ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 12:58

Veseli shpreh ngushëllime për ndarjen nga jeta të gazetares Ardita Sylejmani

Veseli shpreh ngushëllime për ndarjen nga jeta të gazetares Ardita Sylejmani
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka ngushëlluar familjarët e gazetares Ardita Sylejmani, stafin e RTK-së dhe gjithë komunitetin e gazetarëve, me rastin e vdekjes së gazetares së njohur të ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 08:26
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka ngushëlluar familjarët e gazetares Ardita Sylejmani, stafin e RTK-së dhe gjithë komunitetin e gazetarëve, me rastin e vdekjes së gazetares së njohur të ...

PREKËSE/ Me zë të dridhur e sy të përlotur, gazetarja jep lajmin e ndarjes nga jeta të koleges
Lajmi i djeshëm tragjik për ndarjen nga jeta të gazetares Ardita Sylejmani-Bllaca, për shkak të komplikacioneve pas lindjes së vajzës ka prekur mbarë opinionin publik. 32-vjeçarja prej vitesh ishte gazetare pranë Radio ...
Bordo | 20-Sep-2019 10:34
Lajmi i djeshëm tragjik për ndarjen nga jeta të gazetares Ardita Sylejmani-Bllaca, për shkak të komplikacioneve pas lindjes së vajzës ka prekur mbarë opinionin publik. 32-vjeçarja prej vitesh ishte gazetare pranë Radio ...

VIDEO/ Gazetarja e RTK përlotet kur jep lajmin tragjik për kolegen e saj
Spikerja e lajmeve e RTK-së në Kosovë, Edona Musa nuk ka arritur që të mbajë dot lotët në momentin e dhënies së lajmit për ndarjen nga jeta të koleges Ardita Sylejmani e cila ndërroi jetë në Budapest të Hungarisë gjatë ...
Lapsi | 19-Sep-2019 20:29
Spikerja e lajmeve e RTK-së në Kosovë, Edona Musa nuk ka arritur që të mbajë dot lotët në momentin e dhënies së lajmit për ndarjen nga jeta të koleges Ardita Sylejmani e cila ndërroi jetë në Budapest të Hungarisë gjatë ...

Veseli shpreh ngushëllime për ndarjen nga jeta të gazetares Ardita Sylejmani
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka ngushëlluar familjarët e gazetares Ardita Sylejmani, stafin e RTK-së dhe gjithë komunitetin e gazetarëve, me rastin e vdekjes së gazetares së njohur të ...
Gazeta Observer | 20-Sep-2019 10:24
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka ngushëlluar familjarët e gazetares Ardita Sylejmani, stafin e RTK-së dhe gjithë komunitetin e gazetarëve, me rastin e vdekjes së gazetares së njohur të ...

Veseli shpreh ngushëllime për ndarjen nga jeta të gazetares Ardita Sylejmani
“I hidhur ishte lajmi për vdekjen e gazetares Ardita Sylejmani. Ikja e saj kaq e hershme, përveç dhembjes së madhe në familje dhe te kolegët e saj, lë një boshllëk të madh edhe në gazetarinë televizive të Kosovës. Puna ...
Lajminet | 20-Sep-2019 08:55
“I hidhur ishte lajmi për vdekjen e gazetares Ardita Sylejmani. Ikja e saj kaq e hershme, përveç dhembjes së madhe në familje dhe te kolegët e saj, lë një boshllëk të madh edhe në gazetarinë televizive të Kosovës. Puna ...

Veseli shpreh ngushëllime për ndarjen nga jeta të gazetares Ardita Sylejmani
Kryetari në detyrë i Kuvendit, Kadri Veseli, ka ngushëlluar familjarët e gazetares Ardita Sylejmani, stafin e RTK-së dhe gjithë komunitetin e gazetarëve, me rastin e vdekjes së gazetares së njohur të televizionit ...
Medial | 20-Sep-2019 08:47
Kryetari në detyrë i Kuvendit, Kadri Veseli, ka ngushëlluar familjarët e gazetares Ardita Sylejmani, stafin e RTK-së dhe gjithë komunitetin e gazetarëve, me rastin e vdekjes së gazetares së njohur të televizionit ...

E rëndë, ndahet nga jeta gazetarja shqiptare
Gazetarja shqiptare 32 vjeça nga Gjilani Ardita Sylejmani, ka humbur jetën në Hungari. 32 vjeçare gazetarja e RTK-së, dyshohet se ka humbur jetën lindjes së fëmijës, duke bërë që të lërë jetim 3 fëmijë dhe vajzën e ...
VizionPlus | 19-Sep-2019 17:14
Gazetarja shqiptare 32 vjeça nga Gjilani Ardita Sylejmani, ka humbur jetën në Hungari. 32 vjeçare gazetarja e RTK-së, dyshohet se ka humbur jetën lindjes së fëmijës, duke bërë që të lërë jetim 3 fëmijë dhe vajzën e ...

Veseli shpreh ngushëllime për ndarjen nga jeta të gazetares Sylejmani
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka ngushëlluar familjarët e gazetares Ardita Sylejmani, stafin e RTK-së dhe gjithë komunitetin e gazetarëve, me rastin e vdekjes së gazetares së njohur të ...
InFokusi | 20-Sep-2019 08:37
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka ngushëlluar familjarët e gazetares Ardita Sylejmani, stafin e RTK-së dhe gjithë komunitetin e gazetarëve, me rastin e vdekjes së gazetares së njohur të ...

Veseli shpreh ngushëllime për ndarjen nga jeta të gazetares Ardita Sylejmani
Kryetari në detyrë i Kuvendit, Kadri Veseli, ka ngushëlluar familjarët e gazetares Ardita Sylejmani, stafin e RTK-së dhe gjithë komunitetin e gazetarëve, me rastin e vdekjes së gazetares së njohur të televizionit ...
Klan Kosova | 20-Sep-2019 08:35
Kryetari në detyrë i Kuvendit, Kadri Veseli, ka ngushëlluar familjarët e gazetares Ardita Sylejmani, stafin e RTK-së dhe gjithë komunitetin e gazetarëve, me rastin e vdekjes së gazetares së njohur të televizionit ...

Ndërron jetë gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani
Gjatë ditës së sotme, në moshën 33-vjeçare, ka vdekur gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani. Mësohet se gazetarja Sylejmani ka vdekur në kryeqytetin hungarez, Budapest, dhe se vdekja ka ndodhur gjatë procesit të lindjes. ...
IliriaNews | 20-Sep-2019 08:33
Gjatë ditës së sotme, në moshën 33-vjeçare, ka vdekur gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani. Mësohet se gazetarja Sylejmani ka vdekur në kryeqytetin hungarez, Budapest, dhe se vdekja ka ndodhur gjatë procesit të lindjes. ...

Veseli shpreh ngushëllime për ndarjen nga jeta të gazetares Ardita Sylejmani
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka ngushëlluar familjarët e gazetares Ardita Sylejmani, stafin e RTK-së dhe gjithë komunitetin e gazetarëve, me rastin e vdekjes së gazetares së njohur të ...
EkonomiaOnline | 20-Sep-2019 08:30
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka ngushëlluar familjarët e gazetares Ardita Sylejmani, stafin e RTK-së dhe gjithë komunitetin e gazetarëve, me rastin e vdekjes së gazetares së njohur të ...

Veseli shpreh ngushëllime për ndarjen nga jeta të gazetares Ardita Sylejmani
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka ngushëlluar familjarët e gazetares Ardita Sylejmani, stafin e RTK-së dhe gjithë komunitetin e gazetarëve, me rastin e vdekjes së gazetares së njohur të ...
Arbresh | 20-Sep-2019 08:28
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka ngushëlluar familjarët e gazetares Ardita Sylejmani, stafin e RTK-së dhe gjithë komunitetin e gazetarëve, me rastin e vdekjes së gazetares së njohur të ...

Ndërron jetë gazetarja Ardita Sylejmani
Gjatë ditës së sotme, në moshën 33-vjeçare, ka vdekur gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani. Mësohet se gazetarja Sylejmani ka vdekur në kryeqytetin hungarez, Budapest, dhe se vdekja ka ndodhur gjatë procesit të lindjes. ...
Arbresh | 20-Sep-2019 00:06
Gjatë ditës së sotme, në moshën 33-vjeçare, ka vdekur gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani. Mësohet se gazetarja Sylejmani ka vdekur në kryeqytetin hungarez, Budapest, dhe se vdekja ka ndodhur gjatë procesit të lindjes. ...

Ndërron jetë gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani
Gjatë ditës së sotme, në moshën 33-vjeçare, ka vdekur gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani. Mësohet se gazetarja Sylejmani ka vdekur në kryeqytetin hungarez, Budapest, dhe se vdekja ka ndodhur gjatë procesit të lindjes. ...
Alsat-M | 19-Sep-2019 22:48
Gjatë ditës së sotme, në moshën 33-vjeçare, ka vdekur gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani. Mësohet se gazetarja Sylejmani ka vdekur në kryeqytetin hungarez, Budapest, dhe se vdekja ka ndodhur gjatë procesit të lindjes. ...

E dhimbshme: Momenti kur moderatorja e RTK-së jep lajmin për vdekjen e koleges (VIDEO)
Gjatë ditës së sotme, në moshën 33-vjeçare, ka vdekur gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani. Mësohet se gazetarja Sylejmani ka vdekur në kryeqytetin hungarez, Budapest, dhe se vdekja ka ndodhur gjatë procesit të lindjes. ...
TetovaSot | 19-Sep-2019 19:56
Gjatë ditës së sotme, në moshën 33-vjeçare, ka vdekur gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani. Mësohet se gazetarja Sylejmani ka vdekur në kryeqytetin hungarez, Budapest, dhe se vdekja ka ndodhur gjatë procesit të lindjes. ...

Endrit Shala: “Ardita ishte shembulli më i mirë i një nëne të devotshme e vajze punëtore”
Vdekja e papritur e gazetarës së RTK-së, Ardita Sylejmani – Bllaca, pikëlloi të gjithë. Kësisoj ngushëllime për familjen e së ndjerës shprehën qytetarë e politikanë, shkruan gazeta inFokus. E ministri në detyrë i ...
InFokusi | 19-Sep-2019 18:28
Vdekja e papritur e gazetarës së RTK-së, Ardita Sylejmani – Bllaca, pikëlloi të gjithë. Kësisoj ngushëllime për familjen e së ndjerës shprehën qytetarë e politikanë, shkruan gazeta inFokus. E ministri në detyrë i ...

Ndërroi jetë gjatë lindjes gazetarja e njohur shqiptare
Një ngjarje e rëndë që ka trishtuar jo vetëm ata që punojnë në media, por edhe kolegët e bashkëpunëtorët ndër vite të gazetares së njohur nga Kosova, Ardita Sylejmani -Bllaca. E ndjera, ka shkuar për të lindur në një ...
Portalb | 19-Sep-2019 18:10
Një ngjarje e rëndë që ka trishtuar jo vetëm ata që punojnë në media, por edhe kolegët e bashkëpunëtorët ndër vite të gazetares së njohur nga Kosova, Ardita Sylejmani -Bllaca. E ndjera, ka shkuar për të lindur në një ...

Ramush Haradinaj: Pikëllues lajmi për ndarjen e hershme nga jeta të gazetares, Ardita Sylejmani Bllaca
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka ngushëlluar familjen e gazetares Ardit Sylejmani. Ai përmes një postimi në profilin e tij në facebook, ka thënë së është pikëllues lajmi për ndarjen nga jeta të gazetares së ...
InFokusi | 19-Sep-2019 18:01
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka ngushëlluar familjen e gazetares Ardit Sylejmani. Ai përmes një postimi në profilin e tij në facebook, ka thënë së është pikëllues lajmi për ndarjen nga jeta të gazetares së ...

Haradinaj ngushëllon familjen e Arditës: Ka lënë gjurmë të pashlyeshme në gazetarinë kosovare
Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj ka ngushëlluar familjen e gazetares së RTK-së, Ardita Sylejmani Ballacën që vdiq sot. Haradinaj përmes një shkrimi në Facebook, ka shkruar se lajmin për ndarjen e jetës së ...
Indeks Online | 19-Sep-2019 18:01
Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj ka ngushëlluar familjen e gazetares së RTK-së, Ardita Sylejmani Ballacën që vdiq sot. Haradinaj përmes një shkrimi në Facebook, ka shkruar se lajmin për ndarjen e jetës së ...

Haradinaj për gazetaren e RTK-së që vdiq sot: La gjurmë të pashlyeshme në gazetarinë kosovare
Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj ka ngushëlluar familjen e gazetares së RTK-së, Ardita Sylejmani Ballacën që vdiq sot. Përmes një shkrimi në Facebook, Haradinaj ka shkruar se lajmin për ndarjen e jetës së ...
Zeri | 19-Sep-2019 17:53
Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj ka ngushëlluar familjen e gazetares së RTK-së, Ardita Sylejmani Ballacën që vdiq sot. Përmes një shkrimi në Facebook, Haradinaj ka shkruar se lajmin për ndarjen e jetës së ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved