ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 14:22

Jennifer Lopez publikon një fotografi provokuese në prehrin e të fejuarit

Jennifer Lopez publikon një fotografi provokuese në prehrin e të fejuarit
Këngëtarja e famshme botërore, Jennifer Lopez, është shumë e ndjekur nga miliona fansa në rrjetet sociale. Vetëm pak javë më parë, ajo arriti shifrën e 100 milionë ndjekësve në rrjetin social Instagram, me çka edhe ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 09:58
Këngëtarja e famshme botërore, Jennifer Lopez, është shumë e ndjekur nga miliona fansa në rrjetet sociale. Vetëm pak javë më parë, ajo arriti shifrën e 100 milionë ndjekësve në rrjetin social Instagram, me çka edhe ...

VIDEO/ Rita publikon videon e këndshme duke biseduar në shqip me një fëmijë
Ditën ne sotme në Instagram është publikuar një video e këndshme, ku shihet Rita Ora duke biseduar shqip me një fëmijë. Videoja ishte realizuar gjatë qëndrimit të Ritës në Kosovë, e cila mbajti koncert më 17 shkurt ...
Telegraf | 19-Sep-2019 19:39
Ditën ne sotme në Instagram është publikuar një video e këndshme, ku shihet Rita Ora duke biseduar shqip me një fëmijë. Videoja ishte realizuar gjatë qëndrimit të Ritës në Kosovë, e cila mbajti koncert më 17 shkurt ...

Reperi amerikan Ja Rule kopjon idenë e Capital T për koncertin recital “Time Capsule”?
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka planifikuar që më 20 shtator të mbajë një koncert recital “Time Capsule”, në Sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë. Ai dhe ekipi i tij kanë bërë gati gjithçka që koncerti të shkojë sa ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 23:09
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka planifikuar që më 20 shtator të mbajë një koncert recital “Time Capsule”, në Sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë. Ai dhe ekipi i tij kanë bërë gati gjithçka që koncerti të shkojë sa ...

Gashi publikon klipin “Safety” me DJ Snake
Reperi i njohur shqiptar me famë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Gashi, muajin e kaluar publikoi bashkëpunimin e tij të ri me DJ Snake. “Safety” titullohet kënga e tyre, e cila është pritur mirë nga publiku, ndonëse ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 20:03
Reperi i njohur shqiptar me famë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Gashi, muajin e kaluar publikoi bashkëpunimin e tij të ri me DJ Snake. “Safety” titullohet kënga e tyre, e cila është pritur mirë nga publiku, ndonëse ...

Getinjo publikon fotografi me dy femra të zhveshura në dhomën e hotelit
Reperi i njohur, Getinjo, herë pas here rrëmben vëmendjen e fansave përmes postimeve të tij në rrjetet sociale. Një gjë e tillë ka ndodhur edhe me fotografinë e fundit, që ai ka publikuar në rrjetin social Instagram. ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 19:21
Reperi i njohur, Getinjo, herë pas here rrëmben vëmendjen e fansave përmes postimeve të tij në rrjetet sociale. Një gjë e tillë ka ndodhur edhe me fotografinë e fundit, që ai ka publikuar në rrjetin social Instagram. ...

Anxhelina Hadërgjonaj e pakënaqur me stilin e flokëve të saj: Dukem si katundare
Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria. Së fundmi, ajo ka publikuar një video në ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 18:38
Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria. Së fundmi, ajo ka publikuar një video në ...

Dalin pamje nga koncerti i Aurela Gaçes
Aurela Gaçe dje kishte mbajtur një koncert recital në Tiranë ku me energjinë që solli në skenë ‘ndezi’ atmosferën dhe bëri publikun për vete, shkruan . Një nga artistët e ftuar nga këngëtarja ishte edhe Genc Prelvukaj ...
Lajminet | 20-Sep-2019 09:50
Aurela Gaçe dje kishte mbajtur një koncert recital në Tiranë ku me energjinë që solli në skenë ‘ndezi’ atmosferën dhe bëri publikun për vete, shkruan . Një nga artistët e ftuar nga këngëtarja ishte edhe Genc Prelvukaj ...

Lot! Ermal Mamaqi jep këshillën më të vlefshme për meshkujt: Për të bërë ndonje gjë në darkë…
Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska po shijojnë së fundmi pushimet në Capri të Italisë, nga ku kanë ndarë me ndjekësit poza të shumta në Instagram. Me siguri ju kanë bërë përshtypje fotot yll të Amardës, e cila duket sikur ...
Lexo | 20-Sep-2019 09:26
Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska po shijojnë së fundmi pushimet në Capri të Italisë, nga ku kanë ndarë me ndjekësit poza të shumta në Instagram. Me siguri ju kanë bërë përshtypje fotot yll të Amardës, e cila duket sikur ...

Publikohet albumi i parë i Gashit (FOTO)
Është publikuar më në fund, albumi i parë i reperit shqiptar me famë ndërkombëtare, GASHIT. Përveç këtij lajmi, artisti lëshoi mbrëmë edhe videoklipin e këngës “Safety” në bashkëpunim me DJ Snake. Reperi aktualisht ...
Prive | 20-Sep-2019 08:47
Është publikuar më në fund, albumi i parë i reperit shqiptar me famë ndërkombëtare, GASHIT. Përveç këtij lajmi, artisti lëshoi mbrëmë edhe videoklipin e këngës “Safety” në bashkëpunim me DJ Snake. Reperi aktualisht ...

Edhe një këngëtare e famshme konfirmon pjesëmarrjen në Kënga Magjike (FOTO)
Edhe pak ditë nis edicioni i ri i festivalit “Kënga Magjike”. Deri tani, janë bërë publik shumë pak emra që marrin pjesë sivjet. Ka qenë Fifi dhe Linda Halimi, ato që e kanë konfirmuar pjesëmarrjen përmes rrjeteve ...
Prive | 20-Sep-2019 08:41
Edhe pak ditë nis edicioni i ri i festivalit “Kënga Magjike”. Deri tani, janë bërë publik shumë pak emra që marrin pjesë sivjet. Ka qenë Fifi dhe Linda Halimi, ato që e kanë konfirmuar pjesëmarrjen përmes rrjeteve ...

Gashi publikon albumin e tij të parë
Gashi është një nga artistët më të pëlqyer për momentin jo vetëm në trojet shqiptare por edhe në arenën ndërkombëtare, shkruan . Janë bërë tashmë disa javë prej kur autori i hitit ‘Creep on me’ po paralajmëronte albumin ...
Lajminet | 20-Sep-2019 08:15
Gashi është një nga artistët më të pëlqyer për momentin jo vetëm në trojet shqiptare por edhe në arenën ndërkombëtare, shkruan . Janë bërë tashmë disa javë prej kur autori i hitit ‘Creep on me’ po paralajmëronte albumin ...

Ermal Mamaqi tregon sekretin si burrat e martuar t’i shpëtojnë drurit nga gratë e tyre
Janë një nga çiftet më të dashur për publikun. Bëhet fjalë për Amarda Toskën dhe Ermal Mamaqin, të cilët aktualisht ndodhen me pushime në Itali. Teksa ndodhen me pushime në Capri, ata kanë ndarë foto e video të ndryshme ...
Arbresh | 20-Sep-2019 01:58
Janë një nga çiftet më të dashur për publikun. Bëhet fjalë për Amarda Toskën dhe Ermal Mamaqin, të cilët aktualisht ndodhen me pushime në Itali. Teksa ndodhen me pushime në Capri, ata kanë ndarë foto e video të ndryshme ...

Enca i heq të gjitha rrobat, pjesët intime i mbulon me një ari lodër
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, jo pak herë përflitet për postimet e vazhdueshme që publikon në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar dy fotografi të reja, në të cilat shihet i ka hequr të gjitha ...
Arbresh | 19-Sep-2019 23:44
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, jo pak herë përflitet për postimet e vazhdueshme që publikon në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar dy fotografi të reja, në të cilat shihet i ka hequr të gjitha ...

Reperi amerikan kopjon idenë e Capital T për koncertin “Time Capsule”?
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka planifikuar që më 20 shtator të mbajë një koncert recital “Time Capsule”, në Sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë. Ai dhe ekipi i tij kanë bërë gati gjithçka që koncerti të shkojë sa ...
Indeks Online | 19-Sep-2019 23:13
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka planifikuar që më 20 shtator të mbajë një koncert recital “Time Capsule”, në Sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë. Ai dhe ekipi i tij kanë bërë gati gjithçka që koncerti të shkojë sa ...

Shkurte Fejza në top-formë nga pushimet në Greqi
Shkurte Fejza pas një sezone të stërngarkuar, po shijon pushimet e merituara, shkruan . Ajo bashkë me bashkëshortin e saj po pushojnë në bregdet, ndërsa kohë pas kohe sjell pamje nga vendet që po i vizitojnë. Së fundi, ...
Lajminet | 19-Sep-2019 22:48
Shkurte Fejza pas një sezone të stërngarkuar, po shijon pushimet e merituara, shkruan . Ajo bashkë me bashkëshortin e saj po pushojnë në bregdet, ndërsa kohë pas kohe sjell pamje nga vendet që po i vizitojnë. Së fundi, ...

Rita Ora publikon video nga qëndrimi i saj në Prishtinë, teksa fliste shqip me kushëririn para Koncertit të Pavarësisë
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, krenohet gjithmonë me vendlindjen e saj. Ndonëse jeton dhe vepron në Britaninë e madhe, ajo nuk heziton që të shpreh ndjenjat e saj të patriotizmit kudo. Së fundmi, Rita ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 18:09
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, krenohet gjithmonë me vendlindjen e saj. Ndonëse jeton dhe vepron në Britaninë e madhe, ajo nuk heziton që të shpreh ndjenjat e saj të patriotizmit kudo. Së fundmi, Rita ...

Celine Dion sjell tri këngë të reja
Celina Dion ka publikuar tri këngë të reja, të cilat janë pjesë e albumit të saj të ri, shkruan . Tri projektet e reja të yllit botëror janë “Imperfections”, “Lying Down” dhe “Courage”, që i solli vetëm në versionin ...
Lajminet | 19-Sep-2019 22:01
Celina Dion ka publikuar tri këngë të reja, të cilat janë pjesë e albumit të saj të ri, shkruan . Tri projektet e reja të yllit botëror janë “Imperfections”, “Lying Down” dhe “Courage”, që i solli vetëm në versionin ...

Luana Vjollca nxjerr spotin. Ja kur nis ‘Shiko kush luan’!
Pasditen e sotme, moderatorja Luana Vjollca, ka nxjerrë spotin e emisionit të saj “Shiko kush luan”. E veshur me kostum punëtori dhe me mjete pune, Luana shfaqet duke përgatitur skenën. Visualizza questo post su ...
Dritare | 19-Sep-2019 20:25
Pasditen e sotme, moderatorja Luana Vjollca, ka nxjerrë spotin e emisionit të saj “Shiko kush luan”. E veshur me kostum punëtori dhe me mjete pune, Luana shfaqet duke përgatitur skenën. Visualizza questo post su ...

Nga ky postim i dyshimtë, fansat mendojnë se Kylie Jenner u nda nga i dashuri
Kylie Jenner së fundmi ka postuar një selfie në llogarinë e saj personale në Instagram, brenda dollapit të saj gjigant. View this post on Instagram ain’t a game, boy
Prive | 19-Sep-2019 20:21
Kylie Jenner së fundmi ka postuar një selfie në llogarinë e saj personale në Instagram, brenda dollapit të saj gjigant. View this post on Instagram ain’t a game, boy

Nga Prishtina në pasarelën e ‘Prada’: Njihuni me Sihana Shalaj (FOTO)
Parada e ‘Prada’ mund të jetë ëndërr në sirtar për shumëkë mirëpo një modele kosovare një gjë të tillë tashmë e ka shndërruar në realitet! Fjala është për Sihana Shalën, një emër premtues që ia ka dalë të sfilojë në ...
Prive | 19-Sep-2019 20:14
Parada e ‘Prada’ mund të jetë ëndërr në sirtar për shumëkë mirëpo një modele kosovare një gjë të tillë tashmë e ka shndërruar në realitet! Fjala është për Sihana Shalën, një emër premtues që ia ka dalë të sfilojë në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved