ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 20:32

E rëndë në Shkodër, boksieri bullgar vdes gjatë duelit me boksierin durrsak

E rëndë në Shkodër, boksieri bullgar vdes gjatë duelit me boksierin durrsak
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në turneun e boksit “Shkodra Boxing Night”, që po zhvillohet në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të qytetit verior. Boksieri bullgar Isus Velchkov ka ndërruar jetë gjatë ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 22:03
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në turneun e boksit “Shkodra Boxing Night”, që po zhvillohet në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të qytetit verior. Boksieri bullgar Isus Velchkov ka ndërruar jetë gjatë ...

Video/ Tragjedi në Shkodër! Vdes në ring boksieri bullgar
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Shkodër gjatë turneut të boksit “Shkodra Boxing Night”, ku në përballjes mes durrsakut Ardit Murja dhe bullgarit Isus Velchkov, ky i fundit ka humbur jetën në ring! Situata e rëndë ka ...
E Dua Sportin | 21-Sep-2019 22:01
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Shkodër gjatë turneut të boksit “Shkodra Boxing Night”, ku në përballjes mes durrsakut Ardit Murja dhe bullgarit Isus Velchkov, ky i fundit ka humbur jetën në ring! Situata e rëndë ka ...

Pamje, momenti kur boksieri bullgar vdes në ring gjatë ndeshjes me shqiptarin
Isus Velichkov vdiç në ring gjatë ndeshjes me shqiptarin Ardit Murja. Derisa po zhvillohej rundi i pestë, 21-vjeçari bullgar kolapsoi pasi fillimisht iu morën këmbët pranë qoshes së ringut. Pavarësisht ndihmës ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 21:57
Isus Velichkov vdiç në ring gjatë ndeshjes me shqiptarin Ardit Murja. Derisa po zhvillohej rundi i pestë, 21-vjeçari bullgar kolapsoi pasi fillimisht iu morën këmbët pranë qoshes së ringut. Pavarësisht ndihmës ...

Tragjedi në turneun e boksit në Shkodër, humb jetën një sportist
Duhej të kishte festë në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të qytetit të Shkodrës, ku po zhvillohej turneu i boksit “Shkodra Boxing Night”, por gjithçka përfundoi me një tragjedi. Boksieri bullgar Isus Velchkov humbi ...
SuperSport | 21-Sep-2019 21:33
Duhej të kishte festë në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të qytetit të Shkodrës, ku po zhvillohej turneu i boksit “Shkodra Boxing Night”, por gjithçka përfundoi me një tragjedi. Boksieri bullgar Isus Velchkov humbi ...

Tragjedi në turneun e boksit në Shkodër, humb jetën një sportist
Duhej të kishte festë në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të qytetit të Shkodrës, ku po zhvillohej turneu i boksit “Shkodra Boxing Night”, por gjithçka përfundoi me një tragjedi. Boksieri bullgar Isus Velchkov humbi ...
Shenja | 21-Sep-2019 21:25
Duhej të kishte festë në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të qytetit të Shkodrës, ku po zhvillohej turneu i boksit “Shkodra Boxing Night”, por gjithçka përfundoi me një tragjedi. Boksieri bullgar Isus Velchkov humbi ...

Tragjedi në Shkodër, humb jetën një boksier bullgar
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të qytetit të Shkodrës. Ajo që supozohej të ishte një festë sportive, ka rezultuar një tragjedi. Bokseri bullgar, Isus Veliçkov, ka humbur jetën ...
Medial | 21-Sep-2019 21:04
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të qytetit të Shkodrës. Ajo që supozohej të ishte një festë sportive, ka rezultuar një tragjedi. Bokseri bullgar, Isus Veliçkov, ka humbur jetën ...

Video/ Tragjedi në Shkodër! Vdes në ring boksieri bullgar
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Shkodër gjatë turneut të boksit “Shkodra Boxing Night”, ku në përballjes mes durrsakut Ardit Murja dhe bullgarit Isus Velchkov, ky i fundit ka humbur jetën në ring! Situata e rëndë ka ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 20:02
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Shkodër gjatë turneut të boksit “Shkodra Boxing Night”, ku në përballjes mes durrsakut Ardit Murja dhe bullgarit Isus Velchkov, ky i fundit ka humbur jetën në ring! Situata e rëndë ka ...

Tragjedi në Shkodër, humb jetën një boksier bullgar
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të qytetit të Shkodrës. Ajo që supozohej të ishte një festë sportive, ka rezultuar një tragjedi. Bokseri bullgar, Isus Veliçkov, ka humbur jetën ...
RTSH | 21-Sep-2019 21:00
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të qytetit të Shkodrës. Ajo që supozohej të ishte një festë sportive, ka rezultuar një tragjedi. Bokseri bullgar, Isus Veliçkov, ka humbur jetën ...

E rëndë, boksierit bullgar i ndalon zemra gjatë ndeshjes në Shkodër
Ndërron jetë një boksier bullgar në Spitalin Rajonal të Shkodrës. Boksieri bullgar, 20 vjeçari, Isus Velchkov ka gjetur vdekjen në ring, ndërsa po ndeshej me një tjetër boksier nga qyteti i Durrësit. Ai ka rënë pa ...
Lajmi i Fundit | 21-Sep-2019 20:58
Ndërron jetë një boksier bullgar në Spitalin Rajonal të Shkodrës. Boksieri bullgar, 20 vjeçari, Isus Velchkov ka gjetur vdekjen në ring, ndërsa po ndeshej me një tjetër boksier nga qyteti i Durrësit. Ai ka rënë pa ...

Tragjedi në Shkodër, boksieri bullgar humb jetën në ring
mapo.al Shkodra “Boxing Night” duhej të ishte një festë pasditen e sotme në Pallatin e Sportit “Qazim Dervishi” por në fakt ka ndodhur e kundërta. Ndeshjet janë ndërprerë për shkak të një incidenti të rëndë që ka ...
Mapo | 21-Sep-2019 20:01
mapo.al Shkodra “Boxing Night” duhej të ishte një festë pasditen e sotme në Pallatin e Sportit “Qazim Dervishi” por në fakt ka ndodhur e kundërta. Ndeshjet janë ndërprerë për shkak të një incidenti të rëndë që ka ...

Shkodër, bokseri vdes në ring
Bokseri I.V. ka rënë pa ndjenja në ring, ku më pas ka ndërruar jetë raporton Oranews. I.V. ndërroi jetë në Shkodër aty ku po zhvillohet aktualisht turneu miqësor i boksit profesion. Siç bëhet me dije, I.V ka pësuar atak ...
Flaka | 21-Sep-2019 20:47
Bokseri I.V. ka rënë pa ndjenja në ring, ku më pas ka ndërruar jetë raporton Oranews. I.V. ndërroi jetë në Shkodër aty ku po zhvillohet aktualisht turneu miqësor i boksit profesion. Siç bëhet me dije, I.V ka pësuar atak ...

Shkodër, boksieri vdes në ring
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të qytetit të Shkodrës. Boksieri bullgar Isus Velickov ka humbur jetën pas përballjes në ring me boksierin durrsak Ardit Murrja. Velickov, ka marrë ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 20:39
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të qytetit të Shkodrës. Boksieri bullgar Isus Velickov ka humbur jetën pas përballjes në ring me boksierin durrsak Ardit Murrja. Velickov, ka marrë ...

Në Shkodër boksieri humb jetën në ring
Një ngjarje e rëndë është regjistruar gjatë turneut të boksit “Shkodra Boxing Night”, ku boksier bullgar ka humbur jetën në ring. Mësohet se viktima është sportisti bullgar Isus Velchkov, i cili ka rënë pa ndjenja në ...
EkonomiaOnline | 21-Sep-2019 20:34
Një ngjarje e rëndë është regjistruar gjatë turneut të boksit “Shkodra Boxing Night”, ku boksier bullgar ka humbur jetën në ring. Mësohet se viktima është sportisti bullgar Isus Velchkov, i cili ka rënë pa ndjenja në ...

Turneu i boksit në Shqipëri kthehet në tragjedi, humb jetën boksieri bullgar
Sportisti bullgar Isus Velchkov ka rënë pa ndjenja në tokë dhe më pas ka ndërruar jetë ndërsa ishte duke u ndeshur me boksierin durrsak Ardit Murja. Ndihma e shpejtë dhe mjekët kanë shkuar menjëherë në ndihmë të ...
Lajminet | 21-Sep-2019 20:24
Sportisti bullgar Isus Velchkov ka rënë pa ndjenja në tokë dhe më pas ka ndërruar jetë ndërsa ishte duke u ndeshur me boksierin durrsak Ardit Murja. Ndihma e shpejtë dhe mjekët kanë shkuar menjëherë në ndihmë të ...

E rëndë në ringun shkodran, vdes boksieri bullgar
Një vdekje tragjike ndodhi në ringun shkodran, pikërisht në “Shkodra Boxing Night” që mbahet në pallatin e sportit “Qazim Dervishi”, ku boksieri bullgar Isus Velchkov ka rënë pa ndjenja në ring, teksa zhvillohej raundi ...
Tesheshi | 21-Sep-2019 20:19
Një vdekje tragjike ndodhi në ringun shkodran, pikërisht në “Shkodra Boxing Night” që mbahet në pallatin e sportit “Qazim Dervishi”, ku boksieri bullgar Isus Velchkov ka rënë pa ndjenja në ring, teksa zhvillohej raundi ...

Juventusi shijon “të zinjtë e ullirit”, mposht minimalisht Veronën për të kaluar në krye
Para pak çastesh raportuam se një bokser bullgari humbi jetën në Shkodër, pas komplikimit shëndetësor që i ndodhi gjatë përballjes në ring. Tani është mësuar edhe identiteti i tij. “Shkodra News” shkruan se emri i ...
GazetaBlic | 21-Sep-2019 20:01
Para pak çastesh raportuam se një bokser bullgari humbi jetën në Shkodër, pas komplikimit shëndetësor që i ndodhi gjatë përballjes në ring. Tani është mësuar edhe identiteti i tij. “Shkodra News” shkruan se emri i ...

Formacionet zyrtare: Milan – Inter
Janë publikuar formacionet zyrtare të derbit ‘Della Madonnina’ Milan dhe Inter do të përballen në ‘San Siro’ duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e 22’të të Serie A. Milan: Donnarumma; ...
Gazeta Express | 31-Jan-2016 19:47
Janë publikuar formacionet zyrtare të derbit ‘Della Madonnina’ Milan dhe Inter do të përballen në ‘San Siro’ duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e 22’të të Serie A. Milan: Donnarumma; ...

Shkodër: Boksieri bullgar bije pa ndjenja në ring, vdes në spital
Kthehet në tragjedi një ndeshje boksi në Shkodër. Boksieri bullgar Isus Velchkov ka rënë pa ndjenja në ring, teksa zhvillohej raundi i pestë i ndeshjes mes tij dhe durrsakut Ardit Murja. Bullgari ka gjetur vdekjen në ...
PortaliOnline | 21-Sep-2019 19:43
Kthehet në tragjedi një ndeshje boksi në Shkodër. Boksieri bullgar Isus Velchkov ka rënë pa ndjenja në ring, teksa zhvillohej raundi i pestë i ndeshjes mes tij dhe durrsakut Ardit Murja. Bullgari ka gjetur vdekjen në ...

E rëndë në Shkodër, boksieri bullgar vdes gjatë duelit me boksierin durrsak
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në turneun e boksit “Shkodra Boxing Night”, që po zhvillohet në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të qytetit verior. Boksieri bullgar Isus Velchkov ka ndërruar jetë gjatë ...
GazetaTema | 21-Sep-2019 19:37
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në turneun e boksit “Shkodra Boxing Night”, që po zhvillohet në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të qytetit verior. Boksieri bullgar Isus Velchkov ka ndërruar jetë gjatë ...

E rëndë, vdes boksieri bullgar gjatë ndeshjes në Shkodër
Ndërron jetë një boksier bullgar në Spitalin Rajonal të Shkodrës. Ai po merrte pjesë në një turne miqësore të boksit profeisonist në Shkodër kur është goditur në ring nga kundërshtari. Goditja ka qenë fatale......
Zeri | 21-Sep-2019 19:43
Ndërron jetë një boksier bullgar në Spitalin Rajonal të Shkodrës. Ai po merrte pjesë në një turne miqësore të boksit profeisonist në Shkodër kur është goditur në ring nga kundërshtari. Goditja ka qenë fatale......

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved