ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 20:52

Inter barazon në “San Siro”

Inter barazon në “San Siro”
Skuadra e Interit barazoi në “San Siro” ndaj Slavia Pragë me shifrat 1-1. Rezultat i cili komplikon kalimin në turin tjetër. Interi zhgënjen në ndeshjen e parë për këtë edicion në Ligën e Kampionëve. Zikaltërit barazuan ...
ABCNews | 17-Sep-2019 23:51
Skuadra e Interit barazoi në “San Siro” ndaj Slavia Pragë me shifrat 1-1. Rezultat i cili komplikon kalimin në turin tjetër. Interi zhgënjen në ndeshjen e parë për këtë edicion në Ligën e Kampionëve. Zikaltërit barazuan ...

VIDEO: Interi e nis me turp Champions-in, shpëton në fund nga humbja
Një “shqiptar” ka befasuar Inter-in e Antonio Conte-s dhe ka bërë të heshtë San Siro-n. Zikaltrit e kanë nisur në mënyrën më të keqe sezonin e ri të Champions League pasi kanë barazuar 1-1 në shtëpi me Slavia Prague, ...
GazetaTema | 17-Sep-2019 21:07
Një “shqiptar” ka befasuar Inter-in e Antonio Conte-s dhe ka bërë të heshtë San Siro-n. Zikaltrit e kanë nisur në mënyrën më të keqe sezonin e ri të Champions League pasi kanë barazuar 1-1 në shtëpi me Slavia Prague, ...

Champions League/ Ish-sulmuesi i Skënderbeut trondit Interin
Interi e nis në mënyrën me hap fals Ligën e Kampioneve, teksa ka barazuar në shtëpi 1-1 me Sllavian e Pragës. Skuadra çeke është shfaqur më e organizuar dhe më e qartë në fushën e lojës, duke dominuar një Inter apatik ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 20:59
Interi e nis në mënyrën me hap fals Ligën e Kampioneve, teksa ka barazuar në shtëpi 1-1 me Sllavian e Pragës. Skuadra çeke është shfaqur më e organizuar dhe më e qartë në fushën e lojës, duke dominuar një Inter apatik ...

Notat e lojtarëve, Inter 1-1 Slavia Pragë: Dështon sulmi zikaltër
Interi nuk ka mundur të marr më shumë se një barazim 1-1 ndaj çekëve të Slavia Pragë. Ajo se cfarë vërehet është se sulmi i Interit ka qenë jashtë fortës, pasi Romelu Lukaku dhe Lautaro Martinez u notuan me 6.2. Tek ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 21:37
Interi nuk ka mundur të marr më shumë se një barazim 1-1 ndaj çekëve të Slavia Pragë. Ajo se cfarë vërehet është se sulmi i Interit ka qenë jashtë fortës, pasi Romelu Lukaku dhe Lautaro Martinez u notuan me 6.2. Tek ...

Marotta: Interi i Contes më i fortë se Juve që drejtohej nga ai
Giuseppe Marotta mendon se Juventusi i Antonio Contes ka qenë më i dobët në krahasim me skuadrën e Interit që ai e drejton aktualisht dhe se Nerazzurrët do të jenë më konkurrues në Ligën e Kampionëve. “Conte është një ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 21:25
Giuseppe Marotta mendon se Juventusi i Antonio Contes ka qenë më i dobët në krahasim me skuadrën e Interit që ai e drejton aktualisht dhe se Nerazzurrët do të jenë më konkurrues në Ligën e Kampionëve. “Conte është një ...

Champions/ Inter-Slavia.P, Barela eviton turpin në shtesë (VIDEO)
mapo.al Interi e ka filluar shumë keq këtë edicion në Ligën e Kampioneve pasi nuk ka marrë më shumë se një barazim në shtëpi përballë Slavia Pragës. Protagonist i ndeshjes ishte ish-futbollisti i Bylisit e Skënderbeut, ...
Mapo | 17-Sep-2019 20:57
mapo.al Interi e ka filluar shumë keq këtë edicion në Ligën e Kampioneve pasi nuk ka marrë më shumë se një barazim në shtëpi përballë Slavia Pragës. Protagonist i ndeshjes ishte ish-futbollisti i Bylisit e Skënderbeut, ...

Liga e Kampionëve nisi me befasi, ish futbollisti i Skëndërbeut ndali Interin
Paraqitja e Interit në Ligën e Kampionëve pritej me shumë entuziazëm nga shumë tifoz “zikaltër”, të cilët me siguri se në fund mbetën të zhgënjyer nga futbollistët e tyre, që sonte në “Xhuzepe Meaca” barazuan 1:1 ...
InfoSport.mk | 17-Sep-2019 22:20
Paraqitja e Interit në Ligën e Kampionëve pritej me shumë entuziazëm nga shumë tifoz “zikaltër”, të cilët me siguri se në fund mbetën të zhgënjyer nga futbollistët e tyre, që sonte në “Xhuzepe Meaca” barazuan 1:1 ...

Interi zhgënjen në Evropë, Barella e shpëton nga turpi
Në kampionat po bën gjithçka mirë në këtë start sezoni, por Interi i Antonio Contes ka zhgënjyer tërësisht në ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve, ku nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 përballë çekëve të ...
Shenja | 17-Sep-2019 22:16
Në kampionat po bën gjithçka mirë në këtë start sezoni, por Interi i Antonio Contes ka zhgënjyer tërësisht në ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve, ku nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 përballë çekëve të ...

Ylli i Interit pas dështimit kundër Slavia Pragës: Kjo është e papranueshme në Champions
Milan Skriniar e ka pranuar se lojtarët e Interit ishin në gjumë gjatë barazimit tronditës kundër Slavia Pragës, duke thënë se një paraqitje e tillë e dobët është e papranueshme në Ligën e Kampionëve. Slavia e tronditi ...
Kosova Sot | 17-Sep-2019 22:15
Milan Skriniar e ka pranuar se lojtarët e Interit ishin në gjumë gjatë barazimit tronditës kundër Slavia Pragës, duke thënë se një paraqitje e tillë e dobët është e papranueshme në Ligën e Kampionëve. Slavia e tronditi ...

Ylli i Interit pas dështimit kundër Slavia Pragës: Kjo është e papranueshme në Champions
Milan Skriniar e ka pranuar se lojtarët e Interit ishin në gjumë gjatë barazimit tronditës kundër Slavia Pragës, duke thënë se një paraqitje e tillë e dobët është e papranueshme në Ligën e Kampionëve. Slavia e tronditi ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 22:03
Milan Skriniar e ka pranuar se lojtarët e Interit ishin në gjumë gjatë barazimit tronditës kundër Slavia Pragës, duke thënë se një paraqitje e tillë e dobët është e papranueshme në Ligën e Kampionëve. Slavia e tronditi ...

Interi pëson gol, shënon ish-lojtari i Skënderbeut, Olayinka
Nuk ka nisur edhe mirë sezoni i Interit në Ligën e Kampionëve, pasi që është duke pësuar humbje nga Slavia e Pragës në shtëpi. Pjesa e parë u mbyll pa gola, ndërsa me të filluar pjesa e dytë çekët gjetën golin. Ka qenë ...
E Dua Sportin | 17-Sep-2019 22:00
Nuk ka nisur edhe mirë sezoni i Interit në Ligën e Kampionëve, pasi që është duke pësuar humbje nga Slavia e Pragës në shtëpi. Pjesa e parë u mbyll pa gola, ndërsa me të filluar pjesa e dytë çekët gjetën golin. Ka qenë ...

Notat e lojtarëve, Inter 1-1 Slavia Pragë: Dështon sulmi zikaltër
Interi nuk ka mundur të marr më shumë se një barazim 1-1 ndaj çekëve të Slavia Pragë. Ajo se cfarë vërehet është se sulmi i Interit ka qenë jashtë fortës, pasi Romelu Lukaku dhe Lautaro Martinez u notuan me 6.2. Tek ...
E Dua Sportin | 17-Sep-2019 22:00
Interi nuk ka mundur të marr më shumë se një barazim 1-1 ndaj çekëve të Slavia Pragë. Ajo se cfarë vërehet është se sulmi i Interit ka qenë jashtë fortës, pasi Romelu Lukaku dhe Lautaro Martinez u notuan me 6.2. Tek ...

Interi e nis me barazim – Barella në kohën shtesë i shpëton zikaltërit nga humbja
Interi nuk e ka nisur mirë Ligën e Kampionëve, duke barazuar në shtëpi me Slavia Pragën 1-1. Interi e nisi më mirë ndeshjen, duke pasur disa raste, fillimisht me Stefan de Vrij në minutën e 12-të, por gjuajtja e tij ...
E Dua Sportin | 17-Sep-2019 22:00
Interi nuk e ka nisur mirë Ligën e Kampionëve, duke barazuar në shtëpi me Slavia Pragën 1-1. Interi e nisi më mirë ndeshjen, duke pasur disa raste, fillimisht me Stefan de Vrij në minutën e 12-të, por gjuajtja e tij ...

Marotta: Interi i Contes më i fortë se Juve që drejtohej nga ai
Giuseppe Marotta mendon se Juventusi i Antonio Contes ka qenë më i dobët në krahasim me skuadrën e Interit që ai e drejton aktualisht dhe se Nerazzurrët do të jenë më konkurrues në Ligën e Kampionëve. “Conte është një ...
Kosova Sot | 17-Sep-2019 21:43
Giuseppe Marotta mendon se Juventusi i Antonio Contes ka qenë më i dobët në krahasim me skuadrën e Interit që ai e drejton aktualisht dhe se Nerazzurrët do të jenë më konkurrues në Ligën e Kampionëve. “Conte është një ...

Inter nuk e nis dhe aq mirë në Champions League (VIDEO)
Inter ka barazuar në ndeshjen e parë të edicionit 2019/2020 të Champions League. Italianët kanë barazuar 1 me 1 ndaj Slavia Pragës. Golin e parë e shënoi ekipi nga Çekia nëpërmjet Peter Olayinka që shënoi në minutën e ...
Klan Kosova | 17-Sep-2019 21:27
Inter ka barazuar në ndeshjen e parë të edicionit 2019/2020 të Champions League. Italianët kanë barazuar 1 me 1 ndaj Slavia Pragës. Golin e parë e shënoi ekipi nga Çekia nëpërmjet Peter Olayinka që shënoi në minutën e ...

Interi dëshpëron në debutimin e Antonio Contes për zikaltrit në Champions
Slavia Praga e ka tronditur Interin, duke e ndalur me barazim në shtëpi në ndeshjen e tyre hapëse në sezonin e ri në Ligën e Kampionëve dhe në debutimin e Antonio Contes për zikaltrit. Nicola Barella e shpëtoi Interin ...
InFokusi | 17-Sep-2019 21:21
Slavia Praga e ka tronditur Interin, duke e ndalur me barazim në shtëpi në ndeshjen e tyre hapëse në sezonin e ri në Ligën e Kampionëve dhe në debutimin e Antonio Contes për zikaltrit. Nicola Barella e shpëtoi Interin ...

Barella e barazon rezultatin për Interin kundër Slavia Pragës
Interi e ka barazuar rezultatin kundër Slavia Pragës, në ndeshjen e Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në San Siro. Nicola Barella shënoi për 1:1 në minutën e 90-të.
InFokusi | 17-Sep-2019 21:21
Interi e ka barazuar rezultatin kundër Slavia Pragës, në ndeshjen e Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në San Siro. Nicola Barella shënoi për 1:1 në minutën e 90-të.

Slavia Praga e shokon Interin
Slavia Praga e ka tronditur Interin duke kaluar në epërsi në ndeshjen e Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në San Siro. Peter Olayinka shënoi për 1:0 pas një ore gol, pas një topi të kthyer në zonë, ...
InFokusi | 17-Sep-2019 21:15
Slavia Praga e ka tronditur Interin duke kaluar në epërsi në ndeshjen e Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në San Siro. Peter Olayinka shënoi për 1:0 pas një ore gol, pas një topi të kthyer në zonë, ...

Interi dëshpëron në debutimin e Antonio Contes për zikaltrit në Champions
Slavia Praga e ka tronditur Interin, duke e ndalur me barazim në shtëpi në ndeshjen e tyre hapëse në sezonin e ri në Ligën e Kampionëve dhe në debutimin e Antonio Contes për zikaltrit. Nicola Barella e shpëtoi Interin ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 21:13
Slavia Praga e ka tronditur Interin, duke e ndalur me barazim në shtëpi në ndeshjen e tyre hapëse në sezonin e ri në Ligën e Kampionëve dhe në debutimin e Antonio Contes për zikaltrit. Nicola Barella e shpëtoi Interin ...

Liga e Kampionëve: Këtu mund ta shikoni ndeshjen Dortmund – Barcelona
Para pak çastesh ka përfunduar takimi ndërmjet Interit dhe Slavia Prague. Duel u zhvillua në kuadër të Ligës së Kampionëve, për fazën e grupeve, shkruan GazetaBlic. Interi nuk arrit të bëj asgjë në pjesën e parë e ...
GazetaBlic | 17-Sep-2019 21:13
Para pak çastesh ka përfunduar takimi ndërmjet Interit dhe Slavia Prague. Duel u zhvillua në kuadër të Ligës së Kampionëve, për fazën e grupeve, shkruan GazetaBlic. Interi nuk arrit të bëj asgjë në pjesën e parë e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved