ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 21:32

E veshur me mini-fund, Ava Max bën vallëzim provokues para pasqyrës

E veshur me mini-fund, Ava Max bën vallëzim provokues para pasqyrës
Këngëtarja e re shqiptare me famë ndërkombëtare, Ava Max, gjithnjë e më shumë po rrëmben vëmendjen e mediave, si ato shqiptare ashtu edhe të huaja. Ajo është tashmë një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale, ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 23:57
Këngëtarja e re shqiptare me famë ndërkombëtare, Ava Max, gjithnjë e më shumë po rrëmben vëmendjen e mediave, si ato shqiptare ashtu edhe të huaja. Ajo është tashmë një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale, ...

Bebe Rexha është e përzgjedhura nga “Disney” për të interpretuar kolonën zanore të “Maleficent 2”
Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, po arrin çdo herë e më shumë të shënojë arritje të shumta në karrierë. Së fundmi është zyrtarizuar nga shtëpia e madhe diskografike “Disney”, që ajo do të jetë ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 22:12
Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, po arrin çdo herë e më shumë të shënojë arritje të shumta në karrierë. Së fundmi është zyrtarizuar nga shtëpia e madhe diskografike “Disney”, që ajo do të jetë ...

Ish-i dashuri i Dua Lipës, Isaac Carew ka tashmë një femër të re në krah?
Ish-i dashuri i Dua Lipës, Isaac Carew, u bë i famshëm në trevat shqiptare për aq vite sa ishte në lidhje me këngëtaren me famë botërore. Ai vazhdon të jetë shumë i ndjekur dhe të zgjojë interesim te fansat e tij, të ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 21:29
Ish-i dashuri i Dua Lipës, Isaac Carew, u bë i famshëm në trevat shqiptare për aq vite sa ishte në lidhje me këngëtaren me famë botërore. Ai vazhdon të jetë shumë i ndjekur dhe të zgjojë interesim te fansat e tij, të ...

Agnesa Vuthaj sjell fotografi atraktive në bikini nga jahti luksoz
Bukuroshja Agnesa Vuthaj është pa diskutim një ndër blogeret shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale. Nuk janë të pakta rastet kur Agnesa ndan me ndjekësit e saj imazhe nga jeta e përditshme, apo jep këshilla të ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 21:05
Bukuroshja Agnesa Vuthaj është pa diskutim një ndër blogeret shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale. Nuk janë të pakta rastet kur Agnesa ndan me ndjekësit e saj imazhe nga jeta e përditshme, apo jep këshilla të ...

Tuna publikon fotografi nga vaska bashkë me djalin
Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, së fundmi u vu në qendër të mediave, pas rregullimit të raporteve me ish-kunatën e saj, këngëtaren Nora Istrefi. Ajo ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 20:35
Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, së fundmi u vu në qendër të mediave, pas rregullimit të raporteve me ish-kunatën e saj, këngëtaren Nora Istrefi. Ajo ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet ...

Enca pozon me bikini para pasqyrës, merr vëmendjen me linjat e trupit
Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, nuk kursehet asnjëherë kur është fjala për pozat provokuese në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar një tjetër fotografi, ku shfaqet provokuese në bikini teksa pozon para ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 19:49
Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, nuk kursehet asnjëherë kur është fjala për pozat provokuese në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar një tjetër fotografi, ku shfaqet provokuese në bikini teksa pozon para ...

E kritikoi për videon “twerk” që publikoi, Bebe Rexha i kundërpërgjigjet në shqip fanses
Që nga koha kur mbushi 30 vjet, Bebe Rexha, nuk ia ka ndaluar postimet e saj provokuese në rrjetet sociale. Ashtu siç e thotë edhe kënga e saj më e fundit, “Not 20 anymore”, e publikuar në ditëlindjen e saj të 30-të, ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 18:16
Që nga koha kur mbushi 30 vjet, Bebe Rexha, nuk ia ka ndaluar postimet e saj provokuese në rrjetet sociale. Ashtu siç e thotë edhe kënga e saj më e fundit, “Not 20 anymore”, e publikuar në ditëlindjen e saj të 30-të, ...

VIDEO/ Era Istrefi “i merr” bashkëshortin reperes Cardi B: Le të martohemi
Pas “Bon Bon”, rruga e suksesit të Era Istrefit nuk është ndalur kurrë. Ajo ka firmosur kontratë me një kompani muzikore dhe promovon projektet e saj në tregun ndërkombëtar. Era do të hapë vjeshtën duke bashkëpunuar me ...
GazetaTema | 17-Sep-2019 11:04
Pas “Bon Bon”, rruga e suksesit të Era Istrefit nuk është ndalur kurrë. Ajo ka firmosur kontratë me një kompani muzikore dhe promovon projektet e saj në tregun ndërkombëtar. Era do të hapë vjeshtën duke bashkëpunuar me ...

Dafina Zeqiri në zi, kujton tezen e ndjerë me fjalë prekëse
Dita e së martës ka qenë e kobshme për këngëtaren e njohur kosovare, Dafina Zeqirin. Kjo pasi në një ditë si kjo ka ndërruar jetë tezja e saj, duke lënë kështu të pikëlluar gjithë familjen. View this post on Instagram A ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 17:23
Dita e së martës ka qenë e kobshme për këngëtaren e njohur kosovare, Dafina Zeqirin. Kjo pasi në një ditë si kjo ka ndërruar jetë tezja e saj, duke lënë kështu të pikëlluar gjithë familjen. View this post on Instagram A ...

Kënga e re e Era Istrefit është në bashkëpunim me yllin botëror të muzikës rep
TIRANE Pak kohë më parë Era Istrefi publikoi bashkëpunimin me reperin rus Sayonara Boy. Deri më tani kënga numëron mbi 15 milionë klikime dhe suksesi i saj është i dukshëm. Megjithatë kengetarja shqiptare nuk ka në plan ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 07:42
TIRANE Pak kohë më parë Era Istrefi publikoi bashkëpunimin me reperin rus Sayonara Boy. Deri më tani kënga numëron mbi 15 milionë klikime dhe suksesi i saj është i dukshëm. Megjithatë kengetarja shqiptare nuk ka në plan ...

Modelja e njohur vjen me poza të reja në bikini
Modelja e njohur, Anastasiya Kvitko, i ka provokuar rënd ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Si çdo herë edhe kësaj radhe ajo me ta ka ndarë disa foto në bikini në të cilat ka treguar linjat perfekte ...
Arbresh | 18-Sep-2019 00:26
Modelja e njohur, Anastasiya Kvitko, i ka provokuar rënd ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Si çdo herë edhe kësaj radhe ajo me ta ka ndarë disa foto në bikini në të cilat ka treguar linjat perfekte ...

Modelja e njohur vjen me poza të reja në bikini
Modelja e njohur, Anastasiya Kvitko, i ka provokuar rënd ndjekësit e saj në Instagram, shkruan . Si çdo herë edhe kësaj radhe ajo me ta ka ndarë disa foto në bikini në të cilat ka treguar linjat perfekte trupore. E ...
Lajminet | 17-Sep-2019 23:59
Modelja e njohur, Anastasiya Kvitko, i ka provokuar rënd ndjekësit e saj në Instagram, shkruan . Si çdo herë edhe kësaj radhe ajo me ta ka ndarë disa foto në bikini në të cilat ka treguar linjat perfekte trupore. E ...

Prezantuesja më seksi e motit, viktimë e hakerave: I publikojnë foto nudo në Instagram (FOTO)
“Vajza më e nxehtë e motit” në botë ka rënë viktimë e internetit pasi i kanë publikuar një foto të rreme nudo. Meksikania Yanet Garcia u sulmua nga hakerat në internet të cilët pretendojnë se kanë një “kasetë seksi” . ...
TetovaSot | 17-Sep-2019 23:33
“Vajza më e nxehtë e motit” në botë ka rënë viktimë e internetit pasi i kanë publikuar një foto të rreme nudo. Meksikania Yanet Garcia u sulmua nga hakerat në internet të cilët pretendojnë se kanë një “kasetë seksi” . ...

Linda Halimi pozon me këmbë të hapura
Këngëtarja e njohur Linda Halimi po vazhdon pozat joshëse në rrjete sociale, shkruan . Ajo në Instagram e ka publikuar një foto në të cilën shfaqet provokative me këmbë të hapura. Linda tani kur ka arritur t’i kthej ...
Lajminet | 17-Sep-2019 23:19
Këngëtarja e njohur Linda Halimi po vazhdon pozat joshëse në rrjete sociale, shkruan . Ajo në Instagram e ka publikuar një foto në të cilën shfaqet provokative me këmbë të hapura. Linda tani kur ka arritur t’i kthej ...

Agnesa, si zojë në jaht duke pirë kafe
Bukuroshja Agnesa Vuthaj ka qenë aktive këto ditë në rrjetet sociale Ajo ka ndryshuar stil derisa ka bërë foto tepër seksi në bregdet. Në fotot e fundit ajo ka pasur të veshur tesha serioze kurse ka ndryshuar edhe ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 23:05
Bukuroshja Agnesa Vuthaj ka qenë aktive këto ditë në rrjetet sociale Ajo ka ndryshuar stil derisa ka bërë foto tepër seksi në bregdet. Në fotot e fundit ajo ka pasur të veshur tesha serioze kurse ka ndryshuar edhe ...

Capital T nderohet me çmim nga qyteti i Krujës
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, sot (e martë), është nderuar me një çmim nga qyteti i Krujës, me ç’rast i është dhënë titulli “Skëndërbe”. Këtë e bëri të ditur përmes disa postimeve që ka publikuar në rrjetin ...
Flaka | 17-Sep-2019 22:59
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, sot (e martë), është nderuar me një çmim nga qyteti i Krujës, me ç’rast i është dhënë titulli “Skëndërbe”. Këtë e bëri të ditur përmes disa postimeve që ka publikuar në rrjetin ...

Anxhelina shfaqet elegante në foton e fundit por harron të vesh sytjena
Ajo ka vite që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor para fansave të saj, të cilat i ka mijëra anembanë trojeve shqiptare. Bëhet fjalë për Anxhelina Hadërgjonajn, e cila ka vite që jeton dhe vepron përtej oqeanit ...
Arbresh | 17-Sep-2019 22:46
Ajo ka vite që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor para fansave të saj, të cilat i ka mijëra anembanë trojeve shqiptare. Bëhet fjalë për Anxhelina Hadërgjonajn, e cila ka vite që jeton dhe vepron përtej oqeanit ...

Ish-i dashuri i Duas prezanton të dashurën e re
Pas ndarjes nga Isaac Carew, Dua Lipa e gjeti menjëherë dashurinë. Por si duket edhe ai nuk ka pritur gjatë dhe tani në krah e ka një tjetër femër me të cilën edhe ka publikuar foto në llogarinë e tij në Instagram. ...
Arbresh | 17-Sep-2019 22:37
Pas ndarjes nga Isaac Carew, Dua Lipa e gjeti menjëherë dashurinë. Por si duket edhe ai nuk ka pritur gjatë dhe tani në krah e ka një tjetër femër me të cilën edhe ka publikuar foto në llogarinë e tij në Instagram. ...

Mbani mend Palomën? Ajo sapo dha një lajm të papritur për orientimin e saj seksual!
Mjafton t’ju themi Paloma e Diegos, dhe me siguri të gjithë e kujtoni se për kë bëhet fjalë.Silvia Navarro është padyshim një prej aktoreve meksikane më të famshme, jo vetëm në Amerikën Latine, por edhe më gjerë, e ...
Gazeta Observer | 17-Sep-2019 22:29
Mjafton t’ju themi Paloma e Diegos, dhe me siguri të gjithë e kujtoni se për kë bëhet fjalë.Silvia Navarro është padyshim një prej aktoreve meksikane më të famshme, jo vetëm në Amerikën Latine, por edhe më gjerë, e ...

Elvana Gjata plot stil dhe elegancë në paraqitjen e fundit
Këngëtarja Elvana Gjata është veshur tepër me glamur sonte. Elvana, e cila këtë vit ka debutuar me disa këngë, përfshijë edhe me një baladë të cilën e kishte punuar në bashkëpunim me Aida Barakun dhe Armend ...
Arbresh | 17-Sep-2019 22:14
Këngëtarja Elvana Gjata është veshur tepër me glamur sonte. Elvana, e cila këtë vit ka debutuar me disa këngë, përfshijë edhe me një baladë të cilën e kishte punuar në bashkëpunim me Aida Barakun dhe Armend ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved