ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 14:12

Video/ Senida Mesi kryebashkiake e Shkodrës? Deputetja: Në mbledhje diskutuam për…

Video/ Senida Mesi kryebashkiake e Shkodrës? Deputetja: Në mbledhje diskutuam për…
VELIPOJË Në fund të mbledhjes së kryeministrit Edi Rama me koordinatorët e veriut në Velipojë, deputetja Senida Mesi dha detaje shtesë për tematikat që janë diskutuar brenda mbledhjes. Ajo u pyet nga gazetarët për ...
BalkanWeb | 20-Sep-2019 13:57
VELIPOJË Në fund të mbledhjes së kryeministrit Edi Rama me koordinatorët e veriut në Velipojë, deputetja Senida Mesi dha detaje shtesë për tematikat që janë diskutuar brenda mbledhjes. Ajo u pyet nga gazetarët për ...

Rama “furtunë” në Shkodër, 80% e drejtorëve rajonalë do largohen
Tre orë ka zgjatur takimi i kryeministrit Edi Rama me Këshillin Koordinues të veriut që u zhvillua në Velipojë. Vizion Plus mëson se gjatë mbledhjes kreu I qeverisë bëri me dije se do të largohen nga detyra 80% e ...
VizionPlus | 20-Sep-2019 13:21
Tre orë ka zgjatur takimi i kryeministrit Edi Rama me Këshillin Koordinues të veriut që u zhvillua në Velipojë. Vizion Plus mëson se gjatë mbledhjes kreu I qeverisë bëri me dije se do të largohen nga detyra 80% e ...

“80% e drejtorëve do ikin”, porositë e Ramës për bashkitë e Qarkut Shkodër
Kryeministri i vendit, Edi Rama zhvilloi sot një mbledhedhje me këshillin Koordinues për Rajonin e Veriut në Velipojë. Burime nga mbledhja bëjnë me dije se gjatë takimit kryeministri ka dhënë porosi të prera për ...
GazetaTema | 20-Sep-2019 13:04
Kryeministri i vendit, Edi Rama zhvilloi sot një mbledhedhje me këshillin Koordinues për Rajonin e Veriut në Velipojë. Burime nga mbledhja bëjnë me dije se gjatë takimit kryeministri ka dhënë porosi të prera për ...

Rama pritet në Velipojë nga Tom Doshi dhe Mark Babani
Kryeministri Rama ka mbledhur për herë të dytë brenda një muaji kryebashkiakët dhe deputetët e rajonit të Veriut. Në mbledhjen që u mbajt në një hotel në Velipojë do të diskutohet per rezultatet e 2 grupeve të punës të ...
Respublica | 20-Sep-2019 13:54
Kryeministri Rama ka mbledhur për herë të dytë brenda një muaji kryebashkiakët dhe deputetët e rajonit të Veriut. Në mbledhjen që u mbajt në një hotel në Velipojë do të diskutohet per rezultatet e 2 grupeve të punës të ...

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 13:12
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...

Rama “furtunë” në Shkodër, 80% e drejtorëve rajonalë do largohen
Tre orë ka zgjatur takimi i kryeministrit Edi Rama me Këshillin Koordinues të veriut që u zhvillua në Velipojë. Vizion Plus mëson se gjatë mbledhjes kreu I qeverisë bëri me dije se do të largohen nga detyra 80% e ...
Medial | 20-Sep-2019 13:23
Tre orë ka zgjatur takimi i kryeministrit Edi Rama me Këshillin Koordinues të veriut që u zhvillua në Velipojë. Vizion Plus mëson se gjatë mbledhjes kreu I qeverisë bëri me dije se do të largohen nga detyra 80% e ...

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...
EkonomiaOnline | 20-Sep-2019 13:23
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...
Zeri | 20-Sep-2019 13:16
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...

Takim me Këshillin Koordinues për veriun, Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha ...
Klan Kosova | 20-Sep-2019 13:14
Kryeministri Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha ...

Takim me Këshillin Koordinues për veriun, Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun.
Top Channel | 20-Sep-2019 12:36
Kryeministri Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun.

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha bashkitë e qarkut Shkodër do të ketë vlerësim performance të institucioneve me varësi nga qendra. ...
Lajminet | 20-Sep-2019 13:12
Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha bashkitë e qarkut Shkodër do të ketë vlerësim performance të institucioneve me varësi nga qendra. ...

Rama nis “furtunën” nga Shkodra, pritet të largohen 80% e drejtorëve rajonalë
VELIPOJË Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot në Velipoje koordinatorët e Veriut, ndërsa të pranishëm janë edhe ministri Sandër Lleshaj, Senida Mesi, kryetari i bashkisë Lezhë dhe deputet të PS-së . Gazetari i ...
BalkanWeb | 20-Sep-2019 12:28
VELIPOJË Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot në Velipoje koordinatorët e Veriut, ndërsa të pranishëm janë edhe ministri Sandër Lleshaj, Senida Mesi, kryetari i bashkisë Lezhë dhe deputet të PS-së . Gazetari i ...

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun.
Kosova Press | 20-Sep-2019 13:10
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun.

Takimi me koordinatorët e veriut, porosia e Ramës: 80% e drejtorëve do të ikin
Teksa po zhillohet mbledhja mes kryeministrit Edi Rama dhe koordinatorëve të Partisë Socialiste të rajonit të veriut në Velipojë, burime jozyrtare bëjnë me dije se një prej temave që po diskutohet është largimi nga ...
Lapsi | 20-Sep-2019 12:48
Teksa po zhillohet mbledhja mes kryeministrit Edi Rama dhe koordinatorëve të Partisë Socialiste të rajonit të veriut në Velipojë, burime jozyrtare bëjnë me dije se një prej temave që po diskutohet është largimi nga ...

Këshilli Koordinues për veriun, Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha ...
Gazeta Dita | 20-Sep-2019 12:54
Kryeministri Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha ...

Rama bën “raprezalje” në Shkodër, 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri Rama ndodhet këtë të premte në Velipojë për një takim me drejtuesit politikë të qarqeve veriore të vendit. Mësohet se kryeministri i ka kërkuar prerë drejtuesve politike në qarkun e Shkodrës që të largojnë ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 12:52
Kryeministri Rama ndodhet këtë të premte në Velipojë për një takim me drejtuesit politikë të qarqeve veriore të vendit. Mësohet se kryeministri i ka kërkuar prerë drejtuesve politike në qarkun e Shkodrës që të largojnë ...

“80% e drejtorëve burra të largohen”, zbardhet takimi i Ramës me koordinatorët në Shkodër, 4 prej tyre japin dorëheqjen
Zbardhen detaje nga mbledhja e kryeministrit Edi Rama me Këshillin Koordinues për Rajonin e Veriut në Shkodër. Rama ka urdhëruar që 80% e drejtorëve rajonale të japin dorëheqjen, ndërsa katër prej tyre e kanë paraqitur ...
Politiko | 20-Sep-2019 12:40
Zbardhen detaje nga mbledhja e kryeministrit Edi Rama me Këshillin Koordinues për Rajonin e Veriut në Shkodër. Rama ka urdhëruar që 80% e drejtorëve rajonale të japin dorëheqjen, ndërsa katër prej tyre e kanë paraqitur ...

Organizimi i PS në Shkodër, Rama mbledh në Velipojë koordinatorët e Veriut
Kryeministri dhe kreu socialist Edi Rama ka mbledhur sot koordinatorët politikë të 4 qarqeve veriore në një takim në Velipojë. Rama ka marre vetë edhe detyrën e koordinatorit politik për 4 qarqet e veriut të vendit. Në ...
ABCNews | 20-Sep-2019 11:08
Kryeministri dhe kreu socialist Edi Rama ka mbledhur sot koordinatorët politikë të 4 qarqeve veriore në një takim në Velipojë. Rama ka marre vetë edhe detyrën e koordinatorit politik për 4 qarqet e veriut të vendit. Në ...

Rama mbledh “gjeneralët” e Veriut në Velipojë, në takimin mes socialistëve dhe Tom Doshi
Kryeministri Edi Rama është zhvendosur në Velipojë, atje ku ka thërritur një takim me drejtuesit kryesorë politikë të pjesës veriore të vendit. Në takim Rama ka thërritur Ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj, deputetët ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 11:27
Kryeministri Edi Rama është zhvendosur në Velipojë, atje ku ka thërritur një takim me drejtuesit kryesorë politikë të pjesës veriore të vendit. Në takim Rama ka thërritur Ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj, deputetët ...

Rama në Velipojë, takim me Këshillin Koordinues për veriun (VIDEO)
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka mbërritur në Velipojë aty ku do zhvillojë një takim me Këshillin koordinues për veriun. Të pranishëm janë deputetë të qarkut të Shkodrës dhe Lezhës si dhe ministri Sandër Lleshaj.
Klan Kosova | 20-Sep-2019 10:58
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka mbërritur në Velipojë aty ku do zhvillojë një takim me Këshillin koordinues për veriun. Të pranishëm janë deputetë të qarkut të Shkodrës dhe Lezhës si dhe ministri Sandër Lleshaj.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved