ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 15:03

Tayna pozon me pantallona transparentë para pasqyrës, i lë pak vend imagjinatës

Tayna pozon me pantallona transparentë para pasqyrës, i lë pak vend imagjinatës
Reperja e re, Tayna, vazhdon të mbetet një prej emrave më të përfolur të estradës. Kohëve të fundit ajo është larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për të realizuar klipin e ri, por edhe për të shijuar disa ditë ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 13:23
Reperja e re, Tayna, vazhdon të mbetet një prej emrave më të përfolur të estradës. Kohëve të fundit ajo është larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për të realizuar klipin e ri, por edhe për të shijuar disa ditë ...

Publikohet “Let’s Get Married”, bashkëpunimi i ri ndërkombëtar i Era Istrefit me Offset dhe Yellow Claw
Këngëtarja e famshme shqiptare, Era Istrefi, gjithnjë e më shumë po i afrohet rangut të yjeve ndërkombëtarë të tregut të huaj. Kësaj here, ajo ka goditur përsëri duke sjellë një bashkëpunim me duon e famshme DJ, Yellow ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 12:32
Këngëtarja e famshme shqiptare, Era Istrefi, gjithnjë e më shumë po i afrohet rangut të yjeve ndërkombëtarë të tregut të huaj. Kësaj here, ajo ka goditur përsëri duke sjellë një bashkëpunim me duon e famshme DJ, Yellow ...

Sihana Shalaj nga Prishtina ka sfiluar për një nga markat më të mëdha botërore, Prada
Një vajzë shqiptare ka bërë realitet ëndrrën që e ka çdo modele. Sihana Shalaj nga Prishtina ka sfiluar për një nga markat më të mëdha botërore, Prada. Këtë javë u mbajt “Milano Fashion Week” dhe në sfilatë parakaloi ...
Lapsi | 20-Sep-2019 13:52
Një vajzë shqiptare ka bërë realitet ëndrrën që e ka çdo modele. Sihana Shalaj nga Prishtina ka sfiluar për një nga markat më të mëdha botërore, Prada. Këtë javë u mbajt “Milano Fashion Week” dhe në sfilatë parakaloi ...

Dua Lipa në kopertinën e Vogue Spain (VIDEO)
Dua Lipa së fundi ka realizuar një fotosesion për revistën e famshme “Vogue Spanin”. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga ky fotosesion, ku duket mjaft tërheqëse Ajo u shpreh se është me fat që pati rastin ...
Lapsi | 20-Sep-2019 13:12
Dua Lipa së fundi ka realizuar një fotosesion për revistën e famshme “Vogue Spanin”. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga ky fotosesion, ku duket mjaft tërheqëse Ajo u shpreh se është me fat që pati rastin ...

Gashi publikon albumin e tij të parë për tregun internacional – “GASHI”
Reperi shqiptar me famë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka publikuar së fundmi albumin e tij më të ri, njëherësh të parin për tregun internacional. “GASHI” është titulli i këtij albumi, i cili ka të përfshirë në të ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 10:22
Reperi shqiptar me famë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka publikuar së fundmi albumin e tij më të ri, njëherësh të parin për tregun internacional. “GASHI” është titulli i këtij albumi, i cili ka të përfshirë në të ...

Jennifer Lopez publikon një fotografi provokuese në prehrin e të fejuarit
Këngëtarja e famshme botërore, Jennifer Lopez, është shumë e ndjekur nga miliona fansa në rrjetet sociale. Vetëm pak javë më parë, ajo arriti shifrën e 100 milionë ndjekësve në rrjetin social Instagram, me çka edhe ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 09:58
Këngëtarja e famshme botërore, Jennifer Lopez, është shumë e ndjekur nga miliona fansa në rrjetet sociale. Vetëm pak javë më parë, ajo arriti shifrën e 100 milionë ndjekësve në rrjetin social Instagram, me çka edhe ...

Reperi amerikan Ja Rule kopjon idenë e Capital T për koncertin recital “Time Capsule”?
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka planifikuar që më 20 shtator të mbajë një koncert recital “Time Capsule”, në Sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë. Ai dhe ekipi i tij kanë bërë gati gjithçka që koncerti të shkojë sa ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 23:09
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka planifikuar që më 20 shtator të mbajë një koncert recital “Time Capsule”, në Sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë. Ai dhe ekipi i tij kanë bërë gati gjithçka që koncerti të shkojë sa ...

Gashi publikon klipin “Safety” me DJ Snake
Reperi i njohur shqiptar me famë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Gashi, muajin e kaluar publikoi bashkëpunimin e tij të ri me DJ Snake. “Safety” titullohet kënga e tyre, e cila është pritur mirë nga publiku, ndonëse ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 20:03
Reperi i njohur shqiptar me famë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Gashi, muajin e kaluar publikoi bashkëpunimin e tij të ri me DJ Snake. “Safety” titullohet kënga e tyre, e cila është pritur mirë nga publiku, ndonëse ...

2po2 kthehet në vitet e ’90-ta – dedikim special për Capital T
2po2 na ktheu na vitet e ’90-ta. Reperi i cili është daja i Capital T-së, publikoi një fotografi të veçantë me nipin e tij, në llogarinë e tij në Instagram. Këtë dedikim të veçantë e bëri pikërisht sot në ditën kur Capo ...
Prive | 20-Sep-2019 13:29
2po2 na ktheu na vitet e ’90-ta. Reperi i cili është daja i Capital T-së, publikoi një fotografi të veçantë me nipin e tij, në llogarinë e tij në Instagram. Këtë dedikim të veçantë e bëri pikërisht sot në ditën kur Capo ...

Vajza e Nysret Muqiqit pranon hapur lidhjen e dashurisë, ky është i dashuri i saj
Vajza e këngëtarëve të mirënjohur të muzikës popullore, Nystret dhe Merita Muçiqit, Albiona ka bërë publike lidhjen e saj. Albiona publikoi një imazh të bukur me personin e zemrës, Muhamet Dudin. Në imazhin e publikua ...
Alsat-M | 20-Sep-2019 12:32
Vajza e këngëtarëve të mirënjohur të muzikës popullore, Nystret dhe Merita Muçiqit, Albiona ka bërë publike lidhjen e saj. Albiona publikoi një imazh të bukur me personin e zemrës, Muhamet Dudin. Në imazhin e publikua ...

Irina Shayk e dëshmon edhe njëherë se pse është ndër modelet më seksi!
Modelja me prejardhje ruse, Irina Valeryevna Shaykhlislamova, e njohur si Irina Shayk është mjaft e njohur në fushën e modës, shkruan Indeksonline. Ajo përpos sukseseve në fushën e modës, ka qenë ndër emrat më të lakuar ...
Indeks Online | 20-Sep-2019 12:23
Modelja me prejardhje ruse, Irina Valeryevna Shaykhlislamova, e njohur si Irina Shayk është mjaft e njohur në fushën e modës, shkruan Indeksonline. Ajo përpos sukseseve në fushën e modës, ka qenë ndër emrat më të lakuar ...

Getinjo publikon fotografi me dy femra të zhveshura në dhomën e hotelit
Reperi i njohur, Getinjo, herë pas here rrëmben vëmendjen e fansave përmes postimeve të tij në rrjetet sociale. Një gjë e tillë ka ndodhur edhe me fotografinë e fundit, që ai ka publikuar në rrjetin social Instagram. ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 19:21
Reperi i njohur, Getinjo, herë pas here rrëmben vëmendjen e fansave përmes postimeve të tij në rrjetet sociale. Një gjë e tillë ka ndodhur edhe me fotografinë e fundit, që ai ka publikuar në rrjetin social Instagram. ...

Era Istrefi publikon bashkëpunimin me Yellow Claw dhe Offset
Këngëtarja nga Kosova që tashmë ka depërtuar edhe në arenën ndërkombëtare ka publikuar këngën më të re. Bëhet fjalë për “Lets get married” që është në bashkëpunim me Yellow Claw dhe Offset, shkruan portali . View this ...
Arbresh | 20-Sep-2019 12:23
Këngëtarja nga Kosova që tashmë ka depërtuar edhe në arenën ndërkombëtare ka publikuar këngën më të re. Bëhet fjalë për “Lets get married” që është në bashkëpunim me Yellow Claw dhe Offset, shkruan portali . View this ...

Një shqiptare në sfilatën e PRADA-s; Ju njohim me Sihana-n
Sfilat e markës prestigjioze “Prada” mund të jetë një ëndërr për shumë vajza, por është bërë së fundmi realitet për një vajzë nga Prishtina. Sihana Shala, modelja e përzgjedhur për të sfiluar në koleksionin e ...
Bordo | 20-Sep-2019 12:15
Sfilat e markës prestigjioze “Prada” mund të jetë një ëndërr për shumë vajza, por është bërë së fundmi realitet për një vajzë nga Prishtina. Sihana Shala, modelja e përzgjedhur për të sfiluar në koleksionin e ...

Erion Veliaj me elozhe për Aurela Gaçen
Tirana po del të jetë nikoqiri i disa koncerteve shumë të mira këto javë. Aurela Gaçe ditë më parë mbajti një koncert në kryeqytetin e Shqipërisë dhe bëri nam me paraqitjen e saj, shkruan . Dhe paraqitja e këngëtares po ...
Lajminet | 20-Sep-2019 12:12
Tirana po del të jetë nikoqiri i disa koncerteve shumë të mira këto javë. Aurela Gaçe ditë më parë mbajti një koncert në kryeqytetin e Shqipërisë dhe bëri nam me paraqitjen e saj, shkruan . Dhe paraqitja e këngëtares po ...

Ledri Vula tregon aftësitë në Waterpolo, reagimi i Ermal Fejzullahut epik
Ledri Vula ka qenë shumë i angazhuar këtë verë me projekte dhe koncerte të shumta, dhe tani pas mbarimit të sezonit këngëtari është duke shijuar disa ditë pushimi, shkruan . Këngëtari së fundmi ka publikuar një video në ...
Lajminet | 20-Sep-2019 11:56
Ledri Vula ka qenë shumë i angazhuar këtë verë me projekte dhe koncerte të shumta, dhe tani pas mbarimit të sezonit këngëtari është duke shijuar disa ditë pushimi, shkruan . Këngëtari së fundmi ka publikuar një video në ...

Ronela Hajati paralajmëron promovimin e këngëve të reja
Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, që nga dje ka paralajmëruar se do të sjellë diçka të re për publikun veçanarisht për fansat e saj, shkruan Indeksonline. Ajo përmes një njoftimi që ka zgjedhur ta bëj në ...
Indeks Online | 20-Sep-2019 11:56
Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, që nga dje ka paralajmëruar se do të sjellë diçka të re për publikun veçanarisht për fansat e saj, shkruan Indeksonline. Ajo përmes një njoftimi që ka zgjedhur ta bëj në ...

Vajza e Nysret Muqiqit pranon hapur lidhjen e dashurisë, ky është i dashuri i saj
Parada e ‘Prada’ mund të jetë ëndërr në sirtar për shumëkë mirëpo një modele kosovare një gjë të tillë tashmë e ka shndërruar në realitet! Fjala është për Sihana Shalën, një emër premtues që ia ka dalë të sfilojë në ...
GazetaBlic | 20-Sep-2019 11:43
Parada e ‘Prada’ mund të jetë ëndërr në sirtar për shumëkë mirëpo një modele kosovare një gjë të tillë tashmë e ka shndërruar në realitet! Fjala është për Sihana Shalën, një emër premtues që ia ka dalë të sfilojë në ...

Me fat që jetojmë në kohën e Aurela Gaçes!
Jo se nuk e dinim, por koncerti i fundit i Aurela Gaçes tek Amfiteatri i Tiranës, i vuri vulën. Kolegë, fanse, adhurues të muzikës por edhe Aurelës si njeri të gjithë brohoritën njëzëri: jemi me fat që jetojmë në kohën ...
Dritare | 20-Sep-2019 11:27
Jo se nuk e dinim, por koncerti i fundit i Aurela Gaçes tek Amfiteatri i Tiranës, i vuri vulën. Kolegë, fanse, adhurues të muzikës por edhe Aurelës si njeri të gjithë brohoritën njëzëri: jemi me fat që jetojmë në kohën ...

Gashi publikon albumin e tij të parë
Rep artisti shqiptar i cili po pëlqehet edhe në arenën ndërkombëtare, Gashi, ka publikuar albumin e tij të parë. Këngët e albumit tashmë janë publikuar në kanalin youtube. Gashi dje ka publikuar edhe këngën ‘ Safety’ të ...
Gazeta Observer | 20-Sep-2019 10:39
Rep artisti shqiptar i cili po pëlqehet edhe në arenën ndërkombëtare, Gashi, ka publikuar albumin e tij të parë. Këngët e albumit tashmë janë publikuar në kanalin youtube. Gashi dje ka publikuar edhe këngën ‘ Safety’ të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved