ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 21:43

Merrni masa! Rrebeshet e shiut dhe stuhitë e erës do të vijojnë, ja kur rikthehet moti me diell

Merrni masa! Rrebeshet e shiut dhe stuhitë e erës do të vijojnë, ja kur rikthehet moti me diell
Rrebeshet e shiut dhe stuhitë e forta të erës do të vijojnë edhe ditën e sotme, teksa një ditë më parë shkaktuan jo pak probleme në disa qytete të vendit. “Meteoalb” njofton se dita e sotme do të vijojë me vranësira të ...
BalkanWeb | 20-Sep-2019 12:25
Rrebeshet e shiut dhe stuhitë e forta të erës do të vijojnë edhe ditën e sotme, teksa një ditë më parë shkaktuan jo pak probleme në disa qytete të vendit. “Meteoalb” njofton se dita e sotme do të vijojë me vranësira të ...

Parashikimi i motit për sot dhe fundjavën
Temperaturat minimale do te jene: ne zonat malore nga 07ºC deri ne 23ºC, ne zonat e uleta nga 17ºC ne 28 ºC dhe ne zonat bregdetare nga 19ºC ne 30ºC. Sa i perket fundjaves moti do te jete i kthjellet dhe temperaturat do ...
ikub.al | 20-Sep-2019 09:15
Temperaturat minimale do te jene: ne zonat malore nga 07ºC deri ne 23ºC, ne zonat e uleta nga 17ºC ne 28 ºC dhe ne zonat bregdetare nga 19ºC ne 30ºC. Sa i perket fundjaves moti do te jete i kthjellet dhe temperaturat do ...

Parashikimi i motit për sot dhe nesër: Ja sa zgjasin reshjet
mapo.al Sipas MeteoAlb, deri në mesditë, moti karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të herëpashershme, më të dendura në zonat Jugore të Shqipërisë. Kjo situatë atmosferike do të vijojë deri pasdite kur pritet ...
Mapo | 20-Sep-2019 08:37
mapo.al Sipas MeteoAlb, deri në mesditë, moti karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të herëpashershme, më të dendura në zonat Jugore të Shqipërisë. Kjo situatë atmosferike do të vijojë deri pasdite kur pritet ...

Diell dhe temperatura në rritje, ja parashikimi i motit për fundjavën
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do jenë prezentë gjatë gjithë ditës dhe do të sjellin rebeshe shiu në zonat malore.
Top Channel | 20-Sep-2019 07:53
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do jenë prezentë gjatë gjithë ditës dhe do të sjellin rebeshe shiu në zonat malore.

Moti e premte, 20 Shtator 2019!
E premte, 20 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Moti deri në mesditë do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira të herë pas herëshme, më të dendura në zonat jugore tëShqipërisë. Kjo situatë atmosferike ...
VizionPlus | 20-Sep-2019 07:43
E premte, 20 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Moti deri në mesditë do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira të herë pas herëshme, më të dendura në zonat jugore tëShqipërisë. Kjo situatë atmosferike ...

Ja ç’do ndodhë me motin sot, vijon rënia e temperaturave…
20 Shtator 2019 moti do të jetë kthjellime dhe me vranësira të pakta deri mesatare në Juglindje. Era do të jetë me drejtim Verierëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi ...
Standard | 20-Sep-2019 15:40
20 Shtator 2019 moti do të jetë kthjellime dhe me vranësira të pakta deri mesatare në Juglindje. Era do të jetë me drejtim Verierëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi ...

Mos u gënjeni nga dielli, pasditja sjell rrebeshe të forta
Moti në pjesën e parë të ditës, është paraqitur i qëndrueshëm. Në kryeqytet temperaturat janë të ngrohta. Por sipas MetoAlb, pasditja do të sjellë rrebeshe, ndaj mos u gënjeni nga dielli i momentit. “Orët vijuese ...
Dritare | 20-Sep-2019 14:41
Moti në pjesën e parë të ditës, është paraqitur i qëndrueshëm. Në kryeqytet temperaturat janë të ngrohta. Por sipas MetoAlb, pasditja do të sjellë rrebeshe, ndaj mos u gënjeni nga dielli i momentit. “Orët vijuese ...

Moti i keq, trageti nga Vlora nuk niset drejt Brindizit
Përkeqësimi i kushteve atmosferike kanë bërë që trageti “ST Damian” të anulojë udhëtimin nga porti i Vlorës drejt Brindisit, Itali. Njoftimi vjen nga porti i Vlorës, i cili njofton për situatën aktuale të motit. ...
Lexo | 20-Sep-2019 13:59
Përkeqësimi i kushteve atmosferike kanë bërë që trageti “ST Damian” të anulojë udhëtimin nga porti i Vlorës drejt Brindisit, Itali. Njoftimi vjen nga porti i Vlorës, i cili njofton për situatën aktuale të motit. ...

Përkeqësim i motit, nuk niset trageti nga Vlora drejt Brindizit
TIRANË, 20 shtator/MEDIAL/- Përkeqësimi i kushteve atmosferike kanë bërë që trageti “ST Damian” të anulojë udhëtimin nga porti i Vlorës drejt Brindisit, Itali. Njoftimi vjen nga porti i Vlorës, i cili njofton për ...
Medial | 20-Sep-2019 13:21
TIRANË, 20 shtator/MEDIAL/- Përkeqësimi i kushteve atmosferike kanë bërë që trageti “ST Damian” të anulojë udhëtimin nga porti i Vlorës drejt Brindisit, Itali. Njoftimi vjen nga porti i Vlorës, i cili njofton për ...

Shi dhe stuhi/ Fundjava do jetë me mot të paqëndrueshëm, mësohet se kur do rikthehen ditët me diell
Postuar: 20/09/2019 - 13:13 Rrebeshet e shiut dhe stuhitë e forta të erës do të vijojnë edhe ditën e sotme, teksa një ditë më parë shkaktuan jo pak probleme në disa qytete të vendit. “Meteoalb” njofton se dita e sotme ...
Sot.Al | 20-Sep-2019 13:14
Postuar: 20/09/2019 - 13:13 Rrebeshet e shiut dhe stuhitë e forta të erës do të vijojnë edhe ditën e sotme, teksa një ditë më parë shkaktuan jo pak probleme në disa qytete të vendit. “Meteoalb” njofton se dita e sotme ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 08:07
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë ...

Mot më i freskët, gjatë fundjavës temperaturat e mëngjesit rreth zeros
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore.Temperatura e mëngjesit do të lëviz ...
Televizioni Koha | 20-Sep-2019 10:26
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore.Temperatura e mëngjesit do të lëviz ...

Mot më i freskët, gjatë fundjavës temperaturat e mëngjesit rreth zeros
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore.Temperatura e mëngjesit do të lëviz ...
TetovaSot | 20-Sep-2019 10:23
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore.Temperatura e mëngjesit do të lëviz ...

Moti sot
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira të matura, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar në drejtimin verior. Temperatura minimale ...
Koha.mk | 20-Sep-2019 09:54
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira të matura, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar në drejtimin verior. Temperatura minimale ...

Moti, vijon rënia e temperaturave
20 Shtator 2019 moti do të jetë kthjellime dhe me vranësira të pakta deri mesatare në Juglindje. Era do të jetë me drejtim Verierëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi ...
Lajmi i Fundit | 20-Sep-2019 09:36
20 Shtator 2019 moti do të jetë kthjellime dhe me vranësira të pakta deri mesatare në Juglindje. Era do të jetë me drejtim Verierëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi ...

VIDEO/ Stuhia në Durrës, shihni si hyn uji i detit brenda lokalit
DURRËS Pas ditësh të tëra me temperatura të larta, duket se vjeshta ka ardhur zyrtarisht. Temperaturat kanë rënë ndjeshëm por ndërkohë ndryshimi i tyre është shoqëruar me erë të fortë pothuajse në të gjithë vendin dhe ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 19:04
DURRËS Pas ditësh të tëra me temperatura të larta, duket se vjeshta ka ardhur zyrtarisht. Temperaturat kanë rënë ndjeshëm por ndërkohë ndryshimi i tyre është shoqëruar me erë të fortë pothuajse në të gjithë vendin dhe ...

Vranësira dhe erë me temperaturë maksimale deri në 25 gradë celsius
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira të matura, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar në drejtimin verior. Temperatura minimale ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 09:28
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira të matura, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar në drejtimin verior. Temperatura minimale ...

Moti në Shqipëri
Pjesa e parë e ditës do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të lehta pothuajse në të gjithë vendin. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në zonat veriore dhe verilindore të vendit. Parashikohet që gjatë ...
Arbresh | 19-May-2016 08:35
Pjesa e parë e ditës do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të lehta pothuajse në të gjithë vendin. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në zonat veriore dhe verilindore të vendit. Parashikohet që gjatë ...

Parashikimi i motit në Prishtinë
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak në Shqipëri ka njoftuar se moti për ditën e sotme do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme.
Kosova Press | 20-Sep-2019 09:13
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak në Shqipëri ka njoftuar se moti për ditën e sotme do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme.

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira të matura, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore. Temperatura e mëngjesit do të ...
Ina-Online | 20-Sep-2019 09:04
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira të matura, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore. Temperatura e mëngjesit do të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved