ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 13:50

Merrni masa! Rrebeshet e shiut dhe stuhitë e erës do të vijojnë, ja kur rikthehet moti me diell

Merrni masa! Rrebeshet e shiut dhe stuhitë e erës do të vijojnë, ja kur rikthehet moti me diell
Rrebeshet e shiut dhe stuhitë e forta të erës do të vijojnë edhe ditën e sotme, teksa një ditë më parë shkaktuan jo pak probleme në disa qytete të vendit. “Meteoalb” njofton se dita e sotme do të vijojë me vranësira të ...
BalkanWeb | 20-Sep-2019 12:25
Rrebeshet e shiut dhe stuhitë e forta të erës do të vijojnë edhe ditën e sotme, teksa një ditë më parë shkaktuan jo pak probleme në disa qytete të vendit. “Meteoalb” njofton se dita e sotme do të vijojë me vranësira të ...

Parashikimi i motit për sot dhe fundjavën
Temperaturat minimale do te jene: ne zonat malore nga 07ºC deri ne 23ºC, ne zonat e uleta nga 17ºC ne 28 ºC dhe ne zonat bregdetare nga 19ºC ne 30ºC. Sa i perket fundjaves moti do te jete i kthjellet dhe temperaturat do ...
ikub.al | 20-Sep-2019 09:15
Temperaturat minimale do te jene: ne zonat malore nga 07ºC deri ne 23ºC, ne zonat e uleta nga 17ºC ne 28 ºC dhe ne zonat bregdetare nga 19ºC ne 30ºC. Sa i perket fundjaves moti do te jete i kthjellet dhe temperaturat do ...

Parashikimi i motit për sot dhe nesër: Ja sa zgjasin reshjet
mapo.al Sipas MeteoAlb, deri në mesditë, moti karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të herëpashershme, më të dendura në zonat Jugore të Shqipërisë. Kjo situatë atmosferike do të vijojë deri pasdite kur pritet ...
Mapo | 20-Sep-2019 08:37
mapo.al Sipas MeteoAlb, deri në mesditë, moti karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të herëpashershme, më të dendura në zonat Jugore të Shqipërisë. Kjo situatë atmosferike do të vijojë deri pasdite kur pritet ...

Diell dhe temperatura në rritje, ja parashikimi i motit për fundjavën
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do jenë prezentë gjatë gjithë ditës dhe do të sjellin rebeshe shiu në zonat malore.
Top Channel | 20-Sep-2019 07:53
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do jenë prezentë gjatë gjithë ditës dhe do të sjellin rebeshe shiu në zonat malore.

Moti e premte, 20 Shtator 2019!
E premte, 20 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Moti deri në mesditë do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira të herë pas herëshme, më të dendura në zonat jugore tëShqipërisë. Kjo situatë atmosferike ...
VizionPlus | 20-Sep-2019 07:43
E premte, 20 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Moti deri në mesditë do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira të herë pas herëshme, më të dendura në zonat jugore tëShqipërisë. Kjo situatë atmosferike ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 08:07
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë ...

Era shkul shtyllën e tensionit të lartë, shpëton shoferi (VIDEO)
mapo.al Pothuajse në të gjithë vendin, ditën e sotme kanë mbizotëruar vranësirat, era e fortë dhe reshjet e shiut. Përgjatë pesë minutave vjeshta lajmëroi se tashmë është prezente me shi dhe erë të fortë. Ndërkohë në ...
Mapo | 19-Sep-2019 18:59
mapo.al Pothuajse në të gjithë vendin, ditën e sotme kanë mbizotëruar vranësirat, era e fortë dhe reshjet e shiut. Përgjatë pesë minutave vjeshta lajmëroi se tashmë është prezente me shi dhe erë të fortë. Ndërkohë në ...

Shi dhe stuhi/ Fundjava do jetë me mot të paqëndrueshëm, mësohet se kur do rikthehen ditët me diell
Postuar: 20/09/2019 - 13:13 Rrebeshet e shiut dhe stuhitë e forta të erës do të vijojnë edhe ditën e sotme, teksa një ditë më parë shkaktuan jo pak probleme në disa qytete të vendit. “Meteoalb” njofton se dita e sotme ...
Sot.Al | 20-Sep-2019 13:14
Postuar: 20/09/2019 - 13:13 Rrebeshet e shiut dhe stuhitë e forta të erës do të vijojnë edhe ditën e sotme, teksa një ditë më parë shkaktuan jo pak probleme në disa qytete të vendit. “Meteoalb” njofton se dita e sotme ...

Mot më i freskët, gjatë fundjavës temperaturat e mëngjesit rreth zeros
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore.Temperatura e mëngjesit do të lëviz ...
Televizioni Koha | 20-Sep-2019 10:26
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore.Temperatura e mëngjesit do të lëviz ...

Mot më i freskët, gjatë fundjavës temperaturat e mëngjesit rreth zeros
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore.Temperatura e mëngjesit do të lëviz ...
TetovaSot | 20-Sep-2019 10:23
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore.Temperatura e mëngjesit do të lëviz ...

Moti sot
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira të matura, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar në drejtimin verior. Temperatura minimale ...
Koha.mk | 20-Sep-2019 09:54
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira të matura, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar në drejtimin verior. Temperatura minimale ...

Moti, vijon rënia e temperaturave
20 Shtator 2019 moti do të jetë kthjellime dhe me vranësira të pakta deri mesatare në Juglindje. Era do të jetë me drejtim Verierëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi ...
Lajmi i Fundit | 20-Sep-2019 09:36
20 Shtator 2019 moti do të jetë kthjellime dhe me vranësira të pakta deri mesatare në Juglindje. Era do të jetë me drejtim Verierëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi ...

Vranësira dhe erë me temperaturë maksimale deri në 25 gradë celsius
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira të matura, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar në drejtimin verior. Temperatura minimale ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 09:28
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira të matura, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar në drejtimin verior. Temperatura minimale ...

Mot vjeshtor, këto janë temperaturat për sot dhe nesër
?Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot dhe nesër temperaturat minimale do të arrijnë në 3 gradë Celsius. “Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të jenë tipike ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 07:25
?Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot dhe nesër temperaturat minimale do të arrijnë në 3 gradë Celsius. “Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të jenë tipike ...

Moti në Shqipëri
Pjesa e parë e ditës do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të lehta pothuajse në të gjithë vendin. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në zonat veriore dhe verilindore të vendit. Parashikohet që gjatë ...
Arbresh | 19-May-2016 08:35
Pjesa e parë e ditës do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të lehta pothuajse në të gjithë vendin. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në zonat veriore dhe verilindore të vendit. Parashikohet që gjatë ...

Parashikimi i motit në Prishtinë
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak në Shqipëri ka njoftuar se moti për ditën e sotme do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme.
Kosova Press | 20-Sep-2019 09:13
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak në Shqipëri ka njoftuar se moti për ditën e sotme do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme.

Video/ Erë e fortë dhe shi në Fier. Moti i keq përfshin të gjithë vendin
Qyteti i Fierit është përfshirë pasditen e sotme nga era e fortë dhe shiu.
Top Channel | 19-Sep-2019 17:34
Qyteti i Fierit është përfshirë pasditen e sotme nga era e fortë dhe shiu.

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira të matura, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore. Temperatura e mëngjesit do të ...
Ina-Online | 20-Sep-2019 09:04
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira të matura, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore. Temperatura e mëngjesit do të ...

Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu, si do të jetë moti për sot
Moti deri në mesditë do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira të herë pas herëshme, më të dendura në zonat jugore të Shqipërisë. Kjo situatë atmosferike do të vijojë deri pasdite KUR pritet zhvillim i vranësirave ...
Lexo | 20-Sep-2019 09:00
Moti deri në mesditë do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira të herë pas herëshme, më të dendura në zonat jugore të Shqipërisë. Kjo situatë atmosferike do të vijojë deri pasdite KUR pritet zhvillim i vranësirave ...

Moti sot
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore.Temperatura e mëngjesit do të lëviz ...
IliriaNews | 20-Sep-2019 08:59
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore.Temperatura e mëngjesit do të lëviz ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved