ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 17:13

Champions/ PSG dërrmon Realin, paqe spektakolare në Atletiko-Juve

Champions/ PSG dërrmon Realin, paqe spektakolare në Atletiko-Juve
Është mbyllur dhe e mërkuara e Ligës së Kampioneve me ndeshjet e para të katër grupeve të para të kësaj veprimtarie. Sfida më e rëndësishme e mbrëmjes, ajo mes Paris Sën Zhërmenit dhe Real Madridit, është mbyllur me ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 23:11
Është mbyllur dhe e mërkuara e Ligës së Kampioneve me ndeshjet e para të katër grupeve të para të kësaj veprimtarie. Sfida më e rëndësishme e mbrëmjes, ajo mes Paris Sën Zhërmenit dhe Real Madridit, është mbyllur me ...

Champions/ PSG i jep leksion Real-it, Di Maria rishkruan historinë
mapo.al Paris Saint-Germain ka fituar super ndeshjen e Champions League kundër Real Madrid. Kampionët e Francës kanë mundur 3-0 gjigantët e Spanjës dhe kanë marrë kreun e Grupit A. Pavarësisht mungesës së yjeve të ...
Mapo | 18-Sep-2019 23:08
mapo.al Paris Saint-Germain ka fituar super ndeshjen e Champions League kundër Real Madrid. Kampionët e Francës kanë mundur 3-0 gjigantët e Spanjës dhe kanë marrë kreun e Grupit A. Pavarësisht mungesës së yjeve të ...

Ndodh pas 578 ndeshjeve, Real Madrid dështon ta gjuajë të paktën një goditje në portë ndaj PSG-së
Zinedine Zidane nuk po kalon kohë të mirë që nga kthimi i tij në Real Madrid. Menaxheri francez kishte për qëllim ta transformonte ekipin u kthye në mars, por po del të jetë një makth. Para ndeshjes kundër Paris ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 00:10
Zinedine Zidane nuk po kalon kohë të mirë që nga kthimi i tij në Real Madrid. Menaxheri francez kishte për qëllim ta transformonte ekipin u kthye në mars, por po del të jetë një makth. Para ndeshjes kundër Paris ...

Zidane i acaruar me lojtarët e Real Madridit: Nuk treguam asgjë ndaj PSG-së
Zinedine Zidane është deklaruar për humbjen 3-0 të Real Madridi ndaj Paris Saint-Germianit në Ligën e Kampionëve. Trajneri francez tentoi të ngushëllohej me dy golat e shënuar, por që iu anuluan nga gjyqtari i ndeshjes, ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 00:02
Zinedine Zidane është deklaruar për humbjen 3-0 të Real Madridi ndaj Paris Saint-Germianit në Ligën e Kampionëve. Trajneri francez tentoi të ngushëllohej me dy golat e shënuar, por që iu anuluan nga gjyqtari i ndeshjes, ...

Notat e lojtarëve: PSG 3-0 Real Madrid, Di Maria më i dalluari
Paris Saint-Germian e ka filluar sezonin e ri të Ligës së Kampionëve me fitore, pasi e ka mposhtur Real Madridin në Parkun e Princave me rezultat 3-0. Golat në këtë takim u shënuan nga Angel di Maria (14’ / 33’) dhe ...
Telegrafi | 18-Sep-2019 23:16
Paris Saint-Germian e ka filluar sezonin e ri të Ligës së Kampionëve me fitore, pasi e ka mposhtur Real Madridin në Parkun e Princave me rezultat 3-0. Golat në këtë takim u shënuan nga Angel di Maria (14’ / 33’) dhe ...

PSG-ja fiton me rezultat bindës ndaj Real Madridit në startin e Ligës së Kampionëve
Paris Saint-Germian e ka mposhtur Real Madridin në Parkun e Princave me rezultat 3-0 në kuadër të Ligës së Kampionëve. Angel Di maria e hapi llogarinë e golave për parisienëve në minutën e 14-të, pas asistimit që e ...
Telegrafi | 18-Sep-2019 22:58
Paris Saint-Germian e ka mposhtur Real Madridin në Parkun e Princave me rezultat 3-0 në kuadër të Ligës së Kampionëve. Angel Di maria e hapi llogarinë e golave për parisienëve në minutën e 14-të, pas asistimit që e ...

Zidane i acaruar me lojtarët e Real Madridit: Nuk treguam asgjë ndaj PSG-së
Zinedine Zidane është deklaruar për humbjen 3-0 të Real Madridi ndaj Paris Saint-Germianit në Ligën e Kampionëve. Trajneri francez tentoi të ngushëllohej me dy golat e shënuar, por që iu anuluan nga gjyqtari i ndeshjes, ...
E Dua Sportin | 19-Sep-2019 02:00
Zinedine Zidane është deklaruar për humbjen 3-0 të Real Madridi ndaj Paris Saint-Germianit në Ligën e Kampionëve. Trajneri francez tentoi të ngushëllohej me dy golat e shënuar, por që iu anuluan nga gjyqtari i ndeshjes, ...

Ndodh pas 578 ndeshjeve, Real Madrid dështon ta gjuajë të paktën një goditje në portë ndaj PSG-së
Zinedine Zidane nuk po kalon kohë të mirë që nga kthimi i tij në Real Madrid. Menaxheri francez kishte për qëllim ta transformonte ekipin u kthye në mars, por po del të jetë një makth. Para ndeshjes kundër Paris ...
E Dua Sportin | 19-Sep-2019 02:00
Zinedine Zidane nuk po kalon kohë të mirë që nga kthimi i tij në Real Madrid. Menaxheri francez kishte për qëllim ta transformonte ekipin u kthye në mars, por po del të jetë një makth. Para ndeshjes kundër Paris ...

Notat e lojtarëve: PSG 3-0 Real Madrid, Di Maria më i dalluari
Paris Saint-Germian e ka filluar sezonin e ri të Ligës së Kampionëve me fitore, pasi e ka mposhtur Real Madridin në Parkun e Princave me rezultat 3-0. Golat në këtë takim u shënuan nga Angel di Maria (14’ / 33’) dhe ...
E Dua Sportin | 19-Sep-2019 00:00
Paris Saint-Germian e ka filluar sezonin e ri të Ligës së Kampionëve me fitore, pasi e ka mposhtur Real Madridin në Parkun e Princave me rezultat 3-0. Golat në këtë takim u shënuan nga Angel di Maria (14’ / 33’) dhe ...

PSG-ja fiton me rezultat bindës ndaj Real Madridit në startin e Ligës së Kampionëve
Paris Saint-Germian e ka mposhtur Real Madridin në Parkun e Princave me rezultat 3-0 në kuadër të Ligës së Kampionëve. Angel Di maria e hapi llogarinë e golave për parisienëve në minutën e 14-të, pas asistimit që e ...
E Dua Sportin | 19-Sep-2019 00:00
Paris Saint-Germian e ka mposhtur Real Madridin në Parkun e Princave me rezultat 3-0 në kuadër të Ligës së Kampionëve. Angel Di maria e hapi llogarinë e golave për parisienëve në minutën e 14-të, pas asistimit që e ...

Zidane reagon pas humbjes turpëruese kundër PSG-së
Zinedine Zidane e ka pranuar se skuadra e tij Real Madrid nuk luajti mirë pasi i mungoi intensiteti në humbjen turpëruese 3:0 kundër Paris Saint-Germainit në Ligën e Kampionëve. Angel Di Maria me dy gola dhe Meunier me ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 23:38
Zinedine Zidane e ka pranuar se skuadra e tij Real Madrid nuk luajti mirë pasi i mungoi intensiteti në humbjen turpëruese 3:0 kundër Paris Saint-Germainit në Ligën e Kampionëve. Angel Di Maria me dy gola dhe Meunier me ...

Di Maria shënon edhe golin e dytë për PSG-në ndaj Real Madridit
Paris Saint-Germian e ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Real Madridit në kuadër të përballjes në Ligën e Kampionëve. Angel Di Maria duket se sonte është shumë i disponuar për lojë, pasi e ka shënuar edhe golin e dytë ...
Telegrafi | 18-Sep-2019 21:41
Paris Saint-Germian e ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Real Madridit në kuadër të përballjes në Ligën e Kampionëve. Angel Di Maria duket se sonte është shumë i disponuar për lojë, pasi e ka shënuar edhe golin e dytë ...

PSG i jep ‘shkollë’ Real Madridit pa yjet, shkëlqen Di Maria
Kampionët e Ligue 1 fituan me rezultat të pastërt 3-0, duke mos e lejuar klubin spanjoll të mos e bënte qoftë një goditje në portë. Ishte ish-anëtari i ‘Los Blancos’, Angel Di Maria ai i cili shkëlqeu në mbrëmjen e ...
Lajminet | 18-Sep-2019 23:32
Kampionët e Ligue 1 fituan me rezultat të pastërt 3-0, duke mos e lejuar klubin spanjoll të mos e bënte qoftë një goditje në portë. Ishte ish-anëtari i ‘Los Blancos’, Angel Di Maria ai i cili shkëlqeu në mbrëmjen e ...

Kështu festuan Neymar e Mbappe pas triumfit të PSG-së ndaj Realit
Kanë përfunduar para pak çastesh duelet e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve. Në program ishin ndeshjet e grupeve A, B, C dhe D, derisa nuk munguan as befasitë, shkruan GazetaBlic . Padyshim se vëmendja kryesore ishte në ...
GazetaBlic | 18-Sep-2019 23:30
Kanë përfunduar para pak çastesh duelet e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve. Në program ishin ndeshjet e grupeve A, B, C dhe D, derisa nuk munguan as befasitë, shkruan GazetaBlic . Padyshim se vëmendja kryesore ishte në ...

E pranon ylli i Realit: Duhet të ndryshojmë
Real Madridi u mposht me rezutltatin e thellë 3:0 nga Paris Saint-Germaini në kryendeshjen e sotme të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Ylli i klubit madrilen, Casemiro thotë se skuadra duhet të ndryshojë. “Ne ...
Zeri | 18-Sep-2019 23:30
Real Madridi u mposht me rezutltatin e thellë 3:0 nga Paris Saint-Germaini në kryendeshjen e sotme të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Ylli i klubit madrilen, Casemiro thotë se skuadra duhet të ndryshojë. “Ne ...

Çfarë shifrash! Gazetari zbulon blerjen e re të Realit të Madridit
Pavarësisht garës së madhe, Kylian Mbappe vendosi të qëndrojë në Paris të paktën edhe për një sezon. Ylli francez ishte shumë pranë rikthimit në La Liga, me Realin e Madridit që ishte i gatshëm të përmbushnin çdo ...
Koha.mk | 18-Sep-2019 23:24
Pavarësisht garës së madhe, Kylian Mbappe vendosi të qëndrojë në Paris të paktën edhe për një sezon. Ylli francez ishte shumë pranë rikthimit në La Liga, me Realin e Madridit që ishte i gatshëm të përmbushnin çdo ...

PSG e turpëron Realin, Juve i çon dëm dy gola epërsi ndaj Atleticos, fitojnë Bayern e Man City
Paris Saint-Germain e ka turpëruar 3:0 Real Madridin, përkundër se i mungoi Neymar, Kylian Mbappe dhe Edinson Cavani. Juventusi e çoi dëm një epërsi prej dy golave kundër Atletico Madridit në Wanda Metropolitano për të ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 23:22
Paris Saint-Germain e ka turpëruar 3:0 Real Madridin, përkundër se i mungoi Neymar, Kylian Mbappe dhe Edinson Cavani. Juventusi e çoi dëm një epërsi prej dy golave kundër Atletico Madridit në Wanda Metropolitano për të ...

PSG turpëron Real Madridin në Paris, Di Maria shkëlqen me dopietë (VIDEO)
Paris Saint-Germain ka triumfuar në përballjen kryesore të natës së sontme përballë Real Madrid, ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Kampionët e Ligue 1 fituan me rezultat të pastërt 3-0, ...
TetovaSot | 18-Sep-2019 23:18
Paris Saint-Germain ka triumfuar në përballjen kryesore të natës së sontme përballë Real Madrid, ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Kampionët e Ligue 1 fituan me rezultat të pastërt 3-0, ...

?PSG mposht Realin, Juventus barazon ndaj Atleticos
Paris Saint-Germain e ka turpëruar Real Madridin, duke e mposhtur me rezultat 3:0.
Kosova Press | 18-Sep-2019 23:14
Paris Saint-Germain e ka turpëruar Real Madridin, duke e mposhtur me rezultat 3:0.

Real Madridi bie në Francë , pas 13 vitesh
Paris Sen-Zhermain ka fituar super ndeshjen kundër Real Madridin me 3-0 pavarësisht mungesës së yjeve të shumtë për të dy skuadrat për shkak dëmtimeve dhe skualifikimet. Protagonisti i sfidës ka qenë ish-ylli i Real ...
Alsat-M | 18-Sep-2019 23:12
Paris Sen-Zhermain ka fituar super ndeshjen kundër Real Madridin me 3-0 pavarësisht mungesës së yjeve të shumtë për të dy skuadrat për shkak dëmtimeve dhe skualifikimet. Protagonisti i sfidës ka qenë ish-ylli i Real ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved