ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 18:41

E dhimbshme: Momenti kur moderatorja e RTK-së jep lajmin për vdekjen e koleges

E dhimbshme: Momenti kur moderatorja e RTK-së jep lajmin për vdekjen e koleges
Gjatë ditës së sotme, në moshën 33-vjeçare, ka vdekur gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani. Mësohet se gazetarja Sylejmani ka vdekur në kryeqytetin hungarez, Budapest, dhe se vdekja ka ndodhur gjatë procesit të lindjes. ...
Zeri | 19-Sep-2019 16:49
Gjatë ditës së sotme, në moshën 33-vjeçare, ka vdekur gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani. Mësohet se gazetarja Sylejmani ka vdekur në kryeqytetin hungarez, Budapest, dhe se vdekja ka ndodhur gjatë procesit të lindjes. ...

Moderatorja e RTK-së shpërthen në lot, derisa jep lajmin për vdekjen e koleges
Moderatorja e RTK-së, Edona Musa gati sa nuk ka shpërthyer në lot derisa ka dhënë lajmin për vdekjen e koleges së saj, Ardita Sylejmani-Bllaca. Gazetarja e RTK-së me prejardhje nga Gjilani, Ardita Sylejmani ka vdekur ...
Gazeta Observer | 19-Sep-2019 16:49
Moderatorja e RTK-së, Edona Musa gati sa nuk ka shpërthyer në lot derisa ka dhënë lajmin për vdekjen e koleges së saj, Ardita Sylejmani-Bllaca. Gazetarja e RTK-së me prejardhje nga Gjilani, Ardita Sylejmani ka vdekur ...

Fjalët prekëse të Lutfi Hazirit për vdekjen e gazetares së RTK-së
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me rastin e ndarjes nga jeta të gazetares së RTK-së, Ardita Sylejmani, i ka dërguar telegram ngushëllimi familjeve, Sylejmani e Bllaca. LEXO EDHE: Ndërron jetë gazetarja e ...
Zeri | 19-Sep-2019 16:44
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me rastin e ndarjes nga jeta të gazetares së RTK-së, Ardita Sylejmani, i ka dërguar telegram ngushëllimi familjeve, Sylejmani e Bllaca. LEXO EDHE: Ndërron jetë gazetarja e ...

Po sillte në jetë fëmijën, vdes gjatë lindjes gazetarja nga Kosova
mapo.al Gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani ka humbur sot jetën në spitalin e Budapestit, teksa po mundonte të sillte në jetë fëmijën e saj të tretë. Gazetarja me prejardhje nga Gjilani dyshohet se ka patur komplikime ...
Mapo | 19-Sep-2019 15:22
mapo.al Gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani ka humbur sot jetën në spitalin e Budapestit, teksa po mundonte të sillte në jetë fëmijën e saj të tretë. Gazetarja me prejardhje nga Gjilani dyshohet se ka patur komplikime ...

Vdes gazetarja e njohur shqiptare (FOTO)
Gazetarja e Radio Televizionit të Kosovës, Ardita Sylejmani, ka ndërruar jetë në Budapest të Hungarisë. Ajo dyshohet se ka humbur jetën gjatë procesit të lindjes. Gazetarja Sylejmani ishte bashkëshorte e Shpend Bllacës, ...
Prive | 19-Sep-2019 16:39
Gazetarja e Radio Televizionit të Kosovës, Ardita Sylejmani, ka ndërruar jetë në Budapest të Hungarisë. Ajo dyshohet se ka humbur jetën gjatë procesit të lindjes. Gazetarja Sylejmani ishte bashkëshorte e Shpend Bllacës, ...

Media në zi, vdes gjatë lindjes gazetarja e njohur shqiptare
Ndërron jetë gjatë lindjes gazetarja shqiptare e Radio Televizionit të Kosovës Ardita Sylejmani. Lajmin e ka bërë të ditur Drejtori gjeneral i RTK-së Ngadhnjim Kastrati. Nga informacionet paraprake, raportohet se ...
Telegraf | 19-Sep-2019 15:34
Ndërron jetë gjatë lindjes gazetarja shqiptare e Radio Televizionit të Kosovës Ardita Sylejmani. Lajmin e ka bërë të ditur Drejtori gjeneral i RTK-së Ngadhnjim Kastrati. Nga informacionet paraprake, raportohet se ...

Fjalët prekëse të Lutfi Hazirit për vdekjen e gazetares së RTK’së
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me rastin e ndarjes nga jeta të gazetares së RTK-së, Ardita Sylejmani, i ka dërguar telegram ngushëllimi familjeve, Sylejmani e Bllaca. Haziri ka thënë se me pikëllim të ...
Gazeta Express | 19-Sep-2019 16:34
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me rastin e ndarjes nga jeta të gazetares së RTK-së, Ardita Sylejmani, i ka dërguar telegram ngushëllimi familjeve, Sylejmani e Bllaca. Haziri ka thënë se me pikëllim të ...

Lutfi Haziri pas vdekjes së gazetares Ardita Sylejmani i dërgon familjes telegram ngushëllimi
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me rastin e ndarjes nga jeta të gazetares së RTK-së, Ardita Sylejmani, i ka dërguar telegram ngushëllimi familjeve, Sylejmani e Bllaca. Haziri ka thënë se me pikëllim të ...
Medial | 19-Sep-2019 16:32
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me rastin e ndarjes nga jeta të gazetares së RTK-së, Ardita Sylejmani, i ka dërguar telegram ngushëllimi familjeve, Sylejmani e Bllaca. Haziri ka thënë se me pikëllim të ...

Lutfi Haziri pas vdekjes së gazetares Ardita Sylejmani i dërgon familjes telegram ngushëllimi
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me rastin e ndarjes nga jeta të gazetares së RTK-së, Ardita Sylejmani, i ka dërguar telegram ngushëllimi familjeve, Sylejmani e Bllaca. Haziri ka thënë se me pikëllim të ...
Klan Kosova | 19-Sep-2019 16:32
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me rastin e ndarjes nga jeta të gazetares së RTK-së, Ardita Sylejmani, i ka dërguar telegram ngushëllimi familjeve, Sylejmani e Bllaca. Haziri ka thënë se me pikëllim të ...

Moderatorja e RTK-së shpërthen në lot, derisa jep lajmin për vdekjen e koleges
Moderatorja e RTK-së, Edona Musa gati sa nuk ka shpërthyer në lot derisa ka dhënë lajmin për vdekjen e koleges së saj, Ardita Sylejmani-Bllaca. Gazetarja e RTK-së me prejardhje nga Gjilani, Ardita Sylejmani ka vdekur ...
Indeks Online | 19-Sep-2019 16:28
Moderatorja e RTK-së, Edona Musa gati sa nuk ka shpërthyer në lot derisa ka dhënë lajmin për vdekjen e koleges së saj, Ardita Sylejmani-Bllaca. Gazetarja e RTK-së me prejardhje nga Gjilani, Ardita Sylejmani ka vdekur ...

Ndahet nga jeta gazetarja shqiptare e RTK-së
Është ndarë nga jeta në moshën 32 vjeçare gazetarja e RTK-së Ardita Sylejmani. Gazetarja me prejardhje nga Gjilani dyshohet se ka humbur jetën gjatë procesit të lindjes. Dyshimet e para janë se ajo ka pasur komplikime ...
TetovaSot | 19-Sep-2019 16:24
Është ndarë nga jeta në moshën 32 vjeçare gazetarja e RTK-së Ardita Sylejmani. Gazetarja me prejardhje nga Gjilani dyshohet se ka humbur jetën gjatë procesit të lindjes. Dyshimet e para janë se ajo ka pasur komplikime ...

Ndahet nga jeta gazetarja shqiptare
Ka ndërruar jetë ditën e sotme pas një beteje të gjatë me sëmundjen, gazetarja Irena Vreto. Rasti i saj u bë publik pak vite më parë kur denoncoi publikisht klinikën private për kurën e gabuar që i dhanë për sëmundjen. ...
Lapsi | 13-Sep-2017 13:10
Ka ndërruar jetë ditën e sotme pas një beteje të gjatë me sëmundjen, gazetarja Irena Vreto. Rasti i saj u bë publik pak vite më parë kur denoncoi publikisht klinikën private për kurën e gabuar që i dhanë për sëmundjen. ...

E dhimbshme: Momenti kur moderatorja e RTK-së jep lajmin për vdekjen e koleges
Gjatë ditës së sotme, në moshën 33 vjeçare ka vdekur gazetarja e e RTK-së, Ardita Sylejmani. Mësohet se gazetarja Sylejmani, ka vdekur në kryeqytetin hungarez, Budapest dhe se vdekja ka ndodhur gjatë procesit të ...
Gazeta Express | 19-Sep-2019 16:21
Gjatë ditës së sotme, në moshën 33 vjeçare ka vdekur gazetarja e e RTK-së, Ardita Sylejmani. Mësohet se gazetarja Sylejmani, ka vdekur në kryeqytetin hungarez, Budapest dhe se vdekja ka ndodhur gjatë procesit të ...

E dhimbshme/ Gazetarja e njohur shqiptare vdes gjatë lindjes (FOTO)
Gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani ka ndë.rruar jetë në Budapest të Hungarisë. Gazetarja me prejardhje nga Gjilani dyshohet se ka h.umbur jetën gjatë procesit të lindjes. Dyshimet e para janë se ajo ka pasur ...
Lexo | 19-Sep-2019 16:15
Gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani ka ndë.rruar jetë në Budapest të Hungarisë. Gazetarja me prejardhje nga Gjilani dyshohet se ka h.umbur jetën gjatë procesit të lindjes. Dyshimet e para janë se ajo ka pasur ...

Ndahet nga jeta gazetarja Ardita Sylejmani–Bllaca
Prishtinë, 19 shtator 2019 – Sot, në moshën 32 vjeçare, ka vdekur gazetarja e transmetuesit publik, Radio Televizionit të Kosovës (RTK), Ardita Sylejmani –Bllaca. E ndjera Sylejmani – Bllaca ka vdekur pas komplikimeve ...
Illyriapress | 19-Sep-2019 16:03
Prishtinë, 19 shtator 2019 – Sot, në moshën 32 vjeçare, ka vdekur gazetarja e transmetuesit publik, Radio Televizionit të Kosovës (RTK), Ardita Sylejmani –Bllaca. E ndjera Sylejmani – Bllaca ka vdekur pas komplikimeve ...

Ndërron jetë gjatë lindjes gazetarja nga Kosova
Ardita Sylejmani, gazetarja e njohur e RTK -së ka humbur jetën gjatë procesit të lindjes. Mësohet se gazetarja ka pasur komplikime shëndetësore në kohën që po lindte, ndërsa mjekët në spitalin në Budapest ku ajo ndodhej ...
Lapsi | 19-Sep-2019 15:25
Ardita Sylejmani, gazetarja e njohur e RTK -së ka humbur jetën gjatë procesit të lindjes. Mësohet se gazetarja ka pasur komplikime shëndetësore në kohën që po lindte, ndërsa mjekët në spitalin në Budapest ku ajo ndodhej ...

Moderatorja e lajmeve në RTK nuk mund t’i mbajë lotët kur bën të ditur lajmin për vdekjen e koleges, Ardita Sylejmani – Bllaca
Moderatorja e lajmeve në Radio Televizionin Publik të Kosovës (RTK), Edona Musa mezi ka arritur të përmbahet gjatë edicionit të lajmeve të orës 15:00, shkruan GazetaBlic. Ajo ka dhënë lajmin e hidhur për humbjen e ...
Zeri | 19-Sep-2019 15:57
Moderatorja e lajmeve në Radio Televizionin Publik të Kosovës (RTK), Edona Musa mezi ka arritur të përmbahet gjatë edicionit të lajmeve të orës 15:00, shkruan GazetaBlic. Ajo ka dhënë lajmin e hidhur për humbjen e ...

Nënë e tre fëmijëve, vdes gazetarja gjatë lindjes së vajzës
Është ndarë nga jeta në moshën 32-vjeçare, gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani-Bllaca. Ajo ka lënë pas tre fëmijë, përfshirë edhe vajzën e sapolindur. Sipas informacioneve të para, vdekja e saj erdhi si pasojë e ...
Dritare | 19-Sep-2019 15:52
Është ndarë nga jeta në moshën 32-vjeçare, gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani-Bllaca. Ajo ka lënë pas tre fëmijë, përfshirë edhe vajzën e sapolindur. Sipas informacioneve të para, vdekja e saj erdhi si pasojë e ...

Vdes gazetarja Ardita Sylejmani–Bllaca
Sot, në moshën 32 vjeçare, ka vdekur gazetarja e transmetuesit publik, Radio Televizionit të Kosovës (RTK), Ardita Sylejmani –Bllaca. Lajmin e ka bërë të ditur vet transmetuesi publik, sindikata e këtij transmetuesi dhe ...
Radio Evropa e Lire | 19-Sep-2019 15:39
Sot, në moshën 32 vjeçare, ka vdekur gazetarja e transmetuesit publik, Radio Televizionit të Kosovës (RTK), Ardita Sylejmani –Bllaca. Lajmin e ka bërë të ditur vet transmetuesi publik, sindikata e këtij transmetuesi dhe ...

AGK ngushëllon familjen e gazetares Ardita Sylejmani
Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës ka ngushëlluar familjen e gazetares Ardita Sylejmani-Bllaca e cila ka ndërruar jetë në moshën 32 vjeçare. “Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës me trishtim të thellë ka pranuar lajmin ...
Klan Kosova | 19-Sep-2019 15:25
Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës ka ngushëlluar familjen e gazetares Ardita Sylejmani-Bllaca e cila ka ndërruar jetë në moshën 32 vjeçare. “Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës me trishtim të thellë ka pranuar lajmin ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved