ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 14:42

Doshi e Sterkaj i ankohen për deputetët e Shkodrës, Rama: Kur ulem unë me Berishën e Metën, pse nuk uleni ju?

Doshi e Sterkaj i ankohen për deputetët e Shkodrës, Rama: Kur ulem unë me Berishën e Metën, pse nuk uleni ju?
Burime nga mbledhja e kryeministrit Rama me drejtuesit e veriut bëjnë me dije se deputeti i Partisë Social Demokrate, Tom Doshi, dhe deputeti socialist Paulin Sterkaj kanë kërkuar që të dëgjohen më shumë nga Senida Mesi ...
GazetaTema | 20-Sep-2019 16:05
Burime nga mbledhja e kryeministrit Rama me drejtuesit e veriut bëjnë me dije se deputeti i Partisë Social Demokrate, Tom Doshi, dhe deputeti socialist Paulin Sterkaj kanë kërkuar që të dëgjohen më shumë nga Senida Mesi ...

“Nuk po na pyesin”/ ‘Plas’ keq në PS, Tom Doshi dhe Paulin Sterkaj debatojnë me Ramën
Mbledhja e koordinatorëve politikë dhe deputetëve të PS-së për qarkun Shkodër është shoqëruar me debate midis deputetëve Tom Doshi dhe Paulin Sterkajt dhe kryeministrit Rama. Dy deputetët e Shkodrës iu ankuan ...
Telegraf | 20-Sep-2019 16:18
Mbledhja e koordinatorëve politikë dhe deputetëve të PS-së për qarkun Shkodër është shoqëruar me debate midis deputetëve Tom Doshi dhe Paulin Sterkajt dhe kryeministrit Rama. Dy deputetët e Shkodrës iu ankuan ...

Dënimi qesharak i Tahirit, Rama kërkon shpëtim, lëshon në media ‘sekretet’ e tij
Si asnjëherë më parë, Edi Rama ka lejuar që të dalin sekretet e tij në mbledhjen e zhvilluar në Velipojë. I ndodhur në qendër të ciklonit popullor, për dënimin qesharak të ish-ministrit të tij, Saimir Tahiri, Rama ka ...
Telegraf | 20-Sep-2019 15:46
Si asnjëherë më parë, Edi Rama ka lejuar që të dalin sekretet e tij në mbledhjen e zhvilluar në Velipojë. I ndodhur në qendër të ciklonit popullor, për dënimin qesharak të ish-ministrit të tij, Saimir Tahiri, Rama ka ...

Video/ Senida Mesi kryebashkiake e Shkodrës? Deputetja: Në mbledhje diskutuam për…
VELIPOJË Në fund të mbledhjes së kryeministrit Edi Rama me koordinatorët e veriut në Velipojë, deputetja Senida Mesi dha detaje shtesë për tematikat që janë diskutuar brenda mbledhjes. Ajo u pyet nga gazetarët për ...
BalkanWeb | 20-Sep-2019 13:57
VELIPOJË Në fund të mbledhjes së kryeministrit Edi Rama me koordinatorët e veriut në Velipojë, deputetja Senida Mesi dha detaje shtesë për tematikat që janë diskutuar brenda mbledhjes. Ajo u pyet nga gazetarët për ...

Mbledhja në Velipojë, Mesi jep detaje nga takimi
Deputetja Senida Mesi ka dhënë detaje nga takimi që kryeministri Rama zhvilloi në Velipojë me Këshillin Koordinues të veriut. Në një deklaratë për mediat, Mesi tha se në mbledhje u diskutua në lidhje me problematikat ...
VizionPlus | 20-Sep-2019 14:16
Deputetja Senida Mesi ka dhënë detaje nga takimi që kryeministri Rama zhvilloi në Velipojë me Këshillin Koordinues të veriut. Në një deklaratë për mediat, Mesi tha se në mbledhje u diskutua në lidhje me problematikat ...

Rama kërkon pjesëmarrjen e Doshit tek “emërimet”
Edi Rama mblodhi sot drejtuesit politikë të 4 qarqeve të veriut, nga ku kërkoi një analizë të punës së institucioneve. Kryeministri ka urdhëruar deputetët e tij, të përfshijnë në cështjet e emërimet edhe Tom Doshin, ...
ABCNews | 20-Sep-2019 15:27
Edi Rama mblodhi sot drejtuesit politikë të 4 qarqeve të veriut, nga ku kërkoi një analizë të punës së institucioneve. Kryeministri ka urdhëruar deputetët e tij, të përfshijnë në cështjet e emërimet edhe Tom Doshin, ...

Dënimi qesharak i Tahirit/ Nuk përmbahet Rama kërkon shpëtim…
Si asnjëherë më parë, Edi Rama ka lejuar që të dalin sekretet e tij në mbledhjen e zhvilluar në Velipojë. I ndodhur në qendër të ciklonit popullor, për dënimin qesharak të ish-ministrit të tij, Saimir Tahiri, Rama ka ...
Standard | 20-Sep-2019 15:40
Si asnjëherë më parë, Edi Rama ka lejuar që të dalin sekretet e tij në mbledhjen e zhvilluar në Velipojë. I ndodhur në qendër të ciklonit popullor, për dënimin qesharak të ish-ministrit të tij, Saimir Tahiri, Rama ka ...

Rama “furtunë” në Shkodër, 80% e drejtorëve rajonalë do largohen
Tre orë ka zgjatur takimi i kryeministrit Edi Rama me Këshillin Koordinues të veriut që u zhvillua në Velipojë. Vizion Plus mëson se gjatë mbledhjes kreu I qeverisë bëri me dije se do të largohen nga detyra 80% e ...
VizionPlus | 20-Sep-2019 13:21
Tre orë ka zgjatur takimi i kryeministrit Edi Rama me Këshillin Koordinues të veriut që u zhvillua në Velipojë. Vizion Plus mëson se gjatë mbledhjes kreu I qeverisë bëri me dije se do të largohen nga detyra 80% e ...

Rama mbledh koordinatorët e rajonit të veriut: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka zhvilluar takim në Velipojë me Këshillin Koordinues për veriun. Gjatë takimit kryeministri Rama ka deklaruar se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha bashkitë e qarkut Shkodër do ...
Dritare | 20-Sep-2019 14:41
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka zhvilluar takim në Velipojë me Këshillin Koordinues për veriun. Gjatë takimit kryeministri Rama ka deklaruar se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha bashkitë e qarkut Shkodër do ...

Mbledhja në Velipojë, Mesi jep detaje nga takimi
Deputetja Senida Mesi ka dhënë detaje nga takimi që kryeministri Rama zhvilloi në Velipojë me Këshillin Koordinues të veriut. Në një deklaratë për mediat, Mesi tha se në mbledhje u diskutua në lidhje me problematikat ...
Medial | 20-Sep-2019 14:22
Deputetja Senida Mesi ka dhënë detaje nga takimi që kryeministri Rama zhvilloi në Velipojë me Këshillin Koordinues të veriut. Në një deklaratë për mediat, Mesi tha se në mbledhje u diskutua në lidhje me problematikat ...

Kryeministri Rama takim me strukturat vendore dhe PS-së së veriut
Vlerësimi i performancës, i buxhetit dhe shërbimeve në bashkitë e reja të krijuara, është pohuar të jenë diskutuar në takimin e së premtes të këshillit koordinues të rajonit të veriut, kryesuar nga kryeministri Edi ...
RTSH | 20-Sep-2019 14:14
Vlerësimi i performancës, i buxhetit dhe shërbimeve në bashkitë e reja të krijuara, është pohuar të jenë diskutuar në takimin e së premtes të këshillit koordinues të rajonit të veriut, kryesuar nga kryeministri Edi ...

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...
Alsat-M | 20-Sep-2019 14:07
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...

“80% e drejtorëve do ikin”, porositë e Ramës për bashkitë e Qarkut Shkodër
Kryeministri i vendit, Edi Rama zhvilloi sot një mbledhedhje me këshillin Koordinues për Rajonin e Veriut në Velipojë. Burime nga mbledhja bëjnë me dije se gjatë takimit kryeministri ka dhënë porosi të prera për ...
GazetaTema | 20-Sep-2019 13:04
Kryeministri i vendit, Edi Rama zhvilloi sot një mbledhedhje me këshillin Koordinues për Rajonin e Veriut në Velipojë. Burime nga mbledhja bëjnë me dije se gjatë takimit kryeministri ka dhënë porosi të prera për ...

Video/ Senida Mesi kryebashkiake e Shkodrës? Deputetja: Në mbledhje diskutuam për…
VELIPOJË Në fund të mbledhjes së kryeministrit Edi Rama me koordinatorët e veriut në Velipojë, deputetja Senida Mesi dha detaje shtesë për tematikat që janë diskutuar brenda mbledhjes. Ajo u pyet nga gazetarët për ...
Medial | 20-Sep-2019 14:03
VELIPOJË Në fund të mbledhjes së kryeministrit Edi Rama me koordinatorët e veriut në Velipojë, deputetja Senida Mesi dha detaje shtesë për tematikat që janë diskutuar brenda mbledhjes. Ajo u pyet nga gazetarët për ...

Rama pritet në Velipojë nga Tom Doshi dhe Mark Babani
Kryeministri Rama ka mbledhur për herë të dytë brenda një muaji kryebashkiakët dhe deputetët e rajonit të Veriut. Në mbledhjen që u mbajt në një hotel në Velipojë do të diskutohet per rezultatet e 2 grupeve të punës të ...
Respublica | 20-Sep-2019 13:54
Kryeministri Rama ka mbledhur për herë të dytë brenda një muaji kryebashkiakët dhe deputetët e rajonit të Veriut. Në mbledhjen që u mbajt në një hotel në Velipojë do të diskutohet per rezultatet e 2 grupeve të punës të ...

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 13:12
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...

Rama “furtunë” në Shkodër, 80% e drejtorëve rajonalë do largohen
Tre orë ka zgjatur takimi i kryeministrit Edi Rama me Këshillin Koordinues të veriut që u zhvillua në Velipojë. Vizion Plus mëson se gjatë mbledhjes kreu I qeverisë bëri me dije se do të largohen nga detyra 80% e ...
Medial | 20-Sep-2019 13:23
Tre orë ka zgjatur takimi i kryeministrit Edi Rama me Këshillin Koordinues të veriut që u zhvillua në Velipojë. Vizion Plus mëson se gjatë mbledhjes kreu I qeverisë bëri me dije se do të largohen nga detyra 80% e ...

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...
EkonomiaOnline | 20-Sep-2019 13:23
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...

Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...
Zeri | 20-Sep-2019 13:16
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. ...

Takim me Këshillin Koordinues për veriun, Rama: 80% e drejtorëve do të ikin
Kryeministri Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha ...
Klan Kosova | 20-Sep-2019 13:14
Kryeministri Edi Rama gjendet në Velipojë ku po zhvillon një takim me Këshillin Koordinues për veriun. Burime nga mbledhja e Ramës bëjnë me dijeni që kryeministri deklaroi se 80% e drejtorëve do të ikin. “Për gjitha ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved