ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 21:32

Zidan i zhgënjyer për humbjen turpëruese ndaj PSG: Na mungoi intensiteti

Zidan i zhgënjyer për humbjen turpëruese ndaj PSG: Na mungoi intensiteti
Zinedine Zidane nuk e ka fshehur zhgënjimin pas humbjes ndaj PSG. Francezi ka pranuar se skuadra e tij nuk luajti mirë pasi i mungoi intensiteti në atë humbje turpëruese 3-0 . Angel Di Maria me dy gola dhe Meunier me ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 05:34
Zinedine Zidane nuk e ka fshehur zhgënjimin pas humbjes ndaj PSG. Francezi ka pranuar se skuadra e tij nuk luajti mirë pasi i mungoi intensiteti në atë humbje turpëruese 3-0 . Angel Di Maria me dy gola dhe Meunier me ...

Champions/ PSG dërrmon Realin, paqe spektakolare në Atletiko-Juve
Është mbyllur dhe e mërkuara e Ligës së Kampioneve me ndeshjet e para të katër grupeve të para të kësaj veprimtarie. Sfida më e rëndësishme e mbrëmjes, ajo mes Paris Sën Zhërmenit dhe Real Madridit, është mbyllur me ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 23:11
Është mbyllur dhe e mërkuara e Ligës së Kampioneve me ndeshjet e para të katër grupeve të para të kësaj veprimtarie. Sfida më e rëndësishme e mbrëmjes, ajo mes Paris Sën Zhërmenit dhe Real Madridit, është mbyllur me ...

Champions/ PSG i jep leksion Real-it, Di Maria rishkruan historinë
mapo.al Paris Saint-Germain ka fituar super ndeshjen e Champions League kundër Real Madrid. Kampionët e Francës kanë mundur 3-0 gjigantët e Spanjës dhe kanë marrë kreun e Grupit A. Pavarësisht mungesës së yjeve të ...
Mapo | 18-Sep-2019 23:08
mapo.al Paris Saint-Germain ka fituar super ndeshjen e Champions League kundër Real Madrid. Kampionët e Francës kanë mundur 3-0 gjigantët e Spanjës dhe kanë marrë kreun e Grupit A. Pavarësisht mungesës së yjeve të ...

Champions League/ PSG triumfon përballë Real, Juventus paqe me Atleticon
Janë mbyllur këtë të mërkurë 8 ndeshjet e tjera të grupeve të vlefshme për Champions League. Grekët e Olympiakos arritën të merrnin në shtëpi një barazim të vlefshëm përballë Tottenham. Edhe pse Tottenham arriti të ...
GazetaTema | 18-Sep-2019 23:06
Janë mbyllur këtë të mërkurë 8 ndeshjet e tjera të grupeve të vlefshme për Champions League. Grekët e Olympiakos arritën të merrnin në shtëpi një barazim të vlefshëm përballë Tottenham. Edhe pse Tottenham arriti të ...

Champions League/ PSG triumfon përballë Real, Juventus paqe me Atleticon
Janë mbyllur këtë të mërkurë 8 ndeshjet e tjera të grupeve të vlefshme për Champions League, transmetuar ekskluzivisht në paketën Tring. Grekët e Olympiakos arritën të merrnin në shtëpi një barazim të vlefshëm përballë ...
VizionPlus | 18-Sep-2019 22:59
Janë mbyllur këtë të mërkurë 8 ndeshjet e tjera të grupeve të vlefshme për Champions League, transmetuar ekskluzivisht në paketën Tring. Grekët e Olympiakos arritën të merrnin në shtëpi një barazim të vlefshëm përballë ...

Ndodh pas 578 ndeshjeve, Real Madrid dështon ta gjuajë të paktën një goditje në portë ndaj PSG-së
Zinedine Zidane nuk po kalon kohë të mirë që nga kthimi i tij në Real Madrid. Menaxheri francez kishte për qëllim ta transformonte ekipin u kthye në mars, por po del të jetë një makth. Para ndeshjes kundër Paris ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 00:10
Zinedine Zidane nuk po kalon kohë të mirë që nga kthimi i tij në Real Madrid. Menaxheri francez kishte për qëllim ta transformonte ekipin u kthye në mars, por po del të jetë një makth. Para ndeshjes kundër Paris ...

Zidane i acaruar me lojtarët e Real Madridit: Nuk treguam asgjë ndaj PSG-së
Zinedine Zidane është deklaruar për humbjen 3-0 të Real Madridi ndaj Paris Saint-Germianit në Ligën e Kampionëve. Trajneri francez tentoi të ngushëllohej me dy golat e shënuar, por që iu anuluan nga gjyqtari i ndeshjes, ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 00:02
Zinedine Zidane është deklaruar për humbjen 3-0 të Real Madridi ndaj Paris Saint-Germianit në Ligën e Kampionëve. Trajneri francez tentoi të ngushëllohej me dy golat e shënuar, por që iu anuluan nga gjyqtari i ndeshjes, ...

Notat e lojtarëve: PSG 3-0 Real Madrid, Di Maria më i dalluari
Paris Saint-Germian e ka filluar sezonin e ri të Ligës së Kampionëve me fitore, pasi e ka mposhtur Real Madridin në Parkun e Princave me rezultat 3-0. Golat në këtë takim u shënuan nga Angel di Maria (14’ / 33’) dhe ...
Telegrafi | 18-Sep-2019 23:16
Paris Saint-Germian e ka filluar sezonin e ri të Ligës së Kampionëve me fitore, pasi e ka mposhtur Real Madridin në Parkun e Princave me rezultat 3-0. Golat në këtë takim u shënuan nga Angel di Maria (14’ / 33’) dhe ...

PSG-ja fiton me rezultat bindës ndaj Real Madridit në startin e Ligës së Kampionëve
Paris Saint-Germian e ka mposhtur Real Madridin në Parkun e Princave me rezultat 3-0 në kuadër të Ligës së Kampionëve. Angel Di maria e hapi llogarinë e golave për parisienëve në minutën e 14-të, pas asistimit që e ...
Telegrafi | 18-Sep-2019 22:58
Paris Saint-Germian e ka mposhtur Real Madridin në Parkun e Princave me rezultat 3-0 në kuadër të Ligës së Kampionëve. Angel Di maria e hapi llogarinë e golave për parisienëve në minutën e 14-të, pas asistimit që e ...

S’keni parë gjë akoma, Champions sjell sot të tjera sfida magjike
mapo.al Mbrëmja e së martës dha vetëm një shijim të asaj që duhet të presim nga edicioni i ri i Champions League, që zbret sërish sot në fushën e lojës me të tjera sfida gjigandësh që premtojnë spektakël. Pas përballjes ...
Mapo | 18-Sep-2019 17:21
mapo.al Mbrëmja e së martës dha vetëm një shijim të asaj që duhet të presim nga edicioni i ri i Champions League, që zbret sërish sot në fushën e lojës me të tjera sfida gjigandësh që premtojnë spektakël. Pas përballjes ...

Zidane i acaruar me lojtarët e Real Madridit: Nuk treguam asgjë ndaj PSG-së
Zinedine Zidane është deklaruar për humbjen 3-0 të Real Madridi ndaj Paris Saint-Germianit në Ligën e Kampionëve. Trajneri francez tentoi të ngushëllohej me dy golat e shënuar, por që iu anuluan nga gjyqtari i ndeshjes, ...
E Dua Sportin | 19-Sep-2019 02:00
Zinedine Zidane është deklaruar për humbjen 3-0 të Real Madridi ndaj Paris Saint-Germianit në Ligën e Kampionëve. Trajneri francez tentoi të ngushëllohej me dy golat e shënuar, por që iu anuluan nga gjyqtari i ndeshjes, ...

Di Maria shënon edhe golin e dytë për PSG-në ndaj Real Madridit
Paris Saint-Germian e ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Real Madridit në kuadër të përballjes në Ligën e Kampionëve. Angel Di Maria duket se sonte është shumë i disponuar për lojë, pasi e ka shënuar edhe golin e dytë ...
Telegrafi | 18-Sep-2019 21:41
Paris Saint-Germian e ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Real Madridit në kuadër të përballjes në Ligën e Kampionëve. Angel Di Maria duket se sonte është shumë i disponuar për lojë, pasi e ka shënuar edhe golin e dytë ...

Ndodh pas 578 ndeshjeve, Real Madrid dështon ta gjuajë të paktën një goditje në portë ndaj PSG-së
Zinedine Zidane nuk po kalon kohë të mirë që nga kthimi i tij në Real Madrid. Menaxheri francez kishte për qëllim ta transformonte ekipin u kthye në mars, por po del të jetë një makth. Para ndeshjes kundër Paris ...
E Dua Sportin | 19-Sep-2019 02:00
Zinedine Zidane nuk po kalon kohë të mirë që nga kthimi i tij në Real Madrid. Menaxheri francez kishte për qëllim ta transformonte ekipin u kthye në mars, por po del të jetë një makth. Para ndeshjes kundër Paris ...

Notat e lojtarëve: PSG 3-0 Real Madrid, Di Maria më i dalluari
Paris Saint-Germian e ka filluar sezonin e ri të Ligës së Kampionëve me fitore, pasi e ka mposhtur Real Madridin në Parkun e Princave me rezultat 3-0. Golat në këtë takim u shënuan nga Angel di Maria (14’ / 33’) dhe ...
E Dua Sportin | 19-Sep-2019 00:00
Paris Saint-Germian e ka filluar sezonin e ri të Ligës së Kampionëve me fitore, pasi e ka mposhtur Real Madridin në Parkun e Princave me rezultat 3-0. Golat në këtë takim u shënuan nga Angel di Maria (14’ / 33’) dhe ...

PSG-ja fiton me rezultat bindës ndaj Real Madridit në startin e Ligës së Kampionëve
Paris Saint-Germian e ka mposhtur Real Madridin në Parkun e Princave me rezultat 3-0 në kuadër të Ligës së Kampionëve. Angel Di maria e hapi llogarinë e golave për parisienëve në minutën e 14-të, pas asistimit që e ...
E Dua Sportin | 19-Sep-2019 00:00
Paris Saint-Germian e ka mposhtur Real Madridin në Parkun e Princave me rezultat 3-0 në kuadër të Ligës së Kampionëve. Angel Di maria e hapi llogarinë e golave për parisienëve në minutën e 14-të, pas asistimit që e ...

Zidane reagon pas humbjes turpëruese kundër PSG-së
Zinedine Zidane e ka pranuar se skuadra e tij Real Madrid nuk luajti mirë pasi i mungoi intensiteti në humbjen turpëruese 3:0 kundër Paris Saint-Germainit në Ligën e Kampionëve. Angel Di Maria me dy gola dhe Meunier me ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 23:38
Zinedine Zidane e ka pranuar se skuadra e tij Real Madrid nuk luajti mirë pasi i mungoi intensiteti në humbjen turpëruese 3:0 kundër Paris Saint-Germainit në Ligën e Kampionëve. Angel Di Maria me dy gola dhe Meunier me ...

PSG i jep ‘shkollë’ Real Madridit pa yjet, shkëlqen Di Maria
Kampionët e Ligue 1 fituan me rezultat të pastërt 3-0, duke mos e lejuar klubin spanjoll të mos e bënte qoftë një goditje në portë. Ishte ish-anëtari i ‘Los Blancos’, Angel Di Maria ai i cili shkëlqeu në mbrëmjen e ...
Lajminet | 18-Sep-2019 23:32
Kampionët e Ligue 1 fituan me rezultat të pastërt 3-0, duke mos e lejuar klubin spanjoll të mos e bënte qoftë një goditje në portë. Ishte ish-anëtari i ‘Los Blancos’, Angel Di Maria ai i cili shkëlqeu në mbrëmjen e ...

Nuk keni parë gjë akoma, Champions sjell sot të tjera sfida magjike
Mbrëmja e së martës dha vetëm një shijim të asaj që duhet të presim nga edicioni i ri i Champions League, që zbret sërish sot në fushën e lojës me të tjera sfida gjigandësh që premtojnë spektakël. Pas përballjes në 1/8 ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 13:20
Mbrëmja e së martës dha vetëm një shijim të asaj që duhet të presim nga edicioni i ri i Champions League, që zbret sërish sot në fushën e lojës me të tjera sfida gjigandësh që premtojnë spektakël. Pas përballjes në 1/8 ...

Kështu festuan Neymar e Mbappe pas triumfit të PSG-së ndaj Realit
Kanë përfunduar para pak çastesh duelet e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve. Në program ishin ndeshjet e grupeve A, B, C dhe D, derisa nuk munguan as befasitë, shkruan GazetaBlic . Padyshim se vëmendja kryesore ishte në ...
GazetaBlic | 18-Sep-2019 23:30
Kanë përfunduar para pak çastesh duelet e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve. Në program ishin ndeshjet e grupeve A, B, C dhe D, derisa nuk munguan as befasitë, shkruan GazetaBlic . Padyshim se vëmendja kryesore ishte në ...

Çfarë shifrash! Gazetari zbulon blerjen e re të Realit të Madridit
Pavarësisht garës së madhe, Kylian Mbappe vendosi të qëndrojë në Paris të paktën edhe për një sezon. Ylli francez ishte shumë pranë rikthimit në La Liga, me Realin e Madridit që ishte i gatshëm të përmbushnin çdo ...
Koha.mk | 18-Sep-2019 23:24
Pavarësisht garës së madhe, Kylian Mbappe vendosi të qëndrojë në Paris të paktën edhe për një sezon. Ylli francez ishte shumë pranë rikthimit në La Liga, me Realin e Madridit që ishte i gatshëm të përmbushnin çdo ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved