ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 20:32

Largimi i Sonila Qatos, PD nxjerr dokumente: Tenderi Krdhiq-Delvinë u anulua nga Rama

Largimi i Sonila Qatos, PD nxjerr dokumente: Tenderi Krdhiq-Delvinë u anulua nga Rama
TIRANË Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku ka komentuar dorëheqjen e drejtoreshës së ARRSH-së, Sonila Qato. Sipas saj, anulimi i tenderit Kardhiq – Delvinë është një luftë e brendshme, e cila ka nisur mes ...
BalkanWeb | 20-Sep-2019 12:09
TIRANË Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku ka komentuar dorëheqjen e drejtoreshës së ARRSH-së, Sonila Qato. Sipas saj, anulimi i tenderit Kardhiq – Delvinë është një luftë e brendshme, e cila ka nisur mes ...

Dokumente/ Dy kompanitë që përplasën Ballukun me Qaton për tenderin
mapo.al Dje drejtoresha e ARRSH-së, Sonila Qato dha dorëheqjen duke lënë të kuptohet qartë se shkak është bërë kompania “Gjoka”. Ajo ka patur një konflikt të madh me shefen e saj, ministren Belinda Balluku për tenderin ...
Mapo | 20-Sep-2019 12:17
mapo.al Dje drejtoresha e ARRSH-së, Sonila Qato dha dorëheqjen duke lënë të kuptohet qartë se shkak është bërë kompania “Gjoka”. Ajo ka patur një konflikt të madh me shefen e saj, ministren Belinda Balluku për tenderin ...

PD: “Vëllezërit Hysa” pas skandalit me autoritetin e rrugëve (Dokumente)
Në një deklaratë për shtyp, ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku u shpreh se anulimi i tenderit Kardhiq– Delvinë është luftë e brendshme mes anëtarëve të bandës së Edi Ramës për të vjedhur dhe se “Vëllezërit Hysa” bënë ...
Top Channel | 20-Sep-2019 12:06
Në një deklaratë për shtyp, ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku u shpreh se anulimi i tenderit Kardhiq– Delvinë është luftë e brendshme mes anëtarëve të bandës së Edi Ramës për të vjedhur dhe se “Vëllezërit Hysa” bënë ...

PD: Anullimi i tenderit Kardhiq – Delvinë është luftë e brendshme mes anëtarëv të bandës së Edi Ramës për të vjedhur
DEKLARATË PARTIA DEMOKRATIKE, JORIDA TABAKU Largimi i Sonila Qatos nga detyra e Drejtores së Agjencisë së Rrugëve është tregues i qartë se banda kriminale e Edi Ramës ka filluar luftën e brendshme për të ndarë plaçkën e ...
Telegraf | 20-Sep-2019 12:17
DEKLARATË PARTIA DEMOKRATIKE, JORIDA TABAKU Largimi i Sonila Qatos nga detyra e Drejtores së Agjencisë së Rrugëve është tregues i qartë se banda kriminale e Edi Ramës ka filluar luftën e brendshme për të ndarë plaçkën e ...

Kandidatura: Kush pritet ta zëvendësojë Sonila Qaton, në krye të Autoritetit Rrugor Shqiptar
Ish- drejtoresha e Tatimeve Vasilika Vjero është një prej kandidaturave kryesore për të drejtuar Autoritetin Rrugor Shqiptar, duke pësuar në detyrë drejtuesen e dorëhequr, Sonila Qato. Kjo konfirmohet jozyrtarisht për ...
GazetaTema | 19-Sep-2019 18:21
Ish- drejtoresha e Tatimeve Vasilika Vjero është një prej kandidaturave kryesore për të drejtuar Autoritetin Rrugor Shqiptar, duke pësuar në detyrë drejtuesen e dorëhequr, Sonila Qato. Kjo konfirmohet jozyrtarisht për ...

PD: Qato u largua pas prishjes së pazareve me Ballukun
Largimi i drejtoreshës së Autoritetit Rrugor Shqiptar Sonila Qato, sipas Partisë Demokratike, është bërë për shkak të prishjes së pazareve me Edi Ramën per temderin e rrugës Kardhiq-Delvinë. Ish-deputetja Jorida Tabaku ...
ABCNews | 20-Sep-2019 12:52
Largimi i drejtoreshës së Autoritetit Rrugor Shqiptar Sonila Qato, sipas Partisë Demokratike, është bërë për shkak të prishjes së pazareve me Edi Ramën per temderin e rrugës Kardhiq-Delvinë. Ish-deputetja Jorida Tabaku ...

Largimi i Sonila Qatos/ PD nxjerr dokumente: Tenderi Kardhiq-Delvinë u anulua nga Rama
Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku ka komentuar dorëheqjen e drejtoreshës së ARRSH-së, Sonila Qato. Sipas saj, anulimi i tenderit Kardhiq – Delvinë është një luftë e brendshme, e cila ka nisur mes ...
Lapsi | 20-Sep-2019 12:45
Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku ka komentuar dorëheqjen e drejtoreshës së ARRSH-së, Sonila Qato. Sipas saj, anulimi i tenderit Kardhiq – Delvinë është një luftë e brendshme, e cila ka nisur mes ...

Dorëheqja Qatos/ Tabaku: Nesër nxjerrim provat
Partia Demokratike e ka cilësuar dorëheqjen e drejtoreshës së ARRSH-së, Sonila Qato, si një marifet të kryeministrit Edi Rama për të larguar vëmendjen nga skandalet e saj. Ish deputetja demokrate Jorida Tabaku, në ...
VizionPlus | 19-Sep-2019 17:55
Partia Demokratike e ka cilësuar dorëheqjen e drejtoreshës së ARRSH-së, Sonila Qato, si një marifet të kryeministrit Edi Rama për të larguar vëmendjen nga skandalet e saj. Ish deputetja demokrate Jorida Tabaku, në ...

Anullimi i tenderit Kardhiq-Delvinë nga Rama, njesoj si me Unazën e Re: U zbulua kush do të zhvaste milionat
Jorida Tabaku, ish-deputetja e PD, zbardhi para medias sot, arsyen pse kryeministri e anulloi tenderin e rrugës Kardhiq – Delvinë prej miliona eurosh. Tabaku tha se “lufta gati 2 mujore për tenderin e rrugës Kardhiq – ...
Lajmi i Fundit | 20-Sep-2019 12:57
Jorida Tabaku, ish-deputetja e PD, zbardhi para medias sot, arsyen pse kryeministri e anulloi tenderin e rrugës Kardhiq – Delvinë prej miliona eurosh. Tabaku tha se “lufta gati 2 mujore për tenderin e rrugës Kardhiq – ...

PD zbardh arsyen e largimit të Qatos: Klanet e PS po përplasen fort për të zhvatur milionat e tenderave
Ish deputetja e PD-së Jorida Tabaku ka komentuar dorëheqjen e drejtoreshës së Autoritetit Rrugor Shqiptar Sonila Qato, duke thënë se prapa largimit të saj qëndron një luftë e tërë klanesh brenda PS-së dhe qeverisë, se ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 12:36
Ish deputetja e PD-së Jorida Tabaku ka komentuar dorëheqjen e drejtoreshës së Autoritetit Rrugor Shqiptar Sonila Qato, duke thënë se prapa largimit të saj qëndron një luftë e tërë klanesh brenda PS-së dhe qeverisë, se ...

PD: Dorëheqja e drejtoreshës së ARRSH-së , sherr tenderësh
Ish-deputetja e partisë demokratike, Jorida Tabaku në një dalje për shtyp ditën e sotme ka reaguar në lidhje me dorëheqjen e drejtoreshës së ARRSH-së, Sonila Qato. Sipas Tabakut, ky veprim është një tregues se banda e ...
Dritare | 20-Sep-2019 12:32
Ish-deputetja e partisë demokratike, Jorida Tabaku në një dalje për shtyp ditën e sotme ka reaguar në lidhje me dorëheqjen e drejtoreshës së ARRSH-së, Sonila Qato. Sipas Tabakut, ky veprim është një tregues se banda e ...

“Luftë e brendshme Qato- Balluku”, PD nxjerr dokumentet për largimin e drejtoreshës së ARRSH: Prishje pazaresh për fituesen e tenderit, këto janë dy kompanitë e fuqishme
Postuar: 20/09/2019 - 12:27 Një luftë të brendshme mes ministres Belinda Balluku dhe drejtoreshës së ARRSH-së, Sonila Qatos, e ka cilësuar PD-ja anulimin e tenderit Kardhiq – Delvinë. Nga selia blu, ish-deputetja Jorida ...
Sot.Al | 20-Sep-2019 12:30
Postuar: 20/09/2019 - 12:27 Një luftë të brendshme mes ministres Belinda Balluku dhe drejtoreshës së ARRSH-së, Sonila Qatos, e ka cilësuar PD-ja anulimin e tenderit Kardhiq – Delvinë. Nga selia blu, ish-deputetja Jorida ...

Dorëheqja e Qatos, reagon Tabaku: Si pasojë e luftës së klaneve në PS, nesër nxjerrim provat
Këtë të enjte drejtoresha e ARRSH-së, Sonila Qato njoftoi dorëheqjen e saj nga detyra, duke u shprehur se vendimi i saj vejn për shkak se ndaj saj janë ngritur disa akuza nga një kompani. Lidhur më dorëheqjen e ...
Telegraf | 19-Sep-2019 16:41
Këtë të enjte drejtoresha e ARRSH-së, Sonila Qato njoftoi dorëheqjen e saj nga detyra, duke u shprehur se vendimi i saj vejn për shkak se ndaj saj janë ngritur disa akuza nga një kompani. Lidhur më dorëheqjen e ...

PD: Balluku dhe Qato në “luftë” për prishjen e pazarit për fituesin e tenderit Kardhiq-Delvinë
Partia Demokratike ka reaguar një ditë pas dorëheqjes së Sonila Qatos si drejtore e ARRSH. Në një deklaratë për mediat, ish-deputetja demokrate Jorida Tabaku tha se ky është tregues se banda kriminale e kryeministrit e ...
Gazeta Dita | 20-Sep-2019 12:27
Partia Demokratike ka reaguar një ditë pas dorëheqjes së Sonila Qatos si drejtore e ARRSH. Në një deklaratë për mediat, ish-deputetja demokrate Jorida Tabaku tha se ky është tregues se banda kriminale e kryeministrit e ...

Dorëheqja e Qatos, PD publikon dokumentet: Konflikti me Ballukun erdhi nga prishja e pazarit për tenderin Kardhiq–Delvinë
Një ditë pas dorëheqjes së Sonila Qatos nga detyra e Drejtores së Agjencisë së Rrugëve, Partia Demokratike e ka cilësuar si një levizje për mbuluar skandalin e ri të vjedhjes nga klientët e Ramës. Jorida Tabaku, në një ...
Politiko | 20-Sep-2019 12:20
Një ditë pas dorëheqjes së Sonila Qatos nga detyra e Drejtores së Agjencisë së Rrugëve, Partia Demokratike e ka cilësuar si një levizje për mbuluar skandalin e ri të vjedhjes nga klientët e Ramës. Jorida Tabaku, në një ...

Dorëhiqet Sonila Qato, PD: Nesër bëjmë publike provat e skandalit
mapo.al Partia Demokratike ka reaguar fill pasi Sonila Qato ka komunikuar dorëheqjen e saj nga posti drejtues i Autoritetit të Rrugëve (ARRSH). Deputetja Jorida Tabaku shkruan në rrjetin social “Facebook” se pas kësaj ...
Mapo | 19-Sep-2019 16:06
mapo.al Partia Demokratike ka reaguar fill pasi Sonila Qato ka komunikuar dorëheqjen e saj nga posti drejtues i Autoritetit të Rrugëve (ARRSH). Deputetja Jorida Tabaku shkruan në rrjetin social “Facebook” se pas kësaj ...

Tabaku: Dorëheqja e Qatos, PD do sjellë prova
“Partia Demokratike do të sjellë që nesër prova për skandalin që detyroi Sonila Qaton të largohet”, u shpreh sot ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku në reagimin e saj pas dorëheqjes së drejtoreshës së Autoritetit ...
Flaka | 19-Sep-2019 19:42
“Partia Demokratike do të sjellë që nesër prova për skandalin që detyroi Sonila Qaton të largohet”, u shpreh sot ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku në reagimin e saj pas dorëheqjes së drejtoreshës së Autoritetit ...

Dorëheqja e Sonila Qatos/ Tabaku paralajmëron për nxjerrje provash: Pjesë e luftës së brendshme për vjedhjen e milionave eurove me kompanitë e Ramës
Demokratja Jorida Tabaku ka reaguar pas lajmit të dorëheqjes së Sonila Qatos.
Top Channel | 19-Sep-2019 15:57
Demokratja Jorida Tabaku ka reaguar pas lajmit të dorëheqjes së Sonila Qatos.

Dha dorëhqejen pas akuzave, kush është kandidatja që do zëvendësojë Qaton në krye të ARRSH
Pas dorëheqjes së drejtoreshës së Autoritetit Rrugor Shqiptar, Sonila Qato, po lakohen edhe emrat e parë se kush do të zërë vendin e saj. Një prej kandidaturave kryesore është ish drejtoresha e Tatimeve Vasilika Vjero. ...
Politiko | 19-Sep-2019 19:23
Pas dorëheqjes së drejtoreshës së Autoritetit Rrugor Shqiptar, Sonila Qato, po lakohen edhe emrat e parë se kush do të zërë vendin e saj. Një prej kandidaturave kryesore është ish drejtoresha e Tatimeve Vasilika Vjero. ...

Tabaku: Luftë e brendshme për vjedhjen e milionave; nesër nxjerrim provat
Demokratja Jorida Tabaku ka reaguar pas lajmit të dorëheqjes së Sonila Qatos . “Edi Rama po përpiqet të mbulojë luftën e egër që ka plasur mes grupeve në PS me shpresën se gjyqi i Tahirit do të bëjë të harrohet skandali ...
Portalb | 19-Sep-2019 18:48
Demokratja Jorida Tabaku ka reaguar pas lajmit të dorëheqjes së Sonila Qatos . “Edi Rama po përpiqet të mbulojë luftën e egër që ka plasur mes grupeve në PS me shpresën se gjyqi i Tahirit do të bëjë të harrohet skandali ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved