ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 02:44

Prokuroria kërkon paraburgim për gjykatësin Sali Berisha, Policia tregon se çka gjeti në banesën e tij

Prokuroria kërkon paraburgim për gjykatësin Sali Berisha, Policia tregon se çka gjeti në banesën e tij
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), do të kërkojë 30 ditë paraburgim ndaj gjykatësit të Gjykatës Themelore në Pejë, Sali Berisha, i arrestuar një ditë më parë nën dyshimet se ka kryer veprën penale të ...
Medial | 20-Sep-2019 13:21
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), do të kërkojë 30 ditë paraburgim ndaj gjykatësit të Gjykatës Themelore në Pejë, Sali Berisha, i arrestuar një ditë më parë nën dyshimet se ka kryer veprën penale të ...

Prokuroria kërkon paraburgim për gjykatësin Sali Berisha, Policia tregon se çka gjeti në banesën e tij
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), do të kërkojë 30 ditë paraburgim ndaj gjykatësit të Gjykatës Themelore në Pejë, Sali Berisha, i arrestuar një ditë më parë nën dyshimet se ka kryer veprën penale të ...
Arbresh | 20-Sep-2019 13:16
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), do të kërkojë 30 ditë paraburgim ndaj gjykatësit të Gjykatës Themelore në Pejë, Sali Berisha, i arrestuar një ditë më parë nën dyshimet se ka kryer veprën penale të ...

Prokuroria kërkon paraburgim për gjykatësin Sali Berisha, Policia tregon se çka gjeti në banesën e tij
Prokurori i rastit, Blerim Isufaj, ka thënë për “Betimi për Drejtësi” se kërkesën për masën e paraburgimit, ende nuk e ka dorëzuar në gjykatë, mirëpo sipas tij, në të do të përfshihet propozimi për caktimin e ...
Lajminet | 20-Sep-2019 13:03
Prokurori i rastit, Blerim Isufaj, ka thënë për “Betimi për Drejtësi” se kërkesën për masën e paraburgimit, ende nuk e ka dorëzuar në gjykatë, mirëpo sipas tij, në të do të përfshihet propozimi për caktimin e ...

Prokuroria kërkon paraburgim për gjykatësin Sali Berisha, Policia tregon se çka gjeti në banesën e tij
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), do të kërkojë 30 ditë paraburgim ndaj gjykatësit të Gjykatës Themelore në Pejë, Sali Berisha, i arrestuar një ditë më parë nën dyshimet se ka kryer veprën penale të ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 13:01
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), do të kërkojë 30 ditë paraburgim ndaj gjykatësit të Gjykatës Themelore në Pejë, Sali Berisha, i arrestuar një ditë më parë nën dyshimet se ka kryer veprën penale të ...

Policia tregon se çka sekuestroi nga Sali Berisha
Policia e Kosovës ka arrestuar gjyqtarin e Gjykatës Themelore në Pejë, Sali Berisha pasi dyshohet se ka kërkuar 6 mijë euro, në lidhje me çështjen penale të përmbyllur me aktgjykim kohë më parë. Drejtoria për Hetimin e ...
Medial | 20-Sep-2019 12:20
Policia e Kosovës ka arrestuar gjyqtarin e Gjykatës Themelore në Pejë, Sali Berisha pasi dyshohet se ka kërkuar 6 mijë euro, në lidhje me çështjen penale të përmbyllur me aktgjykim kohë më parë. Drejtoria për Hetimin e ...

Policia tregon se çka sekuestroi nga Sali Berisha
Policia e Kosovës ka arrestuar gjyqtarin e Gjykatës Themelore në Pejë, Sali Berisha pasi dyshohet se ka kërkuar 6 mijë euro, në lidhje me çështjen penale të përmbyllur me aktgjykim kohë më parë. Drejtoria për Hetimin e ...
Arbresh | 20-Sep-2019 12:12
Policia e Kosovës ka arrestuar gjyqtarin e Gjykatës Themelore në Pejë, Sali Berisha pasi dyshohet se ka kërkuar 6 mijë euro, në lidhje me çështjen penale të përmbyllur me aktgjykim kohë më parë. Drejtoria për Hetimin e ...

Policia tregon çka sekuestroi nga Sali Berisha, gjyqtarin nga Peja
Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për veprat ‘keqpërdorim i pozitës apo autoritetit zyrtar, ‘marrje e ryshfetit’ dhe ‘mbajtje në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar të armëve’. Më saktësisht ...
Gazeta Observer | 20-Sep-2019 12:06
Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për veprat ‘keqpërdorim i pozitës apo autoritetit zyrtar, ‘marrje e ryshfetit’ dhe ‘mbajtje në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar të armëve’. Më saktësisht ...

Arrestohet gjyqtari kosovar, kërkoi mijëra euro për një çështje penale
Policia e Kosovës ka arrestuar një gjyqtar pasi dyshohet se ka kërkuar gjashtëmijë euro, në lidhje me çështjen penale të përmbyllur me aktgjykim kohë më parë. Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, ...
Alsat-M | 20-Sep-2019 11:54
Policia e Kosovës ka arrestuar një gjyqtar pasi dyshohet se ka kërkuar gjashtëmijë euro, në lidhje me çështjen penale të përmbyllur me aktgjykim kohë më parë. Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, ...

Arrestohet gjykatësi që kërkoi 4 mijë euro ryshfet
Një person është arrestuar në Prishtinë pasi dyshohet për keqpërdorim të pozitës zyrtare dhe marrje të ryshfetit. Policia e Kosovës përmes një komunikate për medie ka njoftuar se i dyshuari është gjykatës ndërsa ka ...
Arbresh | 20-Sep-2019 11:52
Një person është arrestuar në Prishtinë pasi dyshohet për keqpërdorim të pozitës zyrtare dhe marrje të ryshfetit. Policia e Kosovës përmes një komunikate për medie ka njoftuar se i dyshuari është gjykatës ndërsa ka ...

Arrestohet gjyqtari i cili kërkoi gjashtë mijë euro për një vepër penale
Policia ka arrestuar sot një gjyqtar për veprat penale ‘keqpërdorim i pozitës apo autoritetit zyrtar, ‘marrje e ryshfetit’ dhe ‘mbajtje në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar të armëve’. Personi në fjalë ...
Klan Kosova | 20-Sep-2019 11:36
Policia ka arrestuar sot një gjyqtar për veprat penale ‘keqpërdorim i pozitës apo autoritetit zyrtar, ‘marrje e ryshfetit’ dhe ‘mbajtje në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar të armëve’. Personi në fjalë ...

Policia jep detaje për arrestimin e gjyqtarit
Policia e Kosovës ka arrestuar një gjyqtar pasi dyshohet se ka kërkuar gjashtëmijë euro, në lidhje me çështjen penale të përmbyllur me aktgjykim kohë më parë. Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, ...
Indeks Online | 20-Sep-2019 11:34
Policia e Kosovës ka arrestuar një gjyqtar pasi dyshohet se ka kërkuar gjashtëmijë euro, në lidhje me çështjen penale të përmbyllur me aktgjykim kohë më parë. Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, ...

Arrestohet një gjyqtar, kërkoi mijëra euro për një vepër penale
Policia e Kosovës ka arrestuar një gjyqtar pasi dyshohet se ka kërkuar gjashtëmijë euro, në lidhje me çështjen penale të përmbyllur me aktgjykim kohë më parë.
Kosova Press | 20-Sep-2019 11:30
Policia e Kosovës ka arrestuar një gjyqtar pasi dyshohet se ka kërkuar gjashtëmijë euro, në lidhje me çështjen penale të përmbyllur me aktgjykim kohë më parë.

Arrestimi i gjykatësit të Pejës, dyshohet se mori 6 mijë euro ryshfet për një çështje penale
Nga Policia përshkruhet se gjyqtari i arrestuar, ka marrë kundërligjshëm një shumë të parave deri në 6 mijë euro, për të mos vepruar në cilësinë e gjyqtarit, shkruan lajmui.net. “Drejtoria për Hetimin e Krimeve ...
Lajminet | 20-Sep-2019 11:25
Nga Policia përshkruhet se gjyqtari i arrestuar, ka marrë kundërligjshëm një shumë të parave deri në 6 mijë euro, për të mos vepruar në cilësinë e gjyqtarit, shkruan lajmui.net. “Drejtoria për Hetimin e Krimeve ...

Detaje nga arrestimi i gjyqtarit Sali Berisha në Pejë
Policia e Kosovës ka dhënë detaje rreth arrestimit të mbrëmshëm të gjyqtarit në Gjykatën Themelore të Pejës, Sali Berisha. Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, gjegjësisht Njësiti Rajonal për ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 11:25
Policia e Kosovës ka dhënë detaje rreth arrestimit të mbrëmshëm të gjyqtarit në Gjykatën Themelore të Pejës, Sali Berisha. Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, gjegjësisht Njësiti Rajonal për ...

Policia jep detaje për arrestimin e Sali Berishës
Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për veprat ‘keqpërdorim i pozitës apo autoritetit zyrtar, ‘marrje e ryshfetit’ dhe ‘mbajtje në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar të armëve’. Më saktësisht ...
InFokusi | 20-Sep-2019 11:25
Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për veprat ‘keqpërdorim i pozitës apo autoritetit zyrtar, ‘marrje e ryshfetit’ dhe ‘mbajtje në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar të armëve’. Më saktësisht ...

Arrestohet Sali Berisha në Pejë
Policia e Krimeve Ekonomike e ka arrestuar gjykatësin e Gjykatës Themelore në Pejë, Sali Berisha, nën dyshimet se ka kryer veprën penale të keqpërdorimit të detyrës zyrtare.
Top Channel | 19-Sep-2019 22:05
Policia e Krimeve Ekonomike e ka arrestuar gjykatësin e Gjykatës Themelore në Pejë, Sali Berisha, nën dyshimet se ka kryer veprën penale të keqpërdorimit të detyrës zyrtare.

Arrestohet për transport ilegal të druve
Raportohet se nga njësiti policor në Lluzhan është ndalur automjeti transportues që drejtohej nga një i dyshuar.
Kosova Press | 10-Sep-2019 11:28
Raportohet se nga njësiti policor në Lluzhan është ndalur automjeti transportues që drejtohej nga një i dyshuar.

Dyshohet për marrje rryshfeti gjykatësi në Pejë, Sali Berisha
Gjykatësi i Gjykatës Themelore në Pejë, Sali Berisha i cili është arrestuar dje nga Policia , dyshohet të te ketë kryer veprën penale “marrje ryshfeti”, për ndërhyrjen në një rast gjyqsësor, kanë bërë të ditur për ...
Indeks Online | 20-Sep-2019 09:30
Gjykatësi i Gjykatës Themelore në Pejë, Sali Berisha i cili është arrestuar dje nga Policia , dyshohet të te ketë kryer veprën penale “marrje ryshfeti”, për ndërhyrjen në një rast gjyqsësor, kanë bërë të ditur për ...

Arrestohet për shpërdorim detyre Sali Berisha
Arrestohet Sali Berisha, gjyqtar në Gjykatën e Shkallës së Parë (Themelore) të Pejës. Sali Berisha, koincidon me emrin e njëjtë të ish kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha. Arrestimin e gjykatësit Berisha e ka ...
PortaliOnline | 20-Sep-2019 08:26
Arrestohet Sali Berisha, gjyqtar në Gjykatën e Shkallës së Parë (Themelore) të Pejës. Sali Berisha, koincidon me emrin e njëjtë të ish kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha. Arrestimin e gjykatësit Berisha e ka ...

Arrestohet gjykatësi Sali Berisha, dyshohet për keqpërdorim detyre
Policia ka arrestuar gjykatësin e Gjykatës Themelore në Pejë, Sali Berisha. Ai dyshohet se ka kryer veprën penale të keqpërdorimit të detyrës zyrtare. Arrestimin e Berishës e ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësi i ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 22:48
Policia ka arrestuar gjykatësin e Gjykatës Themelore në Pejë, Sali Berisha. Ai dyshohet se ka kryer veprën penale të keqpërdorimit të detyrës zyrtare. Arrestimin e Berishës e ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësi i ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved