ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 20:42

Aksident në minierën e Spaçit, humb jetën magazinieri

Aksident në minierën e Spaçit, humb jetën magazinieri
Një 47-vjeçar nga Fani i Mirditës është dërguar pa shenja jete në spital. Policia thotë se magazinieri me iniciale A.P, në Minierën e Spaçit në Mirditë, dyshohet se duke punuar në ambientet e jashtme të minierës, është ...
Lapsi | 20-Sep-2019 12:20
Një 47-vjeçar nga Fani i Mirditës është dërguar pa shenja jete në spital. Policia thotë se magazinieri me iniciale A.P, në Minierën e Spaçit në Mirditë, dyshohet se duke punuar në ambientet e jashtme të minierës, është ...

Mirditë, magazinierin i minierës gjendet i pajetë, policia jep detajet
Një 47 vjeçar është dërguar pa shenja jetë mëngjesin e kësaj të premtje në spitalin e Rrëshenit. Sipas uniformave blu 47 vjeçari A.P., banues në Fan – Mirditë, me funksion magazinier në Minierën e Spaçit në Mirditë. ...
VizionPlus | 20-Sep-2019 12:12
Një 47 vjeçar është dërguar pa shenja jetë mëngjesin e kësaj të premtje në spitalin e Rrëshenit. Sipas uniformave blu 47 vjeçari A.P., banues në Fan – Mirditë, me funksion magazinier në Minierën e Spaçit në Mirditë. ...

Humb jetën në minierën e Spaçit 47 vjeçari
Një 47 vjeçar ka humbur jetën në Minierën e Spaçit në Mirditë. Policia njofton se 47 vjeçari me iniciale A.P është dërguar pa shenja në Urgjencën e Rrëshenit rreth orës 09:45. Mësohet se ai kryente funksionin e ...
ABCNews | 20-Sep-2019 12:20
Një 47 vjeçar ka humbur jetën në Minierën e Spaçit në Mirditë. Policia njofton se 47 vjeçari me iniciale A.P është dërguar pa shenja në Urgjencën e Rrëshenit rreth orës 09:45. Mësohet se ai kryente funksionin e ...

Humb jetën një punëtor në Minierën e Spaçit
Policia ka informuar se një person ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Minierën e Spaçit. Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se shtetasi A. P, 47-vjeç, duke punuar në ambientet e jashtme të minierës, është zënë ...
Dritare | 20-Sep-2019 12:32
Policia ka informuar se një person ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Minierën e Spaçit. Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se shtetasi A. P, 47-vjeç, duke punuar në ambientet e jashtme të minierës, është zënë ...

Tani mund të hani bukë sa të doni dhe të mos shtoni peshë!
Ky truk e shndërron çdo bukë në ushqim të shëndetshëm Një truk e bën bukën ushqim të shëndetshëm, e cila nuk mund të bëjë dëm! – transmeton Telegrafi. Hulumtime të shumte kanë treguar se si buka është pjesë e ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 12:06
Ky truk e shndërron çdo bukë në ushqim të shëndetshëm Një truk e bën bukën ushqim të shëndetshëm, e cila nuk mund të bëjë dëm! – transmeton Telegrafi. Hulumtime të shumte kanë treguar se si buka është pjesë e ...

Humb jetën magazinieri në minierën e Spaçit
Një magazinier në Mirditë është dërguar mëngjesin e sotëm pa shenja jete në Urgjencën e Spitalit Rajonal të Rrëshenit.47-vjeçari Anton Prenga, punëtor në minierën e Spaçit, ka qenë duke punuar, ndërsa i ka rënë sipër ...
EkonomiaOnline | 20-Sep-2019 12:17
Një magazinier në Mirditë është dërguar mëngjesin e sotëm pa shenja jete në Urgjencën e Spitalit Rajonal të Rrëshenit.47-vjeçari Anton Prenga, punëtor në minierën e Spaçit, ka qenë duke punuar, ndërsa i ka rënë sipër ...

Aksident në punë, vdes magazinieri në minierën e Spaçit
mapo.al Një 47-vjeçar nga Fani i Mirditës ka ndërruar jetë në vendin e punës, në minierën e Spaçit. Policia tha se e ka zënë poshtë një presë metalike. Informacioni paraprak Rreth orës 09:45, në Urgjencën e Spitalit ...
Mapo | 20-Sep-2019 12:00
mapo.al Një 47-vjeçar nga Fani i Mirditës ka ndërruar jetë në vendin e punës, në minierën e Spaçit. Policia tha se e ka zënë poshtë një presë metalike. Informacioni paraprak Rreth orës 09:45, në Urgjencën e Spitalit ...

Humb jetën magazinieri në minierën e Spaçit, i ra sipër një pjesë metalike
Një magazinier në Mirditë është dërguar mëngjesin e sotëm pa shenja jete në Urgjencën e Spitalit Rajonal të Rrëshenit.
Top Channel | 20-Sep-2019 12:00
Një magazinier në Mirditë është dërguar mëngjesin e sotëm pa shenja jete në Urgjencën e Spitalit Rajonal të Rrëshenit.

E zë makineria, vdes nje person në minierën e Spaçit
Rreth orës 09:45, në Urgjencën e Spitalit Rajonal Rrëshen është dërguar pa shenja jete shtetasi A.P. vjeç 47, banues në Fan – Mirditë, me funksion magazinier në Minierën e Spaçit në Mirditë, i cili dyshohet se duke ...
Lajmi i Fundit | 20-Sep-2019 12:17
Rreth orës 09:45, në Urgjencën e Spitalit Rajonal Rrëshen është dërguar pa shenja jete shtetasi A.P. vjeç 47, banues në Fan – Mirditë, me funksion magazinier në Minierën e Spaçit në Mirditë, i cili dyshohet se duke ...

E zë makineria, humb jetën një person në minierën e Spaçit
Rreth orës 09:45, në Urgjencën e Spitalit Rajonal Rrëshen është dërguar pa shenja jete shtetasi A.P. vjeç 47, banues në Fan – Mirditë, me funksion magazinier në Minierën e Spaçit në Mirditë, i cili dyshohet se duke ...
Telegraf | 20-Sep-2019 12:02
Rreth orës 09:45, në Urgjencën e Spitalit Rajonal Rrëshen është dërguar pa shenja jete shtetasi A.P. vjeç 47, banues në Fan – Mirditë, me funksion magazinier në Minierën e Spaçit në Mirditë, i cili dyshohet se duke ...

Magazinierin e minierës e dërgojnë të vdekur në spital, policia jep detajet e para
Dërgohet pa shenja jete në Urgjencën e Spitalit Rajonal të Rrëshenit një 47 vjecar, me detyrë magazinier në Minierën e Spaçit në Mirditë. Shtetasi me inicialet A.P ishte banues në fshatin Fan-Mirditë Policia bën me dije ...
Politiko | 20-Sep-2019 12:12
Dërgohet pa shenja jete në Urgjencën e Spitalit Rajonal të Rrëshenit një 47 vjecar, me detyrë magazinier në Minierën e Spaçit në Mirditë. Shtetasi me inicialet A.P ishte banues në fshatin Fan-Mirditë Policia bën me dije ...

U aksidentua nga presa metalike, vdes magazinieri në minierën e Spaçit
MIRDITË Një 47-vjeçar nga Fani i Mirditës është dërguar pa shenja jete në spital. Policia thotë se magazinieri me iniciale A.P, në Minierën e Spaçit në Mirditë, dyshohet se duke punuar në ambientet e jashtme të ...
BalkanWeb | 20-Sep-2019 11:58
MIRDITË Një 47-vjeçar nga Fani i Mirditës është dërguar pa shenja jete në spital. Policia thotë se magazinieri me iniciale A.P, në Minierën e Spaçit në Mirditë, dyshohet se duke punuar në ambientet e jashtme të ...

Humb jetën magazinieri në minierën e Spaçit
Një magazinier në Mirditë është dërguar mëngjesin e sotëm pa shenja jete në Urgjencën e Spitalit Rajonal të Rrëshenit. 47-vjeçari Anton Prenga, punëtor në minierën e Spaçit, ka qenë duke punuar, ndërsa i ka rënë sipër ...
Klan Kosova | 20-Sep-2019 12:12
Një magazinier në Mirditë është dërguar mëngjesin e sotëm pa shenja jete në Urgjencën e Spitalit Rajonal të Rrëshenit. 47-vjeçari Anton Prenga, punëtor në minierën e Spaçit, ka qenë duke punuar, ndërsa i ka rënë sipër ...

E zë poshtë presa metalike, humb jetën minatori në Spaç
Një minator në minierën e Spaçit në Mirditë ka humbur jetën këtë të premte si pasojë e një aksidenti të rëndë. Viktima mësohet se është 47 vjeçari me incialet A.P. Minatori po punonte në ambientet e jashtë të minierës ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 12:06
Një minator në minierën e Spaçit në Mirditë ka humbur jetën këtë të premte si pasojë e një aksidenti të rëndë. Viktima mësohet se është 47 vjeçari me incialet A.P. Minatori po punonte në ambientet e jashtë të minierës ...

U aksidentua nga presa metalike, vdes punëtori në minierën e Spaçit
Një magazinier në Mirditë është dërguar mëngjesin e sotëm pa shenja jete në Urgjencën e Spitalit Rajonal të Rrëshenit. 47-vjeçari Anton Prenga, punëtor në minierën e Spaçit ka qenë duke punuar, ndërsa i ka rënë sipër ...
Gazeta Dita | 20-Sep-2019 12:04
Një magazinier në Mirditë është dërguar mëngjesin e sotëm pa shenja jete në Urgjencën e Spitalit Rajonal të Rrëshenit. 47-vjeçari Anton Prenga, punëtor në minierën e Spaçit ka qenë duke punuar, ndërsa i ka rënë sipër ...

LAJM I FUNDIT/ U aksidentua nga presa metalike, vdes magazinieri në minierën e Spaçit
Një 47-vjeçar nga Fani i Mirditës është dërguar pa shenja jete në spital. Policia thotë se magazinieri me iniciale A.P, në Minierën e Spaçit në Mirditë, dyshohet se duke punuar në ambientet e jashtme të minierës, është ...
Medial | 20-Sep-2019 12:02
Një 47-vjeçar nga Fani i Mirditës është dërguar pa shenja jete në spital. Policia thotë se magazinieri me iniciale A.P, në Minierën e Spaçit në Mirditë, dyshohet se duke punuar në ambientet e jashtme të minierës, është ...

Për të humbur peshë, italianët bëjnë këtë gjë pasi hanë darkë
Italianët njihen për ushqimin e shijshëm, por jo dhe aq të shëndetshëm. Ata konsumojnë shumë karbohidrate dhe janë adhurues të verës së kuqe. Megjithatë italianët, në përgjithësi janë një popull elegant. Cili është ...
Albportali | 19-Sep-2019 18:26
Italianët njihen për ushqimin e shijshëm, por jo dhe aq të shëndetshëm. Ata konsumojnë shumë karbohidrate dhe janë adhurues të verës së kuqe. Megjithatë italianët, në përgjithësi janë një popull elegant. Cili është ...

Për të humbur peshë, italianët bëjnë këtë gjë pasi hanë darkë
Italianët njihen për ushqimin e shijshëm, por jo dhe aq të shëndetshëm. Ata konsumojnë shumë karbohidrate dhe janë adhurues të verës së kuqe. Megjithatë italianët, në përgjithësi janë një popull elegant. Cili është ...
Republika | 19-Sep-2019 18:23
Italianët njihen për ushqimin e shijshëm, por jo dhe aq të shëndetshëm. Ata konsumojnë shumë karbohidrate dhe janë adhurues të verës së kuqe. Megjithatë italianët, në përgjithësi janë një popull elegant. Cili është ...

Për të humbur peshë, italianët bëjnë këtë gjë pasi hanë darkë
Italianët njihen për ushqimin e shijshëm, por jo dhe aq të shëndetshëm. Ata konsumojnë shumë karbohidrate dhe janë adhurues të verës së kuqe. Megjithatë italianët, në përgjithësi janë një popull elegant. Cili është ...
AlbInfo | 19-Sep-2019 16:09
Italianët njihen për ushqimin e shijshëm, por jo dhe aq të shëndetshëm. Ata konsumojnë shumë karbohidrate dhe janë adhurues të verës së kuqe. Megjithatë italianët, në përgjithësi janë një popull elegant. Cili është ...

Për të humbur peshë, italianët bëjnë këtë gjë pasi hanë darkë
Ata konsumojnë shumë karbohidrate dhe janë adhurues të verës së kuqe. Megjithatë italianët, në përgjithësi janë një popull elegant. Cili është sekreti që edhe pse konsumojnë shumë karbohidrate (makaronat janë një pjatë ...
Lajminet | 19-Sep-2019 15:52
Ata konsumojnë shumë karbohidrate dhe janë adhurues të verës së kuqe. Megjithatë italianët, në përgjithësi janë një popull elegant. Cili është sekreti që edhe pse konsumojnë shumë karbohidrate (makaronat janë një pjatë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved