen kundër Watfordit, e cila u zhvillua sot në stadiumin “Etihad”, në kuadër të xhiros së gjashtë të...
Manchester City arriti të sigurojë fitore bindëse me rezultat 8:0 në ndeshjen kundër Watfordit, e cila u zhvillua sot në stadiumin “Etihad”, në kuadër të xhiros së gjashtë të sezonit të ri të Premierligës, ku Bernardo ...
Kosova Sot | 21-Sep-2019 18:05
Manchester City arriti të sigurojë fitore bindëse me rezultat 8:0 në ndeshjen kundër Watfordit, e cila u zhvillua sot në stadiumin “Etihad”, në kuadër të xhiros së gjashtë të sezonit të ri të Premierligës, ku Bernardo ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved