ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 15:45

Foto dhe video/ Ja momenti kur Arbër Çekaj mbërrin në aeroportin e Rinasit

Foto dhe video/ Ja momenti kur Arbër Çekaj mbërrin në aeroportin e Rinasit
Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Dyzeldorfi, Gjermani drejt vendit tonë i shtetasit shqiptar A.Ç. (K.), 39 vjeç, banues në Tiranë.
Top Channel | 19-Sep-2019 16:03
Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Dyzeldorfi, Gjermani drejt vendit tonë i shtetasit shqiptar A.Ç. (K.), 39 vjeç, banues në Tiranë.

Video/ Policia ‘blindon’ Rinasin, momenti kur Arbër Çekaj ekstradohet nga Gjermania
1 vit e gjysmë pas arrestimit, është ekstraduar në Shqipëri Arbër Çekaj, personi i dyshuar për trafikimin e 613 kg kokaine kolumbiane në portin e Durrësit. Çekaj, është pronari i kompanisë “Arbri Garden” në kontenierët ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 16:02
1 vit e gjysmë pas arrestimit, është ekstraduar në Shqipëri Arbër Çekaj, personi i dyshuar për trafikimin e 613 kg kokaine kolumbiane në portin e Durrësit. Çekaj, është pronari i kompanisë “Arbri Garden” në kontenierët ...

Bosi i kokainës Arbër Cekaj sillet në burg në Tiranë
Është ekstraduar nga Gjermania në drejtim të vendi tonë 39-vjeçari i dyshuar për trafikim të narkotikëve. Policia bën me dije se është bërë i mundur nga Dyzeldorfi, Gjermani drejt vendit tonë i shtetasit shqiptar Arbër ...
VizionPlus | 19-Sep-2019 16:09
Është ekstraduar nga Gjermania në drejtim të vendi tonë 39-vjeçari i dyshuar për trafikim të narkotikëve. Policia bën me dije se është bërë i mundur nga Dyzeldorfi, Gjermani drejt vendit tonë i shtetasit shqiptar Arbër ...

Video/ Nën masa të larta sigurie, Arbër Çekaj mbërrin në burgun 313
Arber Çekaj, personi i dyshuar për trafikimin e 613 kilogrameve kokaine kolumbiane në portin e Durrësit është ekstraduar sot në Shqipëri. Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar për “BalkanWeb” videon e mbërritjes së tij, ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 14:02
Arber Çekaj, personi i dyshuar për trafikimin e 613 kilogrameve kokaine kolumbiane në portin e Durrësit është ekstraduar sot në Shqipëri. Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar për “BalkanWeb” videon e mbërritjes së tij, ...

FOTO+VIDEO/ Policia ‘blindon’ Rinasin, momenti kur Arbër Çekaj ekstradohet nga Gjermania
Biznesmeni Arbër Çekaj, 39 vjeç, i dyshuar për trafikimin e sasisë së konsiderueshme prej 613 kg kokainë nga Kolumbia në Shqipëri, është ekstraduar ditën e sotme nga Gjermania. Çekaj u arrestua nga policia për pritjen e ...
Lapsi | 19-Sep-2019 16:24
Biznesmeni Arbër Çekaj, 39 vjeç, i dyshuar për trafikimin e sasisë së konsiderueshme prej 613 kg kokainë nga Kolumbia në Shqipëri, është ekstraduar ditën e sotme nga Gjermania. Çekaj u arrestua nga policia për pritjen e ...

Foto/ Arbër Çekaj ekstradohet nga Gjermania nën masa të forta sigurie
Arbër Çekaj, pronari i kompanisë “Arbi Garden” dhe i kontenierit të bananeve ku u gjetën në fillim të vitit të shkuar 613 kilogramë kokainë në Portin e Durrësit është ekstraduar sot nga Gjermania në Shqipëri. Siç shihet ...
Politiko | 19-Sep-2019 16:56
Arbër Çekaj, pronari i kompanisë “Arbi Garden” dhe i kontenierit të bananeve ku u gjetën në fillim të vitit të shkuar 613 kilogramë kokainë në Portin e Durrësit është ekstraduar sot nga Gjermania në Shqipëri. Siç shihet ...

Video/ Ekstradohet nga Gjermania Arbër Çekaj, ja momenti kur mbërrin në aeroport!
Është ekstraduar nga Gjermania, Arbër Çekaj, i akuzuar për trafik ndërkombëtar droge. Arbër Çekaj u arrestua në mars të 2018, në Gjermani, pasi kishte shkuar atje për të kërkuar azil me pretekstin se në Shqipëri i ...
Dritare | 19-Sep-2019 16:51
Është ekstraduar nga Gjermania, Arbër Çekaj, i akuzuar për trafik ndërkombëtar droge. Arbër Çekaj u arrestua në mars të 2018, në Gjermani, pasi kishte shkuar atje për të kërkuar azil me pretekstin se në Shqipëri i ...

100 shtetas u proceduan penalisht brenda 24 orëve
Policia e Shtetit njoftoi se strukturat e saj janë të angazhuara për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë proceduar penalisht 100 shtetas, ...
Illyriapress | 19-Sep-2019 16:44
Policia e Shtetit njoftoi se strukturat e saj janë të angazhuara për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë proceduar penalisht 100 shtetas, ...

Mbërrin në Rinas Arbër Çekaj, policia masa të forta sigurie (Foto)
mapo.al Në masa të forta sigurie mbërrin në Rinas Arbër Çekaj, pronari i kompanisë “Arbri Garden”, ku u gjeten 613 kg kokainë në Maminas. 5 furgona policie dhe dhjetra agjentë ishin në Rinas mesditën e sotme, ku një ...
Mapo | 19-Sep-2019 13:16
mapo.al Në masa të forta sigurie mbërrin në Rinas Arbër Çekaj, pronari i kompanisë “Arbri Garden”, ku u gjeten 613 kg kokainë në Maminas. 5 furgona policie dhe dhjetra agjentë ishin në Rinas mesditën e sotme, ku një ...

Arbër Çekaj ekstradohet nga Gjermania në Shqipëri
Tiranë, 19 shtator 2019 – Arbër Çekaj, i dyshuar për trafikim të lëndëve narkotike, u ekstradua sot nga Gjermania, me kërkesë të autoriteteve të Shqipërisë, raportojnë mediet në Tiranë. Çekaj, pronar i kompanisë “Arbri ...
Illyriapress | 19-Sep-2019 16:44
Tiranë, 19 shtator 2019 – Arbër Çekaj, i dyshuar për trafikim të lëndëve narkotike, u ekstradua sot nga Gjermania, me kërkesë të autoriteteve të Shqipërisë, raportojnë mediet në Tiranë. Çekaj, pronar i kompanisë “Arbri ...

Mbërrin në Rinas Arbër Çekaj, ekstradohet nga Gjermania
Në masa të forta sigurie mbërrin në Rinas Arbër Çekaj, pronari i kompanisë “Arbri Garden”, ku u gjeten 613 kg kokainë në Maminas. Pesë furgona policie dhe dhjetëra agjentë ishin në Rinas mesditën e sotme, ku një avion i ...
Telegraf | 19-Sep-2019 13:54
Në masa të forta sigurie mbërrin në Rinas Arbër Çekaj, pronari i kompanisë “Arbri Garden”, ku u gjeten 613 kg kokainë në Maminas. Pesë furgona policie dhe dhjetëra agjentë ishin në Rinas mesditën e sotme, ku një avion i ...

Policia tregon ekstradimin e Arbër Çekajt të 613 kg.kokainë
Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Dyzeldorfi, Gjermani drejt vendit tonë i shtetasit shqiptar Arbër Çekaj (K.), 39 vjeç, banues në Tiranë. Ai ishte shpallur nga Gjykata e Shkallës së Parë për ...
Illyriapress | 19-Sep-2019 16:26
Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Dyzeldorfi, Gjermani drejt vendit tonë i shtetasit shqiptar Arbër Çekaj (K.), 39 vjeç, banues në Tiranë. Ai ishte shpallur nga Gjykata e Shkallës së Parë për ...

Aida Hajnaj: Në disa vende të BE janë arrestuar anëtarë të grupeve kriminale
Ashtu si Çekaj që u vu në pranga në Gjermani, edhe anëtarë të tjere grupeve të ndryshme kriminale janë prangosur në vendet e BE, falë bashkëpunimit të Interpol Tiranës me homologët e saj. Aida Hajnaj Nr.2 i Policisë së ...
ABCNews | 19-Sep-2019 14:52
Ashtu si Çekaj që u vu në pranga në Gjermani, edhe anëtarë të tjere grupeve të ndryshme kriminale janë prangosur në vendet e BE, falë bashkëpunimit të Interpol Tiranës me homologët e saj. Aida Hajnaj Nr.2 i Policisë së ...

Vrau në Zvicër, arrestohet turku në Rinas! Kapet edhe ‘super i rrezikshmi’ që fshihej në Shqipëri
Një turk është ndaluar ditën e sotme nga Policia e kufitare. Nga informacionet paraprake, bëhet fjalë për turkun me inicialet T.N 35-vjeç, i cili ishte shpallur në kërkim nga Zvicra për vrasje. Në konferencën për shtyp ...
Lajmi i Fundit | 19-Sep-2019 16:09
Një turk është ndaluar ditën e sotme nga Policia e kufitare. Nga informacionet paraprake, bëhet fjalë për turkun me inicialet T.N 35-vjeç, i cili ishte shpallur në kërkim nga Zvicra për vrasje. Në konferencën për shtyp ...

Video/ 613 kg kokainë nga Kolumbia, Arbër Çekaj mbërrin në burgun 313
Biznesmeni Arbër Çekaj, i dyshuar për trafikimin e sasisë së konsiderueshme prej 613 kg kokainë nga Kolumbia në Shqipëri, është ekstraduar ditën e sotme nga Gjermania, Në pamjet bashkëngjitur më poshtë, mund të dalloni ...
Lapsi | 19-Sep-2019 14:29
Biznesmeni Arbër Çekaj, i dyshuar për trafikimin e sasisë së konsiderueshme prej 613 kg kokainë nga Kolumbia në Shqipëri, është ekstraduar ditën e sotme nga Gjermania, Në pamjet bashkëngjitur më poshtë, mund të dalloni ...

Mbërrin në burgun 313 Arbër Çekaj, ABC News siguron pamjet
ABC News ka siguruar pamjet e mbërrijtes së Arbër Çekaj tnë burgun 313 pas ekstradimit nga Gjermania. Më herët Zv/Drejtoresha e Përgjithshme e Policisë së Shtetit, Aida Hajnaj në deklaratë për mediat njoftoi për ...
ABCNews | 19-Sep-2019 14:02
ABC News ka siguruar pamjet e mbërrijtes së Arbër Çekaj tnë burgun 313 pas ekstradimit nga Gjermania. Më herët Zv/Drejtoresha e Përgjithshme e Policisë së Shtetit, Aida Hajnaj në deklaratë për mediat njoftoi për ...

Policia e Shtetit: Bashkëpunimi me homologët dha rezultat pozitiv
Zëvendës drejtoresha e përgjithshme e policisë së shtetit, Aida Hajnaj, ka deklaruar ditën e enjte se ashtu si Çekaj që u vu në pranga në Gjermani, edhe anëtarë të tjere grupeve të ndryshme kriminale janë prangosur në ...
Gazeta Dita | 19-Sep-2019 15:20
Zëvendës drejtoresha e përgjithshme e policisë së shtetit, Aida Hajnaj, ka deklaruar ditën e enjte se ashtu si Çekaj që u vu në pranga në Gjermani, edhe anëtarë të tjere grupeve të ndryshme kriminale janë prangosur në ...

613 kg kokainë: Ja kur do të ekstradohet Arbër Çekaj në Shqipëri
Në një deklaratë për shtyp, zv/Drejtoresha e Përgjithshme e Policisë së Shtetit, Aida Hajnaj tha se sot po kryhet ekstradimi nga Gjermania në Shqipëri i Arbër Çekajt. Arbër Çekaj, pronari i firmës “Arbri Garden”, u ...
GazetaTema | 19-Sep-2019 11:16
Në një deklaratë për shtyp, zv/Drejtoresha e Përgjithshme e Policisë së Shtetit, Aida Hajnaj tha se sot po kryhet ekstradimi nga Gjermania në Shqipëri i Arbër Çekajt. Arbër Çekaj, pronari i firmës “Arbri Garden”, u ...

Në 9 muaj, janë kapur dhe ndalur 1.187 persona të shpallur në kërkim
Policia e Shtetit përmes një deklarate për mediat, raportoi të dhënat e operacioneve përgjatë 2019-s, ku vuri në dukje se në total janë ndaluar 1.187 persona nga fillimi i vitit. Gjithashtu zv/drejtoresha e Përgjithshme ...
Telegraf | 19-Sep-2019 10:43
Policia e Shtetit përmes një deklarate për mediat, raportoi të dhënat e operacioneve përgjatë 2019-s, ku vuri në dukje se në total janë ndaluar 1.187 persona nga fillimi i vitit. Gjithashtu zv/drejtoresha e Përgjithshme ...

613 kg kokainë, Arbër Çekaj mbërrin në Rinas
Arbër Çekaj, pronari i kompanisë ‘Abri Garden’ ka mbërritur në aeroportin e Rinasit pas ekstradimit nga Gjermania në interes të drejtëssë shqiptare. Vitin e kaluar në një prej kontenierëve me banane të porositura prej ...
Gazeta Express | 19-Sep-2019 13:18
Arbër Çekaj, pronari i kompanisë ‘Abri Garden’ ka mbërritur në aeroportin e Rinasit pas ekstradimit nga Gjermania në interes të drejtëssë shqiptare. Vitin e kaluar në një prej kontenierëve me banane të porositura prej ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved