ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 20:32

Video/ Senida Mesi kryebashkiake e Shkodrës? Deputetja: Në mbledhje diskutuam për…

Video/ Senida Mesi kryebashkiake e Shkodrës? Deputetja: Në mbledhje diskutuam për…
VELIPOJË Në fund të mbledhjes së kryeministrit Edi Rama me koordinatorët e veriut në Velipojë, deputetja Senida Mesi dha detaje shtesë për tematikat që janë diskutuar brenda mbledhjes. Ajo u pyet nga gazetarët për ...
BalkanWeb | 20-Sep-2019 13:57
VELIPOJË Në fund të mbledhjes së kryeministrit Edi Rama me koordinatorët e veriut në Velipojë, deputetja Senida Mesi dha detaje shtesë për tematikat që janë diskutuar brenda mbledhjes. Ajo u pyet nga gazetarët për ...

Mbledhja në Velipojë, Mesi jep detaje nga takimi
Deputetja Senida Mesi ka dhënë detaje nga takimi që kryeministri Rama zhvilloi në Velipojë me Këshillin Koordinues të veriut. Në një deklaratë për mediat, Mesi tha se në mbledhje u diskutua në lidhje me problematikat ...
VizionPlus | 20-Sep-2019 14:16
Deputetja Senida Mesi ka dhënë detaje nga takimi që kryeministri Rama zhvilloi në Velipojë me Këshillin Koordinues të veriut. Në një deklaratë për mediat, Mesi tha se në mbledhje u diskutua në lidhje me problematikat ...

Rama “furtunë” në Shkodër, 80% e drejtorëve rajonalë do largohen
Tre orë ka zgjatur takimi i kryeministrit Edi Rama me Këshillin Koordinues të veriut që u zhvillua në Velipojë. Vizion Plus mëson se gjatë mbledhjes kreu I qeverisë bëri me dije se do të largohen nga detyra 80% e ...
VizionPlus | 20-Sep-2019 13:21
Tre orë ka zgjatur takimi i kryeministrit Edi Rama me Këshillin Koordinues të veriut që u zhvillua në Velipojë. Vizion Plus mëson se gjatë mbledhjes kreu I qeverisë bëri me dije se do të largohen nga detyra 80% e ...

Rama mbledh koordinatorët e rajonit të veriut: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka zhvilluar takim në Velipojë me Këshillin Koordinues për veriun. Gjatë takimit kryeministri Rama ka deklaruar se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha bashkitë e qarkut Shkodër do ...
Dritare | 20-Sep-2019 14:41
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka zhvilluar takim në Velipojë me Këshillin Koordinues për veriun. Gjatë takimit kryeministri Rama ka deklaruar se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha bashkitë e qarkut Shkodër do ...

Mbledhja në Velipojë, Mesi jep detaje nga takimi
Deputetja Senida Mesi ka dhënë detaje nga takimi që kryeministri Rama zhvilloi në Velipojë me Këshillin Koordinues të veriut. Në një deklaratë për mediat, Mesi tha se në mbledhje u diskutua në lidhje me problematikat ...
Medial | 20-Sep-2019 14:22
Deputetja Senida Mesi ka dhënë detaje nga takimi që kryeministri Rama zhvilloi në Velipojë me Këshillin Koordinues të veriut. Në një deklaratë për mediat, Mesi tha se në mbledhje u diskutua në lidhje me problematikat ...

Kryeministri Rama takim me strukturat vendore dhe PS-së së veriut
Vlerësimi i performancës, i buxhetit dhe shërbimeve në bashkitë e reja të krijuara, është pohuar të jenë diskutuar në takimin e së premtes të këshillit koordinues të rajonit të veriut, kryesuar nga kryeministri Edi ...
RTSH | 20-Sep-2019 14:14
Vlerësimi i performancës, i buxhetit dhe shërbimeve në bashkitë e reja të krijuara, është pohuar të jenë diskutuar në takimin e së premtes të këshillit koordinues të rajonit të veriut, kryesuar nga kryeministri Edi ...

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...
Alsat-M | 20-Sep-2019 14:07
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...

“80% e drejtorëve do ikin”, porositë e Ramës për bashkitë e Qarkut Shkodër
Kryeministri i vendit, Edi Rama zhvilloi sot një mbledhedhje me këshillin Koordinues për Rajonin e Veriut në Velipojë. Burime nga mbledhja bëjnë me dije se gjatë takimit kryeministri ka dhënë porosi të prera për ...
GazetaTema | 20-Sep-2019 13:04
Kryeministri i vendit, Edi Rama zhvilloi sot një mbledhedhje me këshillin Koordinues për Rajonin e Veriut në Velipojë. Burime nga mbledhja bëjnë me dije se gjatë takimit kryeministri ka dhënë porosi të prera për ...

Video/ Senida Mesi kryebashkiake e Shkodrës? Deputetja: Në mbledhje diskutuam për…
VELIPOJË Në fund të mbledhjes së kryeministrit Edi Rama me koordinatorët e veriut në Velipojë, deputetja Senida Mesi dha detaje shtesë për tematikat që janë diskutuar brenda mbledhjes. Ajo u pyet nga gazetarët për ...
Medial | 20-Sep-2019 14:03
VELIPOJË Në fund të mbledhjes së kryeministrit Edi Rama me koordinatorët e veriut në Velipojë, deputetja Senida Mesi dha detaje shtesë për tematikat që janë diskutuar brenda mbledhjes. Ajo u pyet nga gazetarët për ...

Rama pritet në Velipojë nga Tom Doshi dhe Mark Babani
Kryeministri Rama ka mbledhur për herë të dytë brenda një muaji kryebashkiakët dhe deputetët e rajonit të Veriut. Në mbledhjen që u mbajt në një hotel në Velipojë do të diskutohet per rezultatet e 2 grupeve të punës të ...
Respublica | 20-Sep-2019 13:54
Kryeministri Rama ka mbledhur për herë të dytë brenda një muaji kryebashkiakët dhe deputetët e rajonit të Veriut. Në mbledhjen që u mbajt në një hotel në Velipojë do të diskutohet per rezultatet e 2 grupeve të punës të ...

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 13:12
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...

Rama “furtunë” në Shkodër, 80% e drejtorëve rajonalë do largohen
Tre orë ka zgjatur takimi i kryeministrit Edi Rama me Këshillin Koordinues të veriut që u zhvillua në Velipojë. Vizion Plus mëson se gjatë mbledhjes kreu I qeverisë bëri me dije se do të largohen nga detyra 80% e ...
Medial | 20-Sep-2019 13:23
Tre orë ka zgjatur takimi i kryeministrit Edi Rama me Këshillin Koordinues të veriut që u zhvillua në Velipojë. Vizion Plus mëson se gjatë mbledhjes kreu I qeverisë bëri me dije se do të largohen nga detyra 80% e ...

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...
EkonomiaOnline | 20-Sep-2019 13:23
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...
Zeri | 20-Sep-2019 13:16
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...

Takim me Këshillin Koordinues për veriun, Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha ...
Klan Kosova | 20-Sep-2019 13:14
Kryeministri Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha ...

Takim me Këshillin Koordinues për veriun, Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun.
Top Channel | 20-Sep-2019 12:36
Kryeministri Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun.

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha bashkitë e qarkut Shkodër do të ketë vlerësim performance të institucioneve me varësi nga qendra. ...
Lajminet | 20-Sep-2019 13:12
Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha bashkitë e qarkut Shkodër do të ketë vlerësim performance të institucioneve me varësi nga qendra. ...

Rama nis “furtunën” nga Shkodra, pritet të largohen 80% e drejtorëve rajonalë
VELIPOJË Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot në Velipoje koordinatorët e Veriut, ndërsa të pranishëm janë edhe ministri Sandër Lleshaj, Senida Mesi, kryetari i bashkisë Lezhë dhe deputet të PS-së . Gazetari i ...
BalkanWeb | 20-Sep-2019 12:28
VELIPOJË Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot në Velipoje koordinatorët e Veriut, ndërsa të pranishëm janë edhe ministri Sandër Lleshaj, Senida Mesi, kryetari i bashkisë Lezhë dhe deputet të PS-së . Gazetari i ...

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun.
Kosova Press | 20-Sep-2019 13:10
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun.

Takimi me koordinatorët e veriut, porosia e Ramës: 80% e drejtorëve do të ikin
Teksa po zhillohet mbledhja mes kryeministrit Edi Rama dhe koordinatorëve të Partisë Socialiste të rajonit të veriut në Velipojë, burime jozyrtare bëjnë me dije se një prej temave që po diskutohet është largimi nga ...
Lapsi | 20-Sep-2019 12:48
Teksa po zhillohet mbledhja mes kryeministrit Edi Rama dhe koordinatorëve të Partisë Socialiste të rajonit të veriut në Velipojë, burime jozyrtare bëjnë me dije se një prej temave që po diskutohet është largimi nga ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved