ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 13:09

Kishte 10 vite që nuk ndodhte! Statistika që tregon qartë gjendjen e Realit

Kishte 10 vite që nuk ndodhte! Statistika që tregon qartë gjendjen e Realit
Real Madrid pësoi një humbje të bujshme në Paris me rezultatin 3-0, edhe pse PSG vinte në këtë takim pa treshen e saj të yjeve: Neymar-Cavani-Mbappe. Kjo humbje bëhet edhe më shqetësuese po të vëmë në dukje se ekipi i ...
GazetaTema | 19-Sep-2019 11:31
Real Madrid pësoi një humbje të bujshme në Paris me rezultatin 3-0, edhe pse PSG vinte në këtë takim pa treshen e saj të yjeve: Neymar-Cavani-Mbappe. Kjo humbje bëhet edhe më shqetësuese po të vëmë në dukje se ekipi i ...

Tronditet stoli i Zidane, Reali gati të rikthejë Jose Mourinho-n
Real Madridi po vazhdon me formën skandaloze të sezonit të kaluar. Skuadra është ndalur në kampionat, ndërsa në Champions League e nisi me një humbje skandaloze kundër PSG-së me rezultatin 3-0. Asnjë gjuajtje në portë, ...
GazetaTema | 19-Sep-2019 10:01
Real Madridi po vazhdon me formën skandaloze të sezonit të kaluar. Skuadra është ndalur në kampionat, ndërsa në Champions League e nisi me një humbje skandaloze kundër PSG-së me rezultatin 3-0. Asnjë gjuajtje në portë, ...

Humbja turpëruese ndaj PSG-së, Zidane: Na mungoi intensiteti
mapo.al Sfida e parë hapëse për grupin A, mes PSG dhe Real Madrid, ishte tepër zhgënjyese për ‘Los Blancos’. Të besuarit e Zidane pësuan një humbje turpëruese 3-0 ndaj kampionëve të Francës. Zhgënjyes nuk ishte vetëm ...
Mapo | 19-Sep-2019 09:43
mapo.al Sfida e parë hapëse për grupin A, mes PSG dhe Real Madrid, ishte tepër zhgënjyese për ‘Los Blancos’. Të besuarit e Zidane pësuan një humbje turpëruese 3-0 ndaj kampionëve të Francës. Zhgënjyes nuk ishte vetëm ...

Ish-drejtori i klubit, Valdano këshillon Realin: Nevojitet një mesfushor i ri
Ish-drejtori i përgjithshëm i Real Madridit, Jorge Valdano ka thënë se klubit mbretëror duhet të blejë përsëri lojtar në afatin kalimtar të janarit. Reali nuk po kalon në formë të mirë këtë fillim sezon në La Liga dhe ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 15:46
Ish-drejtori i përgjithshëm i Real Madridit, Jorge Valdano ka thënë se klubit mbretëror duhet të blejë përsëri lojtar në afatin kalimtar të janarit. Reali nuk po kalon në formë të mirë këtë fillim sezon në La Liga dhe ...

I mposhti si “ish”, Navas flet pas Realit
Keylor Navas u largua nga Real Madrid pas 5 vitesh dhe zgjodhi të vijonte karrierën te PSG. Ardhja e Thibaut Curtois zvogëloi hapësirat e 32-vjeçarit dhe ky i fundit vendosi të provonte një aventurë të re. Portieri nga ...
ABCNews | 19-Sep-2019 17:12
Keylor Navas u largua nga Real Madrid pas 5 vitesh dhe zgjodhi të vijonte karrierën te PSG. Ardhja e Thibaut Curtois zvogëloi hapësirat e 32-vjeçarit dhe ky i fundit vendosi të provonte një aventurë të re. Portieri nga ...

Zidane e ka humbur kontrollin, Perez synon rikthimin e bujshëm
Jose Mourinho me shumë gjasa do të jetë trajneri i ri i Real Madrid. Tekniku portugez ka shumë muaj që është me “pushime” dhe mbetet në pritje të një projekti të ri. Reali i Madridit bëri një ndeshje për t’u harruar ...
ABCNews | 19-Sep-2019 15:59
Jose Mourinho me shumë gjasa do të jetë trajneri i ri i Real Madrid. Tekniku portugez ka shumë muaj që është me “pushime” dhe mbetet në pritje të një projekti të ri. Reali i Madridit bëri një ndeshje për t’u harruar ...

Dinamo Zagreb shkatërron Atalantën, ja çfarë note merr Gjimshiti
Atalanta mori një mësim të mirë nga Dinamo e Zagrebit në ndeshjen debutuese në Champions me rezultatin e thellë 4-0.
Top Channel | 19-Sep-2019 07:38
Atalanta mori një mësim të mirë nga Dinamo e Zagrebit në ndeshjen debutuese në Champions me rezultatin e thellë 4-0.

Zidan bëhet sërish me hije, rrezikon stolin
Reali i Madridit po kalon një moment jo të mirë dhe në Spanjë flitet edhe për një largim të mundshëm të trajnerit Zinedin Zidane. “El Mundo Deportivo” raporton se francezi ka besimin e presidentit Florentino Perez, por ...
ABCNews | 19-Sep-2019 14:42
Reali i Madridit po kalon një moment jo të mirë dhe në Spanjë flitet edhe për një largim të mundshëm të trajnerit Zinedin Zidane. “El Mundo Deportivo” raporton se francezi ka besimin e presidentit Florentino Perez, por ...

PSG-Real Madrid/ Hazard dështim, Di Maria ‘Man of the Match’
Real Madridi dhe trajneri Zinedine Zidane morën një shuplakë të fuqishme në ndeshjen hapëse të fazës së grupeve të Championsit.
Top Channel | 19-Sep-2019 07:24
Real Madridi dhe trajneri Zinedine Zidane morën një shuplakë të fuqishme në ndeshjen hapëse të fazës së grupeve të Championsit.

Shkarkimi i Zidane mund t’i kushtojë Realit 80 milionë euro
Presidenti i ‘Los Blancos’, Florentino Perez, do të ketë shumë hezitime për shkarkimin e Zinedine Zidane, për shkak të problemeve financiare që mund të pasojnë. Presioni mbi trajnerin e skuadrës është rritur edhe më ...
Lajminet | 19-Sep-2019 22:17
Presidenti i ‘Los Blancos’, Florentino Perez, do të ketë shumë hezitime për shkarkimin e Zinedine Zidane, për shkak të problemeve financiare që mund të pasojnë. Presioni mbi trajnerin e skuadrës është rritur edhe më ...

Zidan i zhgënjyer për humbjen turpëruese ndaj PSG: Na mungoi intensiteti
Zinedine Zidane nuk e ka fshehur zhgënjimin pas humbjes ndaj PSG. Francezi ka pranuar se skuadra e tij nuk luajti mirë pasi i mungoi intensiteti në atë humbje turpëruese 3-0 . Angel Di Maria me dy gola dhe Meunier me ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 05:34
Zinedine Zidane nuk e ka fshehur zhgënjimin pas humbjes ndaj PSG. Francezi ka pranuar se skuadra e tij nuk luajti mirë pasi i mungoi intensiteti në atë humbje turpëruese 3-0 . Angel Di Maria me dy gola dhe Meunier me ...

Zbulohet shifra marramendëse, kaq duhet të paguajë Real Madridi për ta shkarkuar Zidanen
Humbja turpëruese nga Paris Saint-Germaini në Ligën e Kampionëve të mërkurën ka bërë që të ngjallen thashethemet për të ardhmen e Zinedine Zidanet, transmeton zeri.info Madje, tashmë menjëherë ka filluar të flitet......
Zeri | 19-Sep-2019 20:29
Humbja turpëruese nga Paris Saint-Germaini në Ligën e Kampionëve të mërkurën ka bërë që të ngjallen thashethemet për të ardhmen e Zinedine Zidanet, transmeton zeri.info Madje, tashmë menjëherë ka filluar të flitet......

Del FOTO-ja turpëruese, blerja e bujshme e Realit feston me ‘yjet’ e PSG-së
Alphonse Areola ka bërë një veprim që ka nxitur reagimin e mediave spanjolle. Shihet qartë në fytyrën e portierit francez nuk duket aspak zhgënjimi për humbjen turpëruese të Real Madridit përballë PSG-së në ndeshjen ...
Lexo | 19-Sep-2019 20:01
Alphonse Areola ka bërë një veprim që ka nxitur reagimin e mediave spanjolle. Shihet qartë në fytyrën e portierit francez nuk duket aspak zhgënjimi për humbjen turpëruese të Real Madridit përballë PSG-së në ndeshjen ...

Gullit: Reali duhet ta zëvendësojë Zidanen me Guardiolën
Legjenda holandeze Ruud Gullit ka thënë se Real Madrid duhet ta zëvendësojë Zinedine Zidanen me Pep Guardiolen. Gullit beson që Reali nuk është në nivelin e duhur, pasi dje u mposht nga PSG me rezultat 3:0. Legjenda e ...
Flaka | 19-Sep-2019 19:51
Legjenda holandeze Ruud Gullit ka thënë se Real Madrid duhet ta zëvendësojë Zinedine Zidanen me Pep Guardiolen. Gullit beson që Reali nuk është në nivelin e duhur, pasi dje u mposht nga PSG me rezultat 3:0. Legjenda e ...

Areola ngatërroi ekipin, ‘festoi’ me Mbappen fitoren e PSG-së kundër Realit
Shihet qartë në fytyrën e tij, nuk është i zhgënjyer aspak për humbjen turpëruese të Real Madridit. Alphonse Areola ka bërë një veprim që ka nxitur reagimin e mediave spanjolle. Portieri francez, që në fund të merkatos ...
TetovaSot | 19-Sep-2019 19:06
Shihet qartë në fytyrën e tij, nuk është i zhgënjyer aspak për humbjen turpëruese të Real Madridit. Alphonse Areola ka bërë një veprim që ka nxitur reagimin e mediave spanjolle. Portieri francez, që në fund të merkatos ...

Zidane me “dhimbje” koke, Reali nuk goditi asnjëherë portën pas 15 vitesh
Reali i Madridit i këtij sezoni ka shumë probleme. Pavarsisht 8 pikëve të grumbulluara në 4 javët e para të kampionatit, kundërshtarët në La Liga nuk kanë qenë të nivelit të lartë dhe sërish skuadra ka çeduar. ...
Koha.mk | 19-Sep-2019 19:06
Reali i Madridit i këtij sezoni ka shumë probleme. Pavarsisht 8 pikëve të grumbulluara në 4 javët e para të kampionatit, kundërshtarët në La Liga nuk kanë qenë të nivelit të lartë dhe sërish skuadra ka çeduar. ...

Kaka: Neymar është lider, qëndrimi në PSG është i mirë për të
Legjenda e AC Milanit, Kaka ka thënë se pret nga sulmuesi i PSG-së, Neymar t’iu tregojë të gjithëve për kualitetin e tij.
Kosova Press | 19-Sep-2019 18:47
Legjenda e AC Milanit, Kaka ka thënë se pret nga sulmuesi i PSG-së, Neymar t’iu tregojë të gjithëve për kualitetin e tij.

Gullit: Zëvendësoni Zidanen me Guardiolen
Legjenda holandeze Ruud Gullit ka thënë se Real Madrid duhet ta zëvendësojë Zinedine Zidanen me Pep Guardiolen.
Kosova Press | 19-Sep-2019 18:17
Legjenda holandeze Ruud Gullit ka thënë se Real Madrid duhet ta zëvendësojë Zinedine Zidanen me Pep Guardiolen.

Tuchel paralajmëron Mbappe e Neymar: Ndiqni shembullin e bashkëlojtarëve
Trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel ka paralajmëruar sulmuesit Kylian Mbappe e Neymar, për të bërë më të mirën në ndeshjen e kthimit ndaj Realit.
Kosova Press | 19-Sep-2019 17:59
Trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel ka paralajmëruar sulmuesit Kylian Mbappe e Neymar, për të bërë më të mirën në ndeshjen e kthimit ndaj Realit.

Ferdinand: Hazard ka shkuar te Real Madridi në kohën e gabuar
Rio Ferdinand ka thënë se është i shqetësuar që Eden Hazard mund të jetë bashkuar me një skuad ër në rënie të Real Madridt. Hazard u bashkua me Realin këtë verë në një transferim prej 100 milionë eurosh nga Chelsea, por ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 10:40
Rio Ferdinand ka thënë se është i shqetësuar që Eden Hazard mund të jetë bashkuar me një skuad ër në rënie të Real Madridt. Hazard u bashkua me Realin këtë verë në një transferim prej 100 milionë eurosh nga Chelsea, por ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved