ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 05:07

Limaj sulmon Kurtin: Për 15 vite ka sharë të tjerët, s’e kemi luksin ta bëjmë kryeministër

Limaj sulmon Kurtin: Për 15 vite ka sharë të tjerët, s’e kemi luksin ta bëjmë kryeministër
Kandidati për kryeministër, Fatmir Limaj gjatë një takimi me elektoratin në Prizren ka sulmuar rivalin e tij politik Albin Kurtin. Limaj tha se Kosova nuk e ka luksin që të bëjë kryeministër një politikan që vetëm ka ...
BalkanWeb | 20-Sep-2019 20:18
Kandidati për kryeministër, Fatmir Limaj gjatë një takimi me elektoratin në Prizren ka sulmuar rivalin e tij politik Albin Kurtin. Limaj tha se Kosova nuk e ka luksin që të bëjë kryeministër një politikan që vetëm ka ...

Endrit Shala në Prizren zotohet për një qeverisje të drejtë dhe mbështetëse për të gjithë qytetarët
Ministri në detyrë i Industrisë dhe Tregtisë, Endrit Shala gjatë të premtes është pritur nga qytetarët e Prizrenit. Kështu ka njoftuar Shala përmes një postimi në llogarinë e tij në facebook, shkruan Gazeta inFokus. ...
InFokusi | 20-Sep-2019 23:16
Ministri në detyrë i Industrisë dhe Tregtisë, Endrit Shala gjatë të premtes është pritur nga qytetarët e Prizrenit. Kështu ka njoftuar Shala përmes një postimi në llogarinë e tij në facebook, shkruan Gazeta inFokus. ...

Limaj: Kam pasur hezitim për vendosjen e taksës, isha për reciprocitet
Kandidati për kryeministër nga koalicioni NISMA-AKR-PD, Fatmir Limaj, ka thënë se reciprociteti ndaj Serbisë do të ishte më i ligjshëm pasi sipas tij vet taksa si masë është e ashpër. “Edhe unë kam qenë dyshues në ...
Medial | 20-Sep-2019 23:04
Kandidati për kryeministër nga koalicioni NISMA-AKR-PD, Fatmir Limaj, ka thënë se reciprociteti ndaj Serbisë do të ishte më i ligjshëm pasi sipas tij vet taksa si masë është e ashpër. “Edhe unë kam qenë dyshues në ...

Limaj: Kam pasur hezitim për vendosjen e taksës, isha për reciprocitet
Kandidati për kryeministër nga koalicioni NISMA-AKR-PD, Fatmir Limaj, ka thënë se reciprociteti ndaj Serbisë do të ishte më i ligjshëm pasi sipas tij vet taksa si masë është e ashpër. “Edhe unë kam qenë dyshues në ...
Zeri | 20-Sep-2019 23:02
Kandidati për kryeministër nga koalicioni NISMA-AKR-PD, Fatmir Limaj, ka thënë se reciprociteti ndaj Serbisë do të ishte më i ligjshëm pasi sipas tij vet taksa si masë është e ashpër. “Edhe unë kam qenë dyshues në ...

Limaj: Kam pasur hezitim për vendosjen e taksës, isha për reciprocitet
Kandidati për kryeministër nga koalicioni NISMA-AKR-PD, Fatmir Limaj, ka thënë se reciprociteti ndaj Serbisë do të ishte më i ligjshëm pasi sipas tij vet taksa si masë është e ashpër. “Edhe unë kam qenë dyshues në ...
Gazeta Observer | 20-Sep-2019 22:56
Kandidati për kryeministër nga koalicioni NISMA-AKR-PD, Fatmir Limaj, ka thënë se reciprociteti ndaj Serbisë do të ishte më i ligjshëm pasi sipas tij vet taksa si masë është e ashpër. “Edhe unë kam qenë dyshues në ...

Limaj: Kam pasur hezitim për vendosjen e taksës, isha për reciprocitet
Kandidati për kryeministër nga koalicioni NISMA-AKR-PD, Fatmir Limaj, ka thënë se reciprociteti ndaj Serbisë do të ishte më i ligjshëm pasi sipas tij vet taksa si masë është e ashpër. “Edhe unë kam qenë dyshues në ...
Arbresh | 20-Sep-2019 22:54
Kandidati për kryeministër nga koalicioni NISMA-AKR-PD, Fatmir Limaj, ka thënë se reciprociteti ndaj Serbisë do të ishte më i ligjshëm pasi sipas tij vet taksa si masë është e ashpër. “Edhe unë kam qenë dyshues në ...


Limaj thotë se ka pasur hezitim për vendosjen e taksës
Kandidati për kryeministër nga koalicioni NISMA-AKR-PD, Fatmir Limaj, ka thënë se reciprociteti ndaj Serbisë do të ishte më i ligjshëm pasi sipas tij vet taksa si masë është e ashpër. “Edhe unë kam qenë dyshues në ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 22:32
Kandidati për kryeministër nga koalicioni NISMA-AKR-PD, Fatmir Limaj, ka thënë se reciprociteti ndaj Serbisë do të ishte më i ligjshëm pasi sipas tij vet taksa si masë është e ashpër. “Edhe unë kam qenë dyshues në ...

Fatmir Limaj ndërpret fjalimin në Prizren, ja çka i ndodhi (VIDEO)
Kryetari i Nismas Social Demokrate, Fatmir Limaj ka ndërprerë për disa minuta fjalimin e tij në një tubim në qytetin e Prizrenit. Arsyeja e ndaljes ishte respektimi ndaj ezanit. “Zoti ua pranoftë gjithë atyre që luten”, ...
TetovaSot | 20-Sep-2019 22:29
Kryetari i Nismas Social Demokrate, Fatmir Limaj ka ndërprerë për disa minuta fjalimin e tij në një tubim në qytetin e Prizrenit. Arsyeja e ndaljes ishte respektimi ndaj ezanit. “Zoti ua pranoftë gjithë atyre që luten”, ...

Limaj për Kurtin: Për 15 vite ka sharë të tjerët, s’e kemi luksin ta bëjmë kryeministër
Limaj tha se Kosova nuk e ka luksin që të bëjë kryeministër një politikan që vetëm ka sharë të tjerët në këto 15 vite. “A e ka Kosova luksin që një njeri që kurrë nuk ka pasur punë publike, që kurrë nuk ka marrë një ...
IliriaNews | 20-Sep-2019 22:22
Limaj tha se Kosova nuk e ka luksin që të bëjë kryeministër një politikan që vetëm ka sharë të tjerët në këto 15 vite. “A e ka Kosova luksin që një njeri që kurrë nuk ka pasur punë publike, që kurrë nuk ka marrë një ...

Veç edhe 6000 familje nuk janë të punësuara, thotë Limaj
Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR ka thënë se nga zotimi që kanë pasur në zgjedhjet e kaluar për punësim, vetëm 6 mijë familje nuk kanë të punësuar një anëtar. I pari i partisë së Nisma SocialDemokrate ...
EkonomiaOnline | 20-Sep-2019 21:59
Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR ka thënë se nga zotimi që kanë pasur në zgjedhjet e kaluar për punësim, vetëm 6 mijë familje nuk kanë të punësuar një anëtar. I pari i partisë së Nisma SocialDemokrate ...

Sekretari i Nismës: Le të jenë këto zgjedhje referendum për kandidatët për kryeministër
Sekretari i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, gjatë fjalimit të tij në një mbledhje me elektoratin në Prizren ka thënë se kandidati i tyre për kryeministër është ndër të paktët që gjithë jetën ka punuar për ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 21:45
Sekretari i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, gjatë fjalimit të tij në një mbledhje me elektoratin në Prizren ka thënë se kandidati i tyre për kryeministër është ndër të paktët që gjithë jetën ka punuar për ...

Vetëm 6 mijë familje s’e kanë asnjë anëtar të punësuar, pohon Limaj
I pari i partisë Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, njëherit edhe kandidat për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, ka folur rreth zotimeve të kësaj partie. Sipas Limajt, Nisma ka pasur katër zotime, të cilat, ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 21:43
I pari i partisë Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, njëherit edhe kandidat për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, ka folur rreth zotimeve të kësaj partie. Sipas Limajt, Nisma ka pasur katër zotime, të cilat, ...

Fatmir Limaj: Vetëm 6 mijë familje nuk kanë të punësuar një anëtare
Kandidati për kryeministër nga koalicioni, NISMA-AKR, Fatmir Lima, ka folur rreth punësime që janë bërë në Kosovë. Sipas Limaj Nisma ka pasur katër zotime të cilat sipas tij kanë bërë një ecje të jashtëzakonshme, ...
InFokusi | 20-Sep-2019 21:34
Kandidati për kryeministër nga koalicioni, NISMA-AKR, Fatmir Lima, ka folur rreth punësime që janë bërë në Kosovë. Sipas Limaj Nisma ka pasur katër zotime të cilat sipas tij kanë bërë një ecje të jashtëzakonshme, ...

Limaj-Kurtit: S’e kemi luksin ta bëjmë Kryeministër, për 15 vjet vetëm ka sharë të tjerët
Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj, gjatë një mbledhje me elektoratin e tij në Prizren, ka kritikuar kundërkandidatin e tij, Albin Kurtin, duke thënë se nuk e kemi luksin ta ...
Medial | 20-Sep-2019 21:04
Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj, gjatë një mbledhje me elektoratin e tij në Prizren, ka kritikuar kundërkandidatin e tij, Albin Kurtin, duke thënë se nuk e kemi luksin ta ...

Limaj-Kurtit: S’e kemi luksin ta bëjmë Kryeministër, për 15 vjet vetëm ka sharë të tjerët
Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj, gjatë një mbledhje me elektoratin e tij në Prizren, ka kritikuar kundërkandidatin e tij, Albin Kurtin, duke thënë se nuk e kemi luksin ta ...
Arbresh | 20-Sep-2019 20:57
Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj, gjatë një mbledhje me elektoratin e tij në Prizren, ka kritikuar kundërkandidatin e tij, Albin Kurtin, duke thënë se nuk e kemi luksin ta ...

?Limaj: Tema e parë që e pret qeverinë e ardhshme është dialogu dhe taksa
Qeveria që do të dal nga zgjedhjet e 6 tetorit temë të parë për ta trajtuar do ta ketë dialogun dhe taksën. Kështu ka deklaruar kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj, gjatë një takimi me ...
Kosova Press | 20-Sep-2019 20:42
Qeveria që do të dal nga zgjedhjet e 6 tetorit temë të parë për ta trajtuar do ta ketë dialogun dhe taksën. Kështu ka deklaruar kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj, gjatë një takimi me ...

Limaj sulmon Kurtin: Për 15 vite ka sharë të tjerët, s’e kemi luksin ta bëjmë kryeministër
Limaj tha se Kosova nuk e ka luksin që të bëjë kryeministër një politikan që vetëm ka sharë të tjerët në këto 15 vite. “A e ka Kosova luksin që një njeri që kurrë nuk ka pasur punë publike, që kurrë nuk ka marrë një ...
Lajminet | 20-Sep-2019 20:35
Limaj tha se Kosova nuk e ka luksin që të bëjë kryeministër një politikan që vetëm ka sharë të tjerët në këto 15 vite. “A e ka Kosova luksin që një njeri që kurrë nuk ka pasur punë publike, që kurrë nuk ka marrë një ...

Limaj-Kurtit: S’e kemi luksin ta bëjmë Kryeministër, për 15 vjet vetëm ka sharë të tjerët
Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj, gjatë një mbledhje me elektoratin e tij në Prizren, ka kritikuar kundërkandidatin e tij, Albin Kurtin, duke thënë se nuk e kemi luksin ta ...
Indeks Online | 20-Sep-2019 20:27
Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj, gjatë një mbledhje me elektoratin e tij në Prizren, ka kritikuar kundërkandidatin e tij, Albin Kurtin, duke thënë se nuk e kemi luksin ta ...

Limaj e godet Kurtin në Prizren: S’e kemi luksin ta bëjmë Kryeministër, për 15 vjet vetëm ka sharë të tjerët
Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj, gjatë një mbledhje me elektoratin e tij në Prizren, ka kritikuar kundërkandidatin e tij, Albin Kurtin, duke thënë se nuk e kemi luksin ta ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 20:06
Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj, gjatë një mbledhje me elektoratin e tij në Prizren, ka kritikuar kundërkandidatin e tij, Albin Kurtin, duke thënë se nuk e kemi luksin ta ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved