ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 14:32

FOTO/ “Nën shënjestër”, Zidane-Perez krisje totale, “Speciali” i rrezikon stolin

FOTO/ “Nën shënjestër”, Zidane-Perez krisje totale, “Speciali” i rrezikon stolin
Real Madrid është kthyer në një klub normal, në La Liga dhe në Champions, çdo kundërshtar beson se mund ti marrë pikë. PSG i dha goditjen e radhës, një humbje e cila nxori në pah të gjithë problemet e “mbretërorëve”, e ...
BalkanWeb | 20-Sep-2019 11:13
Real Madrid është kthyer në një klub normal, në La Liga dhe në Champions, çdo kundërshtar beson se mund ti marrë pikë. PSG i dha goditjen e radhës, një humbje e cila nxori në pah të gjithë problemet e “mbretërorëve”, e ...

Real Madridit do t’i kushtonte 80 milionë euro shkarkimi i Zidane
Real Madrid do të përballet me një shpenzim prej gati 80 milionë eurosh nëse ata vendosin të largojnë Zinedine Zidane nga stoli i tyre. Francezi është nën presion të madh pas një fillimi të dobët të sezonit në La Liga ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 15:36
Real Madrid do të përballet me një shpenzim prej gati 80 milionë eurosh nëse ata vendosin të largojnë Zinedine Zidane nga stoli i tyre. Francezi është nën presion të madh pas një fillimi të dobët të sezonit në La Liga ...

“Nën shënjestër”, Zidane-Perez krisje totale, “Speciali” i rrezikon stolin
Real Madrid është kthyer në një klub normal, në La Liga dhe në Champions, çdo kundërshtar beson se mund ti marrë pikë. PSG i dha goditjen e radhës, një humbje e cila nxori në pah të gjithë problemet e “mbretërorëve”, e ...
Telegraf | 20-Sep-2019 11:19
Real Madrid është kthyer në një klub normal, në La Liga dhe në Champions, çdo kundërshtar beson se mund ti marrë pikë. PSG i dha goditjen e radhës, një humbje e cila nxori në pah të gjithë problemet e “mbretërorëve”, e ...

Mourinho: Unë te Reali? Më mirë të mos flasim për këtë gjë
Jose Mourinho është trajneri më i përfolur i momentit, pasi supozohej se portugezi do të rikthehej në stolin e Real Madridit për të pasuar Zinedine Zidane, i cili është në presion të madh. Megjithatë, pas shumë ditësh ...
ABCNews | 20-Sep-2019 16:33
Jose Mourinho është trajneri më i përfolur i momentit, pasi supozohej se portugezi do të rikthehej në stolin e Real Madridit për të pasuar Zinedine Zidane, i cili është në presion të madh. Megjithatë, pas shumë ditësh ...

Bale refuzoi të mbajë stemën e Real Madridit gjatë fotos së ekipit para sfidës ndaj PSG-së
Gareth Bale pati një situatë të vështirë me shokët e tij të skuadrës së Real Madridit, pasi ai refuzoi të mbajë stemën e Los Blancos në foton para ndeshjes së ekipit ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 14:44
Gareth Bale pati një situatë të vështirë me shokët e tij të skuadrës së Real Madridit, pasi ai refuzoi të mbajë stemën e Los Blancos në foton para ndeshjes së ekipit ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. ...

“Si u bëra ndihmës i Mourinhos, Hierros i kërkova të ndalonte alkoolin!”
Aitor Karanka është aktivizuar gjatë karrierës së tij me Athletic Bilbao dhe Real Madrid, përpara se të mbyllte karrierën në SHBA. Ish-mbrojtësi fitoi një kampionat spanjoll, një Superkupë Spanje dhe 3 Champions Liga me ...
ABCNews | 20-Sep-2019 14:22
Aitor Karanka është aktivizuar gjatë karrierës së tij me Athletic Bilbao dhe Real Madrid, përpara se të mbyllte karrierën në SHBA. Ish-mbrojtësi fitoi një kampionat spanjoll, një Superkupë Spanje dhe 3 Champions Liga me ...

Allegri shihet si pasues i Zidanet te Real Madridi
Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri thuhet se është në mesin e kandidatëve për të zëvendësuar Zinedine Zidane në stolin e Real Madridit. Zidane është nën presion të fortë në këtë sezon si trajner i Realit ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 11:43
Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri thuhet se është në mesin e kandidatëve për të zëvendësuar Zinedine Zidane në stolin e Real Madridit. Zidane është nën presion të fortë në këtë sezon si trajner i Realit ...

Bale refuzoi të mbajë stemën e Real Madridit gjatë fotos së ekipit para sfidës ndaj PSG-së
Gareth Bale pati një situatë të vështirë me shokët e tij të skuadrës së Real Madridit, pasi ai refuzoi të mbajë stemën e Los Blancos në foton para ndeshjes së ekipit ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. ...
Koha.mk | 20-Sep-2019 16:25
Gareth Bale pati një situatë të vështirë me shokët e tij të skuadrës së Real Madridit, pasi ai refuzoi të mbajë stemën e Los Blancos në foton para ndeshjes së ekipit ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. ...

Presidenti i Real Madridit e dëshiron Xabi Alonson në vend të Zidanit
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez po dëshiron që Xabi Alonso të zëvendësoje Zidanin te Reali. Mundo Deportivo ka raportuar se Perez po e dëshiron ish mesfushorin, 37 vjeçar te Real Madridi, transmeton ...
Indeks Online | 20-Sep-2019 16:18
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez po dëshiron që Xabi Alonso të zëvendësoje Zidanin te Reali. Mundo Deportivo ka raportuar se Perez po e dëshiron ish mesfushorin, 37 vjeçar te Real Madridi, transmeton ...

Mourinho: “Nuk do të më pëlqente të kthehem sepse Reali ka trajner”
Asgjë nuk është e pamundur, Mourinho mund të rikthehet në stolin e “Los Blancos”. Zinedine Zidane e ka nisur keq sezonin dhe sipas mediave në Spanjë, edhe pse Florentino Perez e do shumë trajnerin francez, mund t’ia ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 16:08
Asgjë nuk është e pamundur, Mourinho mund të rikthehet në stolin e “Los Blancos”. Zinedine Zidane e ka nisur keq sezonin dhe sipas mediave në Spanjë, edhe pse Florentino Perez e do shumë trajnerin francez, mund t’ia ...

Skandal, Bejll refuzon të mbajë stemën e klubit të tij, Real Madrid! (VIDEO)
Ylli uellsian, Garet Bejll u vendos para një situate shumë të vështirë me shokët e tij të skuadrës së Real Madridit, pasi refuzoi të mbajë stemën e “Mbretërve” në foton e përbashkët para ndeshjes së parë të Ligës së ...
InfoSport.mk | 20-Sep-2019 16:05
Ylli uellsian, Garet Bejll u vendos para një situate shumë të vështirë me shokët e tij të skuadrës së Real Madridit, pasi refuzoi të mbajë stemën e “Mbretërve” në foton e përbashkët para ndeshjes së parë të Ligës së ...

Real Madridit do t'i kushtonte 80 milionë euro shkarkimi i Zidanet
Real Madrid do të përballet me një shpenzim prej gati 80 milionë eurosh nëse ata vendosin të largojnë Zinedine Zidane nga stoli i tyre. Francezi është nën presion të madh pas një fillimi të dobët të sezonit në La Liga ...
E Dua Sportin | 20-Sep-2019 16:00
Real Madrid do të përballet me një shpenzim prej gati 80 milionë eurosh nëse ata vendosin të largojnë Zinedine Zidane nga stoli i tyre. Francezi është nën presion të madh pas një fillimi të dobët të sezonit në La Liga ...

Mourinho tregon nëse do të jetë trajner i ri në Real Madrid
Jose Mourinho ka reaguar pas spekulimeve të fundit nga mediat spanjolle. Jose Mourinho ka reaguar pas spekulimeve rreth rikthimit në Real Madrid. Emri i portugezit ka filluar të përmendet pas presionit të madh mbi ...
EkonomiaOnline | 20-Sep-2019 16:00
Jose Mourinho ka reaguar pas spekulimeve të fundit nga mediat spanjolle. Jose Mourinho ka reaguar pas spekulimeve rreth rikthimit në Real Madrid. Emri i portugezit ka filluar të përmendet pas presionit të madh mbi ...

Klauzolë e frikshme për Zidan, katër emra për ta pasuar
Shumë zhurmë rreth Realit të Madridit dhe të ardhmes së trajnerit Zinedine Zidane. Që tani në Spanjë kanë nisur të qarkullojnë zërat për alternativat e mundshme që mund të zënë vendin e francezit, gjithmonë nëse ...
ABCNews | 20-Sep-2019 11:32
Shumë zhurmë rreth Realit të Madridit dhe të ardhmes së trajnerit Zinedine Zidane. Që tani në Spanjë kanë nisur të qarkullojnë zërat për alternativat e mundshme që mund të zënë vendin e francezit, gjithmonë nëse ...

Bale refuzoi të mbajë stemën e Real Madridit gjatë fotos së ekipit para sfidës ndaj PSG-së
Gareth Bale pati një situatë të vështirë me shokët e tij të skuadrës së Real Madridit, pasi ai refuzoi të mbajë stemën e Los Blancos në foton para ndeshjes së ekipit ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. ...
E Dua Sportin | 20-Sep-2019 16:00
Gareth Bale pati një situatë të vështirë me shokët e tij të skuadrës së Real Madridit, pasi ai refuzoi të mbajë stemën e Los Blancos në foton para ndeshjes së ekipit ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. ...

Zbulohet arsyeja – Barcelona mund të paguajë edhe 80 milionë euro për Griezmannin
Real Madridi ka kompletuar stërvitjen e parë para ndeshjes të dielën me Sevillan (21:00) në Sánchez-Pizjuán. Lajmi i madh është rikthimi i Fede Valverde. Ai është stërvitur normalisht me ekipin dhe pritet të jetë gati ...
GazetaBlic | 20-Sep-2019 15:48
Real Madridi ka kompletuar stërvitjen e parë para ndeshjes të dielën me Sevillan (21:00) në Sánchez-Pizjuán. Lajmi i madh është rikthimi i Fede Valverde. Ai është stërvitur normalisht me ekipin dhe pritet të jetë gati ...

Kishte 10 vite që nuk ndodhte! Statistika që tregon qartë gjendjen e Realit
Real Madrid pësoi një humbje të bujshme në Paris me rezultatin 3-0, edhe pse PSG vinte në këtë takim pa treshen e saj të yjeve: Neymar-Cavani-Mbappe. Kjo humbje bëhet edhe më shqetësuese po të vëmë në dukje se ekipi i ...
GazetaTema | 19-Sep-2019 11:31
Real Madrid pësoi një humbje të bujshme në Paris me rezultatin 3-0, edhe pse PSG vinte në këtë takim pa treshen e saj të yjeve: Neymar-Cavani-Mbappe. Kjo humbje bëhet edhe më shqetësuese po të vëmë në dukje se ekipi i ...

Xavi: “Është pritur revolucion më i madh, por mos e nënvlerësoni Realin”
Xavi nuk ka asnjë dyshim, Reali është gjallë dhe do të luftojë për gjithë trofetë sezonin 2019/20. Real Madridi e ka nisur shumë keq sezonin. Lexoni edhe: Pas disfatës në Paris, Zidane bën gati sistemin e ri për ...
Kosova Sot | 20-Sep-2019 15:40
Xavi nuk ka asnjë dyshim, Reali është gjallë dhe do të luftojë për gjithë trofetë sezonin 2019/20. Real Madridi e ka nisur shumë keq sezonin. Lexoni edhe: Pas disfatës në Paris, Zidane bën gati sistemin e ri për ...

Mourinho tregon nëse do të jetë trajner i ri në Real Madrid
Jose Mourinho ka reaguar pas spekulimeve rreth rikthimit në Real Madrid. Emri i portugezit ka filluar të përmendet pas presionit të madh mbi Zinedine Zidane te bankina e “Los Blancos”. Por, Mourinho ka një reagim. “Nuk ...
Lajminet | 20-Sep-2019 15:40
Jose Mourinho ka reaguar pas spekulimeve rreth rikthimit në Real Madrid. Emri i portugezit ka filluar të përmendet pas presionit të madh mbi Zinedine Zidane te bankina e “Los Blancos”. Por, Mourinho ka një reagim. “Nuk ...

Xavi: Është pritur revolucion më i madh, por mos e nënvlerësoni Realin
Xavi nuk ka asnjë dyshim, Reali është gjallë dhe do të luftojë për gjithë trofetë sezonin 2019/20. Real Madridi e ka nisur shumë keq sezonin. Skuadra e Zinedine Zidane nuk po arrin të gjejë formulën e duhur, dhe do ta ...
EkonomiaOnline | 20-Sep-2019 15:32
Xavi nuk ka asnjë dyshim, Reali është gjallë dhe do të luftojë për gjithë trofetë sezonin 2019/20. Real Madridi e ka nisur shumë keq sezonin. Skuadra e Zinedine Zidane nuk po arrin të gjejë formulën e duhur, dhe do ta ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved