ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 21:02

Në ditën e koncertit recital, Capital T sjell fotografi nga fëmijëria: Sot është dita ime

Në ditën e koncertit recital, Capital T sjell fotografi nga fëmijëria: Sot është dita ime
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, do të realizojë sonte (e premte) koncertin e tij të ëndrrave, në sheshin “Nënë Tereza” të Tiranës. “Time Capsule” mban titullin ky koncert recital i tij, në të cilin reperi ka ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 14:54
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, do të realizojë sonte (e premte) koncertin e tij të ëndrrave, në sheshin “Nënë Tereza” të Tiranës. “Time Capsule” mban titullin ky koncert recital i tij, në të cilin reperi ka ...

Tayna pozon me pantallona transparentë para pasqyrës, i lë pak vend imagjinatës
Reperja e re, Tayna, vazhdon të mbetet një prej emrave më të përfolur të estradës. Kohëve të fundit ajo është larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për të realizuar klipin e ri, por edhe për të shijuar disa ditë ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 13:23
Reperja e re, Tayna, vazhdon të mbetet një prej emrave më të përfolur të estradës. Kohëve të fundit ajo është larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për të realizuar klipin e ri, por edhe për të shijuar disa ditë ...

Sihana Shalaj nga Prishtina ka sfiluar për një nga markat më të mëdha botërore, Prada
Një vajzë shqiptare ka bërë realitet ëndrrën që e ka çdo modele. Sihana Shalaj nga Prishtina ka sfiluar për një nga markat më të mëdha botërore, Prada. Këtë javë u mbajt “Milano Fashion Week” dhe në sfilatë parakaloi ...
Lapsi | 20-Sep-2019 13:52
Një vajzë shqiptare ka bërë realitet ëndrrën që e ka çdo modele. Sihana Shalaj nga Prishtina ka sfiluar për një nga markat më të mëdha botërore, Prada. Këtë javë u mbajt “Milano Fashion Week” dhe në sfilatë parakaloi ...

Dua Lipa në kopertinën e Vogue Spain (VIDEO)
Dua Lipa së fundi ka realizuar një fotosesion për revistën e famshme “Vogue Spanin”. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga ky fotosesion, ku duket mjaft tërheqëse Ajo u shpreh se është me fat që pati rastin ...
Lapsi | 20-Sep-2019 13:12
Dua Lipa së fundi ka realizuar një fotosesion për revistën e famshme “Vogue Spanin”. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga ky fotosesion, ku duket mjaft tërheqëse Ajo u shpreh se është me fat që pati rastin ...

Gashi publikon albumin e tij të parë për tregun internacional – “GASHI”
Reperi shqiptar me famë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka publikuar së fundmi albumin e tij më të ri, njëherësh të parin për tregun internacional. “GASHI” është titulli i këtij albumi, i cili ka të përfshirë në të ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 10:22
Reperi shqiptar me famë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka publikuar së fundmi albumin e tij më të ri, njëherësh të parin për tregun internacional. “GASHI” është titulli i këtij albumi, i cili ka të përfshirë në të ...

Jennifer Lopez publikon një fotografi provokuese në prehrin e të fejuarit
Këngëtarja e famshme botërore, Jennifer Lopez, është shumë e ndjekur nga miliona fansa në rrjetet sociale. Vetëm pak javë më parë, ajo arriti shifrën e 100 milionë ndjekësve në rrjetin social Instagram, me çka edhe ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 09:58
Këngëtarja e famshme botërore, Jennifer Lopez, është shumë e ndjekur nga miliona fansa në rrjetet sociale. Vetëm pak javë më parë, ajo arriti shifrën e 100 milionë ndjekësve në rrjetin social Instagram, me çka edhe ...

VIDEO/ Rita publikon videon e këndshme duke biseduar në shqip me një fëmijë
Ditën ne sotme në Instagram është publikuar një video e këndshme, ku shihet Rita Ora duke biseduar shqip me një fëmijë. Videoja ishte realizuar gjatë qëndrimit të Ritës në Kosovë, e cila mbajti koncert më 17 shkurt ...
Telegraf | 19-Sep-2019 19:39
Ditën ne sotme në Instagram është publikuar një video e këndshme, ku shihet Rita Ora duke biseduar shqip me një fëmijë. Videoja ishte realizuar gjatë qëndrimit të Ritës në Kosovë, e cila mbajti koncert më 17 shkurt ...

Luana Vjollca ‘10 gishta 10 zanate’, tani kryen punën e saldatores
Luana Vjollca është nga figurat më të pëlqyera të shoubizit shqiptar, atë deri më tani e kemi parë në profesionin e këngëtares dhe atë të moderatores, por tani ajo ka treguar aftësitë edhe në saldatore, shkruan . ...
Lajminet | 20-Sep-2019 15:16
Luana Vjollca është nga figurat më të pëlqyera të shoubizit shqiptar, atë deri më tani e kemi parë në profesionin e këngëtares dhe atë të moderatores, por tani ajo ka treguar aftësitë edhe në saldatore, shkruan . ...

Reperi amerikan Ja Rule kopjon idenë e Capital T për koncertin recital “Time Capsule”?
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka planifikuar që më 20 shtator të mbajë një koncert recital “Time Capsule”, në Sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë. Ai dhe ekipi i tij kanë bërë gati gjithçka që koncerti të shkojë sa ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 23:09
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka planifikuar që më 20 shtator të mbajë një koncert recital “Time Capsule”, në Sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë. Ai dhe ekipi i tij kanë bërë gati gjithçka që koncerti të shkojë sa ...

Aktori i famshëm po bëhet sërish baba (FOTO)
Chris Noth do të bëhet sërish baba. Aktori i njohur i “Sex and the City, njoftoi së fundmi se ai dhe bashkëshortja e tij Tara, janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë, që është djalë. “Orion do të bëhet me vëlla”, ...
Prive | 20-Sep-2019 15:01
Chris Noth do të bëhet sërish baba. Aktori i njohur i “Sex and the City, njoftoi së fundmi se ai dhe bashkëshortja e tij Tara, janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë, që është djalë. “Orion do të bëhet me vëlla”, ...

Artistja shqiptare këndon kolonën zanore të ‘Malecifent 2’
Filmi i Disneyt ‘Maleficent 2’ do të ketë si kolonë zanore këngën “You Can’t Stop The Girl”, të kënduar nga artistja me origjinë shqiptare Bebe Rexha. View this post on Instagram #YouCantStopTheGirl the featured song ...
Bordo | 20-Sep-2019 14:52
Filmi i Disneyt ‘Maleficent 2’ do të ketë si kolonë zanore këngën “You Can’t Stop The Girl”, të kënduar nga artistja me origjinë shqiptare Bebe Rexha. View this post on Instagram #YouCantStopTheGirl the featured song ...

Reperi nga Kosova merr pasaportën e Republikës së Shqipërisë
Reperi nga Kosova, Genc Prelvukaj, njihet për këngët e tij të cilat për shumë kënd kanë mbetur ende në kujtesë siç është kënga “Albanian” e shumë të tjera, shkruan Indeksonline. Ai kohët e fundit ka qenë në fokus më të ...
Arbresh | 20-Sep-2019 14:47
Reperi nga Kosova, Genc Prelvukaj, njihet për këngët e tij të cilat për shumë kënd kanë mbetur ende në kujtesë siç është kënga “Albanian” e shumë të tjera, shkruan Indeksonline. Ai kohët e fundit ka qenë në fokus më të ...

Alban Ramosaj pjesë e filmit Hollywoodian
Alban Ramosaj është bërë i njohur për publikun me këngët që ka sjellur ndër vite, por tani si duket artisti ka kthyer fokusin nga një tjetër degë e artit, shkruan . Këngëtarin shumë shpejt pritet ta shohim në një film ...
Lajminet | 20-Sep-2019 14:47
Alban Ramosaj është bërë i njohur për publikun me këngët që ka sjellur ndër vite, por tani si duket artisti ka kthyer fokusin nga një tjetër degë e artit, shkruan . Këngëtarin shumë shpejt pritet ta shohim në një film ...

Fejohet Arielle Vandenberg (FOTO)
Arielle Vandenberg dhe Matt Cutshall janë fejuar. 32 vjeçarja hyri në Instagram për të njoftuar se mori një propozim, transmeton Klan Kosova. “I fejuari im. Ti je i vetmi. Ai që më bën të buzëqesh”, shkroi Arielle duke ...
Klan Kosova | 20-Sep-2019 14:37
Arielle Vandenberg dhe Matt Cutshall janë fejuar. 32 vjeçarja hyri në Instagram për të njoftuar se mori një propozim, transmeton Klan Kosova. “I fejuari im. Ti je i vetmi. Ai që më bën të buzëqesh”, shkroi Arielle duke ...

Reperi nga Kosova, merr pasaportën e Republikës së Shqipërisë
Reperi nga Kosova, Genc Prelvukaj, njihet për këngët e tij të cilat për shumë kënd kanë mbetur ende në kujtesë siç është kënga “Albanian” e shumë të tjera, shkruan Indeksonline. Ai kohët e fundit ka qenë në fokus më të ...
Indeks Online | 20-Sep-2019 14:35
Reperi nga Kosova, Genc Prelvukaj, njihet për këngët e tij të cilat për shumë kënd kanë mbetur ende në kujtesë siç është kënga “Albanian” e shumë të tjera, shkruan Indeksonline. Ai kohët e fundit ka qenë në fokus më të ...

Genc Prelvukaj bëhet me pasaportë të Shqipërisë, thotë ‘është diçka shpirtërore’
Në mesin e shumë kosovarëve tani edhe Genc Prelvukaj është pajisur me pasaportën e Shqipërisë dhe për këtë gjë është shumë i lumtur, shkruan . Këngëtari i cili është i fejuar me Eni Koçin ka ndarë një postim në ...
Lajminet | 20-Sep-2019 14:22
Në mesin e shumë kosovarëve tani edhe Genc Prelvukaj është pajisur me pasaportën e Shqipërisë dhe për këtë gjë është shumë i lumtur, shkruan . Këngëtari i cili është i fejuar me Eni Koçin ka ndarë një postim në ...

Java e Modës në Milano; Si u veshën VIP-at e ulur në rreshtin e parë!
Yjet si Nicole Kidman, Winnie Harlow dhe emra të tjerë të njohur janë parë të ulur në rreshtin e parë të pasareave të Prancerë-Verë 2020. Shihni më poshtë se çfarë kanë veshur
Bordo | 20-Sep-2019 14:01
Yjet si Nicole Kidman, Winnie Harlow dhe emra të tjerë të njohur janë parë të ulur në rreshtin e parë të pasareave të Prancerë-Verë 2020. Shihni më poshtë se çfarë kanë veshur

Me këtë imazh me Capital T, 2po2 ‘kthen’ vitet e 90-ta
2po2 ka ndarë një foto të rrallë nga vitet e 90-ta në llogarinë e tij në Instagram ku bashkë me të është edhe nipi Capital T i cili sot po bën një hap të madh në muzikë, shkruan . E këtë imazh e ndau pikërisht për këtë ...
Lajminet | 20-Sep-2019 14:01
2po2 ka ndarë një foto të rrallë nga vitet e 90-ta në llogarinë e tij në Instagram ku bashkë me të është edhe nipi Capital T i cili sot po bën një hap të madh në muzikë, shkruan . E këtë imazh e ndau pikërisht për këtë ...

Gashi publikon klipin “Safety” me DJ Snake
Reperi i njohur shqiptar me famë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Gashi, muajin e kaluar publikoi bashkëpunimin e tij të ri me DJ Snake. “Safety” titullohet kënga e tyre, e cila është pritur mirë nga publiku, ndonëse ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 20:03
Reperi i njohur shqiptar me famë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Gashi, muajin e kaluar publikoi bashkëpunimin e tij të ri me DJ Snake. “Safety” titullohet kënga e tyre, e cila është pritur mirë nga publiku, ndonëse ...

2po2 kthehet në vitet e ’90-ta – dedikim special për Capital T
2po2 na ktheu na vitet e ’90-ta. Reperi i cili është daja i Capital T-së, publikoi një fotografi të veçantë me nipin e tij, në llogarinë e tij në Instagram. Këtë dedikim të veçantë e bëri pikërisht sot në ditën kur Capo ...
Prive | 20-Sep-2019 13:29
2po2 na ktheu na vitet e ’90-ta. Reperi i cili është daja i Capital T-së, publikoi një fotografi të veçantë me nipin e tij, në llogarinë e tij në Instagram. Këtë dedikim të veçantë e bëri pikërisht sot në ditën kur Capo ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved