ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 06:09

Ilir Meta në hall: Në takimin lobues nga kryetari i Komisionit të Venecias u prit si “student”

Ilir Meta në hall: Në takimin lobues nga kryetari i Komisionit të Venecias u prit si “student”
Ditën e djeshme presidenti i vendit, Ilir Meta bëri një udhëtim drejt Strasburgut, që sot zyrtarisht nga zyra e shtypit të tij u reklamua si një vizitë pune edhe pse kjo lëvizje ishte e paparalajmëruar. Në faqen ...
GazetaTema | 18-Sep-2019 18:46
Ditën e djeshme presidenti i vendit, Ilir Meta bëri një udhëtim drejt Strasburgut, që sot zyrtarisht nga zyra e shtypit të tij u reklamua si një vizitë pune edhe pse kjo lëvizje ishte e paparalajmëruar. Në faqen ...

“Do digjej Kuvendi”, deputetët kërkuan informacion nga kreu i SHISH, Komisioni i Sigurisë jep “Ok”
Komisioni i Sigurisë Parlamentare pranoi kërkesën e 9 deputetëve për të thirrur në seancë dëgjimore, kreun e Shërbimit Informativ të Shtetit, Helidon Bendo, por pas komisionit hetimor të ngritur për dekretin e ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 16:49
Komisioni i Sigurisë Parlamentare pranoi kërkesën e 9 deputetëve për të thirrur në seancë dëgjimore, kreun e Shërbimit Informativ të Shtetit, Helidon Bendo, por pas komisionit hetimor të ngritur për dekretin e ...

30 qershori/ Meta i dorëzon raportin kreut të Venecias
mapo.al Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi sot një takim me Presidentin e Komisionit të Venecias, Gianni Buquicchio. Presidenti Meta i dorëzoi Presidentit Buquicchio raportin e përgatitur për Komisionin e ...
Mapo | 18-Sep-2019 17:36
mapo.al Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi sot një takim me Presidentin e Komisionit të Venecias, Gianni Buquicchio. Presidenti Meta i dorëzoi Presidentit Buquicchio raportin e përgatitur për Komisionin e ...

Zbulohet dokumenti sekret i SHISH, kush është grupi nga Kosova që do të digjte Kuvendin më 8 qershor
“Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar ngas opozita për në datën 8 qershor, ku përveç akteve të tjera edhe djegien e Kuvendit të Shqipërisë”, ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 15:54
“Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar ngas opozita për në datën 8 qershor, ku përveç akteve të tjera edhe djegien e Kuvendit të Shqipërisë”, ...

Zbulohet përmbajtja e raportit sekret të SHISH-it: Paramilitare nga Kosova dhe Serbia të nxitur nga Batonët për të sajuar Rajshtagun…
“Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar ngas opozita për në datën 8 qershor, ku përveç akteve të tjera edhe djegien e Kuvendit të Shqipërisë”, ...
Telegraf | 18-Sep-2019 15:56
“Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar ngas opozita për në datën 8 qershor, ku përveç akteve të tjera edhe djegien e Kuvendit të Shqipërisë”, ...

Ekskluzive/ Dokumenti sekret i SHISH: “Paramilitarët” nga Kosova do të digjnin Kuvendin
“Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar ngas opozita për në datën 8 qershor, ku përveç akteve të tjera edhe djegien e Kuvendit të Shqipërisë”, ...
Top Channel | 18-Sep-2019 15:03
“Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar ngas opozita për në datën 8 qershor, ku përveç akteve të tjera edhe djegien e Kuvendit të Shqipërisë”, ...

Dokumenti sekret i SHISH: “Paramilitarët” nga Kosova do të digjnin Kuvendin
“Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar ngas opozita për në datën 8 qershor, ku përveç akteve të tjera edhe djegien e Kuvendit të Shqipërisë”, ...
GazetaTema | 18-Sep-2019 15:14
“Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar ngas opozita për në datën 8 qershor, ku përveç akteve të tjera edhe djegien e Kuvendit të Shqipërisë”, ...

Dokumenti sekret i SHISH: “Paramilitarët” nga Kosova do të digjnin Kuvendin
“Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar ngas opozita për në datën 8 qershor, ku përveç akteve të tjera edhe djegien e Kuvendit të Shqipërisë”, ...
Telegraf | 18-Sep-2019 15:21
“Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar ngas opozita për në datën 8 qershor, ku përveç akteve të tjera edhe djegien e Kuvendit të Shqipërisë”, ...

Meta në Strasburg, i dorëzon personalisht raportin Presidentit të “Venecias”
Presidenti Ilir Meta ndodhet në Strasburg ku është takuar me Presidentin e Komisionit të Venecias, Gianni Buquicchio. Në njoftimin e Presidencës thuhet se Meta i dorëzoi Buquiçhio-s raportin e përgatitur për Komisionin ...
Top Channel | 18-Sep-2019 14:17
Presidenti Ilir Meta ndodhet në Strasburg ku është takuar me Presidentin e Komisionit të Venecias, Gianni Buquicchio. Në njoftimin e Presidencës thuhet se Meta i dorëzoi Buquiçhio-s raportin e përgatitur për Komisionin ...

Meta në Strasburg, i dorëzon kreut të “Venecias” shpjegimet për 30 Qershorin.
Presidenti i Republikës, Meta është në Strasburg, ku u takua me Presidentin e Komisionit të Venecias, Gianni Buquicchio. Meta i dorëzoi Presidentit Buquicchio raportin e përgatitur për Komisionin e Venecias dhe i ...
ABCNews | 18-Sep-2019 16:37
Presidenti i Republikës, Meta është në Strasburg, ku u takua me Presidentin e Komisionit të Venecias, Gianni Buquicchio. Meta i dorëzoi Presidentit Buquicchio raportin e përgatitur për Komisionin e Venecias dhe i ...

“Bashkëpunim për çdo paqartësi” Meta i dorëzon raportin Presidentit të Komisionit të Venecias
Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi sot një takim me Presidentin e Komisionit të Venecias, Gianni Buquicchio. Kreu i shtetit i dorëzoi Presidentit Buquicchio raportin e përgatitur për Komisionin e Venecias, dhe ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 14:13
Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi sot një takim me Presidentin e Komisionit të Venecias, Gianni Buquicchio. Kreu i shtetit i dorëzoi Presidentit Buquicchio raportin e përgatitur për Komisionin e Venecias, dhe ...

Kush vërtetë kërkon t’a djegë Shqipërinë?
I nderuar z.Kryeredaktor Në emisionet e sotme të lajmeve u fol për informacionin që paska patur presidenti Meta kur vendosi për zhdekretimin e zgjedhjeve të datës 30 qershor. Thuhet se në informacion kishte të dhëna se ...
Gazeta Dita | 19-Sep-2019 00:24
I nderuar z.Kryeredaktor Në emisionet e sotme të lajmeve u fol për informacionin që paska patur presidenti Meta kur vendosi për zhdekretimin e zgjedhjeve të datës 30 qershor. Thuhet se në informacion kishte të dhëna se ...

Presidenti Meta takon Presidentin e Komisionit të Venecias, Z. Gianni Buquicchio
Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta zhvilloi sot një takim me Presidentin e Komisionit të Venecias, Z. Gianni Buquicchio. Presidenti Meta i dorëzoi Presidentit Buquicchio raportin e përgatitur për Komisionin e ...
Telegraf | 18-Sep-2019 14:31
Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta zhvilloi sot një takim me Presidentin e Komisionit të Venecias, Z. Gianni Buquicchio. Presidenti Meta i dorëzoi Presidentit Buquicchio raportin e përgatitur për Komisionin e ...

Tri mangësitë e raportit sekret të SHISH, që shfajësojnë opozitën nga akti i djegies së parlamentit
Top Channel dhe më vonë disa televizione të tjera, publikuan sot detaje nga dokumenti sekret i SHISH, i cili përmban informacione për djegien e Kuvendit në protestën e opozitës në 8 qershor. Gazetari Muhamet Veliu thotë ...
Politiko | 18-Sep-2019 20:18
Top Channel dhe më vonë disa televizione të tjera, publikuan sot detaje nga dokumenti sekret i SHISH, i cili përmban informacione për djegien e Kuvendit në protestën e opozitës në 8 qershor. Gazetari Muhamet Veliu thotë ...

Do digjej Kuvendi në qershor? Meta dorëzon raportin sekret të SHISH
mapo.al Sekretet për mundësinë djegies së parlamentit në 8 qershor kur ishte parashikuar protesta e opozitës kanë mbërritur tashmë në Komisionin Hetimor të Parlamentit. Ka qenë Kreu i Shtetit që i ka dorëzuar dokumentin ...
Mapo | 18-Sep-2019 14:03
mapo.al Sekretet për mundësinë djegies së parlamentit në 8 qershor kur ishte parashikuar protesta e opozitës kanë mbërritur tashmë në Komisionin Hetimor të Parlamentit. Ka qenë Kreu i Shtetit që i ka dorëzuar dokumentin ...

Dokumenti sekreti, këshilltari në hije i presidentit: Rama kërkon shkarkimin e drejtorit të SHISH
Gazeta Koha Jonë e botuesit Nikoll Lesi, i cili njihet për raportet e afërta me presidentin Meta, shkruan se Edi Rama ka kërkuar shkarkimin e kreut të SHISH, Helidon Bendo. Dokumenti sekret i SHISH për djegien e ...
Politiko | 18-Sep-2019 19:45
Gazeta Koha Jonë e botuesit Nikoll Lesi, i cili njihet për raportet e afërta me presidentin Meta, shkruan se Edi Rama ka kërkuar shkarkimin e kreut të SHISH, Helidon Bendo. Dokumenti sekret i SHISH për djegien e ...

Meta takon Presidentin e Komisionit të Venecias, i dorëzon raport
Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi këtë të mërkurë një takim me Presidentin e Komisionit të Venecias, Gianni Buquicchio. Sipas zyrës së shtypit të kreut të shtetit, Presidenti Meta i dorëzoi Presidentit ...
VizionPlus | 18-Sep-2019 14:25
Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi këtë të mërkurë një takim me Presidentin e Komisionit të Venecias, Gianni Buquicchio. Sipas zyrës së shtypit të kreut të shtetit, Presidenti Meta i dorëzoi Presidentit ...

Takimi lobues në Strasburg, Meta përdhosi institucionin e Presidentit! Përse Venecia nuk e priti?
Ditën e djeshme Presidenti i vendit, Ilir Meta bëri një udhëtim drejt Strasburgut, që sot zyrtarisht nga zyra e shtypit të tij u reklamua si një vizitë pune edhe pse kjo lëvizje ishte e paparalajmëruar. Në faqen zyrtare ...
Lexo | 18-Sep-2019 18:45
Ditën e djeshme Presidenti i vendit, Ilir Meta bëri një udhëtim drejt Strasburgut, që sot zyrtarisht nga zyra e shtypit të tij u reklamua si një vizitë pune edhe pse kjo lëvizje ishte e paparalajmëruar. Në faqen zyrtare ...

Dokumenti sekret që bëri presidentin të anulojë zgjedhjet
Më 9 shtator, para Komisionit Hetimor Parlamentar të ngritur për shkarkimin e tij, presidenti Ilir Meta tha: “Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar ...
Gazeta Dita | 18-Sep-2019 17:39
Më 9 shtator, para Komisionit Hetimor Parlamentar të ngritur për shkarkimin e tij, presidenti Ilir Meta tha: “Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar ...

Zbulohet dokumenti sekret i SHISH: Kuvendin e Shqipërisë do ta digjnin “paramilitarë” nga Kosova
“Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar nga opozita për në datën 8 qershor, ku përveç akteve të tjera edhe djegien e Kuvendit të Shqipërisë”, deklaroi ...
Albportali | 18-Sep-2019 17:02
“Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar nga opozita për në datën 8 qershor, ku përveç akteve të tjera edhe djegien e Kuvendit të Shqipërisë”, deklaroi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved