ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 20:32

Nuk është Ronaldo, ja kush shpallet lojtari i ndeshjes në Atletico-Juventus

Nuk është Ronaldo, ja kush shpallet lojtari i ndeshjes në Atletico-Juventus
Atletico e Madridit tregoi një forcë karakteri të madhe pasi arriti të rikuperonte dy gola ndaj Juventusit, për të marrë pikën e parë në Grupin D.
Top Channel | 19-Sep-2019 00:40
Atletico e Madridit tregoi një forcë karakteri të madhe pasi arriti të rikuperonte dy gola ndaj Juventusit, për të marrë pikën e parë në Grupin D.

Goli ndaj Juves, apo eksperiencat në shtrat me Georginën, ja çfarë zgjedh Ronaldo!
Intervista e Cristiano Ronaldos për gazetarin Piers Morgan vazhdon të bëjë bujë në mediat ndërkombëtare. Pas lotëve live për të atin i cili u nda nga jeta para kohe dhe nuk ka arritur të shikojë pothuajse asgjë nga ...
Top Channel | 18-Sep-2019 19:33
Intervista e Cristiano Ronaldos për gazetarin Piers Morgan vazhdon të bëjë bujë në mediat ndërkombëtare. Pas lotëve live për të atin i cili u nda nga jeta para kohe dhe nuk ka arritur të shikojë pothuajse asgjë nga ...

Ronaldo: Mendoj se jam futbollisti më i mirë në histori
Ylli portugez i Juventusit Cristiano Ronaldo beson se është futbollisti më i mirë në histori. Luzitani nuk ngurron të vlerësojë argjentinasin Leo Mesi për rivalitetin mes tyre në 15 vitet e fundit. “Jam më i miri në ...
ABCNews | 18-Sep-2019 23:01
Ylli portugez i Juventusit Cristiano Ronaldo beson se është futbollisti më i mirë në histori. Luzitani nuk ngurron të vlerësojë argjentinasin Leo Mesi për rivalitetin mes tyre në 15 vitet e fundit. “Jam më i miri në ...

“Jam më i miri në histori”, flet Ronaldo: Për të qenë lart Mesit, duhet të fitoj…
Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi, nga shumë njerëz konsiderohen, si lojtarët më të mirë në botë, për atë që ata kanë fituar në futboll.mesi ronaldo Diçka të tillë e pranon edhe vetë Ronaldo, i cili në një intervistë ...
Telegraf | 18-Sep-2019 17:36
Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi, nga shumë njerëz konsiderohen, si lojtarët më të mirë në botë, për atë që ata kanë fituar në futboll.mesi ronaldo Diçka të tillë e pranon edhe vetë Ronaldo, i cili në një intervistë ...

Kë zgjedh Cristiano Ronaldo: Seks me Georginën apo të shënojë gola?!
Ego e tij për të shënuar e ka kthyer në një makineri të vërtetë golash. Bëhet fjalë për Cristiano Ronaldon, i cili edhe pse në moshën 34 vjeçare vijon të jetë në aktivitet të lartë. Ylli i Juventusit ishte autor i katër ...
Lapsi | 18-Sep-2019 19:23
Ego e tij për të shënuar e ka kthyer në një makineri të vërtetë golash. Bëhet fjalë për Cristiano Ronaldon, i cili edhe pse në moshën 34 vjeçare vijon të jetë në aktivitet të lartë. Ylli i Juventusit ishte autor i katër ...

“Më e bukur eksperienca në krevat me Xhorxhinën apo goli ndaj Juventus?”, Ronaldo nuk ka dyshime
Kristiano Ronaldo ka dhënë së fundmi një intervistë apo më saktë një rrëfim për jetën e tij, duke prekur shumë tema të cilat më parë ishin një mister. Madje, luzitani nuk i mbajti lotët në momentin kur gazetari hapi ...
GazetaTema | 18-Sep-2019 14:47
Kristiano Ronaldo ka dhënë së fundmi një intervistë apo më saktë një rrëfim për jetën e tij, duke prekur shumë tema të cilat më parë ishin një mister. Madje, luzitani nuk i mbajti lotët në momentin kur gazetari hapi ...

Dramë në Metropolitano, Atletiko dhe Juve ndahen me barazim, PSZH mund Realin
Një super ndeshje kanë zhvilluar Atletiko Madridi dhe Juventusi në “Vanda Metropolitano”, aty ku drama e vërtetë ndodhi pikërisht në fund të takimit, kur edhe “jorganxhinjët” arritën që të barazojnë rezultatin falë ...
InfoSport.mk | 18-Sep-2019 23:21
Një super ndeshje kanë zhvilluar Atletiko Madridi dhe Juventusi në “Vanda Metropolitano”, aty ku drama e vërtetë ndodhi pikërisht në fund të takimit, kur edhe “jorganxhinjët” arritën që të barazojnë rezultatin falë ...

Atletico “përmbys” Zonjën e Vjetër, nga 2 me 0 në 2 me 2 (VIDEO)
Atletico Madrid ka dalur i pamposhtur nga ndeshja me Juventusit. Edhe pse “Zonja e vjetër” kishte epërsinë prej dy golash, spanjollët arritën krejt në fund të takimit të shënojnë dy herë. Goli i barazimit u shënua nga ...
Klan Kosova | 18-Sep-2019 23:06
Atletico Madrid ka dalur i pamposhtur nga ndeshja me Juventusit. Edhe pse “Zonja e vjetër” kishte epërsinë prej dy golash, spanjollët arritën krejt në fund të takimit të shënojnë dy herë. Goli i barazimit u shënua nga ...

Intervista e plotë e Ronaldos: Lot, emocione, të qeshura dhe shumë të pazbuluara për jetën e portugezit
Legjenda e futbollit, Cristiano Ronaldo ka dhënë një intervistë të gjatë për jetën e tij private dhe karrierën e tij në futboll. Ylli portugez vendosi mbrëmë që të tregohet i hapur për gjërat rreth familjes, karrierës ...
Telegrafi | 18-Sep-2019 17:29
Legjenda e futbollit, Cristiano Ronaldo ka dhënë një intervistë të gjatë për jetën e tij private dhe karrierën e tij në futboll. Ylli portugez vendosi mbrëmë që të tregohet i hapur për gjërat rreth familjes, karrierës ...

Georgina e Ronaldos pozon joshëse e veshur shkurt
Georgina Rodríguez ka provokuar në Instagram. Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina ka provokuar sërish në Instagram, shkruan lajmi.net. Në një foto e veshur me fustan të zi e të shkurtër ajo duket tejet seksi derisa ...
Zeri | 18-Sep-2019 20:18
Georgina Rodríguez ka provokuar në Instagram. Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina ka provokuar sërish në Instagram, shkruan lajmi.net. Në një foto e veshur me fustan të zi e të shkurtër ajo duket tejet seksi derisa ...

Ronaldo në kërkim të gruas që e ushqeu kur ishte fëmijë
Cristiano Ronaldo ka lansuar një fushatë në kërkim të një gruaje me emrin Edna që punon në McDonald’s, pasi e kishte ushqyer me hamburger kur ishte fëmijë. Lojtari 34-vjeçar iu bashkua Piers Morganit në një intervistë ...
Telegrafi | 18-Sep-2019 16:17
Cristiano Ronaldo ka lansuar një fushatë në kërkim të një gruaje me emrin Edna që punon në McDonald’s, pasi e kishte ushqyer me hamburger kur ishte fëmijë. Lojtari 34-vjeçar iu bashkua Piers Morganit në një intervistë ...

Ronaldo flet hapur: Ja çfarë duhet të bëj unë që të lë pas Messin
Intervista e Cristiano Ronaldos për emisionin “Good Morning Britain” vazhdon të bëjë bujë në mediat ndërkombëtare. Gjatë rrëfimit portugezi është shprehur se për t’u renditur mbi Mesin i duhen gjashtë, shtatë apo tetë ...
Lexo | 18-Sep-2019 19:14
Intervista e Cristiano Ronaldos për emisionin “Good Morning Britain” vazhdon të bëjë bujë në mediat ndërkombëtare. Gjatë rrëfimit portugezi është shprehur se për t’u renditur mbi Mesin i duhen gjashtë, shtatë apo tetë ...

”Talenti nuk është i mjaftueshëm”, Ronaldo tregon sekretin e suksesit
34-vjeçari ka shpenzuar më shumë se një dekadë duke dalë jashtë çdo parashikimi, me një formë të jashtëzakonshme. Dhe fituesi i pesëfishtë i Topit të Artë këmbëngul se ka dashur shumë më tepër sesa thjesht talent për të ...
Lajminet | 18-Sep-2019 19:08
34-vjeçari ka shpenzuar më shumë se një dekadë duke dalë jashtë çdo parashikimi, me një formë të jashtëzakonshme. Dhe fituesi i pesëfishtë i Topit të Artë këmbëngul se ka dashur shumë më tepër sesa thjesht talent për të ...

Fëmijëri e varfër, sot Ronaldo në kërkim të gruas që dikur e ushqente falas
Cristiano Ronaldo është në kërkim të një gruaje me emrin Edna që dikur punonte në McDonald’s dhe kur ishte fëmijë vazhdimisht e kishte ushqyer me hamburger. Lojtari 34-vjeçar iu bashkua Piers Morganit në një intervistë ...
Lexo | 18-Sep-2019 19:05
Cristiano Ronaldo është në kërkim të një gruaje me emrin Edna që dikur punonte në McDonald’s dhe kur ishte fëmijë vazhdimisht e kishte ushqyer me hamburger. Lojtari 34-vjeçar iu bashkua Piers Morganit në një intervistë ...

Ronaldo flet për varfërinë: Pas çdo ndeshjeje ishim të uritu
Goli më i bukur, marrëdhënia me Georgina Rodriguez apo dhe eksperienca te Juventusi ishin vetëm disa nga temat që Cristiano Ronaldo i dha përgjigje në një intervistë për Piers Morgan në “ITV”. Ylli i bardhezinjve zbuloi ...
Alsat-M | 18-Sep-2019 18:49
Goli më i bukur, marrëdhënia me Georgina Rodriguez apo dhe eksperienca te Juventusi ishin vetëm disa nga temat që Cristiano Ronaldo i dha përgjigje në një intervistë për Piers Morgan në “ITV”. Ylli i bardhezinjve zbuloi ...

Ronaldo po i kërkon me ngulm punëtoret e McDonald’s që e ushqyen sa ishte në varfëri të skajshme
Biri i Cristiano Ronaldos ishte i befasuar kur e pa shtëpinë e babait të tij në Lisbonë, ku kishte jetuar si i ri. Ylli i Juventusit mori birin e tij, Cristiano Ronaldo Jr, në shtëpinë e vjetër ku kishte qëndruar sa ...
Koha.mk | 18-Sep-2019 18:40
Biri i Cristiano Ronaldos ishte i befasuar kur e pa shtëpinë e babait të tij në Lisbonë, ku kishte jetuar si i ri. Ylli i Juventusit mori birin e tij, Cristiano Ronaldo Jr, në shtëpinë e vjetër ku kishte qëndruar sa ...

Ronaldo zgjedh mes seksit me Georginën dhe golit të tij më të bukur
Është njeriu që e dashuron golin më shumë se çdo kush tjetër në botë. Në momentin që po shkruhet ky artikull, ai ka të realizuar hiq më pak se 695 gola në karrierën e tij të jashtëzakonshme. Megjithatë, për Cristiano ...
Indeks Online | 18-Sep-2019 18:23
Është njeriu që e dashuron golin më shumë se çdo kush tjetër në botë. Në momentin që po shkruhet ky artikull, ai ka të realizuar hiq më pak se 695 gola në karrierën e tij të jashtëzakonshme. Megjithatë, për Cristiano ...

Goli ndaj Juventusin, apo seksi me Georginën? Ronaldo jep përgjigjen
Edhe pse është një lojtar i jashtëzakonshëm që ka shënuar supegola, Ronaldo nuk ka asnjë dyshim për zgjedhjen mes golit më të bukur dhe seksit me Xhorxhinën. Portugezi ka dhënë një intervistë shumë të gjatë për ...
Lexo | 18-Sep-2019 18:04
Edhe pse është një lojtar i jashtëzakonshëm që ka shënuar supegola, Ronaldo nuk ka asnjë dyshim për zgjedhjen mes golit më të bukur dhe seksit me Xhorxhinën. Portugezi ka dhënë një intervistë shumë të gjatë për ...

Intervista e plotë e Ronaldos: Lot, emocione, të qeshura dhe shumë të pazbuluara për jetën e portugezit
Legjenda e futbollit, Cristiano Ronaldo ka dhënë një intervistë të gjatë për jetën e tij private dhe karrierën e tij në futboll. Ylli portugez vendosi mbrëmë që të tregohet i hapur për gjërat rreth familjes, karrierës ...
E Dua Sportin | 18-Sep-2019 17:59
Legjenda e futbollit, Cristiano Ronaldo ka dhënë një intervistë të gjatë për jetën e tij private dhe karrierën e tij në futboll. Ylli portugez vendosi mbrëmë që të tregohet i hapur për gjërat rreth familjes, karrierës ...

Ronaldo: Goli ndaj Juventusit më i miri në karrierë
Cristiano Ronaldo ka deklaruar se goli i realizuar ndaj Juventusit është më i miri në karrierën e tij. ”Goli im i preferuar është ai që [...]
VeqSport | 18-Sep-2019 17:55
Cristiano Ronaldo ka deklaruar se goli i realizuar ndaj Juventusit është më i miri në karrierën e tij. ”Goli im i preferuar është ai që [...]

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved