ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 17:23

Orë vendimtare, Saimir Tahiri mbërrin te Krimet e Rënda

Orë vendimtare, Saimir Tahiri mbërrin te Krimet e Rënda
TIRANE Ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri ka mbërritur në gjykatën e Krimeve të Rënda. Trupi gjykues i përbërë nga Ardit Mustafai, Flora Hajredinaj dhe Irena Gjoka do të japin verdiktin final në orën 16:00. Saimir ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 15:37
TIRANE Ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri ka mbërritur në gjykatën e Krimeve të Rënda. Trupi gjykues i përbërë nga Ardit Mustafai, Flora Hajredinaj dhe Irena Gjoka do të japin verdiktin final në orën 16:00. Saimir ...

Berisha ne krah te Tahirit: Thikat ne gjyq per Ramen e Xhafajn
Ish-kryeministri Sali Berisha ka ‘analizuar’ përmes një statusi në facebook, mesazhet e përcjella sot në seancë gjyqësore. “Thikat e Tahirit në sallen e gjygjit për Edvin Mafinë dhe Fatmir Drogën!” kështu e nis Berisha ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 14:56
Ish-kryeministri Sali Berisha ka ‘analizuar’ përmes një statusi në facebook, mesazhet e përcjella sot në seancë gjyqësore. “Thikat e Tahirit në sallen e gjygjit për Edvin Mafinë dhe Fatmir Drogën!” kështu e nis Berisha ...

Gjiknuri mbron Tahirin: Me rëndësi që gjykata të jetë e pavarur dhe të mos bazohet në orekset politike
Ish- Ministri i Energjitikës dhe Transportit Damian Gjiknuri i ka dalë në mbrojtje ish kolegut të tij Saimir Tahiri, i cili sot do të mësojë nëse do të dënohet me 8 vite burg apo nga gjykata, për akuzën e trafikut të ...
Telegraf | 19-Sep-2019 16:12
Ish- Ministri i Energjitikës dhe Transportit Damian Gjiknuri i ka dalë në mbrojtje ish kolegut të tij Saimir Tahiri, i cili sot do të mësojë nëse do të dënohet me 8 vite burg apo nga gjykata, për akuzën e trafikut të ...

Zbulohet se përse 2 amerikanë `misteriozë`, nuk i janë ndarë Saimir Tahirit në gjyq
Në të gjitha seancat që janë zhvilluar ndaj ish-ministrit të Brendshëm dhe ish krahut të djathtë të Edi Ramës, Saimir Tahiri, në gjykatën e Krimeve të Rënda nuk kanë munguar kurrë 2 amerikanë misterioz, të cilët sipas ...
Telegraf | 19-Sep-2019 16:06
Në të gjitha seancat që janë zhvilluar ndaj ish-ministrit të Brendshëm dhe ish krahut të djathtë të Edi Ramës, Saimir Tahiri, në gjykatën e Krimeve të Rënda nuk kanë munguar kurrë 2 amerikanë misterioz, të cilët sipas ...

“Nuk janë ato standarde prove për akuzat” Gjiknuri: Uroj Gjykata mos jetë e ndikuar për vendimin ndaj Tahirit
TIRANE I ftuar në rubrikën “Opinion” në News24, deputeti socialist Damian Gjiknuri komentoi procesin gjyqësor në ngarkim të ish ministrit Saimir Tahiri. Pa dashur të paragjykojë vendimin e gjykatës Gjiknuri tha se uron ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 14:15
TIRANE I ftuar në rubrikën “Opinion” në News24, deputeti socialist Damian Gjiknuri komentoi procesin gjyqësor në ngarkim të ish ministrit Saimir Tahiri. Pa dashur të paragjykojë vendimin e gjykatës Gjiknuri tha se uron ...

Dritan Zagani flet për ‘News24’: Tahiri do dënohet, ndonëse goditja duhet të nisë nga koka e piramidës!
Ish-kreu i Antidrogës në Fier, Dritan Zagani, ka folur në një lidhje telefonike për News24 për procesin ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, dhe vendimin final që pritet të japë Gjykata e Krimeve të Rënda, në ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 14:11
Ish-kreu i Antidrogës në Fier, Dritan Zagani, ka folur në një lidhje telefonike për News24 për procesin ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, dhe vendimin final që pritet të japë Gjykata e Krimeve të Rënda, në ...

Fotot/ Puthje e përqafime, Saimir Tahiri i qeshur pas procesit, ja 3 gjyqtarët që do vulosin fatin e tij
Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, vijon të presë te kafja e Gjykatës së Krimeve të Rënda vendimin ndaj tij, që do të jepet në orën 16:00, i shoqëruar nga avokati i tij, Maks Haxhia, dhe disa gazetarë. Në fund të ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 13:47
Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, vijon të presë te kafja e Gjykatës së Krimeve të Rënda vendimin ndaj tij, që do të jepet në orën 16:00, i shoqëruar nga avokati i tij, Maks Haxhia, dhe disa gazetarë. Në fund të ...

“Saimir Tahiri mund të plasë filmimet në orën 16:00”, Murrizi deklaratë të fortë në Kuvend
Deputeti Myslim Murrizi ka bërë një deklaratë të fortë në foltoren e Kuvendit, teksa ka komentuar procesin ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir tahiri, për të cilin pritet vendimi final i Gjykatës së Krimeve të Rënda ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 13:16
Deputeti Myslim Murrizi ka bërë një deklaratë të fortë në foltoren e Kuvendit, teksa ka komentuar procesin ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir tahiri, për të cilin pritet vendimi final i Gjykatës së Krimeve të Rënda ...

Pritet vendimi, Saimir Tahiri mbërrin tek Krimet e Rënda
Ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri ka mbërritur në gjykatën e Krimeve të Rënda. Trupi gjykues i përbërë nga Ardit Mustafai, Flora Hajredinaj dhe Irena Gjoka do të japin verdiktin final në orën 16:00. Saimir Tahiri ...
Lapsi | 19-Sep-2019 16:12
Ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri ka mbërritur në gjykatën e Krimeve të Rënda. Trupi gjykues i përbërë nga Ardit Mustafai, Flora Hajredinaj dhe Irena Gjoka do të japin verdiktin final në orën 16:00. Saimir Tahiri ...

Kush është “shefi i madh”? Përgjigja e Saimir Tahirit, fotot me Ramën në sallën e gjyqit dhe një thumb për Xhafajn
Ish-ministri Saimir Tahiri ka shfaqur në sallën e gjyqit disa faqe të printuara të gazetave dhe portaleve, ku shfaqet me kryeministrin Edi Rama, duke dhënë arsyet, pse sipas tij, asnjëri nuk eshtë “shefi i madh”, siç ...
GazetaTema | 19-Sep-2019 13:16
Ish-ministri Saimir Tahiri ka shfaqur në sallën e gjyqit disa faqe të printuara të gazetave dhe portaleve, ku shfaqet me kryeministrin Edi Rama, duke dhënë arsyet, pse sipas tij, asnjëri nuk eshtë “shefi i madh”, siç ...

Gjyqi për Tahirin, Krimet e Rënda tërhiqen për të marrë vendimin
Tërhiqet gjykata e Krimeve të Rënda për të marrë vendimin për Saimir Tahirin dhe Jaeld Celën. Burime bëjnë me dije se vendimi për Tahirin do të jepet sot pas orës 16:00. Ish-ministri akuzohet nga Prokuroria për ...
Telegraf | 19-Sep-2019 14:04
Tërhiqet gjykata e Krimeve të Rënda për të marrë vendimin për Saimir Tahirin dhe Jaeld Celën. Burime bëjnë me dije se vendimi për Tahirin do të jepet sot pas orës 16:00. Ish-ministri akuzohet nga Prokuroria për ...

“Ishte thuajse në lot”, Saimir Tahiri pret orën 16:00 te Krimet e Rënda, ndalesa e parë pas procesit
Ka përfunduar seanca gjyqësore ndaj ish-ministrit Saimir Tahiri, ndërsa Gjykata e Krimeve të Rënda është tërhequr për vendimin final, të cilin pritet ta japë në orën 16:00. Vetë ish-ministri Tahiri ka vendosur të mos ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 12:43
Ka përfunduar seanca gjyqësore ndaj ish-ministrit Saimir Tahiri, ndërsa Gjykata e Krimeve të Rënda është tërhequr për vendimin final, të cilin pritet ta japë në orën 16:00. Vetë ish-ministri Tahiri ka vendosur të mos ...

“Një Këshillë për politikën” Maks Haxhia: Do jem shumë i surpizuar se ku do e gjejë gjykata një provë për ta dënuar Tahirin
TIRANE Nëse gjykata do të dënojë sot ish ministri Tahiri, vendimi do të ishte një suprizë për avokatin e tij Makism Haxhia. Në një lidhje të drejtpërdrejtë ne News24, avokati mbrojtës i ish ministrit të brenshëm, pa ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 12:41
TIRANE Nëse gjykata do të dënojë sot ish ministri Tahiri, vendimi do të ishte një suprizë për avokatin e tij Makism Haxhia. Në një lidhje të drejtpërdrejtë ne News24, avokati mbrojtës i ish ministrit të brenshëm, pa ...

Drekë me Shefin e Madh? Tahiri përmend emrin e Ramës në gjykatë
mapo.al A do të dënohet Saimir Tahiri për trafik droge? Ky vendim pritet të shpallet sot nga Gjykata për Krime të Rënda, në orën 16:00. Por, deri në dalje të këtij vendimi po sjellim në vemendje deklaratat e Tahirit sot ...
Mapo | 19-Sep-2019 13:00
mapo.al A do të dënohet Saimir Tahiri për trafik droge? Ky vendim pritet të shpallet sot nga Gjykata për Krime të Rënda, në orën 16:00. Por, deri në dalje të këtij vendimi po sjellim në vemendje deklaratat e Tahirit sot ...

“Është ulëritëse”! Avokati zbërthen mesazhet e koduara të Saimir Tahirit: Çmenduri të dënohet pa asnjë provë!
Avokati i Saimir Tahirit, Maks Haxhia, ka zbërthyer mesazhet e koduara të ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, të dhëna sot në sallën e gjyqit, në Gjykatën e Krimeve të Rënda, teksa kjo e fundit pritet të japë ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 12:38
Avokati i Saimir Tahirit, Maks Haxhia, ka zbërthyer mesazhet e koduara të ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, të dhëna sot në sallën e gjyqit, në Gjykatën e Krimeve të Rënda, teksa kjo e fundit pritet të japë ...

“Guxoni të më dënoni…”, Berisha zbërthen mesazhet e Tahirit
Teksa na ndan pothuaj vetëm një orë nga komunikimi i verdiktit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, ka ardhur edhe reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha. Në një postim në ...
Lapsi | 19-Sep-2019 15:12
Teksa na ndan pothuaj vetëm një orë nga komunikimi i verdiktit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, ka ardhur edhe reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha. Në një postim në ...

Fajtor apo jo?/ Tahiri në pritje të vendimit
Gjykata e Krimeve të Rënda pritet të japë vendimin për ish ministrin e Brendshëm, Sajmir Tahiri. Siç ishte lajmëruar, seanca gjyqësore ka nisur në orën 16.00 ku pritet që Gjykata të dalë me një vendim për ish-ministrin ...
Politiko | 19-Sep-2019 16:24
Gjykata e Krimeve të Rënda pritet të japë vendimin për ish ministrin e Brendshëm, Sajmir Tahiri. Siç ishte lajmëruar, seanca gjyqësore ka nisur në orën 16.00 ku pritet që Gjykata të dalë me një vendim për ish-ministrin ...

Orë vendimtare, Saimir Tahiri mbërrin te Krimet e Rënda
Ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri ka mbërritur në gjykatën e Krimeve të Rënda. Trupi gjykues i përbërë nga Ardit Mustafai, Flora Hajredinaj dhe Irena Gjoka do të japin verdiktin final në orën 16:00. Saimir Tahiri ...
Lajmi i Fundit | 19-Sep-2019 16:09
Ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri ka mbërritur në gjykatën e Krimeve të Rënda. Trupi gjykues i përbërë nga Ardit Mustafai, Flora Hajredinaj dhe Irena Gjoka do të japin verdiktin final në orën 16:00. Saimir Tahiri ...

“Guxoni të më dënoni dhe do ju marr me vete!” Berisha zbërthen mesazhet e Tahirit në gjyq
Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbërthyer sipas optikës së tij mesazhet që Tahiri ka dhënë këtë paradite në gjyq, teksa pritet ende të jepet vendimi për fatin e tij nga ana e Gjykatës së Krimeve të Rënda Postimi i ...
Gazeta Express | 19-Sep-2019 15:54
Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbërthyer sipas optikës së tij mesazhet që Tahiri ka dhënë këtë paradite në gjyq, teksa pritet ende të jepet vendimi për fatin e tij nga ana e Gjykatës së Krimeve të Rënda Postimi i ...

“Hetimi ndaj Habilajve me iniciativë të Tahirit” Maks Haxhia: Dokumentet u sollën në mënyrë pompoze pa asnjë provë
Në një lidhje të drejpërdrejtë në News24 me gazetaren Klodiana Lala, avokati mbrojtës i Saimir Tahirit, Maksim Haxhia solli detaje nga procesi gjyqësor në ngarkim të tij. “Një prokuror që e sjell cështjen për gjykim do ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 12:26
Në një lidhje të drejpërdrejtë në News24 me gazetaren Klodiana Lala, avokati mbrojtës i Saimir Tahirit, Maksim Haxhia solli detaje nga procesi gjyqësor në ngarkim të tij. “Një prokuror që e sjell cështjen për gjykim do ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved