ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 08:29

Kishte 10 vite që nuk ndodhte! Statistika që tregon qartë gjendjen e Realit

Kishte 10 vite që nuk ndodhte! Statistika që tregon qartë gjendjen e Realit
Real Madrid pësoi një humbje të bujshme në Paris me rezultatin 3-0, edhe pse PSG vinte në këtë takim pa treshen e saj të yjeve: Neymar-Cavani-Mbappe. Kjo humbje bëhet edhe më shqetësuese po të vëmë në dukje se ekipi i ...
GazetaTema | 19-Sep-2019 11:31
Real Madrid pësoi një humbje të bujshme në Paris me rezultatin 3-0, edhe pse PSG vinte në këtë takim pa treshen e saj të yjeve: Neymar-Cavani-Mbappe. Kjo humbje bëhet edhe më shqetësuese po të vëmë në dukje se ekipi i ...

Tronditet stoli i Zidane, Reali gati të rikthejë Jose Mourinho-n
Real Madridi po vazhdon me formën skandaloze të sezonit të kaluar. Skuadra është ndalur në kampionat, ndërsa në Champions League e nisi me një humbje skandaloze kundër PSG-së me rezultatin 3-0. Asnjë gjuajtje në portë, ...
GazetaTema | 19-Sep-2019 10:01
Real Madridi po vazhdon me formën skandaloze të sezonit të kaluar. Skuadra është ndalur në kampionat, ndërsa në Champions League e nisi me një humbje skandaloze kundër PSG-së me rezultatin 3-0. Asnjë gjuajtje në portë, ...

Ish-drejtori i klubit, Valdano këshillon Realin: Nevojitet një mesfushor i ri
Ish-drejtori i përgjithshëm i Real Madridit, Jorge Valdano ka thënë se klubit mbretëror duhet të blejë përsëri lojtar në afatin kalimtar të janarit. Reali nuk po kalon në formë të mirë këtë fillim sezon në La Liga dhe ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 15:46
Ish-drejtori i përgjithshëm i Real Madridit, Jorge Valdano ka thënë se klubit mbretëror duhet të blejë përsëri lojtar në afatin kalimtar të janarit. Reali nuk po kalon në formë të mirë këtë fillim sezon në La Liga dhe ...

PSG-Real Madrid/ Hazard dështim, Di Maria ‘Man of the Match’
Real Madridi dhe trajneri Zinedine Zidane morën një shuplakë të fuqishme në ndeshjen hapëse të fazës së grupeve të Championsit.
Top Channel | 19-Sep-2019 07:24
Real Madridi dhe trajneri Zinedine Zidane morën një shuplakë të fuqishme në ndeshjen hapëse të fazës së grupeve të Championsit.

Zidan i zhgënjyer për humbjen turpëruese ndaj PSG: Na mungoi intensiteti
Zinedine Zidane nuk e ka fshehur zhgënjimin pas humbjes ndaj PSG. Francezi ka pranuar se skuadra e tij nuk luajti mirë pasi i mungoi intensiteti në atë humbje turpëruese 3-0 . Angel Di Maria me dy gola dhe Meunier me ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 05:34
Zinedine Zidane nuk e ka fshehur zhgënjimin pas humbjes ndaj PSG. Francezi ka pranuar se skuadra e tij nuk luajti mirë pasi i mungoi intensiteti në atë humbje turpëruese 3-0 . Angel Di Maria me dy gola dhe Meunier me ...

Zidane e ka humbur kontrollin, Perez synon rikthimin e bujshëm
Jose Mourinho me shumë gjasa do të jetë trajneri i ri i Real Madrid. Tekniku portugez ka shumë muaj që është me “pushime” dhe mbetet në pritje të një projekti të ri. Reali i Madridit bëri një ndeshje për t’u harruar ...
ABCNews | 19-Sep-2019 15:59
Jose Mourinho me shumë gjasa do të jetë trajneri i ri i Real Madrid. Tekniku portugez ka shumë muaj që është me “pushime” dhe mbetet në pritje të një projekti të ri. Reali i Madridit bëri një ndeshje për t’u harruar ...

Champions League/ PSG turpëron Realin, Atletico tregon forcën ndaj Juves
Real Madridi dhe trajneri Zinedine Zidane morën një shuplakë të fuqishme në ndeshjen hapëse të fazës së grupeve të Championsit. 13 herë kampionët e Europës e nisën në mënyrën më të keqe të mundshme turneun, duke u ...
Top Channel | 18-Sep-2019 23:54
Real Madridi dhe trajneri Zinedine Zidane morën një shuplakë të fuqishme në ndeshjen hapëse të fazës së grupeve të Championsit. 13 herë kampionët e Europës e nisën në mënyrën më të keqe të mundshme turneun, duke u ...

Del Bosque: Spanja në duar të sigurta! Reali? S’dua të bezdis asnjë
Vicente del Bosque ka marrë një çmim “Universidad de Alicante” dhe normalisht mediat e pranishme aty e kanë ngacmuar edhe në lidhje me futbollin. Spanja ishte një nga temat për të cilat ish-trajneri i Realit të Madridit ...
ABCNews | 19-Sep-2019 14:04
Vicente del Bosque ka marrë një çmim “Universidad de Alicante” dhe normalisht mediat e pranishme aty e kanë ngacmuar edhe në lidhje me futbollin. Spanja ishte një nga temat për të cilat ish-trajneri i Realit të Madridit ...

Katastrofë e Realit, 0-3 ndaj Paris Sg, që nuk kishte Mbapenë, Nejmarin, Kavanin
Dyshime të mëdha për të ardhmen e Realit pas katastrofës ndaj Paris Sen Zhermenin. Madrilenët u dukën të dorëzuar në ndeshjen e parë të Championsit. Problemi nuk ishte vetëm se humbi. Reali i Madridit padyshim pësoi një ...
ABCNews | 19-Sep-2019 11:11
Dyshime të mëdha për të ardhmen e Realit pas katastrofës ndaj Paris Sen Zhermenin. Madrilenët u dukën të dorëzuar në ndeshjen e parë të Championsit. Problemi nuk ishte vetëm se humbi. Reali i Madridit padyshim pësoi një ...

Champions/ PSG dërrmon Realin, paqe spektakolare në Atletiko-Juve
Është mbyllur dhe e mërkuara e Ligës së Kampioneve me ndeshjet e para të katër grupeve të para të kësaj veprimtarie. Sfida më e rëndësishme e mbrëmjes, ajo mes Paris Sën Zhërmenit dhe Real Madridit, është mbyllur me ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 23:11
Është mbyllur dhe e mërkuara e Ligës së Kampioneve me ndeshjet e para të katër grupeve të para të kësaj veprimtarie. Sfida më e rëndësishme e mbrëmjes, ajo mes Paris Sën Zhërmenit dhe Real Madridit, është mbyllur me ...

Mourinho pret të kontaktohet nga Real Madrid
Trajneri portugez është i papunë tash e një kohë, pas një periudhe jo edhe aq të mirë me skuadrën e Manchester United. Sipas ‘The Sun’, Mourinho pret një rikthim sensacional tek skuadra e Real Madrid, transmeton . Me ...
Lajminet | 19-Sep-2019 16:16
Trajneri portugez është i papunë tash e një kohë, pas një periudhe jo edhe aq të mirë me skuadrën e Manchester United. Sipas ‘The Sun’, Mourinho pret një rikthim sensacional tek skuadra e Real Madrid, transmeton . Me ...

Statistika skandaloze, Zidane: E çuditshme, nuk kryqëzoj asnjë!
Reali i Madridit është në krizë dhe një nga treguesit e kësaj është humbja 3-0 ndaj francezëve të PSG. Ajo çka ra në sy më së shumti është fakti që spanjollët nuk ia dolën të godisnin në portë në asnjë moment. Bale ...
ABCNews | 19-Sep-2019 10:15
Reali i Madridit është në krizë dhe një nga treguesit e kësaj është humbja 3-0 ndaj francezëve të PSG. Ajo çka ra në sy më së shumti është fakti që spanjollët nuk ia dolën të godisnin në portë në asnjë moment. Bale ...

Bale shënoi një nga golat më të mirë në histori, por iu anulua nga VAR-i
Gareth Bale shënoi një supergol ndaj Paris Saint-Germain, por iu mohua pas rishikimit të VAR-it për shkak të një prekje të topit me dorë. Sulmuesi i Uellsit e befasoi portierin e PSG-së, Keylor Navas, nga një goditje e ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 09:10
Gareth Bale shënoi një supergol ndaj Paris Saint-Germain, por iu mohua pas rishikimit të VAR-it për shkak të një prekje të topit me dorë. Sulmuesi i Uellsit e befasoi portierin e PSG-së, Keylor Navas, nga një goditje e ...

Rekordi i tejet negativ i Real Madridit shkaku i mungesës së Ramosit Sergio Ramos nuk luajti në humbjen e Real Madridit 3:0 kundër Paris Saint-Germain, sepse po e vuante dënimin me dy ndeshje pezullim dhe bashkëlojtarët e tij ia ndien mungesën përs
Sergio Ramos nuk luajti në humbjen e Real Madridit 3:0 kundër Paris Saint-Germain, sepse po e vuante dënimin me dy ndeshje pezullim dhe bashkëlojtarët e tij ia ndien mungesën përsëri në Ligën e Kampionëve. Pesë humbjet ...
Kosova Sot | 19-Sep-2019 16:02
Sergio Ramos nuk luajti në humbjen e Real Madridit 3:0 kundër Paris Saint-Germain, sepse po e vuante dënimin me dy ndeshje pezullim dhe bashkëlojtarët e tij ia ndien mungesën përsëri në Ligën e Kampionëve. Pesë humbjet ...

Rekordi i tejet negativ i Real Madridit shkaku i mungesës së Ramosit
Sergio Ramos nuk luajti në humbjen e Real Madridit 3:0 kundër Paris Saint-Germain, sepse po e vuante dënimin me dy ndeshje pezullim dhe bashkëlojtarët e tij ia ndien mungesën përsëri në Ligën e Kampionëve. Pesë humbjet ...
Gazeta Express | 19-Sep-2019 15:52
Sergio Ramos nuk luajti në humbjen e Real Madridit 3:0 kundër Paris Saint-Germain, sepse po e vuante dënimin me dy ndeshje pezullim dhe bashkëlojtarët e tij ia ndien mungesën përsëri në Ligën e Kampionëve. Pesë humbjet ...

Përfundojnë pjesët e para në Champions League, njihuni me rezultatet!
Kanë përfunduar pjesët e para në ndeshjet për fazën e grupeve të Champions League. Në sy bie fitorja e Paris Saint Germainit me rezultatin 2-0 përballë Real Madridit që ka treguar një nivel loje nën mesatare. Të dy ...
Standard | 19-Sep-2019 15:39
Kanë përfunduar pjesët e para në ndeshjet për fazën e grupeve të Champions League. Në sy bie fitorja e Paris Saint Germainit me rezultatin 2-0 përballë Real Madridit që ka treguar një nivel loje nën mesatare. Të dy ...

Mourinho do të rikthehet te Real Madridi ?
Jose Mourinho është në pritje të thirrjes për ta bërë një rikthim triumfues në Real Madrid. Humbja 3-0 në Ligën e Kampionëve kundër PSG ka bërë që të shtohet presioni për Zidane vetëm gjashtë muaj pasi u rikthye në Real ...
Indeks Online | 19-Sep-2019 15:25
Jose Mourinho është në pritje të thirrjes për ta bërë një rikthim triumfues në Real Madrid. Humbja 3-0 në Ligën e Kampionëve kundër PSG ka bërë që të shtohet presioni për Zidane vetëm gjashtë muaj pasi u rikthye në Real ...

Zidane kritikon lojtarët e Real Madridit pas disfatës kundër PSG-së
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, e ka kritikuar skuadrën e tij për mungesë të intensitetit gjatë disfatës me rezultat 3:0 kundër Paris Saint-Germainit, të mërkurën, në kuadër të Ligës së Kampionëve. Real ...
Kosova Sot | 19-Sep-2019 14:24
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, e ka kritikuar skuadrën e tij për mungesë të intensitetit gjatë disfatës me rezultat 3:0 kundër Paris Saint-Germainit, të mërkurën, në kuadër të Ligës së Kampionëve. Real ...

Zidane me “dhimbje” koke, Reali nuk goditi asnjëherë portën pas 15 vitesh
Reali i Madridit i këtij sezoni ka shumë probleme. Pavarsisht 8 pikëve të grumbulluara në 4 javët e para të kampionatit, kundërshtarët në La Liga nuk kanë qenë të nivelit të lartë dhe sërish skuadra ka çeduar. ...
SuperSport | 19-Sep-2019 14:08
Reali i Madridit i këtij sezoni ka shumë probleme. Pavarsisht 8 pikëve të grumbulluara në 4 javët e para të kampionatit, kundërshtarët në La Liga nuk kanë qenë të nivelit të lartë dhe sërish skuadra ka çeduar. ...

Tuchel: Mungesat e Neymar, Mbappe dhe Cavani na ndihmuan ta mposhtim Realin
Thomas Tuchel ia atribuon fitoren e Paris Saint-Germainit ndaj Real Madridit yjeve të skuadrës të cilët munguan shkaku i lëndimeve dhe ndëshkimeve. PSG mposhti me rezultat të thellë 3-0 Real Madridin në ndeshjen hapëse ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 08:52
Thomas Tuchel ia atribuon fitoren e Paris Saint-Germainit ndaj Real Madridit yjeve të skuadrës të cilët munguan shkaku i lëndimeve dhe ndëshkimeve. PSG mposhti me rezultat të thellë 3-0 Real Madridin në ndeshjen hapëse ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved