ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 21:43

Në sezonin e turshive, Fjolla Morina pozon duke mbledhur speca në serrë

Në sezonin e turshive, Fjolla Morina pozon duke mbledhur speca në serrë
Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, gjithmonë diskutohet për paraqitjet e saj televizive apo në koncerte të ndryshme. Ajo është një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 15:53
Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, gjithmonë diskutohet për paraqitjet e saj televizive apo në koncerte të ndryshme. Ajo është një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat ...

Në ditën e koncertit recital, Capital T sjell fotografi nga fëmijëria: Sot është dita ime
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, do të realizojë sonte (e premte) koncertin e tij të ëndrrave, në sheshin “Nënë Tereza” të Tiranës. “Time Capsule” mban titullin ky koncert recital i tij, në të cilin reperi ka ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 14:54
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, do të realizojë sonte (e premte) koncertin e tij të ëndrrave, në sheshin “Nënë Tereza” të Tiranës. “Time Capsule” mban titullin ky koncert recital i tij, në të cilin reperi ka ...

Genc Prelvukaj merr pasaportën e Shqipërisë
Këngëtari dhe reperi i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj, së fundmi ka bërë të ditur se ka marrë nënshtetësi shqiptare. Përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Facebook, ai ka prezantuar pasaportën e tij të ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 14:32
Këngëtari dhe reperi i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj, së fundmi ka bërë të ditur se ka marrë nënshtetësi shqiptare. Përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Facebook, ai ka prezantuar pasaportën e tij të ...

Tayna pozon me pantallona transparentë para pasqyrës, i lë pak vend imagjinatës
Reperja e re, Tayna, vazhdon të mbetet një prej emrave më të përfolur të estradës. Kohëve të fundit ajo është larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për të realizuar klipin e ri, por edhe për të shijuar disa ditë ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 13:23
Reperja e re, Tayna, vazhdon të mbetet një prej emrave më të përfolur të estradës. Kohëve të fundit ajo është larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për të realizuar klipin e ri, por edhe për të shijuar disa ditë ...

Sihana Shalaj nga Prishtina ka sfiluar për një nga markat më të mëdha botërore, Prada
Një vajzë shqiptare ka bërë realitet ëndrrën që e ka çdo modele. Sihana Shalaj nga Prishtina ka sfiluar për një nga markat më të mëdha botërore, Prada. Këtë javë u mbajt “Milano Fashion Week” dhe në sfilatë parakaloi ...
Lapsi | 20-Sep-2019 13:52
Një vajzë shqiptare ka bërë realitet ëndrrën që e ka çdo modele. Sihana Shalaj nga Prishtina ka sfiluar për një nga markat më të mëdha botërore, Prada. Këtë javë u mbajt “Milano Fashion Week” dhe në sfilatë parakaloi ...

Dua Lipa në kopertinën e Vogue Spain (VIDEO)
Dua Lipa së fundi ka realizuar një fotosesion për revistën e famshme “Vogue Spanin”. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga ky fotosesion, ku duket mjaft tërheqëse Ajo u shpreh se është me fat që pati rastin ...
Lapsi | 20-Sep-2019 13:12
Dua Lipa së fundi ka realizuar një fotosesion për revistën e famshme “Vogue Spanin”. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga ky fotosesion, ku duket mjaft tërheqëse Ajo u shpreh se është me fat që pati rastin ...

Marina Vjollca së shpejti me një emision televiziv
Marina Vjollca së shpejti pritet të fillojë programin e ri. Siç edhe është bërë e ditur Marina Vjollca pritet të filloj me spektaklin e humorit shumë shpejtë që me kastën e artistëve pritet të dhuroj të qeshura pa fund. ...
Arbresh | 20-Sep-2019 16:11
Marina Vjollca së shpejti pritet të fillojë programin e ri. Siç edhe është bërë e ditur Marina Vjollca pritet të filloj me spektaklin e humorit shumë shpejtë që me kastën e artistëve pritet të dhuroj të qeshura pa fund. ...

Gashi publikon albumin e tij të parë për tregun internacional – “GASHI”
Reperi shqiptar me famë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka publikuar së fundmi albumin e tij më të ri, njëherësh të parin për tregun internacional. “GASHI” është titulli i këtij albumi, i cili ka të përfshirë në të ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 10:22
Reperi shqiptar me famë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka publikuar së fundmi albumin e tij më të ri, njëherësh të parin për tregun internacional. “GASHI” është titulli i këtij albumi, i cili ka të përfshirë në të ...

Bëhuni gati, Marina Vjollca po vjen me një spektakël televiziv
Siç edhe është bërë e ditur Marina Vjollca pritet të filloj me spektaklin e humorit shumë shpejtë që me kastën e artistëve pritet të dhuroj të qeshura pa fund, shkruan . Sot është promovuar promo e emisionit, dhe në ...
Lajminet | 20-Sep-2019 16:02
Siç edhe është bërë e ditur Marina Vjollca pritet të filloj me spektaklin e humorit shumë shpejtë që me kastën e artistëve pritet të dhuroj të qeshura pa fund, shkruan . Sot është promovuar promo e emisionit, dhe në ...

Capital T flet para koncertit madhështor që do ta mbajë në Tiranë
Capital T sonte mban koncertin e shumëpritur nga fansat e tij, shkruan . Reperi, ka kohë që ka punuar për koncertin recital, i cili njëherësh është projekti më i madh në karrierën e tij. Para këtij koncerti, ai ka ...
Lajminet | 20-Sep-2019 16:02
Capital T sonte mban koncertin e shumëpritur nga fansat e tij, shkruan . Reperi, ka kohë që ka punuar për koncertin recital, i cili njëherësh është projekti më i madh në karrierën e tij. Para këtij koncerti, ai ka ...

Jennifer Lopez publikon një fotografi provokuese në prehrin e të fejuarit
Këngëtarja e famshme botërore, Jennifer Lopez, është shumë e ndjekur nga miliona fansa në rrjetet sociale. Vetëm pak javë më parë, ajo arriti shifrën e 100 milionë ndjekësve në rrjetin social Instagram, me çka edhe ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 09:58
Këngëtarja e famshme botërore, Jennifer Lopez, është shumë e ndjekur nga miliona fansa në rrjetet sociale. Vetëm pak javë më parë, ajo arriti shifrën e 100 milionë ndjekësve në rrjetin social Instagram, me çka edhe ...

Moderatorja shqiptare: Puthjen e parë e kam dhënë 13 vjeçe dhe ka qenë e shëmtuar
Ditën e sotme këngëtari Genc Prelvukaj është pajisur me pasaportë shqiptare, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në Instagram, ndërsa është shprehje se pasaporta shqiptare është diçka ...
GazetaBlic | 20-Sep-2019 15:51
Ditën e sotme këngëtari Genc Prelvukaj është pajisur me pasaportë shqiptare, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në Instagram, ndërsa është shprehje se pasaporta shqiptare është diçka ...

2po2 kthehet në vitet e ’90-ta – dedikim special për Capital T
Reperi i cili është daja i Capital T-së, publikoi një fotografi të veçantë me nipin e tij, në llogarinë e tij në Instagram. Këtë dedikim të veçantë e bëri pikërisht sot në ditën kur Capo do të......
Zeri | 20-Sep-2019 15:22
Reperi i cili është daja i Capital T-së, publikoi një fotografi të veçantë me nipin e tij, në llogarinë e tij në Instagram. Këtë dedikim të veçantë e bëri pikërisht sot në ditën kur Capo do të......

Luana Vjollca ‘10 gishta 10 zanate’, tani kryen punën e saldatores
Luana Vjollca është nga figurat më të pëlqyera të shoubizit shqiptar, atë deri më tani e kemi parë në profesionin e këngëtares dhe atë të moderatores, por tani ajo ka treguar aftësitë edhe në saldatore, shkruan . ...
Lajminet | 20-Sep-2019 15:16
Luana Vjollca është nga figurat më të pëlqyera të shoubizit shqiptar, atë deri më tani e kemi parë në profesionin e këngëtares dhe atë të moderatores, por tani ajo ka treguar aftësitë edhe në saldatore, shkruan . ...

Aktori i famshëm po bëhet sërish baba (FOTO)
Chris Noth do të bëhet sërish baba. Aktori i njohur i “Sex and the City, njoftoi së fundmi se ai dhe bashkëshortja e tij Tara, janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë, që është djalë. “Orion do të bëhet me vëlla”, ...
Prive | 20-Sep-2019 15:01
Chris Noth do të bëhet sërish baba. Aktori i njohur i “Sex and the City, njoftoi së fundmi se ai dhe bashkëshortja e tij Tara, janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë, që është djalë. “Orion do të bëhet me vëlla”, ...

VIDEO/ Rita publikon videon e këndshme duke biseduar në shqip me një fëmijë
Ditën ne sotme në Instagram është publikuar një video e këndshme, ku shihet Rita Ora duke biseduar shqip me një fëmijë. Videoja ishte realizuar gjatë qëndrimit të Ritës në Kosovë, e cila mbajti koncert më 17 shkurt ...
Telegraf | 19-Sep-2019 19:39
Ditën ne sotme në Instagram është publikuar një video e këndshme, ku shihet Rita Ora duke biseduar shqip me një fëmijë. Videoja ishte realizuar gjatë qëndrimit të Ritës në Kosovë, e cila mbajti koncert më 17 shkurt ...

Artistja shqiptare këndon kolonën zanore të ‘Malecifent 2’
Filmi i Disneyt ‘Maleficent 2’ do të ketë si kolonë zanore këngën “You Can’t Stop The Girl”, të kënduar nga artistja me origjinë shqiptare Bebe Rexha. View this post on Instagram #YouCantStopTheGirl the featured song ...
Bordo | 20-Sep-2019 14:52
Filmi i Disneyt ‘Maleficent 2’ do të ketë si kolonë zanore këngën “You Can’t Stop The Girl”, të kënduar nga artistja me origjinë shqiptare Bebe Rexha. View this post on Instagram #YouCantStopTheGirl the featured song ...

'U kurorëzove me Eni Koçin për të marrë pasaportë shqiptare', ndjekësi thumbon Genc Prelvukajn
Ditën e sotme këngëtari Genc Prelvukaj është pajisur me pasaportë shqiptare, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në Instagram, ndërsa është shprehje se pasaporta shqiptare është......
Zeri | 20-Sep-2019 14:47
Ditën e sotme këngëtari Genc Prelvukaj është pajisur me pasaportë shqiptare, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në Instagram, ndërsa është shprehje se pasaporta shqiptare është......

Reperi nga Kosova merr pasaportën e Republikës së Shqipërisë
Reperi nga Kosova, Genc Prelvukaj, njihet për këngët e tij të cilat për shumë kënd kanë mbetur ende në kujtesë siç është kënga “Albanian” e shumë të tjera, shkruan Indeksonline. Ai kohët e fundit ka qenë në fokus më të ...
Arbresh | 20-Sep-2019 14:47
Reperi nga Kosova, Genc Prelvukaj, njihet për këngët e tij të cilat për shumë kënd kanë mbetur ende në kujtesë siç është kënga “Albanian” e shumë të tjera, shkruan Indeksonline. Ai kohët e fundit ka qenë në fokus më të ...

Alban Ramosaj pjesë e filmit Hollywoodian
Alban Ramosaj është bërë i njohur për publikun me këngët që ka sjellur ndër vite, por tani si duket artisti ka kthyer fokusin nga një tjetër degë e artit, shkruan . Këngëtarin shumë shpejt pritet ta shohim në një film ...
Lajminet | 20-Sep-2019 14:47
Alban Ramosaj është bërë i njohur për publikun me këngët që ka sjellur ndër vite, por tani si duket artisti ka kthyer fokusin nga një tjetër degë e artit, shkruan . Këngëtarin shumë shpejt pritet ta shohim në një film ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved