ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 12:58

Tërmeti, pasoja edhe në Elbasan, dëme të shumta në Librazhd

Tërmeti, pasoja edhe në Elbasan, dëme të shumta në Librazhd
Tërmeti i rënë ditën e sotme raportohet se ka krijuar dëme të shumta në banesa, kryesisht ato të vjetra. Sipas emergjencave civile mësohet se kanë pësuar çarje dy pallate në Elbasan dhe një shtëpi e vjetër në lagjen ...
GazetaTema | 21-Sep-2019 21:41
Tërmeti i rënë ditën e sotme raportohet se ka krijuar dëme të shumta në banesa, kryesisht ato të vjetra. Sipas emergjencave civile mësohet se kanë pësuar çarje dy pallate në Elbasan dhe një shtëpi e vjetër në lagjen ...

Dëme nga tërmeti edhe në Qarkun Dibër, shembet një banesë në Klos
Tërmeti që goditi vendin tonë pasditën e kësaj të shtune ka shkaktuar dëme edhe në Qarkun Dibër. Nga raportimet paraprake të emergjencave civile në katër bashkitë e qarkut, disa banesa janë dëmtuar. Nga 4 banesa të ...
VizionPlus | 21-Sep-2019 21:51
Tërmeti që goditi vendin tonë pasditën e kësaj të shtune ka shkaktuar dëme edhe në Qarkun Dibër. Nga raportimet paraprake të emergjencave civile në katër bashkitë e qarkut, disa banesa janë dëmtuar. Nga 4 banesa të ...

Dëmet nga tërmeti në Durrës, Sako bën bilancin, ja sa banesa e pallate të dëmtuara
Kryetarja e Bashkisë Durrës, Valbona Sako ka dhënë në një lidhje telefonike për News24 disa nga informacionet e fundit për situatën në Durrës pas tërmeteve të fuqishme që goditën sot vendin. Sako tha se janë 59 banesa ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 21:19
Kryetarja e Bashkisë Durrës, Valbona Sako ka dhënë në një lidhje telefonike për News24 disa nga informacionet e fundit për situatën në Durrës pas tërmeteve të fuqishme që goditën sot vendin. Sako tha se janë 59 banesa ...

Tërmetet/ Manastirliu: 105 qytetarë kanë marrë ndihmë në spital. I gjithë shteti në terren
TIRANË Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka dhënë shifrat e përditësuara të qytetarëve që kanë kërkuar ndihmë dhe kanë marrë shërbim nga stafi mjekësor si në Tiranë ashtu edhe në Durrës. Në një lidhje ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 21:04
TIRANË Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka dhënë shifrat e përditësuara të qytetarëve që kanë kërkuar ndihmë dhe kanë marrë shërbim nga stafi mjekësor si në Tiranë ashtu edhe në Durrës. Në një lidhje ...

105 persona të lënduar dhe 130 banesa të dëmtuara nga tërmetet në Shqipëri
Tërmetet që goditën sot Shqipërinë kanë shkaktuar dëme të mëdha. Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka në orën 19:30 informoi se nga lëkundjet janë dëmtuar 7 pallate në Tiranë dhe Durrës. Ndërkohë rreth 130 banesë janë ...
AlbInfo | 21-Sep-2019 23:08
Tërmetet që goditën sot Shqipërinë kanë shkaktuar dëme të mëdha. Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka në orën 19:30 informoi se nga lëkundjet janë dëmtuar 7 pallate në Tiranë dhe Durrës. Ndërkohë rreth 130 banesë janë ...

68 persona të lënduar nga tërmetet, 95 ndërtesa të dëmtuara
Ministria e Mbrojtjes e Shqipërisë ka dhënë detajet e fundit sa i përket bilancit të tërmeteve që goditën vendin, e lëkundjet e të cilave u ndjenë edhe në Kosovë. Ministrja, Olta Xhaçka ka thënë para mediave, se 68 ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 22:43
Ministria e Mbrojtjes e Shqipërisë ka dhënë detajet e fundit sa i përket bilancit të tërmeteve që goditën vendin, e lëkundjet e të cilave u ndjenë edhe në Kosovë. Ministrja, Olta Xhaçka ka thënë para mediave, se 68 ...

Shifrat e fundit, 105 persona të lënduar nga tërmetet, 130 shtëpi dhe 7 pallate të dëmtuar
Nga lëkundjet e tërmetit ditën e sotme 105 persona kanë shkuar në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Ndërkohë 7 pallate janë dëmtuar në Tiranë dhe Durrës. Rreth 130 banesë janë dëmtuar në zona të ndryshme të ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 22:39
Nga lëkundjet e tërmetit ditën e sotme 105 persona kanë shkuar në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Ndërkohë 7 pallate janë dëmtuar në Tiranë dhe Durrës. Rreth 130 banesë janë dëmtuar në zona të ndryshme të ...

Sylë Ukshini: Dëmet nga tërmeti të përballueshme – njerëzit po kthehen nëpër shtëpitë e tyre
Ambasadori në detyrë Sylë Ukshini, ka thënë se dëmet e shkaktuara nga tërmeti në Durrës dhe Tiranë janë të përballueshme dhe se tani njerëzit kanë filluar të kthehen nëpër vendbanimet e tyre. Ai në një lidhje direkte ...
Klan Kosova | 21-Sep-2019 22:33
Ambasadori në detyrë Sylë Ukshini, ka thënë se dëmet e shkaktuara nga tërmeti në Durrës dhe Tiranë janë të përballueshme dhe se tani njerëzit kanë filluar të kthehen nëpër vendbanimet e tyre. Ai në një lidhje direkte ...

Sylë Ukshini: Dëmet nga tërmeti të përballueshme – njerëzit po kthehen nëpër shtëpitë e tyre
Ambasadori në detyrë Sylë Ukshini, ka thënë se dëmet e shkaktuara nga tërmeti në Durrës dhe Tiranë janë të përballueshme dhe se tani njerëzit kanë filluar të kthehen nëpër vendbanimet e tyre. Ai në një lidhje direkte ...
Medial | 21-Sep-2019 22:33
Ambasadori në detyrë Sylë Ukshini, ka thënë se dëmet e shkaktuara nga tërmeti në Durrës dhe Tiranë janë të përballueshme dhe se tani njerëzit kanë filluar të kthehen nëpër vendbanimet e tyre. Ai në një lidhje direkte ...

Tërmeti, pasoja edhe në Elbasan, dëme të shumta në Librazhd
Tërmeti i rënë ditën e sotme raportohet se ka krijuar dëme të shumta në banesa, kryesisht ato të vjetra. Sipas emergjencave civile mësohet se kanë pësuar çarje dy pallate në Elbasan dhe një shtëpi e vjetër në lagjen ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 22:07
Tërmeti i rënë ditën e sotme raportohet se ka krijuar dëme të shumta në banesa, kryesisht ato të vjetra. Sipas emergjencave civile mësohet se kanë pësuar çarje dy pallate në Elbasan dhe një shtëpi e vjetër në lagjen ...

Tërmeti, MM bën bilancin: Lëndohen 64 persona, dëme në disa banesa
Të dhënat zyrtare nga dëmet e tërmetit u dhanë në një deklaratë për mediat nga Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhacka. Xhacka tha se vetëm në Tiranë janë dëmtuar rreth 46 banesa, ndërsa vlen të theksohet se nuk ka patur ...
Telegraf | 21-Sep-2019 20:55
Të dhënat zyrtare nga dëmet e tërmetit u dhanë në një deklaratë për mediat nga Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhacka. Xhacka tha se vetëm në Tiranë janë dëmtuar rreth 46 banesa, ndërsa vlen të theksohet se nuk ka patur ...

Dëme nga tërmeti edhe në Qarkun Dibër, shembet një banesë në Klos
Tërmeti që goditi vendin tonë pasditën e kësaj të shtune ka shkaktuar dëme edhe në Qarkun Dibër. Nga raportimet paraprake të emergjencave civile në katër bashkitë e qarkut, disa banesa janë dëmtuar. Nga 4 banesa të ...
Medial | 21-Sep-2019 22:03
Tërmeti që goditi vendin tonë pasditën e kësaj të shtune ka shkaktuar dëme edhe në Qarkun Dibër. Nga raportimet paraprake të emergjencave civile në katër bashkitë e qarkut, disa banesa janë dëmtuar. Nga 4 banesa të ...

E fundit nga Shqipëria: Shkon në 105 numri i të lënduarve nga tërmetet
Vijon gatishmeria e ekipeve mjekesore me spitalin e Traumes, ne QSUT dhe ne spitalin e Durresit. Ministria e Shendetesise njofton se ne keto spitale kane marre sherbim mjekesor 105 qytetare te lenduar nga termeti, nga ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 21:55
Vijon gatishmeria e ekipeve mjekesore me spitalin e Traumes, ne QSUT dhe ne spitalin e Durresit. Ministria e Shendetesise njofton se ne keto spitale kane marre sherbim mjekesor 105 qytetare te lenduar nga termeti, nga ...

Tërmeti, MM bën bilancin: Lëndohen 64 persona, dëme në disa banesa
mapo.al Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, bëri bilancin paraprak të dëmeve nga tërmeti. Në një dalje për mediat, Xhaçka tha se dëme më të mëdha, kryesisht krisje banesash dhe pallatesh, ka pasur në Tiranë dhe Durrës. ...
Mapo | 21-Sep-2019 20:36
mapo.al Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, bëri bilancin paraprak të dëmeve nga tërmeti. Në një dalje për mediat, Xhaçka tha se dëme më të mëdha, kryesisht krisje banesash dhe pallatesh, ka pasur në Tiranë dhe Durrës. ...

Ministrja Manastirliu: 105 qytetarë morën mjekim në Tiranë dhe Durrës
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu informoi se 105 qytetarë kanë marrë shërbim nga stafi mjekësor si në Tiranë ashtu edhe në Durrës. Ajo shtoi se të gjitha strukturat janë të angazhuara për t’i shërbyer ...
Politiko | 21-Sep-2019 21:51
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu informoi se 105 qytetarë kanë marrë shërbim nga stafi mjekësor si në Tiranë ashtu edhe në Durrës. Ajo shtoi se të gjitha strukturat janë të angazhuara për t’i shërbyer ...

Kryebashkiakja Sako bën bilancin e dëmeve në Durrës
Kryebashkiakja e Durrësit Valbona Sako informoi për situatën në bashkinë e saj pas tërmetit në pasditen e sotme. Sako deklaroi se janë 59 banesa të dëmtuara, 2 shkolla dhe 5 pallate. “Kemi 59 banesa me dëmtime të ...
Politiko | 21-Sep-2019 21:45
Kryebashkiakja e Durrësit Valbona Sako informoi për situatën në bashkinë e saj pas tërmetit në pasditen e sotme. Sako deklaroi se janë 59 banesa të dëmtuara, 2 shkolla dhe 5 pallate. “Kemi 59 banesa me dëmtime të ...

Ministrja e Mbrojtjes jep të dhënat për tërmetin: S’ka patur humbje jete
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, është shprehur se dëme më të mëdha në banesa janë shënuar në Tiranë dhe në Durrës. Përmes një deklarate për mediat Xhaçka është shprehur se bëri bilancin paraprak të dëmeve nga ...
VizionPlus | 21-Sep-2019 20:40
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, është shprehur se dëme më të mëdha në banesa janë shënuar në Tiranë dhe në Durrës. Përmes një deklarate për mediat Xhaçka është shprehur se bëri bilancin paraprak të dëmeve nga ...

Dëmet nga tërmeti në Durrës, ja sa banesa e pallate të dëmtuara (VIDEO)
Kryetarja e Bashkisë Durrës, Valbona Sako ka dhënë në një lidhje telefonike për News24 disa nga informacionet e fundit për situatën në Durrës pas tërmeteve të fuqishme që goditën sot vendin. Sako tha se janë 59 banesa ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 21:38
Kryetarja e Bashkisë Durrës, Valbona Sako ka dhënë në një lidhje telefonike për News24 disa nga informacionet e fundit për situatën në Durrës pas tërmeteve të fuqishme që goditën sot vendin. Sako tha se janë 59 banesa ...

Xhaçka jep të dhëna nga tërmeti: 68 të lënduar 46 banesa te dëmtuara në Tiranë
Të dhënat zyrtare nga dëmet e tërmetit u dhanë në një deklaratë për mediat nga Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhacka. Xhacka tha se vetëm në Tiranë janë dëmtuar rreth 46 banesa dhe 3 pallate ndërsa vlen të theksohet tha ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 20:28
Të dhënat zyrtare nga dëmet e tërmetit u dhanë në një deklaratë për mediat nga Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhacka. Xhacka tha se vetëm në Tiranë janë dëmtuar rreth 46 banesa dhe 3 pallate ndërsa vlen të theksohet tha ...

Tërmeti/ Xhaçka: 68 të lënduar dhe 46 banesa të dëmtuara në Tiranë
TIRANË, 21 shtator /MEDIAL/- Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, në një konferencë për shtyp mbrëmjen e së shtunës bëri të ditur informacionin zyrtar paraprak, të dëmeve nga tërmeti që kanë ardhur nga terreni përmes ...
Medial | 21-Sep-2019 21:29
TIRANË, 21 shtator /MEDIAL/- Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, në një konferencë për shtyp mbrëmjen e së shtunës bëri të ditur informacionin zyrtar paraprak, të dëmeve nga tërmeti që kanë ardhur nga terreni përmes ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved