ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 19:22

Sot nënshkruhet lista e re e barnave esenciale

Sot nënshkruhet lista e re e barnave esenciale
Sot mbahet ceremoninë e nënshkrimit të listës së re të barnave esenciale, e cila është ndryshuar pas një pune të një grupi ekspertësh. Në këtë ceremoni do të marrë pjesë ministri i Shëndetësisë në detyrë, Uran Ismaili ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 07:21
Sot mbahet ceremoninë e nënshkrimit të listës së re të barnave esenciale, e cila është ndryshuar pas një pune të një grupi ekspertësh. Në këtë ceremoni do të marrë pjesë ministri i Shëndetësisë në detyrë, Uran Ismaili ...

Sot nënshkruhet lista e re për Barnat Esenciale
Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryeministër, Kadri Veseli, së bashku me ministrin në detyrë të Shëndetësisë, Uran Ismailin, sot marrin pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të Listës së re të Barnave ...
Klan Kosova | 20-Sep-2019 08:21
Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryeministër, Kadri Veseli, së bashku me ministrin në detyrë të Shëndetësisë, Uran Ismailin, sot marrin pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të Listës së re të Barnave ...

Sot nënshkruhet lista e re e barnave esenciale
Sot mbahet ceremoninë e nënshkrimit të listës së re të barnave esenciale, e cila është ndryshuar pas një pune të një grupi ekspertësh. Në këtë ceremoni do të marrë pjesë ministri i Shëndetësisë në......
Zeri | 20-Sep-2019 08:17
Sot mbahet ceremoninë e nënshkrimit të listës së re të barnave esenciale, e cila është ndryshuar pas një pune të një grupi ekspertësh. Në këtë ceremoni do të marrë pjesë ministri i Shëndetësisë në......

Sot nënshkruhet lista e re për Barnat Esenciale
Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryeministër, Kadri Veseli, së bashku me ministrin në detyrë të Shëndetësisë, Uran Ismailin, sot marrin pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të Listës së re të Barnave ...
Medial | 20-Sep-2019 08:17
Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryeministër, Kadri Veseli, së bashku me ministrin në detyrë të Shëndetësisë, Uran Ismailin, sot marrin pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të Listës së re të Barnave ...

Sot nënshkruhet lista e re e barnave esenciale
Në këtë ceremoni do të marrë pjesë ministri i Shëndetësisë në detyrë, Uran Ismaili dhe ish-kreyparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli. /Lajmi.net/
Lajminet | 20-Sep-2019 07:45
Në këtë ceremoni do të marrë pjesë ministri i Shëndetësisë në detyrë, Uran Ismaili dhe ish-kreyparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli. /Lajmi.net/

Nënshkruhet lista e re e barnave esenciale
Sot do të mbahet ceremonia e nënshkrimit të Listës së re të Barnave Esenciale. Në këtë ceremoni do të marr pjesë Ministri i Shëndetësisë në detyrë Uran Ismaili dhe ish-kreyparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli.
Arbresh | 20-Sep-2019 07:19
Sot do të mbahet ceremonia e nënshkrimit të Listës së re të Barnave Esenciale. Në këtë ceremoni do të marr pjesë Ministri i Shëndetësisë në detyrë Uran Ismaili dhe ish-kreyparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli.

Sot nënshkruhet lista e re e barnave esenciale
Sot mbahet ceremoninë e nënshkrimit të listës së re të barnave esenciale, e cila është ndryshuar pas një pune të një grupi ekspertësh. Në këtë ceremoni do të marrë pjesë ministri i Shëndetësisë në detyrë, Uran Ismaili ...
Indeks Online | 20-Sep-2019 07:19
Sot mbahet ceremoninë e nënshkrimit të listës së re të barnave esenciale, e cila është ndryshuar pas një pune të një grupi ekspertësh. Në këtë ceremoni do të marrë pjesë ministri i Shëndetësisë në detyrë, Uran Ismaili ...

Sot nënshkruhet lista e re e barnave esenciale
Sot mbahet ceremoninë e nënshkrimit të listës së re të barnave esenciale, e cila është ndryshuar pas një pune të një grupi ekspertësh.
Kosova Press | 20-Sep-2019 07:11
Sot mbahet ceremoninë e nënshkrimit të listës së re të barnave esenciale, e cila është ndryshuar pas një pune të një grupi ekspertësh.

Nënshkruhet lista e re e barnave esenciale
Sot do të mbahet ceremonia e nënshkrimit të Listës së re të Barnave Esenciale. Në këtë ceremoni do të marr pjesë Ministri i Shëndetësisë në detyrë Uran Ismaili dhe ish-kreyparlamentari i Kosovës, z. Kadri Veseli.
InFokusi | 20-Sep-2019 06:57
Sot do të mbahet ceremonia e nënshkrimit të Listës së re të Barnave Esenciale. Në këtë ceremoni do të marr pjesë Ministri i Shëndetësisë në detyrë Uran Ismaili dhe ish-kreyparlamentari i Kosovës, z. Kadri Veseli.

Veseli: Kosova do të jetë Zvicra e Ballkanit
Kandidati për Kryeministër të Kosovës nga PDK, Kadri Veseli ka thënë se me qeverisjen e tij Kosova do të behet Zvicra e Ballkanit. Këto deklarata Veseli i tha sot në Zonën Zgjedhore në Klan Kosova. Tutje lideri i ...
Medial | 20-Sep-2019 00:34
Kandidati për Kryeministër të Kosovës nga PDK, Kadri Veseli ka thënë se me qeverisjen e tij Kosova do të behet Zvicra e Ballkanit. Këto deklarata Veseli i tha sot në Zonën Zgjedhore në Klan Kosova. Tutje lideri i ...

Çollaku: Lufta e Veselit kundër korrupsionit – gjetje e mirë, por pak kush i beson (VIDEO)
Analisti politik Adrian Çollaku ka thënë se është vështirë e besueshme kauza e kandidatit për kryeministër nga PDK-ja, Kadri Veselit, për luftën kundër korrupsionit dhe nepotizmit. “Është gjetje e mirë e tij edhe pse ...
Medial | 20-Sep-2019 00:32
Analisti politik Adrian Çollaku ka thënë se është vështirë e besueshme kauza e kandidatit për kryeministër nga PDK-ja, Kadri Veselit, për luftën kundër korrupsionit dhe nepotizmit. “Është gjetje e mirë e tij edhe pse ...

Veseli: Kosova do të jetë Zvicra e Ballkanit
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka premtuar se në qeverisjen e ardhshme, do të fuqizohet roli i gruas në vendimmarrje dhe do të hapen shumë vende të reja të punës. “Kosova do të jetë Zvicra e ...
Syri | 14-May-2017 12:49
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka premtuar se në qeverisjen e ardhshme, do të fuqizohet roli i gruas në vendimmarrje dhe do të hapen shumë vende të reja të punës. “Kosova do të jetë Zvicra e ...

Çollaku: Lufta e Veselit kundër korrupsionit – gjetje e mirë, por pak kush i beson (VIDEO)
Analisti politik Adrian Çollaku ka thënë se është vështirë e besueshme kauza e kandidatit për kryeministër nga PDK-ja, Kadri Veselit, për luftën kundër korrupsionit dhe nepotizmit. “Është gjetje e mirë e tij edhe pse ...
Klan Kosova | 20-Sep-2019 00:22
Analisti politik Adrian Çollaku ka thënë se është vështirë e besueshme kauza e kandidatit për kryeministër nga PDK-ja, Kadri Veselit, për luftën kundër korrupsionit dhe nepotizmit. “Është gjetje e mirë e tij edhe pse ...

Ngjarjet e datës 20 shtator
Takim i përbashkët i kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj me ambasadorët e BE-së të akredituar në Kosovë. (Ndërtesa e Qeverisë- Salla P 38, ora 10:00)
Kosova Press | 19-Sep-2017 23:56
Takim i përbashkët i kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj me ambasadorët e BE-së të akredituar në Kosovë. (Ndërtesa e Qeverisë- Salla P 38, ora 10:00)

Kabashi: Veseli po na jep argumente se e ka përnjëmend luftën kundër korrupsionit
Analisti Bekim Kabashi, sonte në Debat Plus ka thënë se nisma e Kadri Veselit për luftën kundër korrupsionit po duke mjaft serioze, transmeton Periskopi. Kabashi ka thënë se me këtë temë po personifikohet PDK’ja, sado ...
Gazeta Monitor | 20-Sep-2019 00:04
Analisti Bekim Kabashi, sonte në Debat Plus ka thënë se nisma e Kadri Veselit për luftën kundër korrupsionit po duke mjaft serioze, transmeton Periskopi. Kabashi ka thënë se me këtë temë po personifikohet PDK’ja, sado ...

Paçarizi: Veseli u përpoq të na bindë që lufta kundër korrupsionit është projekt i sponsorizuar nga SHBA-të (VIDEO)
Analisti politik Rrahman Paçarizi, duke e komentuar intervistën e kandidatit për kryeminsitër nga PDK-ja Kadri Veselit në Klan Kosova, ka thënë se ky i fundit nuk ka folur me gjuhë elektorale. “Qëndrimet e Kadri Veselit ...
Klan Kosova | 20-Sep-2019 00:04
Analisti politik Rrahman Paçarizi, duke e komentuar intervistën e kandidatit për kryeminsitër nga PDK-ja Kadri Veselit në Klan Kosova, ka thënë se ky i fundit nuk ka folur me gjuhë elektorale. “Qëndrimet e Kadri Veselit ...

Sondazhi në ‘Klan Kosova’: Kadri Veseli do të jetë kryeministri i Kosovës
Kandidati për kryeministër nga radhët e PDK-së, Kadri Veseli ishte sonte pjesë e debatit me analistë në emisionin “Zona Zgjedhor” në Klan Kosova. Nga momenti kur filloj debati u hap një televotim me pagesë me pyetjen “A ...
Indeks Online | 19-Sep-2019 23:15
Kandidati për kryeministër nga radhët e PDK-së, Kadri Veseli ishte sonte pjesë e debatit me analistë në emisionin “Zona Zgjedhor” në Klan Kosova. Nga momenti kur filloj debati u hap një televotim me pagesë me pyetjen “A ...

Kadri Veseli: E kam përnjëmend, Byroja Kundër Korrupsionit do të jetë tmerr, ankth për të korruptuarit
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se i ka hyrë përnjëmend që ta luftojë korrupsionin dhe nepotizmin. “Jam i vetmi që merrem direkt me brengat e qytetarëve. Jam i vetmi që nuk akuzoj por veproj. I kam dalë ...
Gazeta Monitor | 19-Sep-2019 23:04
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se i ka hyrë përnjëmend që ta luftojë korrupsionin dhe nepotizmin. “Jam i vetmi që merrem direkt me brengat e qytetarëve. Jam i vetmi që nuk akuzoj por veproj. I kam dalë ...

Veseli: Nuk ka bodrum e myk të Prishtinës që nuk kam banuar sa isha student
Kadri Veseli nga Partia Demokratike e Kosovës, duke folur për të rinjtë e vendit dhe kushtet që duhet ofruar atyre, ka treguar se sa kishte hequr kur ishte i ri, transmeton Periskopi. Veseli ka thënë se s’ka bodrum emyk ...
Gazeta Monitor | 19-Sep-2019 23:04
Kadri Veseli nga Partia Demokratike e Kosovës, duke folur për të rinjtë e vendit dhe kushtet që duhet ofruar atyre, ka treguar se sa kishte hequr kur ishte i ri, transmeton Periskopi. Veseli ka thënë se s’ka bodrum emyk ...

Kadri Veseli: Kosova do të jetë Zvicra e Ballkanit
Kandidati për Kryeministër të Kosovës nga PDK, Kadri Veseli ka thënë se me qeverisjen e tij Kosova do të behet Zvicra e Ballkanit. Këto deklarata Veseli i tha sot në Zonën Zgjedhore në Klan Kosova. Burimi: ...
Medial | 19-Sep-2019 22:19
Kandidati për Kryeministër të Kosovës nga PDK, Kadri Veseli ka thënë se me qeverisjen e tij Kosova do të behet Zvicra e Ballkanit. Këto deklarata Veseli i tha sot në Zonën Zgjedhore në Klan Kosova. Burimi: ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved