ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 20:42

Veseli për Listën e re të Barnave Esenciale: Ky është suksesi i të rinjve jo të korruptuar

Veseli për Listën e re të Barnave Esenciale: Ky është suksesi i të rinjve jo të korruptuar
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, gjatë ceremonisë së nënshkrimit të Listës së re të Barnave Esenciale, ka thënë se gjatë dy vjetëve që PDK-ja ka drejtuar shëndetësinë, ka dëshmuar vullnetin politik për të luftuar ...
Klan Kosova | 20-Sep-2019 12:38
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, gjatë ceremonisë së nënshkrimit të Listës së re të Barnave Esenciale, ka thënë se gjatë dy vjetëve që PDK-ja ka drejtuar shëndetësinë, ka dëshmuar vullnetin politik për të luftuar ...

100 barna të reja i shtohen listës së Barnave Esenciale
Të premten është nënshkruar Lista e re e barnave esenciale, e cila përmban barna cilësore, të sigurta dhe falas. Risi në këtë listë, është se janë rreth 100 barna të reja për sektorin e shëndetësisë publike, si dhe ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 12:30
Të premten është nënshkruar Lista e re e barnave esenciale, e cila përmban barna cilësore, të sigurta dhe falas. Risi në këtë listë, është se janë rreth 100 barna të reja për sektorin e shëndetësisë publike, si dhe ...

Nënshkruhet lista e re e barnave esenciale
Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka nënshkruar sot Listën e re të Barnave Esenciale. Kjo listë, e cila ka mbi 100 produkte të reja, është hartuar duke marrë në konsideratë edhe analizën e zhvillimeve në industrinë ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 11:27
Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka nënshkruar sot Listën e re të Barnave Esenciale. Kjo listë, e cila ka mbi 100 produkte të reja, është hartuar duke marrë në konsideratë edhe analizën e zhvillimeve në industrinë ...

Pacientët shpresojnë të mos mbetet vetëm në letër Lista e barnave esenciale
Të premten është nënshkruar Lista e re e barnave esenciale, e cila përmban barna cilësore, të sigurta dhe falas.
Kosova Press | 20-Sep-2019 12:23
Të premten është nënshkruar Lista e re e barnave esenciale, e cila përmban barna cilësore, të sigurta dhe falas.

Afrohen zgjedhjet, lista e re e barnave esenciale hyn në fuqi nga sot
Është nënshkruar sot Lista e re e barnave esenciale. Risi në këtë listë, është se janë rreth 100 barna të reja për sektorin e shëndetësisë publike, si dhe gjenden edhe barna për Onkologji dhe sëmundje të rralla. Nga të ...
Gazeta Observer | 20-Sep-2019 12:08
Është nënshkruar sot Lista e re e barnave esenciale. Risi në këtë listë, është se janë rreth 100 barna të reja për sektorin e shëndetësisë publike, si dhe gjenden edhe barna për Onkologji dhe sëmundje të rralla. Nga të ...

Lista e re e barnave esenciale
Është nënshkruar sot lista e re e barnave esenciale për pacientët, gjatë një ceremonie në të cilën kanë marrë pjesë edhe kandidati për kryeministër nga rradhët e PDK-së , Kadri Veseli dhe ministri i Shëndetësisë në ...
Indeks Online | 20-Sep-2019 11:39
Është nënshkruar sot lista e re e barnave esenciale për pacientët, gjatë një ceremonie në të cilën kanë marrë pjesë edhe kandidati për kryeministër nga rradhët e PDK-së , Kadri Veseli dhe ministri i Shëndetësisë në ...

Veseli për Listën e re të Barnave Esenciale: Ky është suksesi i të rinjve jo të korruptuar, kështu do të jetë qeverisja e ardhshme
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, gjatë ceremonisë së nënshkrimit të Listës së re të Barnave Esenciale, ka thënë se gjatë dy vjetëve që PDK-ja ka drejtuar shëndetësinë, ka dëshmuar vullnetin politik për të luftuar ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 11:34
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, gjatë ceremonisë së nënshkrimit të Listës së re të Barnave Esenciale, ka thënë se gjatë dy vjetëve që PDK-ja ka drejtuar shëndetësinë, ka dëshmuar vullnetin politik për të luftuar ...

Veseli për Listën e re të Barnave Esenciale: Ky është suksesi i të rinjve jo të korruptuar
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, gjatë ceremonisë së nënshkrimit të Listës së re të Barnave Esenciale, ka thënë se gjatë dy vjetëve që PDK-ja ka drejtuar shëndetësinë, ka dëshmuar vullnetin politik për të luftuar ...
InFokusi | 20-Sep-2019 11:32
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, gjatë ceremonisë së nënshkrimit të Listës së re të Barnave Esenciale, ka thënë se gjatë dy vjetëve që PDK-ja ka drejtuar shëndetësinë, ka dëshmuar vullnetin politik për të luftuar ...

Veseli për Listën e re të Barnave Esenciale: Ky është suksesi i të rinjve jo të korruptuar
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, gjatë ceremonisë së nënshkrimit të Listës së re të Barnave Esenciale, ka thënë se gjatë dy vjetëve që PDK-ja ka drejtuar shëndetësinë, ka dëshmuar vullnetin politik për të luftuar ...
EkonomiaOnline | 20-Sep-2019 11:25
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, gjatë ceremonisë së nënshkrimit të Listës së re të Barnave Esenciale, ka thënë se gjatë dy vjetëve që PDK-ja ka drejtuar shëndetësinë, ka dëshmuar vullnetin politik për të luftuar ...

Nënshkruhet lista e barnave esenciale
Kryetari në detyrë i Kuvendit, Kadri Veseli dhe ministri në detyrë i Shëndetësisë, Uran Ismaili kamë marrë pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të Listës së re të Barnave Esenciale. Me këtë rast sekretar i përgjithshëm i ...
Arbresh | 20-Sep-2019 11:10
Kryetari në detyrë i Kuvendit, Kadri Veseli dhe ministri në detyrë i Shëndetësisë, Uran Ismaili kamë marrë pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të Listës së re të Barnave Esenciale. Me këtë rast sekretar i përgjithshëm i ...

Lajmi i Ditës: Ministri Ismaili nënshkruan Listën e re të Barnave Esenciale
Kjo listë, e cila ka mbi 100 produkte të reja, është hartuar duke marrë në konsideratë edhe analizën e zhvillimeve në industrinë farmaceutike, transparencën dhe llogaridhënien. Ministri Uran Ismaili, tha se Lista e re e ...
Lajminet | 20-Sep-2019 11:06
Kjo listë, e cila ka mbi 100 produkte të reja, është hartuar duke marrë në konsideratë edhe analizën e zhvillimeve në industrinë farmaceutike, transparencën dhe llogaridhënien. Ministri Uran Ismaili, tha se Lista e re e ...

Veseli përgëzon Ismailin pas nënshkrimit të Listës së Barnave Esenciale, e quan lider të mirë
Kryetari në detyrë i Kuvendit, Kadri Veseli dhe ministri në detyrë i Shëndetësisë, Uran Ismaili kanë marrë pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të Listës së re të Barnave Esenciale, raporton Ekonomia Online. Veseli ka ...
EkonomiaOnline | 20-Sep-2019 11:02
Kryetari në detyrë i Kuvendit, Kadri Veseli dhe ministri në detyrë i Shëndetësisë, Uran Ismaili kanë marrë pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të Listës së re të Barnave Esenciale, raporton Ekonomia Online. Veseli ka ...

Lajmi i Ditës: Ministri Ismaili nënshkruan Listën e re të Barnave Esenciale
Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka nënshkruar sot Listën e re të Barnave Esenciale. Kjo listë, e cila ka mbi 100 produkte të reja, është hartuar duke marrë në konsideratë edhe analizën e zhvillimeve në ...
Zeri | 20-Sep-2019 10:58
Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka nënshkruar sot Listën e re të Barnave Esenciale. Kjo listë, e cila ka mbi 100 produkte të reja, është hartuar duke marrë në konsideratë edhe analizën e zhvillimeve në ...

Uran Ismaili nënshkruan Listën e re të Barnave Esenciale
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka nënshkruar sot Listën e re të Barnave Esenciale. Kjo listë, e cila ka mbi 100 produkte të reja, është hartuar duke marrë në konsideratë edhe analizën e zhvillimeve në ...
Klan Kosova | 20-Sep-2019 10:58
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka nënshkruar sot Listën e re të Barnave Esenciale. Kjo listë, e cila ka mbi 100 produkte të reja, është hartuar duke marrë në konsideratë edhe analizën e zhvillimeve në ...

Ismaili nënshkruan Listën e re të Barnave Esenciale
Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka nënshkruar Listën e re të Barnave Esenciale, raporton Ekonomia Online. Kjo listë, e cila ka mbi 100 produkte të reja, është hartuar duke marrë në konsideratë edhe analizën e ...
EkonomiaOnline | 20-Sep-2019 10:56
Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka nënshkruar Listën e re të Barnave Esenciale, raporton Ekonomia Online. Kjo listë, e cila ka mbi 100 produkte të reja, është hartuar duke marrë në konsideratë edhe analizën e ...

Sot nënshkruhet lista e re për Barnat Esenciale
Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryeministër, Kadri Veseli, së bashku me ministrin në detyrë të Shëndetësisë, Uran Ismailin, sot marrin pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të Listës së re të Barnave ...
Klan Kosova | 20-Sep-2019 08:21
Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryeministër, Kadri Veseli, së bashku me ministrin në detyrë të Shëndetësisë, Uran Ismailin, sot marrin pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të Listës së re të Barnave ...

Sot nënshkruhet lista e re e barnave esenciale
Sot mbahet ceremoninë e nënshkrimit të listës së re të barnave esenciale, e cila është ndryshuar pas një pune të një grupi ekspertësh. Në këtë ceremoni do të marrë pjesë ministri i Shëndetësisë në......
Zeri | 20-Sep-2019 08:17
Sot mbahet ceremoninë e nënshkrimit të listës së re të barnave esenciale, e cila është ndryshuar pas një pune të një grupi ekspertësh. Në këtë ceremoni do të marrë pjesë ministri i Shëndetësisë në......

Sot nënshkruhet lista e re e barnave esenciale
Sot mbahet ceremoninë e nënshkrimit të listës së re të barnave esenciale, e cila është ndryshuar pas një pune të një grupi ekspertësh. Në këtë ceremoni do të marrë pjesë ministri i Shëndetësisë në detyrë, Uran Ismaili ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 07:21
Sot mbahet ceremoninë e nënshkrimit të listës së re të barnave esenciale, e cila është ndryshuar pas një pune të një grupi ekspertësh. Në këtë ceremoni do të marrë pjesë ministri i Shëndetësisë në detyrë, Uran Ismaili ...

Sot nënshkruhet lista e re për Barnat Esenciale
Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryeministër, Kadri Veseli, së bashku me ministrin në detyrë të Shëndetësisë, Uran Ismailin, sot marrin pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të Listës së re të Barnave ...
Medial | 20-Sep-2019 08:17
Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryeministër, Kadri Veseli, së bashku me ministrin në detyrë të Shëndetësisë, Uran Ismailin, sot marrin pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të Listës së re të Barnave ...

Sot nënshkruhet lista e re e barnave esenciale
Në këtë ceremoni do të marrë pjesë ministri i Shëndetësisë në detyrë, Uran Ismaili dhe ish-kreyparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli. /Lajmi.net/
Lajminet | 20-Sep-2019 07:45
Në këtë ceremoni do të marrë pjesë ministri i Shëndetësisë në detyrë, Uran Ismaili dhe ish-kreyparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli. /Lajmi.net/

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved