ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 21:22

Haradinaj u premton familjarëve të burgosurve në rastin Kumanova se Qeveria do të angazhohet që ata ta vuajnë dënimin në Kosovë

Haradinaj u premton familjarëve të burgosurve në rastin Kumanova se Qeveria do të angazhohet që ata ta vuajnë dënimin në Kosovë
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar familjarët e të burgosurve të rastit Kumanova. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj, ka shkruar se pasi të merret vendimi përfundimtar, Qeveria e ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 21:01
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar familjarët e të burgosurve të rastit Kumanova. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj, ka shkruar se pasi të merret vendimi përfundimtar, Qeveria e ...

Haradinaj sërish flet për Rastin e Kumanovës
Kryeministri në dëtyre i Kosovës, Ramush Haradinaj ka theksuar se do ti ndihmojë familjarët e të dënuarve në rastin e Kumanovës. Haradinaj ka thënë se janë duke pritur që të merret vendimi përfundimtar, që pjesëtarët e ...
Ina-Online | 18-Sep-2019 00:54
Kryeministri në dëtyre i Kosovës, Ramush Haradinaj ka theksuar se do ti ndihmojë familjarët e të dënuarve në rastin e Kumanovës. Haradinaj ka thënë se janë duke pritur që të merret vendimi përfundimtar, që pjesëtarët e ...

Haradinaj premton përkrahje familjarëve të të dënuarve në rastin “Kumanova”
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar familjarët e të burgosurve të rastit Kumanova. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj, ka shkruar se pasi të merret vendimi përfundimtar, Qeveria e ...
Koha.mk | 18-Sep-2019 00:16
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar familjarët e të burgosurve të rastit Kumanova. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj, ka shkruar se pasi të merret vendimi përfundimtar, Qeveria e ...

Gjykata e Apelit merr vendim ndaj grupit të Kumanovës
Gjykata e Apelit në Maqedoninë e Veriut e ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë për grupin e Kumanovës. Asnjë nga ankesat e palës mbrojtëse nuk është pranuar duke lënë në fuqi kështu vendimet e Gjykatës Themelore ...
Republika | 17-Sep-2019 23:08
Gjykata e Apelit në Maqedoninë e Veriut e ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë për grupin e Kumanovës. Asnjë nga ankesat e palës mbrojtëse nuk është pranuar duke lënë në fuqi kështu vendimet e Gjykatës Themelore ...

Haradinaj premton përkrahje familjarëve të të dënuarve në rastin “Kumanova”
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar familjarët e të burgosurve të rastit Kumanova. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj, ka shkruar se pasi të merret vendimi përfundimtar, Qeveria e ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 21:44
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar familjarët e të burgosurve të rastit Kumanova. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj, ka shkruar se pasi të merret vendimi përfundimtar, Qeveria e ...

Haradinaj takon familjarët e grupit Kumanova, thotë se shpejt do të merret vendimi përfundimtar
Kryeministri në largim dhe kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka takuar familjarët e grupit Kumanova. Haradinaj përmes një postimi në faqen e tij në Facebook ka shkruar se do të vazhdoj ...
Arbresh | 17-Sep-2019 20:59
Kryeministri në largim dhe kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka takuar familjarët e grupit Kumanova. Haradinaj përmes një postimi në faqen e tij në Facebook ka shkruar se do të vazhdoj ...

Gjykata e Apelit merr vendim ndaj grupit të Kumanovës
Gjykata e Apelit në Maqedoninë e Veriut e ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë për grupin e Kumanovës. Asnjë nga ankesat e palës mbrojtëse nuk është pranuar duke lënë në fuqi kështu vendimet e Gjykatës Themelore ...
TetovaSot | 17-Sep-2019 20:52
Gjykata e Apelit në Maqedoninë e Veriut e ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë për grupin e Kumanovës. Asnjë nga ankesat e palës mbrojtëse nuk është pranuar duke lënë në fuqi kështu vendimet e Gjykatës Themelore ...

“U vranë 8 policë dhe 10 pjesëtarë të grupit të armatosur”, Apeli lë në fuqi vendimin për Grupin e Kumanovës
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...
Telegraf | 17-Sep-2019 17:03
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...

“U vranë 8 policë e 10 pjesëtarë të grupit të armatosur”, Apeli lë në fuqi vendimin për Grupin e Kumanovës
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 16:42
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...

Rasti i Kumanovës, Haradinaj: Do të kërkojmë djemtë tanë të vuajnë dënimin në Kosovë
Ramush Haradinaj, kryeministri në detyrë i Kosovës dhe kandidati për kryeministër i koalicionit AAK-PSD, sonte është takuar me familjarët e të burgosurve të rastit të Kumanovës, të burgosur që po vuajnë dënimin në ...
Flaka | 17-Sep-2019 20:46
Ramush Haradinaj, kryeministri në detyrë i Kosovës dhe kandidati për kryeministër i koalicionit AAK-PSD, sonte është takuar me familjarët e të burgosurve të rastit të Kumanovës, të burgosur që po vuajnë dënimin në ...

Gjykata e Apelit konfirmon dënimet për grupin e Kumanovës
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...
Lapsi | 17-Sep-2019 17:58
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...

Haradinaj për Rastin Kumanova: Do të kërkojmë djemtë tanë të vuajnë dënimin në Kosovë
Ramush Haradinaj , kryeministri në detyrë i Kosovës dhe kandidati për kryeministër i koalicionit AAK-PSD, sonte është takuar me familjarët e të burgosurve të rastit të Kumanovës, të burgosur që po vuajnë dënimin në ...
Portalb | 17-Sep-2019 20:22
Ramush Haradinaj , kryeministri në detyrë i Kosovës dhe kandidati për kryeministër i koalicionit AAK-PSD, sonte është takuar me familjarët e të burgosurve të rastit të Kumanovës, të burgosur që po vuajnë dënimin në ...

Gjykata e Apelit lë në fuqi vendimin e shkallës së parë për grupin e Kumanovës
Shkup, 17 shtator – Gjykata e Apelit në Maqedoninë e Veriut e ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë për grupin e Kumanovës. Asnjë nga ankesat e palës mbrojtëse nuk është pranuar duke lënë në fuqi kështu vendimet e ...
Koha.mk | 17-Sep-2019 19:16
Shkup, 17 shtator – Gjykata e Apelit në Maqedoninë e Veriut e ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë për grupin e Kumanovës. Asnjë nga ankesat e palës mbrojtëse nuk është pranuar duke lënë në fuqi kështu vendimet e ...

Demë Shehu i Grupit të Kumanovës me porosi pasi që Apeli ia konfirmoi dënimet
Pjesëtari i Grupit të Kumanovës, Demë Shehu është prononcuar përmes një postimi në facebook, pasi që Gjykata e Apelit ia konfirmoi dënimet e shkallës së parë, prej të cilëve një pjesë janë të dënuar me burg të ...
Ina-Online | 17-Sep-2019 18:55
Pjesëtari i Grupit të Kumanovës, Demë Shehu është prononcuar përmes një postimi në facebook, pasi që Gjykata e Apelit ia konfirmoi dënimet e shkallës së parë, prej të cilëve një pjesë janë të dënuar me burg të ...

Komandant Malisheva pas vërtetimit të dënimit nga Apeli: Maqedonia i dha vulë ndarjes
Muhamet Krasniqi-Komandant Malisheva, i dënuar me burg të përjetshëm për ngjarjet e majit të vitit 2015 në Lagjën e Trimave në Kumanovë, ka dalë me një reagim publik pas vërtetimit të dënimeve të tij dhe të Grupit të ...
PortaliOnline | 17-Sep-2019 17:35
Muhamet Krasniqi-Komandant Malisheva, i dënuar me burg të përjetshëm për ngjarjet e majit të vitit 2015 në Lagjën e Trimave në Kumanovë, ka dalë me një reagim publik pas vërtetimit të dënimeve të tij dhe të Grupit të ...

Shkup: Gjykata e Apelit ka konfirmuar dënimet e pjestarëve të Grupit të Kumanovës
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...
PortaliOnline | 17-Sep-2019 17:08
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...

Gjykata e Apelit konfirmon dënimet për grupin e Kumanovës
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...
Klan Kosova | 17-Sep-2019 16:54
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...

Konfirmohet vendimi për Grupin e Kumanovës, refuzohen të gjitha ankesat
Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë për grupin e Kumanovës.
Kosova Press | 17-Sep-2019 16:54
Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë për grupin e Kumanovës.

Lajm i keq për Grupin e Kumanovës, Gjykata e Apelit sjellë vendimin
Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë për grupin e Kumanovës. Asnjë nga ankesat e palës mbrojtëse nuk është pranuar duke lënë në fuqi kështu vendimet e Gjykatës Themelore Shkupi 1 të datës 2 ...
Ina-Online | 17-Sep-2019 16:19
Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë për grupin e Kumanovës. Asnjë nga ankesat e palës mbrojtëse nuk është pranuar duke lënë në fuqi kështu vendimet e Gjykatës Themelore Shkupi 1 të datës 2 ...

Gjykata e Apelit konfirmon dënimet për grupin e Kumanovës
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...
Zeri | 17-Sep-2019 15:57
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved