ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 20:32

Lulzim Basha shfaqet krah krye-sindikalistit të akuzuar për tjetërsimin e pronave publike

Lulzim Basha shfaqet krah krye-sindikalistit të akuzuar për tjetërsimin e pronave publike
Kreu i PD, Lulzim Basha sot premtoi rritjen e pagës minimale, e thuajse dyfishimin e saj në fund të mandatit të tij qeverisës, gjithnjë nëse do të jetë kryeministër. Gjithçka normale në premtimet e një politikani që ...
GazetaTema | 18-Sep-2019 19:26
Kreu i PD, Lulzim Basha sot premtoi rritjen e pagës minimale, e thuajse dyfishimin e saj në fund të mandatit të tij qeverisës, gjithnjë nëse do të jetë kryeministër. Gjithçka normale në premtimet e një politikani që ...

Ish- anëtari i Këshillit Kombëtar të PD tallet me premtimet Bashës: Do rrëzojë Ramën 4 herë, do bëjë dhe 5 marrëveshje me të. Po u nxeha, do këndojë Internacionalen
Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së Edvin Kulluri iu kundërpërgjigj me ironi kreut të PD-së Lulzim Bashën për deklaratën në Kongresin e Bashkimit të Sindikatave të Pavarura se do të rrisë pagën minimale në 300 € ...
GazetaTema | 18-Sep-2019 19:08
Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së Edvin Kulluri iu kundërpërgjigj me ironi kreut të PD-së Lulzim Bashën për deklaratën në Kongresin e Bashkimit të Sindikatave të Pavarura se do të rrisë pagën minimale në 300 € ...

Meta “shuplakë” politikës 30-vjeçare: Pse duhet një reagim ndaj politikave sunduese
TIRANË Presidenti i Republikës, Iliri Meta ka përshëndetur Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, i cili u mbajt në Tiranë, ku prezent ishte edhe kryetari i Parisë Demokratike, Lulzim ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 18:02
TIRANË Presidenti i Republikës, Iliri Meta ka përshëndetur Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, i cili u mbajt në Tiranë, ku prezent ishte edhe kryetari i Parisë Demokratike, Lulzim ...

Presidenti Ilir Meta: Vendi ka nevojë për një frymë dhe një model të ri politik’
Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta ka përshëndetur sot Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë. Për shkak se ndodhet në Strasburg, në kuadrin e një vizite ...
Telegraf | 18-Sep-2019 18:16
Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta ka përshëndetur sot Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë. Për shkak se ndodhet në Strasburg, në kuadrin e një vizite ...

Meta: Vlerat e demokracisë po shemben, media në shërbim të shtetit propagandistik
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka përshëndetur këtë të mërkurë Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë, ku ndër të tjera ka theksuar se vendi ka nevojë për një ...
VizionPlus | 18-Sep-2019 18:16
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka përshëndetur këtë të mërkurë Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë, ku ndër të tjera ka theksuar se vendi ka nevojë për një ...

Ilir Meta: Vendi ka nevojë për një frymë dhe model të ri politik, vlerat e demokracisë po na shemben para syve
Ilir Meta ka përshëndetur sot Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë. Për shkak se ndodhet në Strasburg, Meta u përcolli sindikalistëve pjesëmarrës në këtë Kongres, ...
GazetaTema | 18-Sep-2019 17:53
Ilir Meta ka përshëndetur sot Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë. Për shkak se ndodhet në Strasburg, Meta u përcolli sindikalistëve pjesëmarrës në këtë Kongres, ...

Meta: “Demokracia po shembet para syve tanë”
Tiranë, 18 shtator 2019 – Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka përshëndetur kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, duke theksuar se vendi ka nevojë për një frymë dhe një model të ri ...
Illyriapress | 18-Sep-2019 22:44
Tiranë, 18 shtator 2019 – Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka përshëndetur kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, duke theksuar se vendi ka nevojë për një frymë dhe një model të ri ...

Meta: Në Shqipëri po instalohet një politikë larg interesave të qytetarëve
Nga Strasburgu, ku ndodhet në një vizitë zyrtare presidenti Ilir Meta ka përshëndetur Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, mbajtur në Tiranë ditën e sotme (18 shtator). Në mesazhin e ...
Lapsi | 18-Sep-2019 18:58
Nga Strasburgu, ku ndodhet në një vizitë zyrtare presidenti Ilir Meta ka përshëndetur Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, mbajtur në Tiranë ditën e sotme (18 shtator). Në mesazhin e ...

Meta: Vendi ka nevojë për një frymë dhe model të ri politik
Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur Kongresin e shtatë të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë. Për shkak se ndodhet në Strasburg, në kuadrin e një vizite zyrtare, presidenti Meta u ...
Gazeta Monitor | 18-Sep-2019 22:27
Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur Kongresin e shtatë të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë. Për shkak se ndodhet në Strasburg, në kuadrin e një vizite zyrtare, presidenti Meta u ...

“Demokracia po shembet para syve tanë”, Meta jep mesazh të fortë: Vendi ka nevojë për model të ri politik
TIRANË Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka përshëndetur sot Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë. Kreu i shtetit ndët të tjera thekson se “ Vendi ka nevojë për ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 17:36
TIRANË Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka përshëndetur sot Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë. Kreu i shtetit ndët të tjera thekson se “ Vendi ka nevojë për ...

Meta: Në Shqipëri po instalohet një politikë larg interesave të qytetarëve
Nga Strasburgu, ku ndodhet në një vizitë zyrtare presidenti Ilir Meta ka përshëndetur Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, mbajtur në Tiranë ditën e sotme (18 shtator). Në mesazhin e ...
Lajmi i Fundit | 18-Sep-2019 21:45
Nga Strasburgu, ku ndodhet në një vizitë zyrtare presidenti Ilir Meta ka përshëndetur Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, mbajtur në Tiranë ditën e sotme (18 shtator). Në mesazhin e ...

Tjetër mesazhi i fortë nga Meta: Vendit i duhet një model i ri politik
mapo.al Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, duke theksuar se “ vendi ka nevojë për një frymë dhe një model të ri politik “. Për shkak se ndodhet ...
Mapo | 18-Sep-2019 17:45
mapo.al Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, duke theksuar se “ vendi ka nevojë për një frymë dhe një model të ri politik “. Për shkak se ndodhet ...

Meta: Vendi ka nevojë për një frymë dhe model të ri politik
Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur sot Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë. Për shkak se ndodhet në Strasburg, në kuadrin e një vizite zyrtare, Presidenti Meta ...
Flaka | 18-Sep-2019 19:55
Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur sot Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë. Për shkak se ndodhet në Strasburg, në kuadrin e një vizite zyrtare, Presidenti Meta ...

Meta: Vendi ka nevojë për një frymë dhe një model të ri politik
Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur sot Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë.
Top Channel | 18-Sep-2019 17:36
Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur sot Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë.

Meta: Jemi kthyer në vitet ’90, duhet reagim i fuqishëm kundër politikave sunduese
Kreu i shtetit, Ilir Meta ka përshëndetur sot Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë. Për shkak se ndodhet në Strasburg, në kuadrin e një vizite zyrtare, Meta u ...
Dritare | 18-Sep-2019 19:17
Kreu i shtetit, Ilir Meta ka përshëndetur sot Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë. Për shkak se ndodhet në Strasburg, në kuadrin e një vizite zyrtare, Meta u ...

Meta: Vendi ka nevojë për një frymë dhe model të ri politik
Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur sot Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë.
Kosova Press | 18-Sep-2019 19:04
Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur sot Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë.

Meta: Vlerat e demokracisë po shemben, media në shërbim të shtetit propagandistik
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka përshëndetur këtë të mërkurë Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë, ku ndër të tjera ka theksuar se vendi ka nevojë për një ...
Medial | 18-Sep-2019 18:23
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka përshëndetur këtë të mërkurë Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë, ku ndër të tjera ka theksuar se vendi ka nevojë për një ...

Meta “shuplakë” politikës 30-vjeçare: Pse duhet një reagim ndaj politikave sunduese
TIRANË Presidenti i Republikës, Iliri Meta ka përshëndetur Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, i cili u mbajt në Tiranë, ku prezent ishte edhe kryetari i Parisë Demokratike, Lulzim ...
Medial | 18-Sep-2019 18:18
TIRANË Presidenti i Republikës, Iliri Meta ka përshëndetur Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, i cili u mbajt në Tiranë, ku prezent ishte edhe kryetari i Parisë Demokratike, Lulzim ...

Meta sindikalistëve: Si në ’90-ën, vlerat e demokracisë po shemben para syve tanë
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka përshëndetur kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë. Meqë presidenti ndodhet në Strasburg, në kuadër të një vizite zyrtare, mesazhi i presidentit u ...
Gazeta Dita | 18-Sep-2019 18:03
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka përshëndetur kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë. Meqë presidenti ndodhet në Strasburg, në kuadër të një vizite zyrtare, mesazhi i presidentit u ...

Meta: Në Shqipëri po instalohet një politikë larg interesave të qytetarëve, mungojnë zgjedhjet e lira dhe të ndershme
Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur sot Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë. Për shkak se ndodhet në Strasburg, në kuadrin e një vizite zyrtare, Presidenti Meta ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 17:59
Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur sot Kongresin e 7-të të Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, të mbajtur në Tiranë. Për shkak se ndodhet në Strasburg, në kuadrin e një vizite zyrtare, Presidenti Meta ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved