ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 20:42

“80% e drejtorëve do ikin”, porositë e Ramës për bashkitë e Qarkut Shkodër

“80% e drejtorëve do ikin”, porositë e Ramës për bashkitë e Qarkut Shkodër
Kryeministri i vendit, Edi Rama zhvilloi sot një mbledhedhje me këshillin Koordinues për Rajonin e Veriut në Velipojë. Burime nga mbledhja bëjnë me dije se gjatë takimit kryeministri ka dhënë porosi të prera për ...
GazetaTema | 20-Sep-2019 13:04
Kryeministri i vendit, Edi Rama zhvilloi sot një mbledhedhje me këshillin Koordinues për Rajonin e Veriut në Velipojë. Burime nga mbledhja bëjnë me dije se gjatë takimit kryeministri ka dhënë porosi të prera për ...

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 13:12
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...

Takim me Këshillin Koordinues për veriun, Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun.
Top Channel | 20-Sep-2019 12:36
Kryeministri Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun.

Rama nis “furtunën” nga Shkodra, pritet të largohen 80% e drejtorëve rajonalë
VELIPOJË Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot në Velipoje koordinatorët e Veriut, ndërsa të pranishëm janë edhe ministri Sandër Lleshaj, Senida Mesi, kryetari i bashkisë Lezhë dhe deputet të PS-së . Gazetari i ...
BalkanWeb | 20-Sep-2019 12:28
VELIPOJË Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot në Velipoje koordinatorët e Veriut, ndërsa të pranishëm janë edhe ministri Sandër Lleshaj, Senida Mesi, kryetari i bashkisë Lezhë dhe deputet të PS-së . Gazetari i ...

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...
Zeri | 20-Sep-2019 13:16
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...

Takim me Këshillin Koordinues për veriun, Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha ...
Klan Kosova | 20-Sep-2019 13:14
Kryeministri Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha ...

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha bashkitë e qarkut Shkodër do të ketë vlerësim performance të institucioneve me varësi nga qendra. ...
Lajminet | 20-Sep-2019 13:12
Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha bashkitë e qarkut Shkodër do të ketë vlerësim performance të institucioneve me varësi nga qendra. ...

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun.
Kosova Press | 20-Sep-2019 13:10
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun.

Furtunë shkarkimesh, Pjerin Ndreu ‘shtrëngon rripin’: Në katër vite kursejmë rreth 5 milionë euro (Kush rrezikon të hiqet nga puna?)
Postuar: 20/09/2019 - 13:05 30 % e punonjësve të Bashkisë Lezhë do të largohen nga puna, duke nisur nga maji janar i vitit që vjen. Struktura e re e përgatitur nga drejtuesit e Bashkisë dhe që u miratua nga Këshilli ...
Sot.Al | 20-Sep-2019 13:05
Postuar: 20/09/2019 - 13:05 30 % e punonjësve të Bashkisë Lezhë do të largohen nga puna, duke nisur nga maji janar i vitit që vjen. Struktura e re e përgatitur nga drejtuesit e Bashkisë dhe që u miratua nga Këshilli ...

Takimi me koordinatorët e veriut, porosia e Ramës: 80% e drejtorëve do të ikin
Teksa po zhillohet mbledhja mes kryeministrit Edi Rama dhe koordinatorëve të Partisë Socialiste të rajonit të veriut në Velipojë, burime jozyrtare bëjnë me dije se një prej temave që po diskutohet është largimi nga ...
Lapsi | 20-Sep-2019 12:48
Teksa po zhillohet mbledhja mes kryeministrit Edi Rama dhe koordinatorëve të Partisë Socialiste të rajonit të veriut në Velipojë, burime jozyrtare bëjnë me dije se një prej temave që po diskutohet është largimi nga ...

Këshilli Koordinues për veriun, Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha ...
Gazeta Dita | 20-Sep-2019 12:54
Kryeministri Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha ...

Rama bën “raprezalje” në Shkodër, 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri Rama ndodhet këtë të premte në Velipojë për një takim me drejtuesit politikë të qarqeve veriore të vendit. Mësohet se kryeministri i ka kërkuar prerë drejtuesve politike në qarkun e Shkodrës që të largojnë ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 12:52
Kryeministri Rama ndodhet këtë të premte në Velipojë për një takim me drejtuesit politikë të qarqeve veriore të vendit. Mësohet se kryeministri i ka kërkuar prerë drejtuesve politike në qarkun e Shkodrës që të largojnë ...

“80% e drejtorëve burra të largohen”, zbardhet takimi i Ramës me koordinatorët në Shkodër, 4 prej tyre japin dorëheqjen
Zbardhen detaje nga mbledhja e kryeministrit Edi Rama me Këshillin Koordinues për Rajonin e Veriut në Shkodër. Rama ka urdhëruar që 80% e drejtorëve rajonale të japin dorëheqjen, ndërsa katër prej tyre e kanë paraqitur ...
Politiko | 20-Sep-2019 12:40
Zbardhen detaje nga mbledhja e kryeministrit Edi Rama me Këshillin Koordinues për Rajonin e Veriut në Shkodër. Rama ka urdhëruar që 80% e drejtorëve rajonale të japin dorëheqjen, ndërsa katër prej tyre e kanë paraqitur ...

Edicioni tretë i Bienales Ndërkombëtare sjell 400 kryevepra arti në kryeqytet
Nëse ju pëlqen arti, mos e humbni mundësinë ta shikoni Tiranën nën magjinë e akuarelit. Pas dy edicioneve shumë të suksesshme të viteve të kaluara, Rikthehet në Tiranë Bienalja e tretë Ndërkombëtare e Akuarelit. 400 ...
ABCNews | 20-Sep-2019 11:30
Nëse ju pëlqen arti, mos e humbni mundësinë ta shikoni Tiranën nën magjinë e akuarelit. Pas dy edicioneve shumë të suksesshme të viteve të kaluara, Rikthehet në Tiranë Bienalja e tretë Ndërkombëtare e Akuarelit. 400 ...

Rama mbledhje të jashtëzakonshme në Velipojë, 4 drejtorë japin dorëheqjen (EMRAT)
Postuar: 20/09/2019 - 12:13 Kreu i qeverisë Edi Rama mblodhi sot në një takim Këshillin Koordinues për Rajonin e Veriut. Në mbledhje morën pjesë ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj i cili është njëkohësisht edhe ...
Sot.Al | 20-Sep-2019 12:15
Postuar: 20/09/2019 - 12:13 Kreu i qeverisë Edi Rama mblodhi sot në një takim Këshillin Koordinues për Rajonin e Veriut. Në mbledhje morën pjesë ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj i cili është njëkohësisht edhe ...

Organizimi i PS në Shkodër, Rama mbledh në Velipojë koordinatorët e Veriut
Kryeministri dhe kreu socialist Edi Rama ka mbledhur sot koordinatorët politikë të 4 qarqeve veriore në një takim në Velipojë. Rama ka marre vetë edhe detyrën e koordinatorit politik për 4 qarqet e veriut të vendit. Në ...
ABCNews | 20-Sep-2019 11:08
Kryeministri dhe kreu socialist Edi Rama ka mbledhur sot koordinatorët politikë të 4 qarqeve veriore në një takim në Velipojë. Rama ka marre vetë edhe detyrën e koordinatorit politik për 4 qarqet e veriut të vendit. Në ...

Rama mbledh koordinatorët e veriut në Velipojë, në takim Lleshaj, Sterkaj dhe Tom Doshi
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka mbledhur sot këshillin Koordinues për Rajonin e Veriut në Velipojë. Në mbledhje do të marrë pjesë edhe ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i cili njëherësh dhe koordinator politik i ...
GazetaTema | 20-Sep-2019 10:54
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka mbledhur sot këshillin Koordinues për Rajonin e Veriut në Velipojë. Në mbledhje do të marrë pjesë edhe ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i cili njëherësh dhe koordinator politik i ...

Rama mbledh “gjeneralët” e Veriut në Velipojë, në takimin mes socialistëve dhe Tom Doshi
Kryeministri Edi Rama është zhvendosur në Velipojë, atje ku ka thërritur një takim me drejtuesit kryesorë politikë të pjesës veriore të vendit. Në takim Rama ka thërritur Ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj, deputetët ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 11:27
Kryeministri Edi Rama është zhvendosur në Velipojë, atje ku ka thërritur një takim me drejtuesit kryesorë politikë të pjesës veriore të vendit. Në takim Rama ka thërritur Ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj, deputetët ...

Rama në Velipojë, takim me Këshillin Koordinues për veriun (VIDEO)
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka mbërritur në Velipojë aty ku do zhvillojë një takim me Këshillin koordinues për veriun. Të pranishëm janë deputetë të qarkut të Shkodrës dhe Lezhës si dhe ministri Sandër Lleshaj.
Klan Kosova | 20-Sep-2019 10:58
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka mbërritur në Velipojë aty ku do zhvillojë një takim me Këshillin koordinues për veriun. Të pranishëm janë deputetë të qarkut të Shkodrës dhe Lezhës si dhe ministri Sandër Lleshaj.

Rama mbledh koordinatorët e veriut në Velipojë, mes tyre Lleshaj dhe Doshi
Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Velipojë, ku pritet të zhvillojë një mbledhje me Këshillin koordinues të Partisë Socialiste për Rajonin e Veriut. Mësohet se në këtë mbledhje do të mërrë pjesë edhe ministri i ...
Lapsi | 20-Sep-2019 10:54
Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Velipojë, ku pritet të zhvillojë një mbledhje me Këshillin koordinues të Partisë Socialiste për Rajonin e Veriut. Mësohet se në këtë mbledhje do të mërrë pjesë edhe ministri i ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved