ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 23:43

Boksieri shqiptar gjendet i vrarë dhe i groposur në një pyll në Gjermani (FOTO)

Boksieri shqiptar gjendet i vrarë dhe i groposur në një pyll në Gjermani (FOTO)
Një 27-vjeçar shqiptar është gjetur i masakruar në një pyll në Dölauer Heide të Gjermanisë. Zbulimi i tij u bë rastësisht të dielën nga një kalimtar. “Bild” shkruan se viktima është Ismail P. I cili merrej me boks në ...
Koha.mk | 21-Sep-2019 00:54
Një 27-vjeçar shqiptar është gjetur i masakruar në një pyll në Dölauer Heide të Gjermanisë. Zbulimi i tij u bë rastësisht të dielën nga një kalimtar. “Bild” shkruan se viktima është Ismail P. I cili merrej me boks në ...

Një shqiptar gjendet pa shenja jete në Gjermani
Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Gjermani, ku një shqiptar është gjetur pa shenja jete, raportojnë mediat gjermane, përcjell albinfo.ch. I riu është gjetur i vdekur në pyllin e qytetit Dölauer Heide në Halle. ...
AlbInfo | 21-Sep-2019 00:06
Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Gjermani, ku një shqiptar është gjetur pa shenja jete, raportojnë mediat gjermane, përcjell albinfo.ch. I riu është gjetur i vdekur në pyllin e qytetit Dölauer Heide në Halle. ...

Një shqiptar gjendet i masakruar në mal, në Dölauer Heide të Gjermanisë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dölauer Heide të Gjermanisë, pasi një shqiptar 27 vjeçar është vrarë në mënyrë barbare. Siç raporton “Bild”, duke cituar prokurorinë gjermane, trupi i shqiptarit kishte plagë me thikë ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 23:50
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dölauer Heide të Gjermanisë, pasi një shqiptar 27 vjeçar është vrarë në mënyrë barbare. Siç raporton “Bild”, duke cituar prokurorinë gjermane, trupi i shqiptarit kishte plagë me thikë ...

Një shqiptar gjendet i masakruar në mal, në Dölauer Heide të Gjermanisë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dölauer Heide të Gjermanisë, pasi një shqiptar 27 vjeçar është vrarë në mënyrë barbare. Siç raporton “Bild”, duke cituar prokurorinë gjermane, trupi i shqiptarit kishte plagë me thikë ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 00:00
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dölauer Heide të Gjermanisë, pasi një shqiptar 27 vjeçar është vrarë në mënyrë barbare. Siç raporton “Bild”, duke cituar prokurorinë gjermane, trupi i shqiptarit kishte plagë me thikë ...

Gjermani, shqiptari gjendet i masakruar me thikë në pyll (VIDEO)
mapo.al Një shqiptar 27 vjeçar është vrarë në mënyrë barbare në Dölauer Heide të Gjermanisë. trupi i pajetë u gjet të dielën. Prokurori i çështjes tha të mërkurën se kufoma ka plagë me thikë dhe me armë, nga cila ka ...
Mapo | 20-Sep-2019 23:24
mapo.al Një shqiptar 27 vjeçar është vrarë në mënyrë barbare në Dölauer Heide të Gjermanisë. trupi i pajetë u gjet të dielën. Prokurori i çështjes tha të mërkurën se kufoma ka plagë me thikë dhe me armë, nga cila ka ...

Boksieri shqiptar gjendet i vrarë në Gjermani
Një 27-vjeçar shqiptar është gjetur i masakruar në një pyll në Dolauer Heide të Gjermanisë. Zbulimi i tij u bë rastësisht të dielën nga një kalimtar. “Bild” shkruan se viktima është Ismail P., i cili merrej me......
Zeri | 21-Sep-2019 00:00
Një 27-vjeçar shqiptar është gjetur i masakruar në një pyll në Dolauer Heide të Gjermanisë. Zbulimi i tij u bë rastësisht të dielën nga një kalimtar. “Bild” shkruan se viktima është Ismail P., i cili merrej me......

Gjendet pa shenja jete shqiptari në një mal në Dölauer Heide të Gjermanisë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dölauer Heide të Gjermanisë, pasi një shqiptar 27 vjeçar është vrarë në mënyrë barbare. Siç raporton “Bild”, duke cituar prokurorinë gjermane, trupi i shqiptarit kishte plagë me thikë ...
Arbresh | 20-Sep-2019 23:54
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dölauer Heide të Gjermanisë, pasi një shqiptar 27 vjeçar është vrarë në mënyrë barbare. Siç raporton “Bild”, duke cituar prokurorinë gjermane, trupi i shqiptarit kishte plagë me thikë ...

Misteri/ Gjendet i masakruar boksieri shqiptar në Gjermani
Një 27-vjeçar shqiptar është gjetur i masakruar në një pyll në Dölauer Heide të Gjermanisë. Zbulimi i tij u bë rastësisht të dielën nga një kalimtar. “Bild” shkruan se viktima është Ismail P. I cili merrej me boks në ...
Politiko | 20-Sep-2019 23:39
Një 27-vjeçar shqiptar është gjetur i masakruar në një pyll në Dölauer Heide të Gjermanisë. Zbulimi i tij u bë rastësisht të dielën nga një kalimtar. “Bild” shkruan se viktima është Ismail P. I cili merrej me boks në ...

Boksieri shqiptar gjendet i vrarë dhe i groposur në një pyll në Gjermani Një 27-vjeçar shqiptar është gjetur i masakruar në një pyll në Dölauer Heide të Gjermanisë. Zbulimi i tij u bë rastësisht të dielën nga një kalimtar. “Bild”...
Një 27-vjeçar shqiptar është gjetur i masakruar në një pyll në Dölauer Heide të Gjermanisë. Zbulimi i tij u bë rastësisht të dielën nga një kalimtar. “Bild” shkruan se viktima është Ismail P. I cili merrej me boks në ...
Kosova Sot | 20-Sep-2019 23:26
Një 27-vjeçar shqiptar është gjetur i masakruar në një pyll në Dölauer Heide të Gjermanisë. Zbulimi i tij u bë rastësisht të dielën nga një kalimtar. “Bild” shkruan se viktima është Ismail P. I cili merrej me boks në ...

Gjendet një shqiptar i masakruar në pyll në Gjermani, ja si e identifikon policia (FOTO)
Një i ri shqiptar është gjetur i vdekur brenda një kanali, në një pyll, pranë një province të Gjermanisë. Hetimet e para provuan se i riu ishte qëlluar me thikë dhe armë zjarri, por ende nuk dihet se kush mund të jetë ...
TetovaSot | 20-Sep-2019 23:24
Një i ri shqiptar është gjetur i vdekur brenda një kanali, në një pyll, pranë një province të Gjermanisë. Hetimet e para provuan se i riu ishte qëlluar me thikë dhe armë zjarri, por ende nuk dihet se kush mund të jetë ...

FOTO/ Gjendet i vrarë dhe groposur në pyll boksieri shqiptar në Gjermani
Një 27-vjeçar shqiptar është gjetur i masakruar në një pyll në Dölauer Heide të Gjermanisë. Zbulimi i tij u bë rastësisht të dielën nga një kalimtar. “Bild” shkruan se viktima është Ismail P. I cili merrej me boks në ...
Lapsi | 20-Sep-2019 22:54
Një 27-vjeçar shqiptar është gjetur i masakruar në një pyll në Dölauer Heide të Gjermanisë. Zbulimi i tij u bë rastësisht të dielën nga një kalimtar. “Bild” shkruan se viktima është Ismail P. I cili merrej me boks në ...

Boksieri shqiptar gjendet i vrarë dhe i groposur në një pyll në Gjermani
Një 27-vjeçar shqiptar është gjetur i masakruar në një pyll në Dölauer Heide të Gjermanisë. Zbulimi i tij u bë rastësisht të dielën nga një kalimtar. “Bild” shkruan se viktima është Ismail P. I cili merrej me boks në ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 23:22
Një 27-vjeçar shqiptar është gjetur i masakruar në një pyll në Dölauer Heide të Gjermanisë. Zbulimi i tij u bë rastësisht të dielën nga një kalimtar. “Bild” shkruan se viktima është Ismail P. I cili merrej me boks në ...

Shqiptari u gjet i masakruar në një pyll në Gjermani, asnjë shenjë nga autori
Një 27 vjecar shqiptar u gjet I vdekur në një kanal në pyllin e qytetit Dölauer Heide në Gjermani. Trupi I të riut shqiptar u gjet I mbuluar me gjethe. Hetuesit mundën ta zbulojnë identitetin e tij vetëm nëpërmjet ...
VizionPlus | 20-Sep-2019 21:27
Një 27 vjecar shqiptar u gjet I vdekur në një kanal në pyllin e qytetit Dölauer Heide në Gjermani. Trupi I të riut shqiptar u gjet I mbuluar me gjethe. Hetuesit mundën ta zbulojnë identitetin e tij vetëm nëpërmjet ...

Gjendet i masakruar në pyll 27-vjeçari shqiptar në Gjermani
Një 27-vjeçar shqiptar është gjetur i masakruar në një pyll në Dölauer Heide të Gjermanisë. Zbulimi i tij u bë rastësisht të dielën nga një kalimtar. Trupi i pajetë u gjet të dielën e shkuar, dhe të mërkurën Prokurori i ...
Lapsi | 20-Sep-2019 22:38
Një 27-vjeçar shqiptar është gjetur i masakruar në një pyll në Dölauer Heide të Gjermanisë. Zbulimi i tij u bë rastësisht të dielën nga një kalimtar. Trupi i pajetë u gjet të dielën e shkuar, dhe të mërkurën Prokurori i ...

Shqiptari gjendet i masakruar me thikë e armë në pyllin gjerman, ja çfarë kanë zbuluar hetuesit
GJERMANI Mediat gjermane shkruajnë se një i ri është gjetur i vdekur në pyllin e qytetit Dölauer Heide në Halle. Hetuesit kanë kryer të gjitha veprimet dhe kanë zbuluar se viktima është një shqiptar 27 vjeç. Hetuesit ...
BalkanWeb | 20-Sep-2019 21:21
GJERMANI Mediat gjermane shkruajnë se një i ri është gjetur i vdekur në pyllin e qytetit Dölauer Heide në Halle. Hetuesit kanë kryer të gjitha veprimet dhe kanë zbuluar se viktima është një shqiptar 27 vjeç. Hetuesit ...

Gjendet i masakruar në pyll 27-vjeçari shqiptar/ Ja çfarë thonë hetuesit
Një shqiptar 27 vjeçar është vrarë në mënyrë barbare në Gjermani. Trupi i pajetë u gjet ditën e dielë, ndërsa prokurori i çështjes tha të mërkurën se kufoma ka plagë me thikë dhe me armë, për shkak të të cilave ka ...
Telegraf | 20-Sep-2019 21:10
Një shqiptar 27 vjeçar është vrarë në mënyrë barbare në Gjermani. Trupi i pajetë u gjet ditën e dielë, ndërsa prokurori i çështjes tha të mërkurën se kufoma ka plagë me thikë dhe me armë, për shkak të të cilave ka ...

Gjendet i masakruar në pyll 27-vjeçari shqiptar/ Çfarë thonë hetuesit
Një shqiptar 27 vjeçar është vrarë në mënyrë barbare në Gjermani. Trupi i pajetë u gjet ditën e dielë, ndërsa prokurori i çështjes tha të mërkurën se kufoma ka plagë me thikë dhe me armë, për shkak të të cilave ka ...
Lapsi | 20-Sep-2019 21:04
Një shqiptar 27 vjeçar është vrarë në mënyrë barbare në Gjermani. Trupi i pajetë u gjet ditën e dielë, ndërsa prokurori i çështjes tha të mërkurën se kufoma ka plagë me thikë dhe me armë, për shkak të të cilave ka ...

Gjermani/ I riu shqiptar gjendet i masakruar në një pyll, flasin hetuesit
Postuar: 20/09/2019 - 20:55 Një shqiptar 27 vjeçar është vrarë në mënyrë barbare në Dölauer Heide të Gjermanisë. trupi i pajetë u gjet të dielën. Prokurori i çështjes tha të mërkurën se kufoma ka plagë me thikë dhe me ...
Sot.Al | 20-Sep-2019 20:57
Postuar: 20/09/2019 - 20:55 Një shqiptar 27 vjeçar është vrarë në mënyrë barbare në Dölauer Heide të Gjermanisë. trupi i pajetë u gjet të dielën. Prokurori i çështjes tha të mërkurën se kufoma ka plagë me thikë dhe me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved