ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 16:42

VIDEO/ Stuhia në Durrës, shihni si hyn uji i detit brenda lokalit

VIDEO/ Stuhia në Durrës, shihni si hyn uji i detit brenda lokalit
DURRËS Pas ditësh të tëra me temperatura të larta, duket se vjeshta ka ardhur zyrtarisht. Temperaturat kanë rënë ndjeshëm por ndërkohë ndryshimi i tyre është shoqëruar me erë të fortë pothuajse në të gjithë vendin dhe ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 19:04
DURRËS Pas ditësh të tëra me temperatura të larta, duket se vjeshta ka ardhur zyrtarisht. Temperaturat kanë rënë ndjeshëm por ndërkohë ndryshimi i tyre është shoqëruar me erë të fortë pothuajse në të gjithë vendin dhe ...

Video/ Erë e fortë dhe shi në Fier. Moti i keq përfshin të gjithë vendin
Qyteti i Fierit është përfshirë pasditen e sotme nga era e fortë dhe shiu.
Top Channel | 19-Sep-2019 17:34
Qyteti i Fierit është përfshirë pasditen e sotme nga era e fortë dhe shiu.

Parashikimi i motit për sot, 19 shtator 2019
Pjesa e dyte dites vijon me kthjellime dhe vranesira te shpeshta ne bregdet dhe zonen e ulet duke lene me rrebeshe afat-shkurtra shiu te gjithe zonen malore te Shqiperise. Temperaturat e ajrit do te ulen serish ne ...
ikub.al | 19-Sep-2019 08:44
Pjesa e dyte dites vijon me kthjellime dhe vranesira te shpeshta ne bregdet dhe zonen e ulet duke lene me rrebeshe afat-shkurtra shiu te gjithe zonen malore te Shqiperise. Temperaturat e ajrit do te ulen serish ne ...

Moti i keq përfshin gjithë vendin, stuhi e fortë, rrëzohen pemë. Sinoptikanët paralajmërojnë se…
Moti i keq do të përfshijë të gjithë vendin pasditen e kësaj të enjteje. Siç parashikuan edhe meteorologët, dita e sotme, sjell rrebeshe shiu ne te gjithe vendin, me te dukshme ne zonat jugore-juglindore. Sakaq, kanë ...
Telegraf | 19-Sep-2019 16:21
Moti i keq do të përfshijë të gjithë vendin pasditen e kësaj të enjteje. Siç parashikuan edhe meteorologët, dita e sotme, sjell rrebeshe shiu ne te gjithe vendin, me te dukshme ne zonat jugore-juglindore. Sakaq, kanë ...

Rebeshe shiu thuajse në të gjithë territorin e vendin: Sot mos dilni pa çadër nga shtëpia
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do të shtohen gjatë pasdites të cilat do të sjellin rebeshe shiu thuajse në të gjithë territorin e vendin. Sipas Meteoalb, ...
GazetaTema | 19-Sep-2019 09:10
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do të shtohen gjatë pasdites të cilat do të sjellin rebeshe shiu thuajse në të gjithë territorin e vendin. Sipas Meteoalb, ...

Rrebeshe shiu dhe stuhi ere, moti i keq shkakton kaos në vend
Sikurse u paralajmërua prej pak ditësh, moti i keq ka përfshirë ditën e sotme të gjithë vendin. Situata nga rreshjet e dendura edhe era e furishme është paraqitur veçanërisht problematike në qytetin e Korçës, ku në ...
Lapsi | 19-Sep-2019 18:21
Sikurse u paralajmërua prej pak ditësh, moti i keq ka përfshirë ditën e sotme të gjithë vendin. Situata nga rreshjet e dendura edhe era e furishme është paraqitur veçanërisht problematike në qytetin e Korçës, ku në ...

Pemë të rrëzuara dhe ndërprerje të energjisë, reshjet shkaktojnë probleme në Fier
Një stuhi që zgjati vetëm 30 minuta shkaktoi ndërprerjen e energjisë për disa fshatra dhe rrëzoi disa pemë në rrugët kryesore në Fier. Gjithashtu, si pasojë e motit të keq u shkaktuan edhe dëme të shumta materiale. ...
ABCNews | 19-Sep-2019 17:40
Një stuhi që zgjati vetëm 30 minuta shkaktoi ndërprerjen e energjisë për disa fshatra dhe rrëzoi disa pemë në rrugët kryesore në Fier. Gjithashtu, si pasojë e motit të keq u shkaktuan edhe dëme të shumta materiale. ...

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do të shtohen gjatë pasdites të cilat do të sjellin rebeshe shiu thuajse në të gjithë territorin e vendin.
Top Channel | 19-Sep-2019 07:52
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do të shtohen gjatë pasdites të cilat do të sjellin rebeshe shiu thuajse në të gjithë territorin e vendin.

Parashikimi i motit për ditët e ardhshme
Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi rajon, po sjell nga veriu i kontinentit masa të ftohta ajrore, që ditëve në vijim do të zbresin ndjeshëm temperaturat nën vlera mesatare. Ditën e enjte orëve të pasdites ...
Arbresh | 20-Sep-2019 00:40
Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi rajon, po sjell nga veriu i kontinentit masa të ftohta ajrore, që ditëve në vijim do të zbresin ndjeshëm temperaturat nën vlera mesatare. Ditën e enjte orëve të pasdites ...

Ulen temperaturat, sot priten reshje shiu
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së sotme mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët, me kushte edhe për reshje shiu. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-10 gradë Celsius, ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 10:03
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së sotme mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët, me kushte edhe për reshje shiu. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-10 gradë Celsius, ...

Parashikimi i motit për ditët e ardhshme
Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi rajon, po sjell nga veriu i kontinentit masa të ftohta ajrore, që ditëve në vijim do të zbresin ndjeshëm temperaturat nën vlera mesatare. Ditën e enjte orëve të pasdites ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 00:10
Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi rajon, po sjell nga veriu i kontinentit masa të ftohta ajrore, që ditëve në vijim do të zbresin ndjeshëm temperaturat nën vlera mesatare. Ditën e enjte orëve të pasdites ...

Vazhdon rënia e temperaturave, ky do të jetë moti për dy ditët e ardhshme
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme temperaturat minimale do të arrijnë në 3 gradë Celsius. “Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të jenë ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 00:04
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme temperaturat minimale do të arrijnë në 3 gradë Celsius. “Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të jenë ...

Mot me diell, por i ftohtë
Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ftohtë me vranësira të vogla. Do të fryjë erë e lehtë, me drejtim të ndryshueshëm. Temperaturat minimale do të lëvizin nga minus një deri në minus tetë, ndërsa ato ...
Shenja | 19-Jan-2016 11:17
Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ftohtë me vranësira të vogla. Do të fryjë erë e lehtë, me drejtim të ndryshueshëm. Temperaturat minimale do të lëvizin nga minus një deri në minus tetë, ndërsa ato ...

?Vazhdon rënia e temperaturave në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme temperaturat minimale do të arrijnë në 3 gradë Celsius. “Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të jenë ...
Indeks Online | 19-Sep-2019 23:58
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme temperaturat minimale do të arrijnë në 3 gradë Celsius. “Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të jenë ...

Troket vjeshta, këto janë temperaturat për nesër e pasnesër
“Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të jenë tipike vjeshtore, ato do të lëvizin ndërmjet 3-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-20 gradë ...
Lajminet | 19-Sep-2019 23:54
“Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të jenë tipike vjeshtore, ato do të lëvizin ndërmjet 3-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-20 gradë ...

?Vazhdon rënia e temperaturave
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme temperaturat minimale do të arrijnë në 3 gradë Celsius.
Kosova Press | 19-Sep-2019 23:48
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme temperaturat minimale do të arrijnë në 3 gradë Celsius.

Deti nuk “kursen” as restorantin në Durrës
Pas ditësh të tëra me temperatura të larta, duket se vjeshta ka ardhur zyrtarisht. Temperaturat kanë rënë ndjeshëm por ndërkohë ndryshimi i tyre është shoqëruar me erë të fortë pothuajse në të gjithë vendin dhe më pas ...
Gazeta Express | 19-Sep-2019 20:25
Pas ditësh të tëra me temperatura të larta, duket se vjeshta ka ardhur zyrtarisht. Temperaturat kanë rënë ndjeshëm por ndërkohë ndryshimi i tyre është shoqëruar me erë të fortë pothuajse në të gjithë vendin dhe më pas ...

Moti i keq në Korçë, kabulli i tensionit të lartë bie mbi makinë
Dita e sotme është karakterizuar nga një mot i paqëndrueshëm dhe me temperatura të ulëta. Për pasojë nuk kanë munguar edhe reshjet e shiut në shumë zona të vendit, të cilat kanë sjellë edhe probleme në disa qytete. ...
Lexo | 19-Sep-2019 18:33
Dita e sotme është karakterizuar nga një mot i paqëndrueshëm dhe me temperatura të ulëta. Për pasojë nuk kanë munguar edhe reshjet e shiut në shumë zona të vendit, të cilat kanë sjellë edhe probleme në disa qytete. ...

Kthesa e befasishme e motit! Çfarë do të ndodhë me kohën në orët në vijim
Postuar: 19/09/2019 - 18:30 Edhe pse paraditja ishte me diell dhe e nxehtë, mesdita duket se ka sjellë reshjet e shiut. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, shirat kanë nisur fillimit në Shkodër dhe Korçë. Më poshtë ...
Sot.Al | 19-Sep-2019 18:32
Postuar: 19/09/2019 - 18:30 Edhe pse paraditja ishte me diell dhe e nxehtë, mesdita duket se ka sjellë reshjet e shiut. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, shirat kanë nisur fillimit në Shkodër dhe Korçë. Më poshtë ...

Era e fortë dhe reshjet godasin qytetin e Fierit
Erëra të forta dhe reshje të furishme shiu, kanë përfshirë qytetin e Fierit pasditen e sotme. Qyteti është pushtuar nga erëra me shpejtësi shumë të lartë. Në rrugë ka kaos, si dhe kanë rënë peme të thyera. Në pothuajse ...
Alsat-M | 19-Sep-2019 17:51
Erëra të forta dhe reshje të furishme shiu, kanë përfshirë qytetin e Fierit pasditen e sotme. Qyteti është pushtuar nga erëra me shpejtësi shumë të lartë. Në rrugë ka kaos, si dhe kanë rënë peme të thyera. Në pothuajse ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved