ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 21:32

FOTO/ “Nën shënjestër”, Zidane-Perez krisje totale, “Speciali” i rrezikon stolin

FOTO/ “Nën shënjestër”, Zidane-Perez krisje totale, “Speciali” i rrezikon stolin
Real Madrid është kthyer në një klub normal, në La Liga dhe në Champions, çdo kundërshtar beson se mund ti marrë pikë. PSG i dha goditjen e radhës, një humbje e cila nxori në pah të gjithë problemet e “mbretërorëve”, e ...
BalkanWeb | 20-Sep-2019 11:13
Real Madrid është kthyer në një klub normal, në La Liga dhe në Champions, çdo kundërshtar beson se mund ti marrë pikë. PSG i dha goditjen e radhës, një humbje e cila nxori në pah të gjithë problemet e “mbretërorëve”, e ...

Real Madridit do t’i kushtonte 80 milionë euro shkarkimi i Zidanet
Real Madrid do të përballet me një shpenzim prej gati 80 milionë eurosh nëse ata vendosin të largojnë Zinedine Zidane nga stoli i tyre. Francezi është nën presion të madh pas një fillimi të dobët të sezonit në La Liga ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 15:36
Real Madrid do të përballet me një shpenzim prej gati 80 milionë eurosh nëse ata vendosin të largojnë Zinedine Zidane nga stoli i tyre. Francezi është nën presion të madh pas një fillimi të dobët të sezonit në La Liga ...

“Nën shënjestër”, Zidane-Perez krisje totale, “Speciali” i rrezikon stolin
Real Madrid është kthyer në një klub normal, në La Liga dhe në Champions, çdo kundërshtar beson se mund ti marrë pikë. PSG i dha goditjen e radhës, një humbje e cila nxori në pah të gjithë problemet e “mbretërorëve”, e ...
Telegraf | 20-Sep-2019 11:19
Real Madrid është kthyer në një klub normal, në La Liga dhe në Champions, çdo kundërshtar beson se mund ti marrë pikë. PSG i dha goditjen e radhës, një humbje e cila nxori në pah të gjithë problemet e “mbretërorëve”, e ...

Bale refuzoi të mbajë stemën e Real Madridit gjatë fotos së ekipit para sfidës ndaj PSG-së
Gareth Bale pati një situatë të vështirë me shokët e tij të skuadrës së Real Madridit, pasi ai refuzoi të mbajë stemën e Los Blancos në foton para ndeshjes së ekipit ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 14:44
Gareth Bale pati një situatë të vështirë me shokët e tij të skuadrës së Real Madridit, pasi ai refuzoi të mbajë stemën e Los Blancos në foton para ndeshjes së ekipit ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. ...

Allegri shihet si pasues i Zidanet te Real Madridi
Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri thuhet se është në mesin e kandidatëve për të zëvendësuar Zinedine Zidane në stolin e Real Madridit. Zidane është nën presion të fortë në këtë sezon si trajner i Realit ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 11:43
Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri thuhet se është në mesin e kandidatëve për të zëvendësuar Zinedine Zidane në stolin e Real Madridit. Zidane është nën presion të fortë në këtë sezon si trajner i Realit ...

Kishte 10 vite që nuk ndodhte! Statistika që tregon qartë gjendjen e Realit
Real Madrid pësoi një humbje të bujshme në Paris me rezultatin 3-0, edhe pse PSG vinte në këtë takim pa treshen e saj të yjeve: Neymar-Cavani-Mbappe. Kjo humbje bëhet edhe më shqetësuese po të vëmë në dukje se ekipi i ...
GazetaTema | 19-Sep-2019 11:31
Real Madrid pësoi një humbje të bujshme në Paris me rezultatin 3-0, edhe pse PSG vinte në këtë takim pa treshen e saj të yjeve: Neymar-Cavani-Mbappe. Kjo humbje bëhet edhe më shqetësuese po të vëmë në dukje se ekipi i ...

Klauzolë e frikshme për Zidan, katër emra për ta pasuar
Shumë zhurmë rreth Realit të Madridit dhe të ardhmes së trajnerit Zinedine Zidane. Që tani në Spanjë kanë nisur të qarkullojnë zërat për alternativat e mundshme që mund të zënë vendin e francezit, gjithmonë nëse ...
ABCNews | 20-Sep-2019 11:32
Shumë zhurmë rreth Realit të Madridit dhe të ardhmes së trajnerit Zinedine Zidane. Që tani në Spanjë kanë nisur të qarkullojnë zërat për alternativat e mundshme që mund të zënë vendin e francezit, gjithmonë nëse ...

Mourinho tregon nëse do të jetë trajner i ri në Real Madrid
Jose Mourinho ka reaguar pas spekulimeve rreth rikthimit në Real Madrid. Emri i portugezit ka filluar të përmendet pas presionit të madh mbi Zinedine Zidane te bankina e “Los Blancos”. Por, Mourinho ka një reagim. “Nuk ...
Lajminet | 20-Sep-2019 15:40
Jose Mourinho ka reaguar pas spekulimeve rreth rikthimit në Real Madrid. Emri i portugezit ka filluar të përmendet pas presionit të madh mbi Zinedine Zidane te bankina e “Los Blancos”. Por, Mourinho ka një reagim. “Nuk ...

Xavi: “Është pritur revolucion më i madh, por mos e nënvlerësoni Realin” Xavi nuk ka asnjë dyshim, Reali është gjallë dhe do të luftojë për gjithë trofetë sezonin 2019/20. Real Madridi e ka nisur shumë keq sezonin. {410879} Skuadra e Zinedine Zidan
Xavi nuk ka asnjë dyshim, Reali është gjallë dhe do të luftojë për gjithë trofetë sezonin 2019/20. Real Madridi e ka nisur shumë keq sezonin. Lexoni edhe: Pas disfatës në Paris, Zidane bën gati sistemin e ri për ...
Kosova Sot | 20-Sep-2019 15:40
Xavi nuk ka asnjë dyshim, Reali është gjallë dhe do të luftojë për gjithë trofetë sezonin 2019/20. Real Madridi e ka nisur shumë keq sezonin. Lexoni edhe: Pas disfatës në Paris, Zidane bën gati sistemin e ri për ...

Xavi: Është pritur revolucion më i madh, por mos e nënvlerësoni Realin
Xavi nuk ka asnjë dyshim, Reali është gjallë dhe do të luftojë për gjithë trofetë sezonin 2019/20. Real Madridi e ka nisur shumë keq sezonin. Skuadra e Zinedine Zidane nuk po arrin të gjejë formulën e duhur, dhe do ta ...
EkonomiaOnline | 20-Sep-2019 15:32
Xavi nuk ka asnjë dyshim, Reali është gjallë dhe do të luftojë për gjithë trofetë sezonin 2019/20. Real Madridi e ka nisur shumë keq sezonin. Skuadra e Zinedine Zidane nuk po arrin të gjejë formulën e duhur, dhe do ta ...

Dhimbje koke për Zidane, ja plani për të lënë krizën
Zinedin Zidane është në hall, pasi skuadra e tij po pëson shumë këtë periudhë. Trajneri francez kërkon të gjejë balancën e skuadrës së tij, që në 5 ndeshjet e fundit ka pësuar 9 gola. Mesatarisht 1.8 gola për ndeshje, ...
ABCNews | 20-Sep-2019 10:03
Zinedin Zidane është në hall, pasi skuadra e tij po pëson shumë këtë periudhë. Trajneri francez kërkon të gjejë balancën e skuadrës së tij, që në 5 ndeshjet e fundit ka pësuar 9 gola. Mesatarisht 1.8 gola për ndeshje, ...

Xavi: “Është pritur revolucion më i madh, por mos e nënvlerësoni Realin”
Xavi nuk ka asnjë dyshim, Reali është gjallë dhe do të luftojë për gjithë trofetë sezonin 2019/20. Real Madridi e ka nisur shumë keq sezonin. Skuadra e Zinedine Zidane nuk po arrin të gjejë formulën e duhur, dhe do ta ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 15:29
Xavi nuk ka asnjë dyshim, Reali është gjallë dhe do të luftojë për gjithë trofetë sezonin 2019/20. Real Madridi e ka nisur shumë keq sezonin. Skuadra e Zinedine Zidane nuk po arrin të gjejë formulën e duhur, dhe do ta ...

Pas disfatës në Paris, Zidane bën gati sistemin e ri për ndeshjen e fundjavës Pasi që sistemi 4-2-3-1 i përdorur në ndeshjen kundër Paris Saint-Germaini duket se nuk është më opsion, Zinedine Zidane pritet ta zgjedhë mes formacioneve 3-5-2 ose 4-4-
Pasi që sistemi 4-2-3-1 i përdorur në ndeshjen kundër Paris Saint-Germaini duket se nuk është më opsion, Zinedine Zidane pritet ta zgjedhë mes formacioneve 3-5-2 ose 4-4-2, me Eden Hazardin si sulmues të dytë. Zinedine ...
Kosova Sot | 20-Sep-2019 15:20
Pasi që sistemi 4-2-3-1 i përdorur në ndeshjen kundër Paris Saint-Germaini duket se nuk është më opsion, Zinedine Zidane pritet ta zgjedhë mes formacioneve 3-5-2 ose 4-4-2, me Eden Hazardin si sulmues të dytë. Zinedine ...

Zidane mund të buzëqesh, merr lajme të mira nga stërvitja e Real Madridit
Real Madrid ka zhvilluar sot stërvitjen e radhës para duelit me Sevillan, të dielën. Trajneri Zinedine Zidane është nën presion të madh pas humbjes 3:0 në Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. Por, ai ka marrë sot ...
Lajminet | 20-Sep-2019 15:16
Real Madrid ka zhvilluar sot stërvitjen e radhës para duelit me Sevillan, të dielën. Trajneri Zinedine Zidane është nën presion të madh pas humbjes 3:0 në Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. Por, ai ka marrë sot ...

Pas disfatës në Paris, Zidane bën gati sistemin e ri për ndeshjen e fundjavës
Pasi që sistemi 4-2-3-1 i përdorur në ndeshjen kundër Paris Saint-Germaini duket se nuk është më opsion, Zinedine Zidane pritet ta zgjedhë mes formacioneve 3-5-2 ose 4-4-2, me Eden Hazardin si sulmues të dytë. Zinedine ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 15:14
Pasi që sistemi 4-2-3-1 i përdorur në ndeshjen kundër Paris Saint-Germaini duket se nuk është më opsion, Zinedine Zidane pritet ta zgjedhë mes formacioneve 3-5-2 ose 4-4-2, me Eden Hazardin si sulmues të dytë. Zinedine ...

14:44 Reali kthehet me lajme pozitive në stërvitje pas turpërimit nga PSG… Modric, Isco, Valverde! Real Madridi ka kompletuar stërvitjen e...
Real Madridi ka kompletuar stërvitjen e parë para ndeshjes të dielën me Sevillan (21:00) në Sánchez-Pizjuán. Lajmi i madh është rikthimi i Fede Valverde. Ai është stërvitur normalisht me ekipin dhe pritet të jetë gati ...
Kosova Sot | 20-Sep-2019 14:47
Real Madridi ka kompletuar stërvitjen e parë para ndeshjes të dielën me Sevillan (21:00) në Sánchez-Pizjuán. Lajmi i madh është rikthimi i Fede Valverde. Ai është stërvitur normalisht me ekipin dhe pritet të jetë gati ...

Zidane në rrezik, ja trajnerët që mund ta zëvëndësojnë
Pavarësisht merkatos së madhe të bërë nga Real Madridi në verën që kaloi, përsëri rezultatet janë zhgënjyese duke bashkangjitur këtu edhe disfatën e fundit kundër PSG-së në Ligën e Kampionëve, me rezultatin......
Zeri | 20-Sep-2019 14:44
Pavarësisht merkatos së madhe të bërë nga Real Madridi në verën që kaloi, përsëri rezultatet janë zhgënjyese duke bashkangjitur këtu edhe disfatën e fundit kundër PSG-së në Ligën e Kampionëve, me rezultatin......

Reali kthehet me lajme pozitive në stërvitje pas turpërimit nga PSG… Modric, Isco, Valverde!
Real Madridi ka kompletuar stërvitjen e parë para ndeshjes të dielën me Sevillan (21:00) në Sánchez-Pizjuán. Lajmi i madh është rikthimi i Fede Valverde. Ai është stërvitur normalisht me ekipin dhe pritet të jetë gati ...
Lexo | 20-Sep-2019 14:33
Real Madridi ka kompletuar stërvitjen e parë para ndeshjes të dielën me Sevillan (21:00) në Sánchez-Pizjuán. Lajmi i madh është rikthimi i Fede Valverde. Ai është stërvitur normalisht me ekipin dhe pritet të jetë gati ...

Reali kthehet me lajme pozitive në stërvitje pas turpërimit nga PSG… Modric, Isco, Valverde!
Real Madridi ka kompletuar stërvitjen e parë para ndeshjes të dielën me Sevillan (21:00) në Sánchez-Pizjuán. Lajmi i madh është rikthimi i Fede Valverde. Ai është stërvitur normalisht me ekipin dhe pritet të jetë gati ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 14:28
Real Madridi ka kompletuar stërvitjen e parë para ndeshjes të dielën me Sevillan (21:00) në Sánchez-Pizjuán. Lajmi i madh është rikthimi i Fede Valverde. Ai është stërvitur normalisht me ekipin dhe pritet të jetë gati ...

Shkarkimi i Zidane mund t’i kushtojë Realit 80 milionë euro
Presidenti i ‘Los Blancos’, Florentino Perez, do të ketë shumë hezitime për shkarkimin e Zinedine Zidane, për shkak të problemeve financiare që mund të pasojnë. Presioni mbi trajnerin e skuadrës është rritur edhe më ...
Koha.mk | 20-Sep-2019 14:11
Presidenti i ‘Los Blancos’, Florentino Perez, do të ketë shumë hezitime për shkarkimin e Zinedine Zidane, për shkak të problemeve financiare që mund të pasojnë. Presioni mbi trajnerin e skuadrës është rritur edhe më ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved